Об утверждении перечня государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 931. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2009 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.03.2009 N 235 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В соответствии со статьей 141 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля.
2. Установить, что создание служб внутреннего контроля государственными органами, включенными в указанный перечень, производится в пределах утвержденной штатной численности.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 июня 1993 года N 539 "О ведомственном контроле в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 24, ст. 302);
2) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 января 1995 года N 3 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 июня 1993 года N 539" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 1, ст. 3).
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2004 года N 931
Перечень
государственных органов, которым
разрешается создание служб внутреннего контроля
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 22 февраля 2005 г. N 159 ; от 12 мая 2005 г. N 447 ; от 07.10.2008 N 924 .
1. Верховный Суд Республики Казахстан
2. Комитет по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан
3. Управление делами Президента Республики Казахстан
4. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
5. Министерство обороны Республики Казахстан
6. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
7. Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
8. Министерство финансов Республики Казахстан
9. Министерство юстиции Республики Казахстан
10. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
11. Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
12. Министерство образования и науки Республики Казахстан
12-1. Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
13. Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
14. Министерство культуры и информации Республики Казахстан

Iшкi бақылау қызметтерiн құру рұқсат етiлетiн мемлекеттiк органдардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 931 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 141-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған iшкi бақылау қызметтерiн құру рұқсат етiлетiн мемлекеттік органдардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Көрсетiлген тiзбеге енгiзiлген мемлекеттiк органдардың iшкi бақылау қызметтерiн құруы бекiтiлген штат саны шегінде жүргiзiледi деп белгiленсiн.
3. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасындағы ведомстволық бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 25 маусымдағы N 539 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 24, 302-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 25 маусымдағы N 539 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 3 қаңтардағы N 3 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 1, 3-құжат).
4. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 3 қыркүйектегі
N 931 қаулысымен
бекiтiлген
Iшкi бақылау қызметтерін құру рұқсат етiлетiн
мемлекеттiк органдардың тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.02.22 N 159 , 2005.05.12 N 447 , 2008.10.07 N 924 Қаулыларымен.
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот әкiмшілiгiн жүргiзу жөнiндегi комитет
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі
5. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігi
6. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
7. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
8. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
9. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
10. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
11. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
12. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi
12-1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
13. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсiздiк комитетi
14. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі