Об утверждении лимитов штатной численности Министерства внутренних дел, Министерства юстиции, Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) Республики Казахстан и подведомственных им государственных учреждений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 330. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 января 2005 г. N 47 (вступает в силу с 1 января 2005 г.) (P050047)
В соответствии с  Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) лимиты штатной численности работников министерств внутренних дел, юстиции, Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) Республики Казахстан и их ведомств;
2) лимиты штатной численности работников территориальных органов министерств внутренних дел, юстиции, Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) Республики Казахстан и их ведомств, финансируемых за счет средств республиканского бюджета;
3) лимиты штатной численности работников государственных учреждений, подведомственных министерствам внутренних дел, юстиции, Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) Республики Казахстан и их ведомств, финансируемых за счет средств республиканского бюджета.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан":
в лимитах штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, строку, порядковый номер 5, исключить;
2) (исключен)  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 апреля 2004 г.  N 495 .
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2004 года N 330
Лимиты штатной численности работников министерств
внутренних дел, юстиции, Агентства по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Республики Казахстан и их ведомств  <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г.  N 402 (вступает в силу с 17 марта 2004 г.); от 11 августа 2004 г.  N 837 . Новая редакция - от 26 ноября 2004 г.  N 1239 .
N
п/п
Наименование
Лимит
штатной
численности
1
2
3
1
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
центральный аппарат министерства, за исключением ведомств
Комитет внутренних войск
Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков
1406

Қазақстан Республикасының Iшкi iстер, Әдiлет министрлiктерi, Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы) және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 330 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.01.24. N 47 қаулысымен (2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi)
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық  заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер, Әдiлет министрлiктерiнiң, Экономикалық  және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегi агенттігiнiң (қаржы полициясы) және олардың ведомстволарының қызметкерлерi штат санының лимиттері;
2) республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Iшкi істер, Әдiлет министрлiктерi, Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы) және олардың ведомстволары аумақтық органдарының қызметкерлерi штат санының лимиттері;
3) республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Iшкi iстер, Әдiлет министрліктерінің, Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттiгiнiң (қаржы полициясы) ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және олардың ведомстволарының қызметкерлерi штат санының лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229  қаулысында :
республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiнде реттік нөмiрi 5-жол алынып тасталсын;
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.30. N 495   қаулысымен .
3. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 17 наурыздағы
N 330 қаулысымен
бекiтiлген
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402  қаулысымен (бұл өзгеріс 2004 жылғы 17 наурыздан бастап күшіне енеді), 2004.08.11. N 837  қаулысымен , жаңа редакцияда - 2004.11.26. N 1239  қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер, Әдiлет
министрлiктерiнiң, Экономикалық қылмысқа
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттiгiнiң (қаржы полициясы) және
олардың ведомстволарының қызметкерлерi
штат санының лимиттерi
P/c
N
Атауы
Штат
санының
лимитi
1
2
3
1
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi ведомстволарды қоспағанда
министрлiктiң орталық аппараты
Iшкi әскерлер комитетi
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және
есiрткi айналымын бақылау комитетi
1403

18068
2
Министерство юстиции Республики Казахстан
территориальные органы министерства,
за исключением ведомств
Комитет уголовно-исполнительной
системы
2885
1830
1055
3
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
3447
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2004 года N 330
Лимиты штатной численности работников государственных учреждений,
подведомственных министерствам внутренних дел, юстиции, Агентства по
борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) Республики Казахстан и их ведомств, финансируемых за счет средств республиканского бюджета  <*>

18068
2
Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгі
ведомстволарды қоспағанда министрлiктiң
аумақтық органдары
Қылмыстық атқару жүйесi комитетi
2885
1830
1055
3
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттiгi (қаржы полициясы)
3447
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 17 наурыздағы
N 330 қаулысымен
бекiтiлген
Республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Iшкi істер, Әділет министрліктерінің, Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігінің (қаржы полициясы) ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерінің және олардың ведомстволарының қызметкерлерi штат санының лимиттері   <*>

Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г.  N 806 .
__________________________________________________________________________
N !           Наименование                      !     Лимит
п/п !                                             !    штатной
!                                             !  численности
--------------------------------------------------------------------------
1  !                  2                          !         3
--------------------------------------------------------------------------
1   Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
1   Соединения и части внутренних войск                21 329
в том числе военнослужащие срочной службы          15 296
2   Академия МВД Республики Казахстан                     678
3   Карагандинский юридический институт                   501
4    (исключена)
5   Актюбинский юридический колледж                       130
6   Алматинский юридический колледж                       134
7   Семипалатинский юридический колледж                   160
8   Шымкентский юридический колледж                       214
9   Высшее военное училище внутренних войск               591
10   Училище первоначальной подготовки                      94
11   Центральный госпиталь с поликлиникой                  581
12   Кинологический центр                                   75
13   База военного и специального снабжения "Южная"         29
14   База военного и специального снабжения "Северная"      23
15   Отряд специального назначения "Сункар"                139
16   Учреждение автотранспортного обслуживания             169
17   Полк полиции по охране дипломатических
представительств                                      826
Итого                                         25 673
2   Министерство юстиции Республики Казахстан
1   Центр судебной экспертизы                             609
2   Исправительные учреждения                          12 900
3   Павлодарский юридический колледж                      218
4   Следственные изоляторы                              4 131
5   Костанайский юридический институт                     300
Итого                                         18 158
3  Агентство Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Академия финансовой полиции                           160
_______________________________________________________________________
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2004 года N 330
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

Ескерту. Кестеге өзгерістер мен толықтырулар енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 шілдедегі N 806  қаулысымен .
___________________________________________________________________
Р/с |                Атауы                              |   Штат
N  |                                                   | санының
|                                                   |  лимиті
___________________________________________________________________
1 |                  2                                |     3
___________________________________________________________________
1     Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі
1   Iшкi әскерлердің құрамалары мен бөлiмдерi             21 329
оның iшінде мерзiмдi қызметтегі әскери қызметшілер    15 296
2   Қазақстан Республикасы IIМ-ың академиясы              678
3   Қарағанды заң институты                               501
4    <*>
5   Ақтөбе заң колледжі                                   130
6   Алматы заң колледжі                                   134
7   Семей заң колледжі                                    160
8   Шымкент заң колледжі                                  214
9   Iшкі әскерлердің жоғары әскери училищесi              591
10  Бастапқы даярлық училищесi                            94
11  Орталық госпиталь емханасымен бiрге                   581
12  Кинологиялық орталық                                  75
13  "Оңтүстiк" әскери және арнайы жабдықтау базасы        29
14  "Солтүстiк" әскери және арнайы жабдықтау базасы       23
15  "Сұңқар" арнайы мақсаттағы жасағы                     139
16  Автокөлік қызметiн көрсету мекемесi                   169
17  Дипломатиялық өкілдiктердi күзету жөнiндегі           826
полиция полкі
Жиыны                                                  25 673
2     Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
1   Сот сараптамасы орталығы                              609
2   Түзеу мекемелерi                                      12 900
3   Павлодар заң колледжі                                 218
4   Тергеу изоляторлары                                   4 131
5   Қостанай заң институты                                300
Жиыны                                                 18 158
3    Қазақстан Республикасының Экономикалық және
сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес
жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы)
1   Қаржы полициясы академиясы                            160
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 17 наурыздағы
N 330 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің күшi жойылған кейбiр шешімдерiнiң тiзбесі

1. Пункт 10 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 590).
2. Подпункт 1) пункта 4  постановления Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2002 года N 1270 "О создании государственных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 43, ст. 431).
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443 "Об утверждении лимита штатной численности системы органов внутренних дел Республики "Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета".
4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2003 года N 25
"О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229".

1. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінiң Қылмыстық-атқару жүйесі комитетiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбір шешiмдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 10-тармағы.
2. "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 29 қарашадағы N 1270  қаулысы 4-тармағының 1) тармақшасы.
3. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Ішкi iстер органдары жүйесi штат санының лимитiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1443  қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 16 қаңтардағы N 25  қаулысы .