О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года № 344
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года № 441. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 747
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.07.2011 № 747.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 344 "О Плане мероприятий на 2003-2004 годы по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 16, ст. 164) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий на 2003-2004 годы по реализации Государственной программы функционирования и развития языков на 2001-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 6: в строках, порядковые номера 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 41, цифры "038" заменить цифрами "010", в строке, порядковый номер 37, цифры "032" заменить цифрами "003";
дополнить графами 7 и 8 "Предполагаемые расходы (тыс.тенге)": "2003 год", "2004 год";
графы 7 и 8 изложить в следующей редакции:
в строке, порядковый номер 12: "12000,0",  "12123,0";
в строке, порядковый номер 14: "12360,7",  "6949,4";
в строке, порядковый номер 15: "3712,5",   "900,0";
в строке, порядковый номер 17: "7500,0",   " - ";
в строке, порядковый номер 18: " - ",      "7500,0";
в строке, порядковый номер 19: "5000,0",   " - ";
в строке, порядковый номер 20: "1500,0",   " - ";
в строке, порядковый номер 21: "698,0",    "1278,2";
в строке, порядковый номер 22: " - ",      "1500,0";
в строке, порядковый номер 23: " - ",      "1500,0";
в строке, порядковый номер 24: "3892,5",   "7620,0";
в строке, порядковый номер 28: "3755,5",   "3377,5";
в строке, порядковый номер 29: "6410,2",   "6410,2";
в строке, порядковый номер 30: "1598,0",   "1598,0";
в строке, порядковый номер 31: "1548,0",   "700,0";
в строке, порядковый номер 32: "5060,8",   "4000,0";
в строке, порядковый номер 33: " - " ,     "442,6";
в строке, порядковый номер 34: "9987,9",   "9831,8";
в строке, порядковый номер 35: "1850,8",   "1818,6";
в строке, порядковый номер 39: "23125,1",  "30850,7";
в строке, порядковый номер 41: " - ",      "1600,0 ";
дополнить строкой следующего содержания:
" - Итого:      -      -      -      -    100000,0   100000,0".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 344 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 441 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 747 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.07.01 № 747 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың 2003-2004 жылдарға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 344 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 16, 164-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың 2003-2004 жылдарға арналған жоспарында:
6-бағанда: реттік нөмірлері 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 41-жолдардағы "038" деген сандар "010" деген сандармен, реттік нөмірі 37-жолдағы "032" деген сандар "003" деген сандармен ауыстырылсын;
"Болжалды шығыстар (мың теңге)": "2003 жыл", "2004 жыл" деген 7 және 8-бағандармен толықтырылсын;
7 және 8-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
реттік нөмірі 12-жолда: "12000,0", "12123,0";
реттік нөмірі 14-жолда: "12360,7", "6949,4";
реттік нөмірі 15-жолда: "3712,5", "900,0";
реттік нөмірі 17-жолда: "7500,0", "-";
реттік нөмірі 18-жолда: "-", "7500,0";
реттік нөмірі 19-жолда: "5000,0", "-";
реттік нөмірі 20-жолда: "1500,0", "-";
реттік нөмірі 21-жолда: "698,0", "1278,2";
реттік нөмірі 22-жолда: "-", "1500,0";
реттік нөмірі 23-жолда: "-", "1500,0";
реттік нөмірі 24-жолда: "3892,5", "7620,0";
реттік нөмірі 28-жолда: "3755,5", "3377,5";
реттік нөмірі 29-жолда: "6410,2", "6410,2";
реттік нөмірі 30-жолда: "1598,0", "1598,0";
реттік нөмірі 31-жолда: "1548,0", "700,0";
реттік нөмірі 32-жолда: "5060,8", "4000,0";
реттік нөмірі 33-жолда: "-", "442,6";
реттік нөмірі 34-жолда: "9987,9", "9831,8";
реттік нөмірі 35-жолда: "1850,8", "1818,6";
реттік нөмірі 39-жолда: "23125,1", "30850,7";
реттік нөмірі 41-жолда: "-", "1600,0";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"- Жиыны: -  -  -  -   100000,0   100000,0".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі