О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 и от 27 марта 2004 года N 371
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2004 года N 522. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 781.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2008  N 781 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1)  (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 5 февраля 2005 г.  N 110  )
2) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2004 года N 371 "О некоторых вопросах государственных закупок отдельных видов сельскохозяйственной продукции":
в Правилах организации и проведения государственных закупок зерна и услуг по его хранению и перевозке, утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"При осуществлении государственных закупок зерна для формирования государственных ресурсов зерна администратором республиканской бюджетной программы осуществляется перечисление бюджетных средств заказчику единовременными выплатами в размерах сумм на весенне-летнее финансирование и осенний закуп зерна, определяемых ежегодным решением Правительства Республики Казахстан о проведении государственных закупок зерна на соответствующий год.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 832 және 2004 жылғы 27 наурыздағы N 371 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 мамырдағы N 522 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 781 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.08.28  N 781  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) <*>
2) "Ауыл шаруашылығы өнiмiнiң жекелеген түрлерiн мемлекеттiк сатып алудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 наурыздағы N 371  қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Астықты және оны сақтау мен тасымалдау жөнiндегi қызметтер көрсетудi мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыру және жүргiзу ережесiнде:
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк астық ресурстарын қалыптастыру үшiн астықты мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру кезiнде республикалық бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi тиiстi жылға арналған астықты мемлекеттiк сатып алуды жүргiзу туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жыл сайынғы шешiмiмен анықталатын астықты көктемгi-жазғы қаржыландыруға және күзгi сатып алуға арналған сомалар мөлшерiнде бiр жолғы төлемдермен тапсырыс бepушiгe бюджет қаражатын аударуды жүзеге асырады.".
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы  N 110  қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі