Об утверждении Перечня автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 238
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 28.06.2010 № 655 (порядок введения в действие см. п.3).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.07.2013 № 697 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2000 года N 1358 "О создании единой государственной системы контроля за автомобильными перевозками на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 38-39, ст. 451) следующие изменения:
в подпункте 3) пункта 1:
слова "совместных контрольно-пропускных пунктов" заменить словом "постов";
слова "и Департамента дорожной полиции Министерства внутренних дел," исключить.
3. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2001 года N 1556 "Об утверждении Перечня автомобильных пунктов пропуска на Государственной границе Республики Казахстан";
2)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 1251 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2001 года N 1556".
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан довести в установленном порядке до сведения представительств заинтересованных иностранных государств информацию о Перечне пунктов пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2004 года N 238
Перечень
автомобильных пунктов пропуска
через Государственную границу Республики Казахстан
и стационарных постов транспортного контроля на территории
Республики Казахстан
Сноска. Перечень утратил силу постановлением Правительства РК от 09.07.2013 № 697 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автомобиль өткiзу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көлiктiк бақылау посттарының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 238 қаулысы
Ескерту. Тақырыпқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.28 N 655 Қаулысымен.
"Автомобиль көлiгі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегi  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.07.2013 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қазақстан Республикасының аумағында автомобиль тасымалдарына бiрыңғай мемлекеттiк бақылау жүйесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 8 қыркүйектегі N 1358  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 38-39, 451-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтың 3) тармақшасында:
"бiрлескен бақылау-өткізу бекеттерiн" деген сөздер "посттарын" деген сөзбен ауыстырылсын;
"мен Iшкi iстер министрлiгiнiң Жол полициясы департаментiнiң" деген сөздер алынып тасталсын.
3. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасындағы автомобильдік өткізу бекеттерiнің тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 3 желтоқсандағы N 1556 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 3 желтоқсандағы N 1556 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қарашадағы N 1251 қаулысы.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы автокөлiк құралдарын өткiзу пункттерiнiң тiзбесi туралы ақпаратты белгiленген тәртiппен мүдделi шетел мемлекеттерi өкiлдiктерінің назарына жеткiзсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 ақпандағы
N 238 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы
арқылы автомобиль өткізу пункттерінің және
Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық
көлiктiк бақылау посттарының тiзбесi
Ескерту. Тізбенің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.07.2013 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).