О некоторых вопросах распределения целевых трансфертов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение сурдо- и тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения, обучающихся в специализированных организациях образования, финансируемых из местных бюджетов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 363
В соответствии со статьей 26  Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила распределения целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение сурдо- и тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения, обучающихся в специализированных организациях образования, финансируемых из местных бюджетов;
2) Перечень регионов, которым предусматриваются целевые трансферты из республиканского бюджета на 2004 год на обеспечение сурдо- и тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения, обучающихся в специализированных организациях образования, финансируемых из местных бюджетов.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить целевое использование бюджетных средств и до 15 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Министерство образования и науки Республики Казахстан соответствующий отчет об использовании выделенных целевых трансфертов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 363
Правила
распределения целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение сурдо- и
тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения,
обучающихся в специализированных организациях образования,
финансируемых из местных бюджетов
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии со статьей 26  Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" и регулируют порядок распределения целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение сурдо- и тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения, обучающихся в специализированных организациях образования, финансируемых из местных бюджетов.
2. Местные органы управления образованием по согласованию с местными исполнительными органами представляют в Министерство образования и науки Республики Казахстан заявки на сурдо- и тифлосредства.

Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын, мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында оқитын, есту және көру қабiлетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшiн республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер бөлудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 363 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  26-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған:
1) жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын, мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында оқитын, есту және көру қабілетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшiн облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер бөлу ережесi;
2) жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын, мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында оқитын, есту және көру қабiлетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер көзделетiн өңiрлердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдері бюджет қаражаттарын мақсатты пайдалануды қамтамасыз етсiн және есептi айдан кейiнгi айдың 15-күнiне дейiн Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiне бөлiнген мақсатты трансферттердiң пайдаланылуы туралы тиiстi есептi ұсынсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 363 қаулысымен
бекiтілді
Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын,
мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында оқитын, есту және
көру қабiлетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшін облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер бөлу
ережесi
1. Осы Ереже "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  26-бабына  сәйкес әзiрлендi және жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын, мамандандырылған білім беру ұйымдарында оқитын, есту және көру қабiлетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшiн облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер бөлудiң тәртiбiн реттейдi.
2. Жергілiктi бiлiм берудi басқару органдары жергiлiктi атқарушы органдармен келiсiм бойынша Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiне сурдо және тифлоқұралдарға өтiнiмдер бередi.

3. Министерство образования и науки Республики Казахстан формирует проект Перечня регионов, которым предусматриваются целевые трансферты из республиканского бюджета на обеспечение сурдо- и тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения, обучающихся в специализированных организациях образования, финансируемых из местных бюджетов, в пределах выделяемых средств на соответствующий финансовый год (далее - Перечень.
4. Распределение целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение сурдо- и тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения, обучающихся в специализированных организациях образования, финансируемых из местных бюджетов, осуществляется в соответствии с утвержденным Правительством Республики Казахстан Перечнем.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 363
Перечень регионов,
которым предусматриваются целевые трансферты из
республиканского бюджета на 2004 год на обеспечение сурдо- и
тифлосредствами детей-инвалидов с нарушениями слуха и зрения,
обучающихся в специализированных организациях образования,
финансируемых из местных бюджетов
-------------------------------------------------------------------
N  !               Наименование                 !      Сумма,
п/п!                                            !    тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
1 !                     2                      !        3
-------------------------------------------------------------------
Всего                                               112 165
1.  Акмолинская область                                   6 400
2.  Актюбинская область                                   3 200
3.  Алматинская область                                   3 200
4.  Атырауская область                                    1 600
5.  Восточно-Казахстанская область                       16 896
6.  Жамбылская область                                    7 296
7.  Западно-Казахстанская область                         8 146
8.  Карагандинская область                                7 296
9.  Костанайская область                                  7 297
10. Кызылординская область                                7 296
11. Мангыстауская область                                 7 296
12. Павлодарская область                                  3 200
13. Северо-Казахстанская область                          3 200
14. Южно-Казахстанская область                           12 096

3. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi тиiстi қаржы жылына бөлiнетiн қаражат шегiнде жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын, мамандандырылған білім беру ұйымдарында оқитын, есту және көру қабілетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшiн республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер көзделетiн өңiрлер тiзбесiнiң (бұдан әрi - Тiзбе) жобасын қалыптастырады.
4. Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында оқитын есту және көру қабiлетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшiн облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мақсатты трансферттер бөлу Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiткен Тiзбеге сәйкес iске асырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 363 қаулысымен
бекiтiлген
Жергілiктi бюджеттерден қаржыландырылатын,
мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында оқитын, есту және
көру қабiлетi бұзылған мүгедек балаларды сурдо және тифлоқұралдармен қамтамасыз ету үшін 2004 жылға арналған республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер көзделетiн өңiрлердiң тiзбесi
___________________________________________________________________
Р/с|                                            |
N  |        Атауы                               |Сомасы, мың теңге
___|____________________________________________|__________________
1              2                                     3
___________________________________________________________________
Барлығы                                        112 165
1.  Ақмола облысы                                    6 400
2.  Ақтөбе облысы                                    3 200
3.  Алматы облысы                                    3 200
4.  Атырау облысы                                    1 600
5.  Шығыс Қазақстан облысы                          16 896
6.  Жамбыл облысы                                    7 296
7.  Батыс Қазақстан облысы                           8 146
8.  Қарағанды облысы                                 7 296
9.  Қостанай облысы                                  7 297
10. Қызылорда облысы                                 7 296
11. Маңғыстау облысы                                 7 296
12. Павлодар облысы                                  3 200
13. Солтүстiк Қазақстан облысы                       3 200
14. Оңтүстiк Қазақстан облысы                       12 096

15. город Алматы                                         13 696
16. город Астана                                          4 050
-------------------------------------------------------------------

15. Алматы қаласы                                   13 696
16. Астана қаласы                                    4 050