О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2003 года N 843
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2004 года N 848
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2003 года N 843 "Об утверждении Плана мероприятий на 2003-2005 годы (I этап) по реализации Государственной программы освоения казахстанского сектора Каспийского моря" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 34, ст. 345) следующие изменения:
в Плане мероприятий на 2003-2005 годы (I этап) по реализации Государственной программы освоения казахстанского сектора Каспийского моря, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5 строки, порядковый номер 4, слова "Февраль 2004 г." заменить словами "Декабрь 2004 г.";
в строке, порядковый номер 6:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"АУЗР, МЭМР, МИТ, МТК, МООС, МСХ, МЮ";
в графе 5 слова "Март 2004 г." заменить словами "Март 2005 г.";
в графе 5 строки, порядковый номер 9, слова "Ноябрь 2004 г." заменить словами "Ноябрь 2005 г.";
в строке, порядковый номер 13:
в графе 5 слова "Ноябрь, ежегодно" заменить словами "Ноябрь 2004 г.";
в графе 6 слова "Будут определены Республиканской бюджетной комиссией" заменить цифрами "500 000";
в графе 5 строки, порядковый номер 15, слова "Октябрь 2004 г." заменить словами "Октябрь 2005 г.";
в графе 6 строки, порядковый номер 27, слова "Размер средств выделяемых из Республиканского бюджета будет определен РБК" заменить словами "Средства на реализацию предусмотрены в рамках Государственной программы развития автодорожной отрасли в Республике Казахстан на 2001-2005 годы";
в строке, порядковый номер 29:
в графе 5 слова "Ноябрь ежегодно" заменить словами "Ноябрь 2004 г.";
в графе 6 слова "Будут определены Республиканской бюджетной комиссией" заменить словами "Средства на реализацию предусмотрены в рамках Программы развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003-2010 годы";
в графе 5 строки, порядковый номер 33, слова "Ноябрь ежегодно" заменить словами "Ноябрь 2005 г.";
в строке, порядковый номер 34:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать Программу геодинамической безопасности освоения месторождений углеводородов и создания системы геодинамического мониторинга";
в графе 5 слова "Ноябрь 2003 г." заменить словами "2 квартал 2005 г.";
в строке, порядковый номер 35:

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 тамыздағы N 843 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 тамыздағы N 848 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003-2005 жылдардағы кезеңде Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторын игерудiң мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын (I саты) бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 тамыздағы N 843 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 34, 345-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген 2003-2005 жылдардағы кезеңде Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторын игерудiң мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөніндегi іс-шаралар жоспарында (I саты):
реттiк нөмiрi 4-жолдың 5-бағанындағы "2004 ж., ақпан" деген сөздер "2004 ж., желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖРБА, ЭMPM, ИСМ, ККM, Қоршағанортаминi, АШМ, Әдiлетминi";
5-бағандағы "2004 ж., наурыз" деген сөздер "2005 ж., наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
мемлекеттiк тілдегi мәтiнiнде 9-тармақтың 5-бағаны өзгерiссіз қалады;
реттік нөмірi 13-жолда:
5-бағандағы "жыл сайын, қараша" деген сөздер "2004 ж., қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "Республикалық бюджеттiк комиссия анықтайтын болады" деген сөздер "500 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 15-жолдың 5-бағанындағы "2004 ж., қазан" деген сөздер "2005 ж., қазан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 27-жолдың 6-бағанындағы "Республикалық бюджеттен бөлiнетiн қаражат мөлшерiн РБК анықтайтын болады" деген сөздер "Iске асыруға арналған қаражат Қазақстан Республикасында автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының шеңберiнде көзделген" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 29-жолда:
5-бағандағы "жыл сайын, қараша" деген сөздер "2004 ж., қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "Республикалық бюджеттiк комиссия анықтайтын болады" деген сөздер "Iске асыруға арналған қаражат Елдiң минералдық-шикізаттық кешенi ресурстық базасын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберiнде көзделген" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 33-жолдың 5-бағанындағы "жыл сайын, қараша" деген сөздер "2005 ж., қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 34-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Көмiрсутегi кен орындарын игерудiң геодинамикалық қауiпсiздiгi бағдарламасын әзiрлеу және геодинамикалық мониторинг жүйесiн құру";
5-бағандағы "2003 ж., қараша" деген сөздер "2005 жылдың 2-тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 35-жолда:

в графе 5 слова "Ноябрь 2004 г., Ноябрь 2005 г." заменить словами "Декабрь 2004 г., Декабрь 2005 г.";
в графе 6 слова "Будут определены РБК в рамках расходов МООС на гидрометеорологический мониторинг" заменить словами "В 2004 г. - 33694, в 2005 г. - ежегодные объемы будут уточняться при формировании республиканского бюджета на соответствующий финансовый год";
в строке, порядковый номер 36:
в графе 5 слова "Октябрь ежегодно" заменить словами "Декабрь ежегодно";
в графе 6 "Будут определены Республиканской бюджетной комиссией" заменить словами "В 2004 г. - 335194, в 2005 г. - ежегодные объемы будут уточняться при формировании республиканского бюджета на соответствующий финансовый год";
в графе 5 подпункта а) строки, порядковый номер 38, слова "Ноябрь 2003 г." заменить словами "Декабрь 2005 г.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

5-бағандағы "2004 ж., қараша, 2005 ж., қараша" деген сөздер "2004 ж., желтоқсан, 2005 ж., желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "ҚОҚМ-нiң гидрометеорологиялық мониторингке арналған шығыстар шеңберінде РБК анықтайтын болады" деген сөздер "2004 ж. - 33694, 2005 ж. - жыл сайынғы көлем тиiсті қаржы жылына арналған республикалық бюджеттi қалыптастыру кезiнде нақтыланатын болады" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 36-жолда:
5-бағандағы "жыл сайын, қазан" деген сөздер "жыл сайын, желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "Республикалық бюджеттiк комиссия анықтайтын болады" деген сөздер "2004 ж. - 335194, 2005 ж. - жыл сайынғы көлем тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджеттi қалыптастыру кезiнде нақтыланатын болады" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 38-жолдың а) тармақшасының 5-бағанындағы "2003 ж., қараша" деген сөздер "2005 ж., желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы