О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 591
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2004 года N 6
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 591 "Об утверждении Программы по реализации Концепции охраны прав интеллектуальной собственности" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 15, ст. 165) следующие дополнения и изменения:
в Программе по реализации Концепции охраны прав интеллектуальной собственности, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
дополнить строками, порядковые номера 1.4, 3.3 и 4.4 следующего содержания:
"1.4  Разработка       Проект         Министерство   II       -   -
проекта Закона   Закона         юстиции        квартал
Республики                      Республики     2004
Казахстан "О                    Казахстан      года
внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан в
сфере
интеллектуальной
собственности"                                                 ";
"3.3  Внесение         Предложения    Министерство   II       -   -
предложений о    в              юстиции        квартал
создании         Правительство  Республики     2004
Учебного центра  Республики     Казахстан      года
интеллектуальной Казахстан
собственности
при
Республиканском
государственном
казенном
предприятии
"Национальный
институт
интеллектуальной
собственности
Комитета по
правам
интеллектуальной
собственности
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан"                                                  ";
"4.4  Разработка       Методические Министерство     IV       -   -
методических     рекомендации юстиции          квартал
рекомендаций,                 Республики       2004
определяющих                  Казахстан        года
ущерб,
причиненный
правообладателю
нарушением его
прав                                                       ";
строки, порядковые номера 5.1, 5.2, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 мамырдағы N 591 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қаңтардағы N 6 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Санаткерлiк меншiк құқықтарын қорғау тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 мамырдағы N 591 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 15, 165-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Санаткерлiк меншiк құқықтарын қорғау тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi бағдарламада:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 1.4, 3.3 және 4.4-жолдармен толықтырылсын:
"1.4  "Қазақстан Респуб.  Заң         Қазақстан       2004    -  -
ликасының кейбiр    жобасы      Республикасы-   жылдың
заң актiлерiне                  ның Әдiлет      II
санаткерлiк                     министрлiгi     тоқсаны
меншiк саласында
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы"
Қазақстан Респуб.
ликасы Заңының
жобасын әзiрлеу                                            ";
"3.3 "Қазақстан Респуб.  Қазақстан    Қазақстан       2004    - -
ликасының Әдiлет   Республи.    Республикасы.   жылдың
министрлігі        касының      ның Әділет      ІІ
Санаткерлік мен.   Үкіметіне    министрлігі     тоқсаны
шік құқығы жөнін.  ұсыныстар
дегі комитетінің
ұлттық санаткерлік
меншік институты"
республикалық
мемлекеттік қазына.
лық кәсіпорнының
жанынан
Санаткерлік меншік
оқу орталығын құру
туралы ұсыныстар
енгізу                                                    ";
"4.4  Құқық иеленушіге   Әдістемелік  Қазақстан       2004
оның құқықтарын    ұсынымдар    Республика.     жылдың
бұзудан келтіріл.               сының Әділет    IV
ген зиянды                      министрлігі     тоқсаны
айқындайтын
әдістемелік ұсы.
нымдарды әзірлеу                                          ";
реттік нөмірлері 5.1, 5.2-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі