О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 934
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 5790700,58 (пять миллионов семьсот девяносто тысяч семьсот тенге пятьдесят восемь тиын) для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2004 года N 934
Перечень
судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
____________________________________________________________________
N |    Наименование      | Ф.И.О. истца  | Сумма за | Госпош-
п/п|  судебного органа    |               | вычетом  | лина
|   и дата решения     |               | госпош-  | (тенге)
|                      |               |  лины    |
|                      |               | (тенге)  |
____________________________________________________________________
1 |          2           |      3        |    4     |      5
____________________________________________________________________
1   Решение Костанайского   Даньяров Г.З.    50000        -
городского суда
от 04.11.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
Костанайского
областного суда
от 08.12.2003
2   Решение Костанайского   Середенко А.В.   110436       -
городского суда N 2
от 25.02.2004
3   Постановление суда      ТОО КФ "Амир"    1632925      -
г. Кокшетау
от 24.09.2001,
постановление суда
г. Кокшетау
от 19.12.2001,
постановление
надзорной коллегии
Акмолинского
областного суда
от 14.11.2002,
определение надзорной
коллегии Акмолинского
областного суда
от 09.10.2003
4   Решение Астраханского   Бутенко З.С.     65000        -
районного суда
Акмолинской области
от 14.10.2003
5   Решение Сандыктауского  Экс Ю.Б.         100000       -
районного суда
Акмолинской области

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 934 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасының Үкiметі резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігіне қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшін 2004 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттік органдар мен олардың аумақтық бөлімшелерінің сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервінен 5790700,58 (бec миллион жетi жүз тоқсан мың жеті жүз теңге елу сегiз тиын) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 3 қыркүйектегі
N 934 қаулысына қосымша
Азаматтық iстер бойынша орындалуға жататын
сот шешімдерінің тізбесі
__________________________________________________________________
Р/с|  Сот органының атауы  | Талапкердің |Мемлекеттік |Мемлекеттік
N |  мен шешiмнің шыққан  |   Т.А.Ә.    |бажды шегер.|баж (теңге)
|        күнi           |             |гендегі сома|
|                       |             |  (теңге)   |
__________________________________________________________________
1              2                 3             4            5
__________________________________________________________________
1  Қостанай қалалық сотының
04.11.2003 жылғы шешiмi,
Қостанай облыстық соты
азаматтық iстер жөнiнде.
гі алқасының 08.12.2003
жылғы қаулысы            Г.З.Даньяров     50000          -
2  N 2 Қостанай қалалық
сотының 25.02.2004
жылғы шешiмi             А.В.Середенко    110436         -
3  Көкшетау қаласы сотының
24.09.2001 жылғы
қаулысы, Көкшетау
қаласы сотының
19.12.2001 жылғы
қаулысы, Ақмола
облыстық соты қадағалау
алқасының 14.12.2002
жылғы қаулысы,
Ақмола облыстық соты
қадағалау алқасының
09.10.2003 жылғы
ұйғарымы                 "Әмiр" КҚ ЖШС    1632925        -
4  Ақмола облысы Астрахан
аудандық сотының
14.10.2003 жылғы шешiмi  З.С.Бутенко      65000          -
5  Ақмола облысы Сандықтау
аудандық сотының

от 23.05.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
Акмолинского областного
суда от 25.11.2003
6   Решение Сарыаркинского  Исин Т.Д.        100000       -
районного суда
г. Астаны
от 28.05.2003,
постановление
надзорной коллегии
суда г. Астаны
от 28.08.2003
7   Решение Сарыаркинского  Ахмеджанова Г.А. 100000       -
районного суда          Жаманбаев С.К.   100000       -
г. Астаны
от 11.12.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
суда г. Астаны
от 17.02.2004
8   Решение Сарыаркинского  Григорян В.В.    100450       -
районного суда
г. Астаны
от 05.12.2003,
дополнительное решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны
от 2.03.2004,
постановление коллегии
по гражданским делам
суда г. Астаны
от 06.04.2004
9   Решение Сарыаркинского  Шигапова Р.М.    108107       -
районного суда          Шиханцев В.И.    33158        -
г. Астаны
от 09.02.2004.
10  Решение Сарыаркинского  Киселев М.В.     19094,58     -
районного суда
г. Астаны
от 27.03.2003
11  Решение Актауского      Руденко Л.Н.     150000       -
городского суда N 2
Мангистауской области
от 19.09.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
Мангистауского
областного суда
от 20.11.2003,
определение Актауского
городского суда N 2
Мангистауской области
от 07.04.2004
12  Решение Шымкентского    Жусипов С.Д.     2400993      -
городского суда N 2
Южно-Казахстанской
области от 22.10.2003
13  Решение Алмалинского    Яковец А.А.      700537       -
районного суда
г. Алматы
от 17.07.2003
14  Решение Алмалинского    Касенеева Ж.А.   20000        -
районного суда
г. Алматы
от 28.04.2003,
определение
Алмалинского
районного суда
г. Алматы
от 31.05.2004
Итого                                        5790700,58
Общая сумма                                  5790700,58
____________________________________________________________________

23.05.2003 жылғы шешiмi,
Ақмола облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
25.11.2003 жылғы
қаулысы                  Ю.Б. Экс         100000         -
6  Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
28.05.2003 жылғы шешiмi,
Астана қаласы соты
қадағалау алқасының
28.08.2003 жылғы
қаулысы                  Т.Д. Исин        100000         -
7  Астана қаласы Сарыарқа   Г.А. Ахмеджанова 100000         -
аудандық сотының         С.К. Жаманбаев   100000         -
11.12.2003 жылғы шешiмi,
Астана қаласы соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
17.02.2004 жылғы
қаулысы
8  Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
05.12.2003 жылғы
шешiмi, Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 02.03.2004
жылғы қосымша шешiмi,
Астана қаласы соты
азаматтық iстер
жөнiндегі алқасының
06.04.2004 жылғы
қаулысы                  В.В. Григорян    100450         -
9  Астана қаласы Сарыарқа   В.И. Шиханцев    33158          -
аудандық сотының
09.02.2004 жылғы шешiмi  Р.М. Шигапова    108107         -
10 Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының
27.03.2003 жылғы шешiмi  М.В. Киселев     19094,58       -
11 Маңғыстау облысы N 2
Ақтау қалалық сотының
19.09.2003 жылғы шешiмi,
Маңғыстау облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегі алқасының
20.11.2003 жылғы
қаулысы,
Маңғыстау облысы N 2
Ақтау қалалық сотының
07.04.2004 жылғы
ұйғарымы                 Л.Н. Руденко     150000         -
12 Оңтүстiк Қазақстан
облысы N 2 Шымкент
қалалық сотының
22.10.2003 жылғы шешiмi  С.Д. Жүсiпов     2400993        -
13 Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының
17.07.2003 жылғы шешiмi  А.А. Яковец      700537         -
14 Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының
28.04.2003 жылғы шешiмi,
Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының
31.05.2004 жылғы
ұйғарымы                 Ж.А. Қасенеева   20000          -
___________________________________________________________________
Жиыны                                        5790700,58
___________________________________________________________________
Жалпы сомасы                     5790700,58
___________________________________________________________________