О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1999 года N 1203
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 836
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1999 года N 1203 "О некоторых мерах по обеспечению проведения уборочных работ" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 2:
слова "закрытому" исключить;
в абзаце первом:
слово "их" заменить словами "628 (шестьсот двадцать восемь) зерноуборочных комбайнов Джон Дир";
после слов "за один комплект" дополнить словами "2 (два) аварийных зерноуборочных комбайна "Джон Дир" (без жаток, подборщиков и сопутствующих материалов к ним) - по цене, определяемой в соответствии с пунктом 2-2 настоящего постановления,";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"в установленном законодательством порядке реализовать 2 (два) аварийных зерноуборочных комбайна "Джон Дир" (без жаток, подборщиков и сопутствующих материалов к ним) на конкурсных торгах, проводимых в форме аукциона.";
2) пункт 2-2 дополнить словами ", а стоимость аварийных зерноуборочных комбайнов "Джон Дир" (без жаток, подборщиков и сопутствующих материалов к ним) эквивалентна сумме, вырученной от реализации комбайнов на конкурсных торгах за вычетом налога на добавленную стоимость и сбора с аукционных продаж";
3) дополнить пунктами 2-3 и 2-4 следующего содержания:
"2-3. Стоимость зерноуборочных комбайнов "Джон Дир", указанная в пунктах 2 и 2-2 настоящего постановления, определена для целей выражения кредита в денежном эквиваленте;
2-4. Сумма, вырученная от реализации 2 (два) аварийных зерноуборочных комбайнов "Джон Дир" за вычетом налога на добавленную стоимость и сбора с аукционных продаж, подлежит зачислению в доход республиканского бюджета, как погашение по кредиту в течение 5 (пять) рабочих дней с момента зачисления сумм, вырученных от реализации 2 (два) аварийных зерноуборочных комбайнов "Джон Дир", на счет акционерного общества "КазАгроФинанс".
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан по согласованию с акционерным обществом "КазАгроФинанс" внести изменения в кредитное соглашение, регламентирующее передачу акционерному обществу "КазАгроФинанс" 630 (шестьсот тридцать) зерноуборочных комбайнов "Джон Дир" в виде товарного кредита, в части соответствующей корректировки суммы кредита.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 тамыздағы N 1203 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 тамыздағы N 836 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Астық жинау жұмыстарын жүргiзудi қамтамасыз ету жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 тамыздағы N 1203 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 2-тармақта:
"жабық" деген сөз алынып тасталсын;
бiрiншi абзацта:
"олар" деген сөз "628 (алты жүз жиырма сегiз) "Джон Дир" астық жинау комбайндары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бағамен," деген сөзден кейiн "2 (екi) iстен шыққан "Джон Дир" астық жинау комбайндары (жаткаларсыз, подборщиктерсiз және олардың iлеспе материалдарынсыз) осы қаулының 2-2 тармағына сәйкес анықталатын бағамен" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"заңнамада белгіленген тәртiппен 2 (екi) iстен шыққан "Джон Дир" астық жинау комбайндары (жаткаларсыз, подборщиктерсiз және олардың iлеспе материалдарынсыз) аукцион нысанында өткiзiлетін конкурстық сауда-саттықта сатылсын.";
2) 2-2 тармақ "барабар" деген сөзден кейiн ", ал iстен шыққан "Джон Дир" астық жинау комбайндарының (жаткаларсыз, подборщиктерсiз және олардың iлеспе материалдарынсыз) құны қосылған құн салығы мен аукциондық сату алымын шегере отырып, конкурстық сауда-саттықта комбайндарды сатудан түскен сомаға барабар" деген сөздермен толықтырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 2-3 және 2-4-тармақтармен толықтырылсын:
"2-3. Осы қаулының 2 және 2-2-тармақтарында көрсетілген "Джон Дир" астық жинау комбайндарының құны несиенi ақшалай баламада көрсету мақсатында белгiлендi.
2-4. Қосылған құн салығы мен аукциондық сату алымын шегере отырып, 2 (екi) iстен шыққан "Джон Дир" астық жинау комбайндарын сатудан түскен сома "ҚазАгроҚаржы" акционерлiк қоғамының шотына 2 (екi) iстен шыққан "Джон Дир" астық жинау комбайндарын сатудан түскен соманы есепке алу сәтiнен бастап 5 (бес) жұмыс күнi iшiнде несие бойынша өтеу ретiнде республикалық бюджеттiң кiрiсiне есепке алынуға тиiс".
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен бiрлесіп, "ҚазАгроҚаржы" акционерлiк қоғамымен келiсiм бойынша несие сомасын тиiсті түзету бөлiгiнде тауарлы несие түрiнде 630 (алты жүз отыз) "Джон Дир" астық жинау комбайндарын "ҚазАгроҚаржы" акционерлiк қоғамына берудi реттеушi несиелiк келiсiмге өзгерiстер енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы