О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 551
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2004 года N 977
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 551 "Об утверждении Устава государственного учреждения "Высшая аттестационная комиссия" Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 19, ст. 204).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 сәуірдегі N 551 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 977 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жоғары аттестациялық комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Жарғысын бекіту туралы" 2000 жылғы 11 сәуірдегі N 551  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 19, 204-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі