О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 927
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 515. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 апреля 2005 г. N 333 (P050333)
В соответствии со статьями 16_ и 17_ Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 927 "О прогнозных показателях республиканского бюджета Республики Казахстан на 2004-2006 годы" следующее изменение:
прогнозные показатели республиканского бюджета на 2004-2006 годы, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в Мажилис Парламента Республики Казахстан прогнозные показатели республиканского бюджета Республики Казахстан на 2004-2006 годы с учетом изменения, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 515
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N 927
Прогнозные показатели
республиканского бюджета Республики Казахстан
на 2004-2006 годы
____________________________________________________________________
Наименование    ! Отчет   ! Отчет   !       Прогноз
! 2002 год! 2003 год! ----------------------------
!         !         !2004 год ! 2005 год !2006 год
--------------------------------------------------------------------
Поступления в
республиканский
бюджет
в млрд. тенге        565,3     722,0     934,3    1017,6     1133,3
в % к ВВП             15,0      16,2      18,4      17,9       17,5
Доходы
в млрд. тенге        505,7     649,0     846,8     926,1     1033,1
в % к ВВП             13,4      14,6      16,7      16,2       15,9
Налоговые
поступления
в млрд. тенге        458,2     603,4     762,5     874,8      979,8
в % к ВВП             12,1      13,6      15,0      15,3       15,1
Неналоговые
поступления
в млрд. тенге         41,5      39,3      74,1      40,6       42,4
в % к ВВП              1,1       0,9       1,5       0,7        0,7
Доходы от
операций
с капиталом
в млрд. тенге          5,9       6,3      10,3      10,8       10,8
в % к ВВП              0,2       0,1       0,2       0,2        0,2
Полученные
официальные
трансферты
в млрд. тенге         49,1      57,6      69,9      76,2       91,5

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 927 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 515 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.12. N 333 қаулысымен
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының  16 және  17-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының 2004-2006 жылдарға арналған республикалық бюджетiнiң болжамды көрсеткiштерi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 927  қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2004-2006 жылдарға арналған республикалық бюджетiнiң болжамды көрсеткiштерi осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген өзгерiстi ескере отырып, Қазақстан Республикасының 2004-2006 жылдарға арналған республикалық бюджетiнiң болжамды көрсеткiштерi Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсiне енгiзілсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 515 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2003 жылғы 12 қыркүйектегi
N 927 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының 2004-2006 жылдарға арналған республикалық бюджетінің болжамды көрсеткіштері
____________________________________________________________________
Атауы            |   Есеп  | Есеп |        Болжам
| 2002 жыл| 2003 |________________________
|         | жыл  |2004 жыл| 2005 |  2006
|         |      |        | жыл  |  жыл
____________________________________________________________________
Республикалық бюджетке
түсімдер
млрд. теңгемен               565,3   722,0   934,3   1017,6  1133,3
ЖIӨ-ге %-пен                 15,0    16,2    18,4     17,9    17,5
Кірiстер
млрд. теңгемен               505,7   649,0   846,8   926,1   1033,1
ЖIӨ-ге %-пен                 13,4    14,6    16,7    16,2    15,9
Салық түсімдері
млрд. теңгемен               458,2   603,4   762,5   874,8   979,8
ЖIӨ-ге %-пен                 12,1    13,6    15,0    15,3    15,1
Салыққа жатпайтын түсімдер
млрд. теңгемен               41,5    39,3    74,1    40,6    42,4
ЖIӨ-ге %-пен                 1,1     0,9     1,5     0,7     0,7
Капиталмен жасалатын операциялардан алынатын кiрiстер
млрд. теңгемен               5,9     6,3     10,3    10,8    10,8
ЖIӨ-ге %-пен                 0,2     0,1     0,2     0,2     0,2
Алынған ресми трансферттер
млрд. теңгемен               49,1    57,6    69,9    76,2    91,5

в % к ВВП              1,3       1,3       1,4       1,3        1,4
Возврат кредитов
в млрд. тенге         10,5      15,4      17,6      15,3        8,8
в % к ВВП              0,3       0,3       0,3       0,3        0,1
Расходы
республиканского
бюджета
в млрд. тенге        570,0     773,9    1027,0    1103,1     1165,8
в % к ВВП             15,1      17,4      20,2      19,4       18,0
Дефицит
республиканского
бюджета
в млрд. тенге         -4,7     -51,9     -92,7     -85,5      -32,5
в % к ВВП             -0,1     - 1,2      -1,8      -1,5       -0,5
-------------------------------------------------------------------
Справочно:
ВВП, млрд. тенге    3776,0    4449,8    5083,0    5700,0     6494,0
в % к предыдущему
году                 109,8     109,2     108,1     106,9      108,2
Экспорт товаров
(ФОБ),
млн.долл.США       10043,3   13201,4   13655,0   13702,0    14714,8
в % к ВВП             40,8      44,3      37,2      31,9       29,7
Импорт товаров
(ФОБ),
млн.долл.США        7435,4    9030,7   10401,0   11457,4    12956,4
в % к ВВП             30,2      30,3      28,3      26,7       26,2
Индекс
потребительских
цен, в %
в среднем за год       5,9       6,4       5,4       5,0        5,0
Курс тенге
к доллару США
в среднем за год     153,5     149,5     138,3     132,8      131,2
Мировая цена
на нефть
(смесь BRENT),
долларов США

ЖIӨ-ге %-пен                 1,3     1,3     1,4     1,3     1,4
Кредиттердi қайтару
млрд. теңгемен               10,5    15,4    17,6    15,3    8,8
ЖIӨ-ге %-пен                 0,3     0,3     0,3     0,3     0,1
Республикалық бюджеттiң шығыстары
млрд. теңгемен               570,0   773,9   1027,0  1103,1  1165,8
ЖIӨ-ге %-пен                 15,1    17,4    20,2    19,4    18,0
Республикалық бюджеттің тапшылығы
млрд. теңгемен               -4,7    -51,9   -92,7   -85,5   -32,5
ЖIӨ-ге %-пен                 -0,1    -1,2    -1,8    -1,5    -0,5
____________________________________________________________________
Анықтамалық:
ЖIӨ, млрд. теңге          3776,0   4449,8   5083,0   5700,0  6494,0
өткен жылға %-пен          109,8    109,2    108,1    106,9   108,2
Тауарлардың экспорты
(ФОБ), млн. АҚШ долл.     10043,3  13201,4  13655,0 13702,0  14714,8
ЖIӨ-ге %-пен               40,8     44,3     37,2    31,9     29,7
Тауарлардың импорты
(ФОБ), млн. АҚШ долл.      7435,4  9030,7   10401,0 11457,4  12956,4
ЖIӨ-ге %-пен                30,2    30,3     28,3     26,7     26,2
Тұтыну бағасының индексі,
%-пен жылына орташа          5,9    6,4,      5,4      5,0     5,0
АҚШ долларына теңге бағамы
жылына орташа               153,5   149,5    138,3     132,8  131,2
Мұнайға дүниежүзілiк
баға (BRENT қоспасы),
бiр баррель үшiн АҚШ