О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 и признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1336 и от 5 июня 1999 года N 703
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2004 года N 1101. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 февраля 2005 г. N 110 (P050110)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета"(САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 23-24, ст. 257) следующие изменения и дополнения:
в Правилах финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 85:
в абзаце четвертом после слов "указанного договора" дополнить словами ", включая обязательства на приобретение товаров (работ и услуг), не являющихся предметом государственных закупок, в соответствии со статьей 27-1 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках".";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"пятая группа расходов - официальные трансферты, включая средства резерва Правительства Республики Казахстан, выделенные из вышестоящего бюджета нижестоящему бюджету, по которым возникают межбюджетные отношения между ними, без заключения договоров.";
абзац первый пункта 88 дополнить абзацем следующего содержания:
"Регистрация обязательств по расходам третьей группы на приобретение товаров (работ, услуг), не являющихся предметом государственных закупок, начинается после заключения договора государственным учреждением с получателем бюджетных средств.";
дополнить пунктом 88-2 следующего содержания:
"88-2. Регистрация обязательств пятой группы расходов производится путем принятия счета к оплате территориальными органами казначейства в качестве Заявки.";
в пункте 95:
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"код, наименование, РНН и адрес поставщика товаров (работ, услуг), наименование и БИК банка поставщика (получателя бюджетных средств);";
абзац второй пункта 97 изложить в следующей редакции:
"Такими документами могут быть Договор, счет-фактура поставщика для осуществления платежей за полученные товары (работы и услуги), акт приема-передачи товара, выполненных работ и/или оказанных услуг, чек для осуществления платежей при наличной форме оплаты и другие документы, на основании которых государственным учреждением формируется счет к оплате.";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегі N 832 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1336 және 1999 жылғы 5 маусымдағы N 703 қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 қазандағы N 1101 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелер үшін бюджеттің атқарылуы және есептілік нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шілдедегі N 832  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 23-24, 257-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшін бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiнде:
85-тармақта:
төртiншi абзацта "жасаса отырып" деген сөздерден кейiн "және көрсетілген шарттың талаптарына сәйкес "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  27-1-бабына  сәйкес мемлекеттiк сатып алу мәнi болып табылмайтын тауарларды (жұмыстарды және қызметтердi) сатып алуға мiндеттемелердi қоса алғанда" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"шығыстардың бесiншi тобы - шарттар жасалмастан, олардың арасында бюджетаралық қатынастар туындайтын, жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджетке бөлiнген Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын қоса алғанда, ресми трансферттер.";
88-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк сатып алу мәнi болып табылмайтын тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) сатып алуға үшіншi топтың шығыстары бойынша мiндеттемелердi тiркеу мемлекеттiк мекеме бюджет қаражатын алушымен шарт жасасқаннан кейiн басталады.";
мынадай мазмұндағы 88-2-тармақпен толықтырылсын:
"88-2. Шығыстардың бесiншi тобының мiндеттемелерiн тiркеу Өтінiм ретiнде аумақтық қазынашылық органдарының төлеуге арналған шотты қабылдауы арқылы жүргізіледі.";
95-тармақта:
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) берушiнiң коды, атауы, CTH-i және мекен-жайы, беруші банктің (бюджет қаражатын алушының) атауы және БCК;";
97-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұндай құжаттар Шарт, берушінің алынған тауарлар (жұмыстар және қызметтер) үшін төлемдерiн жүзеге асыруға арналған шот-фактурасы, тауарды, орындалған жұмыстарды және/немесе көрсетілген қызметтерді қабылдау-беру актісі, қолма-қол ақы төлеу нысаны кезiнде төлемдердi жүзеге асыруға арналған чек және оның негiзiнде мемлекеттiк мекеме ақы төлеуге шотты қалыптастыратын басқа да құжаттар болуы мүмкiн.";

пункт 102-1 изложить в следующей редакции:
"102-1. В случае уменьшения суммы Договора в части уменьшения цены при условии неизменности качества, объемов и других условий, явившихся основой для выбора поставщика, государственное учреждение представляет в территориальный орган Министерства финансов дополнительное соглашение к основному Договору на сумму уменьшения и Заявку на новую сумму Договора с учетом ранее исполненных обязательств.";
абзац третий пункта 103 изложить в следующей редакции:
"Территориальным органом казначейства формирование справочника поставщиков и получателей бюджетных средств при осуществлении возвратов платежей из бюджета осуществляется на основании платежного документа, предоставленного налоговыми органами.";
пункты 105, 106 изложить в следующей редакции:
"105. Территориальные органы казначейства проверяют Заявку на соответствие:
полного наименования Заказчика по Договору с реквизитами поля "Наименование
государственного учреждения";
предмета заключения и номера Договора с реквизитами полей "Описание расходов" и "Код бюджетной классификации";
наименования бюджетной программы по Договору с реквизитами полей "Вид бюджета", "Источник финансирования" и "Код бюджетной классификации";
размера денежных обязательств по Договору с суммой в поле "Всего";
полного наименования и адреса поставщика или получателя бюджетных средств по Договору с реквизитами поля "Наименование и адрес поставщика";
наименования товаров (работ и услуг) по Договору с реквизитами поля "Наименование товаров (работ и услуг)";
объемов выполняемых работ и услуг в количественном (натуральном) и стоимостном выражении за единицу по Договору с реквизитами полей "Количество" и "Цена";
объемов выполняемых работ в стоимостном выражении по Договору с реквизитами поля "Сумма";
сроков исполнения и графика оплаты обязательств по Договору с реквизитами поля "Дата оплаты" раздела "График платежей";
схемы и условий оплаты товаров (работ и услуг), кроме того, условий, предусматривающих обязательное составления акта поставок товаров (выполненных работ и оказанных услуг) по Договору с реквизитами поля "Документ обоснование" раздела "График платежей";
образцов подписей первого руководителя (лица, им уполномоченного) и главного бухгалтера (уполномоченного лица) и оттиска печати государственного учреждения и данных лица, подписавшего Договор от имени государственного учреждения, и оттиска печати на Договоре с реквизитами раздела "Подпись руководителя";
суммы Договора с суммой выданных разрешений или их остатка.
Кроме того, при регистрации обязательств третьей группы проверяются данные о поставщиках на соответствие с данными Комитета казначейства, сформированными на основании Заявки государственного учреждения на ведение поставщика.
Если одно из вышеперечисленных условий не выполняется, то территориальным органом казначейства Заявка возвращается государственному учреждению без исполнения для устранения ошибок с указанием причины возврата.

102-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"102-1. Берушiнi таңдау үшiн негiз болып табылған сапаның, көлемнiң өзгермеуі шартымен және басқа шарттарда Шарттың сомасын бағаны азайту бөлігінде азайтқан жағдайда мемлекеттік мекеме Қаржы министрлiгiнiң аумақтық органына азайту сомасына арналған негiзгi Шартқа қосымша келiсiмдi және бұрын орындалған міндеттемелерді ескере отырып, Шарттың жаңа сомасына Өтінiм береді.";
103-тармақтың үшіншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аумақтық қазынашылық органы бюджеттен төлемдердi қайтаруды жүзеге асыру кезiнде бюджет қаражатын берушілер мен алушылардың анықтамалығын қалыптастыруды салық органдары берген төлем құжаты негiзiнде жүзеге асырады.";
105, 106-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"105. Аумақтық қазынашылық органдары Өтінімнiң:
"Мемлекеттiк мекеменiң атауы" жолының деректемелерімен Шарт бойынша Тапсырысшының толық атауының;
"Шығыстардың сипаттамасы" және "Бюджеттiк сыныптаманың коды" жолдарының деректемелерінен Шарт жасасу мәнi мен нөмiрiнiң;
"Бюджеттің түрі", "Қаржыландыру көзi" және "Бюджеттік сыныптаманың коды" жолдарының деректемелері мен Шарт бойынша бюджеттiк бағдарлама атауының;
"Барлығы" жолындағы сомамен Шарт бойынша ақшалай мiндеттемелер мөлшерінің;
"Берушінiң атауы және мекен-жайы" жолының деректемелерімен Шарт бойынша бюджет қаражатын берушінің немесе алушының толық атауы мен мекен-жайының;
"Тауарлардың (жұмыстар мен қызметтердің) атауы" жолының деректемелерiмен Шарт бойынша тауарлардың (жұмыстар мен қызметтердiң) атауының;
"Саны" және "Бағасы" жолдарының деректемелерімен Шарт бойынша орындалатын жұмыстардың және қызметтердiң бiрлігi үшін сан (заттай) және құн түріндегi көлемiнің;
"Сомасы" жолының деректемелерімен Шарт бойынша орындалатын жұмыстардың құн түріндегі көлемiнiң;
"Төлемдер кестесі" бөлiмiнiң "Төлеу күні" жолының деректемелерiмен Шарт бойынша міндеттемелерді орындау мерзімдерi мен төлеу кестесiнiң;
Тауарларға (жұмыстар мен қызметтерге) ақы төлеу схемасы мен шарттарының, бұдан басқа, "Төлемдер кeстeci" бөлiмiнің "Негiздемелiк құжат" жолының деректемелерiмен Шарт бойынша тауарларды (орындалған жұмыстар мен көрсетілген қызметтерді) беру актiсiнің мiндетті түрде жасалуын көздейтiн шарттарының;
"Басшының қолы" бөлiмiнiң деректемелерiмен бiрiншi басшының (ол уәкілеттік берген тұлғаның) және бас бухгалтердiң (уәкiлеттi тұлғаның) қолдарының үлгілерi мен мемлекеттiк мекеменiң мөрi бедерiнiң және мемлекеттік мекеме атынан Шартқа қол қойған тұлғаның деректерi мен Шарттағы мөр бедерiнiң;
берiлген рұқсаттар немесе олардың қалдық сомасымен Шарт сомасының сәйкестiгiн тексередi.
Бұдан басқа, үшінші топтың мiндеттемелерiн тiркеу кезiнде берушінi жүргiзуге мемлекеттiк мекеменiң Өтінімi негiзінде қалыптасқан Қазынашылық комитетiнiң деректерiмен берушілер туралы деректердiң сәйкестігі тексерiледi.
Егер жоғарыда санамаланған шарттардың бipeуi орындалмаса, онда аумақтық қазынашылық органы Өтінiмдi қайтару себебiн көрсете отырып, қатені жою үшiн орындамастан мемлекеттiк мекемеге қайтарады.

106. Территориальные органы казначейства при соблюдении государственным учреждением условий, перечисленных в пункте 105 настоящих Правил, принимают Заявку на регистрацию обязательств и на ее основании формируют Уведомление (Заказ).";
абзац пятый пункта 110 дополнить словами "с подписью руководителя и печатью поставщика или получателя бюджетных средств.";
в пункте 114:
в абзаце четвертом слово "оплаты" исключить;
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"Счет к оплате исполняется в течение трех рабочих дней со дня представления государственным учреждением его в территориальный орган казначейства.";
в пункте 116:
абзац двадцать третий "и" исключить;
в абзаце двадцать седьмом слова "и Уведомления (Заказа)" исключить;
в абзаце тридцать втором слова "номера и даты" заменить словами "номер и дата";
абзац тридцать восьмой изложить в следующей редакции:
"название документа, являющегося основанием для проведения платежа;";
в абзаце сороковом слова "Дата оплаты" заменить словами "Проведено казначейством";
в абзаце сорок первом после слова "Заявке" дополнить словами "и Уведомлении (Заказе)";
в пункте 117 слова "(работы, услуги)" заменить словами "(работ и услуг) или за группу товаров (работ и услуг)";
в пункте 119:
в абзаце первом после слова "оплате" дополнить словами ", Реестр счетов к оплате с указанием номера, даты, кода бюджетной классификации расходов, суммы с подписью руководителя и печатью государственного учреждения";
в абзаце втором после слов "приложению 12-2" дополнить словами "с подписью руководителя и печатью поставщика или получателя бюджетных средств";
в абзаце первом пункта 120 слова "до 26 числа следующего за отчетным месяца" исключить;
в пункте 123:
абзацы второй, третий изложить в следующей редакции:
"в соответствии с Реестром счетов к оплате государственных учреждений принимают счета к оплате, на левом верхнем углу ответственный принимающий работник подписывает, указывает текущую дату и ставит соответствующий штамп;
сверяют данные счета к оплате по кодам бюджетной классификации расходов с данными Уведомления (Заказа), номер которого указывается в поле "Наименование товара (работ и услуг)";";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"При соответствии установленных требований счета к оплате территориальными органами казначейства исполняются в течение трех банковских дней со дня приема их от государственных учреждений в соответствии с Реестром счетов к оплате. В случае несоблюдения данных норм, счета к оплате возвращаются государственному учреждению письмом территориального органа казначейства с подписью его первого руководителя с указанием ошибок для их устранения.";

106. Аумақтық қазынашылық органдары осы Ереженiң 105-тармағында санамаланған шарттарды мемлекеттiк мекеме сақтаған кезде Мiндеттемелердi тiркеуге арналған өтінімдi қабылдайды және оның негізiнде Хабарлама (Тапсырыс) қалыптастырады.";
110-тармақтың бесiншi абзацы "кезінде" деген сөзден кейiн "басшының қолын қойып және бюджет қаралатын берушінің немесе алушының мөрiн басып," деген сөздермен толықтырылсын;
114-тармақта:
төртінші абзацта "төлем" деген cөз алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Ақы төлеуге шот мемлекеттiк мекеме оны аумақтық қазынашылық органына ұсынған күннен бастап үш жұмыс күні iшiнде орындалады.";
116-тармақта:
"және" деген жиырма үшінші абзац алынып тасталсын;
жиырма жетіншi абзацта "мен Хабарламаның (Тапсырыстың)" деген сөздер алынып тасталсын;
отыз екiншi абзацта "нөмiрлерi" деген сөз "нөмiрi" деген сөзбен ауыстырылсын;
отыз сегiзiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"төлем жүргiзу үшін негiз болып табылатын құжаттың атауы;";
қырқыншы абзацта "Төлеу күнi" деген сөздер "Қазынашылық жүргіздi" деген сөздермен ауыстырылсын;
қырық бiрінші абзацта "Өтiнiмде" деген сөзден кейiн "және Хабарламада (Тапсырыста)" деген сөздермен толықтырылсын;
117-тармақта "(жұмыстың, қызметтің)" деген сөздер "(жұмыстар мен қызметтердiң)" деген сөздермен ауыстырылсын, "бiрлігi үшiн" деген сөздерден кейiн "немесе тауарлардың (жұмыстар мен қызметтердiң) тобы үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
119-тармақта:
бiрiншi абзацта "шотты" деген сөзден кейiн ", шығыстардың бюджеттiк сыныптамасының нөмiрi, күнi, коды, сомасы көрсетiлген, мемлекеттiк мекеме басшысының қолы қойылған және мөрi басылған Ақы төлеуге шоттардың тiзiлiмiн" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацта "органына" деген сөзден кейiн "басшының қолын қойып және бюджет қаражатын берушiнiң немесе алушының мөрiн басып," деген сөздермен толықтырылсын;
120-тармақтың бiрiнші абзацында "есептiден кейiнгі келесi айдың 26-сы күнiне дейiн" деген сөздер алынып тасталсын;
123-тармақта:
екiншi, үшiнші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің Ақы төлеуге шоттарының тiзілімiне сәйкес ақы төлеуге шотты қабылдайды, сол жақ жоғарғы бұрышына жауапты қабылдайтын қызметкер қол қояды, ағымдағы күндi көрсетедi және тиiсiнше мөртабан басады;
"Тауардың (жұмыстар мен қызметтердiң) атауы" жолында нөмiрi көрсетілетін Хабарламаның (Тапсырыстың) деректерi бар шығыстардың бюджеттiк сыныптамасының кодтары бойынша ақы төлеуге шоттың деректерiн салыстырады;";
жетiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Белгiленген талаптарға сәйкес келген кезде ақы төлеуге шоттарды аумақтық қазынашылық органдары Ақы төлеуге шоттардың тізілімiне сәйкес мемлекеттiк мекемелерден оларды қабылдаған күннен бастап үш банктiк күн iшiнде орындайды. Осы нормалар сақталмаған жағдайда, жою үшiн қатесi көрсетіліп, аумақтық қазынашылық органының бiрiншi басшысының қолы қойылған хатымен ақы төлеуге шоттар мемлекеттік мекемеге қайтарылады.";

дополнить пунктом 139-1 следующего содержания:
"139-1. Инкассовые распоряжения по исполнительным документам, налоговых и таможенных органов регистрируются в территориальных органах казначейства в журнале регистрации инкассовых распоряжений.";
пункт 141 дополнить абзацами седьмым, восьмым и девятым следующего содержания:
"Министерство финансов Республики Казахстан ежемесячно определяет суммы недоплаты бюджетных изъятий и в трехдневный срок доводит их до соответствующих территориальных органов казначейства.
Территориальные органы казначейства после получения информации от Министерства финансов Республики Казахстан о недоплате бюджетных изъятий по расчетам на конец предыдущего месяца формируют справку о бюджетных изъятиях, подлежащих перечислению за текущий день, включая суммы недоплаты на начало текущего дня. При этом сумма ежедневно представляемого счета к оплате должна быть не ниже 50 процентов от остатков, находящихся на контрольном счете наличности соответствующего местного бюджета на начало текущего дня. После восстановления размера недоплаты за предыдущий месяц бюджетные изъятия производятся в обычном порядке.
Территориальные органы казначейства выполняют процедуры по бюджетным изъятиям, передаваемым из бюджетов районов (городов) в областные бюджеты, предусмотренные действующим законодательством, на основании разрешений, подписанных соответствующим местным уполномоченным органом, и счета к оплате на перечисление бюджетных изъятий из бюджета районов (городов) в областной бюджет.";
пункт 144 дополнить абзацем следующего содержания:
"Государственные учреждения осуществляют начисление заработной платы работников до 25 числа текущего месяца, а в последнем месяце текущего финансового года - до 20 числа, формируют и представляют счета к оплате на начисленную сумму заработной платы в территориальные органы казначейства за три рабочих дня до окончания текущего месяца.";
дополнить пунктом 150-1 следующего содержания:
"150-1. Территориальные органы казначейства осуществляют операции по выплате заработной платы согласно графику обслуживания государственных учреждений, утвержденному руководителем территориального органа казначейства и составленному отдельно по каждому ответственному исполнителю территориального органа казначейства.";
дополнить главой 17-1, пунктами 159-1, 159-2, 159-3 следующего содержания:
"Глава 17-1. Процедуры представления официальных трансфертов нижестоящим бюджетам.
159-1. Официальные трансферты, включая средства резерва Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, нижестоящим бюджетам перечисляются администратором соответствующей бюджетной программы в соответствии с утвержденным в установленном порядке планом финансирования по платежам и утвержденным актом Правительства Республики Казахстан или местного исполнительного органа распределением общей суммы трансфертов по нижестоящим бюджетам.

мынадай мазмұндағы 139-1-тармақпен толықтырылсын:
"139-1. Атқарушы құжаттар бойынша, салық және кеден органдарының инкассалық өкiмдерi аумақтық қазынашылық органдарында инкассалық өкiмдердi тiркеу журналына тiркеледі.";
141-тармақ мынадай мазмұндағы жетiншi, сегiзiншi және тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі ай сайын бюджеттік алулардың жете төленбеген сомаларын айқындайды және үш күн мерзiмде оларды тиiстi аумақтық қазынашылық органдарына хабарлайды.
Аумақтық қазынашылық органдары Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінен өткен айдың соңындағы есеп айырысулар бойынша бюджеттiк алулардың жете төленбегені туралы ақпарат алғаннан кейiн ағымдағы күннің басында жете төленбеген соманы қоса алғанда, ағымдағы күн үшін аударуға жататын бюджеттік алулар туралы анықтама жасайды. Бұл ретте күн сайын ақы төлеуге шоттың сомасы ағымдағы күннің басында тиiстi жергіліктi бюджеттің қолма-қол ақшасының бақылау шотындағы қалдықтарының 50 пайызынан төмен болмауы тиіс. Өткен ай iшiнде жете төленбеген мөлшердi қалпына келтiргеннен кейін бюджеттік алулар дағдылы тәртiппен жүргiзіледi.
Аумақтық қазынашылық органдары тиiсті жергiлiктi уәкiлеттi орган қол қойған рұқсаттар мен аудандардың (қалалардың) бюджетiнен облыстық бюджетке бюджеттік алуларды аударуға арналған ақы төлеуге шоттардың негiзiнде аудандардың (қалалардың) бюджеттерiнен облыстық бюджеттерге берілетiн бюджеттік алулар бойынша қолданыстағы заңнамада көзделген рәсiмдердi орындайды.";
144-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік мекемелер ағымдағы айдың 25-і күніне дейiн қызметкерлердiң жалақысын есептеудi жүзеге асырады, ал қаржы жылының соңғы айында - 20-сы күніне дейiн жалақының есептелген сомасына арналған ақы төлеуге шоттарды жасайды және ағымдағы ай аяқталғанға дейiнгі үш жұмыс күнінің iшiнде оларды аумақтық қазынашылық органдарына ұсынады.";
мынадай мазмұндағы 150-1-тармақпен толықтырылсын:
"150-1. Аумақтық қазынашылық органының басшысы бекiткен және аумақтық қазынашылық органының әрбiр жауапты орындаушысына жеке жасалған мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсету кестесiне сәйкес аумақтық қазынашылық органдары жалақы төлеу жөнiндегi операцияларды жүзеге асырады.";
мынадай мазмұндағы 17-1-тараумен, 159-1, 159-2, 159-3-тармақтармен толықтырылсын:
"17-1-тарау. Ресми трансферттерді төмен тұрған бюджеттерге беру рәсімдері
159-1. Қазақстан Республикасы Үкіметі мен жергілікті атқарушы органдар резервiнiң қаражатын қоса алғанда, ресми трансферттердi тиісті бюджеттiк бағдарламаның әкімшісi белгiленген тәртiппен бекiтілген төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарына және Қазақстан Республикасының Үкiметi немесе жергiлiктi атқарушы орган бекіткен актіге сәйкес трансферттердiң жалпы сомасын төмен тұрған бюджеттерге бөлу арқылы төмен тұрған бюджеттерге аударады.

Перечисление производится на основании счета к оплате и по реквизитам, представляемым Министерством финансов Республики Казахстан, с применением для обозначения назначения платежа кодов доходов Единой бюджетной классификации категории 4, класса 02 "Трансферты вышестоящих органов государственного управления".
159-2. Перечисление субвенций и других трансфертов, за счет которых администратором программ нижестоящего бюджета осуществляются расходы, относящиеся к первой и второй их группам, производится на основании счета к оплате администратора программ вышестоящего бюджета. Перечисление целевых инвестиционных трансфертов, за счет которых администратором программ нижестоящего бюджета осуществляются расходы, относящиеся к третьей группе, производится администратором программ вышестоящего бюджета также на основании счета к оплате с обязательным приложением копий соответствующих документов, подтверждающих обоснованность платежа администратора программ нижестоящего бюджета.
159-3. Расходы администраторов программ нижестоящего бюджета по местным бюджетным программам, реализуемым за счет трансфертов администратора программ вышестоящего бюджета, осуществляются в порядке, устанавливаемом настоящими Правилами для расходов первой, второй и третьей групп, в соответствии с принадлежностью к одной из них.";
пункт 285 изложить в следующей редакции:
"285. Комитетом казначейства и его территориальными органами для местных уполномоченных органов с целью эффективного использования средств и принятия ими решения по осуществлению платежей формируется "Отчет об остатках на счетах" по форме 5-34 согласно приложению 30-3.";
пункт 287 изложить в следующей редакции:
"287. Территориальные органы казначейства формируют следующие отчетные формы для государственных учреждений:
форму 5-15 "Реестр платежей по государственным учреждениям" согласно приложению 21-1;
форму 5-17 "Реестр платежей" согласно приложению 21-2;
форму 5-33 "Отчет об остатках на счетах по платным услугам" согласно приложению 30-2;
форму 5-20 "Выписка со счета государственного учреждения" согласно приложению 21;
форму 4-20 "Сводный отчет по расходам" согласно приложению 29;
форму 4-12 "Детали невыполненных обязательств" согласно приложению 31;
форму 4-13 "Сводный отчет по неоплаченным счетам к оплате" согласно приложению 31-1;
форму 5-25 "Отчет по анализу расходов" согласно приложению 30;
форму 5-26 "Анализ по счетам к оплате" согласно приложению 32;
форму 5-30 "Остаток на счетах платных услуг" согласно приложению 30-1.";

Аудару ақы төлеуге шот негізiнде және төлем мақсатын белгiлеу үшiн Бiрыңғай бюджеттік сыныптаманың "Жоғары тұрған мемлекеттік басқару органдарынан алынатын трансферттер" кiрiстерiнің 4-санаттағы, 02-сыныптағы кодтарын қолдана отырып, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі беретiн деректемелер бойынша жүргізіледi.
159-2. Субвенцияларды және олардың есебiнен төмен тұрған бюджет бағдарламаларының әкімшiсi олардың бiрiншi және екiншi топтарына жататын шығыстарды жүзеге асыратын басқа да трансферттердi аудару жоғары тұрған бюджет бағдарламалары әкiмшiсінің ақы төлеуге шоты негiзiнде жүргізіледi. Олардың есебiнен төмен тұрған бюджет бағдарламаларының әкiмшiсi үшiншi топқа жататын шығыстарды жүзеге асыратын мақсатты инвестициялық трансферттердi аударуды төмен тұрған бюджет бағдарламалары әкiмшiсiнің төлемнiң негiздiлігін растайтын тиiсті құжаттардың көшiрмелерiн мiндеттi түрде қоса бере отырып, ақы төлеуге шот негiзiнде де жоғары тұрған бюджет бағдарламаларының әкiмшісi жүргізеді.
159-3. Жоғары тұрған бюджет бағдарламалары әкiмшiсi трансферттерiнiң есебiнен iске асырылатын жергілiктi бюджеттік бағдарламалар бойынша төмен тұрған бюджет бағдарламалары әкiмшілерiнiң шығыстары осы Ережемен белгiленген тәртiппен бiрiнші, екiншi және үшіншi топтардың шығыстары үшiн олардың бiрiне тиістілігіне сәйкес жүзеге асырылады.";
285-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"285. Қазынашылық комитеті мен оның аумақтық органдары жергілiктi уәкілетті органдар үшiн қаражатты тиiмдi пайдалану және олардың төлемдердi жүзеге асыру жөнінде шешiм қабылдауы мақсатында 30-3-қосымшаға сәйкес 5-34-нысан бойынша "Шоттардағы қалдықтар туралы есеп" жасайды.";
287-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"287. Аумақтық қазынашылық органдары мемлекеттiк мекемелер үшін мынадай есеп нысандарын:
21-1-қосымшаға сәйкес "Мемлекеттiк мекемелер бойынша төлемдер тiзiлiмi" 5-15-нысанын;
21-2-қосымшаға сәйкес "Төлемдер тiзiлiмi" 5-17-нысанын;
30-2-қосымшаға сәйкес "Ақылы қызметтер бойынша шоттардағы қалдықтар туралы есеп" 5-33-нысанын;
21-қосымшаға сәйкес "Мемлекеттiк мекеменiң шотынан үзiндi көшiрме" 5-20-нысанын;
29-қосымшаға сәйкес "Шығыстар бойынша жиынтық есеп" 4-20-нысанын;
31-қосымшаға сәйкес "Орындалмаған міндеттемелердiң егжей-тегжейi" 4-12-нысанын;
31-1-қосымшаға сәйкес "Ақы төлеуге қойылған төленбеген шоттар бойынша жиынтық есеп" 4-13-нысанын;
30-қосымшаға сәйкес "Шығыстарды талдау жөнiндегi есеп" 5-25-нысанын;
32-қосымшаға сәйкес "Ақы төлеуге шоттар бойынша талдау" 5-26-нысанын;
30-1-қосымшаға сәйкес "ақылы қызметтер шоттарындағы қалдық" 5-30-нысанын қалыптастырады.";

дополнить пунктом 290-1 следующего содержания:
"290-1. При нецелевом использовании местным исполнительным органом средств целевых инвестиционных трансфертов, средств резерва Правительства Республики Казахстан Министерством финансов приостанавливаются расходные операции местного исполнительного органа до полного перечисления сумм нецелевого использования в республиканский бюджет.
Приостановление расходных операций местного исполнительного органа производится на основании представлений Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, акта проведения контроля и предписания Комитета финансового контроля или его территориальных органов с указанием сумм и кодов Единой бюджетной классификации, по которым допущено нецелевое использование средств.
В случае выявления фактов нецелевого использования средств, выделенных в качестве трансфертов, возврат средств осуществляется путем их выделения из резерва местного исполнительного органа на основании его решения и перечисления местным исполнительным органом в республиканский бюджет на код "Прочие неналоговые поступления в республиканский бюджет" Единой бюджетной классификации.
Неиспользованные (недоиспользование, экономия по результатам конкурсных процедур) в течение финансового года суммы целевых инвестиционных трансфертов, средств резерва Правительства Республики Казахстан подлежат обязательному возврату в вышестоящий бюджет, выделивший названные трансферты, до 31 декабря текущего финансового года.";
пункты 312, 313 изложить в следующей редакции:
"312. Размещение временно свободных бюджетных денег во вклады (депозиты) в Национальном Банке Республики Казахстан (далее - НБК) осуществляется Министерством финансов с целью рационального их использования и получения доходов в республиканский бюджет на основании Генерального соглашения о стандартных условиях, используемых при осуществлении вкладных операций, заключенного между Министерством финансов Республики Казахстан и НБК от 8 мая 2002 года N 230 (далее - Соглашение).
313. Каждая операция по размещению денег во вклады (депозиты) в НБК оформляется паспортом сделки, который должен содержать все данные по каждому размещению вклада (депозита): сумму вклада (депозита), срок размещения вклада (депозита), дату начала и окончания размещения вклада (депозита), ставку вознаграждения, сумму вознаграждения, сумму возвращаемого вклада (депозита) и начисленного вознаграждения, ставку вознаграждения, применяемую при досрочном востребовании вклада (депозита). При нарушении или неисполнении срока возврата вклада (депозита) должен быть указан размер неустойки (штрафа, пени).";
в пункте 314 слова "Договора", "Договоре", "Договором", "Договор" заменить соответственно словами "Соглашения", "Соглашении", "Соглашением", "Соглашение";
пункт 356 изложить в новой редакции:

мынадай мазмұндағы 290-1-тармақпен толықтырылсын:
"290-1. Жергілiктi атқарушы орган мақсатты инвестициялық трансферттерді, Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын мақсатсыз пайдаланған кезде, Қаржы министрлігі мақсатсыз пайдаланылған сомалар республикалық бюджетке толық аударылғанға дейiн жергілiктi атқарушы органның шығыс операцияларын тоқтата тұрады.
Жергiлiктi атқарушы органның шығыс операцияларын тоқтата тұру олар бойынша қаражаттың мақсатсыз пайдаланылуына жол берілген сомалар мен Бiрыңғай бюджеттік сыныптаманың кодтары көрсетiле отырып, Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегі есеп комитетінiң ұсынымдары, Қаржы бақылау комитетiнiң немесе оның аумақтық органдарының бақылау жүргiзу актісі мен ұйғарымы негiзiнде жүргізіледi.
Трансферттер ретінде бөлiнген қаражатты мақсатсыз пайдалану фактiлepi анықталған жағдайда, қаражатты қайтару оларды жергілiктi атқарушы орган резервiнен оның шешімі негiзiнде бөлу және республикалық бюджетке Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманың "Республикалық бюджетке түсетiн салыққа жатпайтын басқа да түсiмдер" кодына жергіліктi атқарушы органның аударуы жолымен жүзеге асырылады.
Қаржы жылы iшiнде пайдаланылмаған (жете пайдаланылмаған, конкурстық рәсiмдердiң нәтижелерi бойынша үнем) мақсатты инвестициялық трансферттердiң сомалары, Қазақстан Республикасының Үкіметі резервiнiң қаражаты ағымдағы қаржы жылының 31 желтоқсанына дейiн аталған трансферттердi бөлген жоғары тұрған бюджетке мiндеттi қайтаруға жатады.
312, 313-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"312. Уақытша бос бюджет ақшасын Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiндегі (бұдан әрі - ҚҰБ) салымдарға (депозиттерге) орналастыруды оларды ұтымды пайдалану және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мен ҚҰБ арасында жасалған 2002 жылғы 8 мамырдағы N 230 Салым операцияларын жүзеге асыру кезiнде пайдаланылатын стандартты шарттар туралы бас келiсiм (бұдан әрі - Келiсім) негiзiнде республикалық бюджетке кiрiс алу мақсатында Қаржы министрлiгi жүзеге асырады.
313. Ақшаны ҚҰБ-дағы салымдарға (депозиттерге) орналастыру жөніндегі әрбiр операция салымды (депозиттi) әрбiр орналастыру жөнiндегi барлық деректердi: салым (депозит) сомасын, салымды (депозитті) орналастыру мерзiмiн, салымды (депозиттi) орналастырудың басталған және аяқталған күнін, сыйақы ставкасын, сыйақы сомасын, қайтарылатын салым (депозит) пен есептелген сыйақы сомасын, салымды (депозитті) мерзiмiнен бұрын талап еткен кезде қолданылатын сыйақы ставкасын қамтитын мәміле паспортымен ресiмделедi. Салымды (депозиттi) қайтару мерзiмi бұзылған немесе орындалмаған кезде тұрақсыздық айыбының (айыппұлдың, өсiмақының) мөлшерi көрсетiлуi тиiс.";
314-тармақта "Шарттың", "Шарттағы", "Шартқа", "Шарт" деген сөздер тиiсiнше "Келiсiмнiң", "Келiсiмдегi", "Келiсiмге", "Келісім" деген сөздермен ауыстырылсын;
356-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"356. Аккредитив используется при расчетах:
с нерезидентами Республики Казахстан по инвестиционным проектам, за поставку вооружения и специальной техники для Вооруженных Сил и правоохранительных органов;
по объектам строительства жилья;
по мероприятиям, связанным с подготовкой и реализацией инвестиционных проектов по решениям Правительства Республики Казахстан на основании предложений Республиканской бюджетной комиссии.
Аккредитив используется при расчетах по гражданско-правовым сделкам, заключаемым государственными учреждениями за счет средств, выделенных из резерва Правительства Республики Казахстан на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы.";
пункты 367, 368, 369, 370, 371 раздела 14 "Переходные положения" исключить;
приложения 11, 13, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 21, 30, 32 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 21-1, 21-2, 30-1, 30-2, 30-3, 31-1 согласно приложениям 8, 9, 12, 13, 14, 15 к настоящему постановлению;
приложение 45 исключить;
2. Признать утратившими силу:
1) постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1336 "О мерах по предупреждению роста кредиторской задолженности государственных учреждений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 450);
2) постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1999 года N 703 "Об утверждении Правил регистрации гражданско-правовых сделок, заключаемых государственными учреждениями за счет бюджетных денег" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 25, ст. 240).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 11
Дата представления "___"___________г.                                Заявка N___
Государственное учреждение___________
Вид бюджета__________________________
Источник финансирования  1
ЗАЯВКА НА РЕГИСТРАЦИЮ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Дата "___"_________20___г.
__________________________________________________________________________
1. Наименование     |Наименование, РНН  |Наимено-| Цена |Коли-  | Сумма
государственного |и адрес поставщика |вание   |      |чество |
учреждения       |товаров (работ,    |товаров |      |       |
|услуг) (получателя |(работ, |      |       |
|бюджетных средств),|услуг)  |      |       |
|наименование и БИК |        |      |       |
|банка поставщика   |        |      |       |
|(получателя бюджет-|        |      |       |
|ных средств)       |        |      |       |
--------------------------------------------------------------------------
Описание расхода:
ИИК поставщика:
Код бюджетной
классификации          ВСЕГО
--------------------------------------------------------------------------

"356. Аккредитив мынадай:
Қарулы Күштер мен құқық қорғау органдарына арналған қару-жарақ пен арнайы техниканы жеткiзгенi үшін Қазақстан Республикасының резидент еместерiмен инвестициялық жобалар бойынша;
тұрғын үй құрылысының объектілерi бойынша;
Республикалық бюджет комиссиясының ұсынысы негiзiнде Қазақстан Республикасы Үкiметінің шешімдері бойынша инвестициялық жобаларды дайындау мен iске асыруға байланысты іс-шаралар бойынша есеп айырысулар кезiнде пайдаланылады.
Аккредитив табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен бөлiнген қаражат есебiнен мемлекеттік мекемелермен жасалатын азаматтық-құқықтық мәмілелер бойынша есеп айырысулар кезiнде пайдаланылады.";
"Өтпелi жағдайлар" деген 14-бөлiмнiң 367, 368, 369, 370, 371-тармақтары алынып тасталсын;
11, 13, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 21, 30, 32-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 8, 9, 12, 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес 21-1, 21-2, 30-1, 30-2, 30-3, 31-1-қосымшалармен толықтырылсын;
45-қосымша алынып тасталсын.
2. Мыналардың:
1) "Meмлекеттік мекемелердiң кредиторлық берешектерiнiң өсуiн болдырмау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1336  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 49, 450-құжат);
2) "Мемлекеттік мекемелердiң бюджет ақшасы есебінен жасалатын азаматтық-құқықтық мәмілелерiн тiркеу ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 5 маусымдағы N 703  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 25, 240-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
1-қосымша
11-қосымша
N _______ өтінім
Берілген күні "___" __________ ж.
Мемлекеттiк мекеме ______________________
Бюджеттің түрі     ______________________
Қаржыландыру көзі   1
______________________
МІНДЕТТЕМЕЛЕРДІ ТІРКЕУГЕ АРНАЛҒАН ӨТІНІМ
Күні 20__ж. "___" ________
____________________________________________________________________
1. Мемлекеттiк     |Тауарларды   |Тауарлардың |      |      |
мекеменiң атауы    |(жұмыстарды, | (жұмыстар. |Бағасы|Саны  |Сомасы
|қызметтерді) |дың, қызмет.|      |      |
|берушінің    |  тердің)   |      |      |
|(бюджет қара.|  атауы     |      |      |
|жатын алушы. |            |      |      |
|ның) атауы,  |            |      |      |
| СТН-і және  |            |      |      |
| мекен-жайы, |            |      |      |
|   берушi    |            |      |      |
|  банктiң    |            |      |      |
|(бюджет қара.|            |      |      |
|жатын алушы. |            |      |      |
|ның) атауы   |            |      |      |
| және БСК    |            |      |      |
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
Шығыстың сипатта.  |_______________________________________________
масы:              |_______________________________________________
Берушiнiң ЖСК:     |_______________________________________________
___________________|_______________________________________________
Бюджеттiк   |      |
сыныптаманың|      | БАРЛЫҒЫ
коды       |      |
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

2. ПОДПИСЬ             3. ГРАФИК ПЛАТЕЖЕЙ
РУКОВОДИТЕЛЕЙ
--------------------------------------------------------------------------
Ф.И.О. руководителя  |  документ-      | % заявки  | дата оплаты | сумма
ГУ_________________  |  обоснование    |           |             |
|---------------------------------------------------
Подпись ___________  |
Дата "____"______20__|
Ф.И.О. руководителя  |
финансовой группы ГУ |
_____________________|
Подпись ___________  |
Дата "____"______20__|
М.П.          |
__________________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 13
Поступило в Казначейство
"___"_________ 20__г
ответ. исполнитель:
____________________________
СЧЕТ К ОПЛАТЕ N_____
Дата "___"__________200__г.
__________________________________________________________________________
Государственное учреждение           |     Поставщик
--------------------------------------------------------------------------
Код       |                   |КОд | |    Код       |           |КБе|
--------------------------------------------------------------------------
Наименование                            Наименование
РНН:                                     РНН
региональное
Казначейство                             Банк
Ист.финансиров. 1-бюдж,2-вн.з,3-пл.у,    БИК
4-сп.б,5-деп.
Вид бюджета     01-РБ; 02-Обл.МБ;
03-Район.МБ;             ИИК
КБК расходов                             БИК, ИИК
Код платных                              посредника
услуг                                    КБК доходов               КНП
--------------------------------------------------------------------------
Заявка N ______от "___"________20__г.          Текущий счет к оплате
N______ от "___"_______20__г.
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Наименование товара (работ, услуг) | Ед.изм. | Кол-во  | Цена    |  Сумма
--------------------------------------------------------------------------
Номер, дата Договора между гос.
учреждением и получателем
бюджетных средств,
Номер, дата Уведомления (Заказа),
Статус платежа (текущий,
окончательный)
--------------------------------------------------------------------------
ИТОГО к оплате
--------------------------------------------------------------------------
Сумма прописью:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
М.П.    | Ф.И.О. руководителя ГУ             Проведено Казначейством
| Подпись                            "___"_________20__г.
|-------------------------------     ответисполнитель
| Ф.И.О. главного бухгалтера ГУ
| Подпись
__________________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101

2. Басшылардың қолы   | 3. Төлемдер кестесі
____________________________________________________________________
ММ басшысының аты-жөні| негіздемелік  | өтiнiм % | төлеу | сомасы
______________________|    құжат      |          |  күні |
Қолы__ күні 20_"_"____ _____________________________________________
____________________________________________________________________
ММ қаржы тобы басшысы. _____________________________________________
ның аты-жөні           _____________________________________________
______________________ _____________________________________________
Қолы__ күні 20_"_"____ _____________________________________________
____________________________________________________________________
М.О.             _____________________________________________
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
2-қосымша
13-қосымша
_______________________________
Қазынашылыққа                  |
20__ ж. "__"________ түсті     |
жауапты орындаушы:             |
_______________________________|
АҚЫ ТӨЛЕУГЕ ШОТ N _______
20__ ж. "___"_____________
____________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеме            |          Беруші
___________________________________|________________________________
Коды        |              Коды   |   Коды     |             |КБе
_____________|______________________________________________________
Атауы                                 Атауы
СТН:                                  СТН
Өңірлік                               Банк
Қазынашылық
Қаржыландыру    1-бюдж, 2-сырт. қ.    БСК
көзі            3-ақы.қ., 4-ар.б,
5-деп.
Бюджеттің түрі  01-РБ; 02-Обл.ЖБ;     ЖСК
03-Ауд.ЖБ;
Шығыстардың                           Делдалдың
БСК                                   БСК
Ақылы                                 ЖСК
қызметтер коды
Кірістердің БСК           ТТК
____________________________________________________________________
| Ақы төлеуге ағымдағы шоттар
N ____ өтінім 20__ж."__"_________   |    N _____ 20_ж. "__"_________
____________________________________|_______________________________
____________________________________________________________________
Тауарлардың (жұмыстардың,             | Өлшем | Саны| Бағасы |Сомасы
қызметтердің) атауы                   |бірлігі|     |        |
______________________________________|_______|_____|________|______
Мем. мекеме мен бюджет қаражатын
алушылар арасындағы Шарттың нөмірі,
күні
Хабарламаның (Тапсырыстың) нөмірі,
күні
Төлем мәртебесі (ағымдағы, түпкілікті)
____________________________________________________________________
Ақы төлеуге ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
Сомасы жазумен:
____________________________________________________________________
_______________________________________    _________________________
М.О.  | ММ басшысының аты-жөні        |   | Қазынашылық
| Қолы                          |   | "___"_________ 20__ж.
|-------------------------------|   | жүргізді
| ММ бас бухгалтерінің аты-жөні |   | жауапты орындаушы
| Қолы                          |   |_________________________
______|_______________________________|
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
3-қосымша

Приложение 12-1
Форма N 4-02
Отчет произведен:
Стр. 1 из 1
УВЕДОМЛЕНИЕ (ЗАКАЗ) О РЕГИСТРАЦИИ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Экземпляр 1
__________________________________________________________________________
Заявка  N          | Дата регистрации обязательства:
| Уведомление (Заказ) о регистрации обязательств N
--------------------------------------------------------------------------
Поставщик  _______________________________________________________________
РНН_______________________________________________________________________
Код Поставщика ___________________________________________________________
Отделение_________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Описание      |    Цена       |    Количество     |     Сумма
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Всего
__________________________________________________________________________
Наименование государственного учреждения
Код государственного учреждения
Код бюджетной классификации
Руководитель государственного учреждения                    М.П.
Руководитель финансовой группы государственного учреждения
____________________________________________________
ИНФОРМАЦИЯ О ПРЕДОПЛАТЕ
----------------------------------------------------
Общая сумма Уведомления (Заказа) ХХ,ХХХ,ХХХ.ХХ
Сумма предоплаты                      0.00
Баланс                           ХХ,ХХХ,ХХХ.ХХ
(не более % от общей суммы Уведомления(Заказа)
Руководитель финансовой группы государственного
учреждения
____________________________________________________
Руководитель органа Казначейства _____________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Ответственный исполнитель_____________________________________
М.П.                                 (подпись, Ф.И.О.)
Инструкция поставщику: для предъявления поставщиком товаров (работ и услуг) или получателем бюджетных средств в банк второго уровня или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций при зачислении денег на его банковский счет.
1 экземпляр - поставщику
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 12-2
Форма N 4-02
Отчет произведен:
Стр. 1 из 1
УВЕДОМЛЕНИЕ (ЗАКАЗ) О РЕГИСТРАЦИИ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Экземпляр 2
__________________________________________________________________________
Заявка  N          | Дата регистрации обязательства:
| Уведомление (Заказ) о регистрации обязательств N
--------------------------------------------------------------------------
Поставщик  _______________________________________________________________
РНН_______________________________________________________________________
Код Поставщика ___________________________________________________________
Отделение_________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Описание      |    Цена       |    Количество     |     Сумма
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Всего
__________________________________________________________________________
Наименование государственного учреждения
Код государственного учреждения
Код бюджетной классификации
Руководитель государственного учреждения                       М.П.
Руководитель финансовой группы государственного учреждения
____________________________________________________
ИНФОРМАЦИЯ О ПРЕДОПЛАТЕ
----------------------------------------------------
Общая сумма Уведомления (Заказа)    ХХ,ХХХ,ХХХ.ХХ

12-1-қосымша
N 4-02 нысан
Есеп жүргізілді:
1 беттің 1-беті
МІНДЕТТЕМЕЛЕРДІ ТІРКЕУ ТУРАЛЫ ХАБАРЛАМА (ӨТІНІМ)
1-дана
____________________________________________________________________
| Мiндеттемелерді тiркеу күні:
N өтінім | N Мiндеттемелердің тiркелгені туралы хабарлама
| (Тапсырыс)
___________|________________________________________________________
Берушi _____________________________________________________________
СТН ________________________________________________________________
Берушінің коды _____________________________________________________
Бөлімше ____________________________________________________________
____________________________________________________________________
Сипаттамасы      | Бағасы    |   Саны      |    Сомасы
_________________________|___________|_____________|________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Барлығы
____________________________________________________________________
Мемлекеттiк мекеменiң атауы
Мемлекеттiк мекеменің коды
Бюджеттік сыныптаманың коды
Мемлекеттiк мекеменiң басшысы                        М.О.
Мемлекеттiк мекеме қаржы тобының басшысы
_______________________________________________________
АЛДЫН АЛА ТӨЛЕМ ТУРАЛЫ АҚПАРАТ                 |
_______________________________________________________|
Хабарламаның (Тапсырыстың) жалпы сомасы XX,XXX,XXX,XX  |
|
Алдын ала төлем сомасы                    0.00         |
|
Teңгеpiм                                XX,XXX,XXX.XX  |
Хабарламаның (Тапсырыстың) жалпы сомасының %-ынан      |
аспайтын)                                              |
Мемлекеттік мекеме қаржы тобының басшысы               |
_______________________________________________________|
Қазынашылық органының басшысы ___________________
(қолы, аты-жөнi)
Жауапты орындаушы ___________________
(қолы, аты-жөні)
М.О.
Берушiге нұсқаулық: тауарларды (жұмыстар мен қызметтердi) берушi
немесе бюджет қаражатын алушының оның банктiк шотына ақшаны есепке
алу кезiнде екiншi деңгейдегі банкке немесе банктiк операциялардың
жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымға беруі үшiн
1-данасы - берушiге
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
4-қосымша
12-2-қосымша
N 4-02 нысан
Есеп жүргізілді:
1 беттің 1-беті
МІНДЕТТЕМЕЛЕРДІ ТІРКЕУ ТУРАЛЫ ХАБАРЛАМА (ТАПСЫРЫС)
2 дана
____________________________________________________________________
| Мiндеттемелерді тiркеу күні:
N өтінім | N Мiндеттемелердің тiркелгені туралы хабарлама
| (тапсырыс)
___________|________________________________________________________
Берушi _____________________________________________________________
СТН ________________________________________________________________
Берушінің коды _____________________________________________________
Бөлімше ____________________________________________________________
____________________________________________________________________
Сипаттамасы      | Бағасы    |   Саны      |    Сомасы
_________________________|___________|_____________|________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Барлығы
____________________________________________________________________
Мемлекеттiк мекеменiң атауы
Мемлекеттiк мекеменің коды
Бюджеттік сыныптаманың коды
Мемлекеттiк мекеменiң басшысы                        М.О.
Мемлекеттiк мекеме қаржы тобының басшысы
_______________________________________________________
АЛДЫН АЛА ТӨЛЕМ ТУРАЛЫ АҚПАРАТ                 |
_______________________________________________________|
Хабарламаның (Тапсырыстың) жалпы сомасы XX,XXX,XXX,XX  |
|

Сумма предоплаты                      0.00
Баланс                              ХХ,ХХХ,ХХХ.ХХ
(не более % от общей суммы Уведомления (Заказа)
Руководитель финансовой группы государственного
учреждения
____________________________________________________
__________________________________________________________________________
Информация о выплате
__________________________________________________________________________
N | N Счета  |  Дата    | N платежа | Сумма     |  Остаток
| к оплате | платежа  |           | платежа   |  невыполненных
|          |          |           |           |  обязательств
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Руководитель органа Казначейства _____________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Ответственный исполнитель_____________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
М.П.
Инструкция органу казначейства: для подтверждения регистрации обязательств государственного учреждения согласно настоящего Уведомления (Заказа) о регистрации обязательств, четвертый экземпляр формируется органами казначейства при регистрации обязательств и при проведении счета к оплате со статусом "окончательный" и используется для регистрации обрабатываемых им документов в течение рабочего дня.
4 экземпляр - остается в органе Казначейства
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 21
Форма 5-20
Отчет произведен:
Дата - Время
Страница 1 из N
ВЫПИСКА СО СЧЕТА ГОСУДАРСТВЕННОГО УЧРЕЖДЕНИЯ
на
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код банка (БИК):
Наименование банка:
Номер банковского счета (ИИК):
Наименование банковского счета:
Код государственного учреждения
Контрольный счет наличности:
Описание КСН:
Единицы измерения:                 тенге
______________________________________________________________
ДЕБЕТ                       КРЕДИТ
Остаток на начало года
Входящий остаток
Количество операций
_______________________________________________________________
N транз  |   БИК    |    ИИК   |    ОБОРОТЫ ЗА ДЕНЬ
---------------------------------------------------------------
ДЕБЕТ        КРЕДИТ
---------------------------------------------------------------
Итого
_______________________________________________________________
Исходящий остаток
Руководитель__________________________
Ответственный исполнитель_____________
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 21-1
Форма 5-15
Отчет произведен:
Дата - Время
Страница 1 из N
Реестр платежей по государственным учреждениям
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код государственного учреждения:
Наименование государственного учреждения:
Период 1
Единицы измерения: тенге
__________________________________________________________________________
N|  N    |Дата   |N     |N     |Учреждение/| Сумма платежа |  Детали
|платежа|платежа|Заказа|Счета |Программа/ |------------------------------
|       |       |      |к     |под-       |Дебет*|Кредит**| Код | РНН
|       |       |      |оплате|программа/ |      |        |     |
|       |       |      |      |Специфика  |      |        |     |
--------------------------------------------------------------------------
1|   2   |   3   |   4  |   5  |     6     |   7  |    8   |  9  |  10
--------------------------------------------------------------------------
Всего
__________________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________
получателя
----------------------------------------------------
Наименование | БИК банка |  ИИК счета
----------------------------------------------------
11       |     12    |       13
----------------------------------------------------
____________________________________________________
Руководитель _________________________
Ответственный исполнитель_____________
Примечание:* - платежи из бюджета; ** - возврат расходов
______________________

Алдын ала төлем сомасы                    0.00         |
|
Teңгеpiм                                XX,XXX,XXX.XX  |
Хабарламаның (Тапсырыстың) жалпы сомасының %-ынан      |
аспайтын)                                              |
Мемлекеттік мекеме қаржы тобының басшысы               |
_______________________________________________________|
____________________________________________________________________
Төлем туралы ақпарат
____________________________________________________________________
N |Ақы төлеуге |Төлем күні | Төлемнің | Төлемнің  | Орындалмаған
| шоттың N   |           |     N    |  сомасы   |міндеттемелердің
|            |           |          |           |    қалдығы
____________________________________________________________________
Қазынашылық органының басшысы ___________________
(қолы, аты-жөнi)
Жауапты орындаушы ___________________
(қолы, аты-жөні)
М.О.
Қазынашылық органына нұсқаулық: осы Мiндеттемелердi тiркеу туралы
хабарламаға (тапсырысқа) сәйкес мемлекеттік мекеме мiндеттемелерi.
нің тіркелгенін растау үшiн төртiншi данасын мiндеттемелердi тіркеу
кезiнде және "түпкiлікті" мәртебесi бар ақы төлеуге шотты жүргізу
кезiнде қазынашылық органдары қалыптастырады және бiр жұмыс күнiнiң
ішiнде олар өңдейтiн құжаттарды тiркеу үшін пайдаланылады.
4-данасы Қазынашылық органында қалады
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
7-қосымша
21-қосымша
5-20 нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N беттің 1-беті
МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕНІҢ
ШОТЫНАН ҮЗІНДІ КӨШIРМЕ
Өңір:
Бюджеттiң түрі:
Қаржыландыру көзi:
Банктiң коды (БСК):
Банктiң атауы:
Банктік шоттың нөмiрi (ЖСК):
Банктік шоттың атауы:
Мемлекеттік мекеменің коды:
Қолма-қол ақшаның бақылау шоты:
ҚБШ сипаттамасы:
Өлшем бiрлiктері:                  теңге
_______________________________________________
ДЕБЕТ             КРЕДИТ
Жыл басындағы қалдық
Кiріс қалдығы
Операциялар саны
____________________________________________________________________
N транз        |    БСК       |    ЖСК      |БІР КҮНДЕГІ АЙНАЛЫМДАР
_______________|______________|_____________|_______________________
|              |             |  ДЕБЕТ    |   КРЕДИТ
_______________|______________|_____________|___________|___________
____________________________________________________________________
ЖИЫНЫ
________________________________________________
Шығыс қалдығы
Басшы __________________________
Жауапты орындаушы  _____________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
8-қосымша
21-1-қосымша
5-15 нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N беттің 1-беті
Мемлекеттік мекемелер бойынша
төлемдердің тізілімі
Өңір:
Бюджеттiң түрі:
Қаржыландыру көзi:
Мемлекеттік мекеменің коды:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Кезең 1
Өлшем бiрлiктері: теңге
____________________________________________________________________
N |Төлем |Төлем |Тапсырыс| Ақы   |  Мекеме/  |   Төлем сомасы
|  N   | күні |    N   |төлеуге|Бағдарлама/|_____________________
|      |      |        |шоттың |   кіші    |  Дебет *| Кредит **
|      |      |        |  N    |бағдарлама/|         |
|      |      |        |       | Ерекшелік |         |
__|______|______|________|_______|___________|_________|___________
1 |   2  |   3  |    4   |   5   |     6     |    7    |    8
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
БАРЛЫҒЫ
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
______________________________________
Алушының тетіктері
______________________________________
Коды | СТН | Атауы | Банктің |Шоттың
|     |       |  БСК    |  ЖСК
_____|_____|_______|_________|________
9  | 10  |  11   |   12    |   13
______________________________________
______________________________________
______________________________________
______________________________________
Басшы _____________________________
Жауапты орындаушы _________________
Ескерту: * - бюджеттен төлемдер; ** - шығыстардың қайтарылуы
_____________________________

1 - с начала года на дату (10.02.2000);
- с 10.02.2000 по 25.02.2000;
- на дату (10.02.2000).
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 21-2
Форма 5-17
Отчет произведен:
Дата - Время
Страница 1 из N
РЕЕСТР ПЛАТЕЖЕЙ
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код Госучреждения:
Наименование Госучреждения:
Период:
Единицы измерения: тенге
__________________________________________________________________________
Код бюджет|   Тип    | N доку- | Дата |Сумма по|Сумма по| N    | N счета
ной клас- |          | мента   |      |дебету  |кредиту |Заказа| к оплате
сификации |          |         |      |        |        |      |
--------------------------------------------------------------------------
(1)         (2)        (3)      (4)     (5)      (6)     (7)      (8)
--------------------------------------------------------------------------
Журнал
Платежное
поручение
Журнал
Итого
Платежное
поручение
Журнал
Платежное
поручение
Итого
Журнал
Платежное
поручение
Платежное
поручение
Итого
--------------------------------------------------------------------------
Всего
__________________________________________________________________________
Руководитель _________________________
Ответственный исполнитель_____________
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 30
Форма 5-25
Отчет произведен:
Дата - Время
Страница 1 из N
ОТЧЕТ ПО АНАЛИЗУ РАСХОДОВ
Период: с _____ по _______
Фонд:
Месторасположение от:
Месторасположение до:
Государственное учреждение:
__________________________________________________________________________
Код      |План с |Отзыв  |Разрешено|Платежи|Восстанов-|Всего    |% запла-
бюджетной|начала |средств|с начала |на     |ление рас-|израс-   |нирован-
классифи-|года   |       |года     |период |ходов на  |ходовано |ных ас-
кации    |       |       |         |       |период    |на период|сигнова-
|       |       |         |       |          |         |ний
--------------------------------------------------------------------------
1     |    2  |   3   |    4    |   5   |    6     |    7    |    8
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
Итого
__________________________________________________________________________
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 32
Форма 5-26
Отчет произведен:
Дата
Страница 1 из N
АНАЛИЗ ПО СЧЕТАМ К ОПЛАТЕ
Регион:
Вид бюджета:
Номер поставщика:
Наименование поставщика:
РНН поставщика:
Период:  с    по
Единица измерения:  тенге
__________________________________________________________________________
Государственное  |  Счета к оплате |  Платежи   | Неоплаченные счета
учреждение       |                 |            | к оплате
------------------|
Код |Наименование|
--------------------------------------------------------------------------

1  - жыл басынан бастап (10.02.2000) күніне;
- 10.02.2000 бастап 25.02.2000 кезеңіне;
- (10.02.2000) күніне;
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
9-қосымша
21-2-қосымша
5-17 нысан
Есеп жасалды: Күні - Уақыты
N беттің 1-беті
ТӨЛЕМДЕР ТІЗІЛІМІ
Өңір:
Бюджеттiң түрі:
Қаржыландыру көзi:
Меммекеменің коды:
Меммекеменің атауы:
Кезең:
Өлшем бiрлiгі: теңге
____________________________________________________________________
Бюджет. |     Үлгісі    |Құжат.|Күні| Дебет | Кредит|Тапсырыс| Ақы
тік    |               |тың   |    |бойынша|бойынша|   N    |төлеу.
сыныпта.|               | N    |    | сомасы| сомасы|        | ге
маның  |               |      |    |       |       |        | шот N
коды   |               |      |    |       |       |        |
________|_______________|______|____|_______|_______|________|______
(1)  |      (2)      |  (3) | (4)|   (5) |   (6) |    (7) | (8)
____________________________________________________________________
Журнал
Төлем тапсырмасы
Журнал
Жиыны
Төлем тапсырмасы
Журнал
Жиыны    Төлем тапсырмасы
Журнал
Төлем тапсырмасы
Төлем тапсырмасы
Жиыны
Барлығы
____________________________________________________________________
Басшы _____________________
Жауапты орындаушы _________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
10-қосымша
30-қосымша
5-25 нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N беттің 1-беті
ШЫҒЫСТАРДЫ ТАЛДАУ ЖӨНІНДЕГІ ЕСЕП
Кезең: ________ бастап ________ кезеңіне
Қор:
Орналасқан жер:            бастап
Орналасқан жер:            дейін
Мемлекеттік мекеме:
____________________________________________________________________
Бюджет.| Жыл   |Қара. | Жыл    |Кезеңге| Кезеңге  | Кезең |Жоспар.
тік   |басынан|жатты |басынан |арнал. |арналған  | ішінде|ланған
сынып. | бергі |қайта.| бастап | ған   |шығыстар. |жұмсал.|қаржы
таманың|жоспар | рып  |рұқсат  |төлем. |ды қалпына|ғанның |бөлудің
коды  |       | алу  |етілгені| дер   | келтіру  |барлығы|   %
_______|_______|______|________|_______|__________|_______|_________
1   |   2   |  3   |   4    |   5   |    6     |    7  |    8
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
11-қосымша
32-қосымша
5-26 нысан
Есеп жүргізілді: Күні
N беттің 1-беті
АҚЫ ТӨЛЕУГЕ ШОТТАР БОЙЫНША ТАЛДАУ
Өңір:
Бюджеттiң түрі:
Берушінің нөмірі:
Берушінің атауы:
Берушінің СТН
Кезең:               бастап  кезеңіне
Өлшем бiрлiгі:       теңге
____________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеме         | Ақы төлеуге |Төлемдер |  Төленбеген
----------------------------|    шоттар   |         |  ақы төлеуге
Коды  |      Атауы        |             |         |     шоттар
____________________________________________________________________

(1)      (2)            (3)              (4)              (5)
--------------------------------------------------------------------------
Итого
__________________________________________________________________________
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 30-1
Дата - Время
Страница N
Казначейство Казахстана
Остаток на счетах платных услуг. Форма N 5-30.
Период:______, Дата:______________
Гос. учреждение
Источник финансирования - 3 (Платные услуги)
__________________________________________________________________________
Учр\Пр\  |Специ-|место-  |Гос.  |Смета с|Факт с|Смета на|Факт |Остаток
Подпр    |фика  |располо-|учреж-|начала |начала|квартал |за   |свободных
|      |жение   |дение |года   |года  |        |день |средств
--------------------------------------------------------------------------
КБК
доходов
Итого
поступлений
КБК
расходов
Итого
расходы
КСН
Итого на
КСН
__________________________________________________________________________
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 30-2
Форма 5-33
Отчет произведен:
Дата - Время
Страница 1 из N
ОТЧЕТ ОБ ОСТАТКАХ НА СЧЕТАХ ПО ПЛАТНЫМ УСЛУГАМ
Регион:
Вид бюджета:
Код государственного учреждения:
Наименование государственного
учреждения:
Период:
Единица измерения:
__________________________________________________________________________
Дата | Тип    | N счета |Счет   |Наименование   |Сумма |Сумма  |Исходящий
|операции| к оплате|платных|получателя и   |дебета|кредита|остаток
|        |         |услуг  |или отправителя|      |       |
|        |         |       |платежа        |      |       |
--------------------------------------------------------------------------
1   |    2   |    3    |   4   |      5        |   6  |   7   |    8
--------------------------------------------------------------------------
Входящий
остаток
Поступ-
ление
Платеж
--------------------------------------------------------------------------
Итого исходящий остаток
__________________________________________________________________________
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 30-3
Форма 5-34
Отчет произведен:
Дата - Время
Страница 1 из N
ОТЧЕТ ОБ ОСТАТКАХ НА СЧЕТАХ
Регион
Вид бюджета
Источник финансирования
Период с
Единицы измерения    Тенге
__________________________________________________________________________
ИИК        | Описание | Входящий | Дебет | Кредит | Сальдо за |Исходящий
Внутренний  |          | остаток  |       |        | период    |остаток
банковский  |          |          |       |        |           |
счет        |          |          |       |        |           |
---------------------------------------------------------------------------
1       |    2     |    3     |   4   |   5    |     6     |     7
---------------------------------------------------------------------------
___________________________________________________________________________
Руководитель_____________
Ответственный исполнитель______________
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2004 года N 1101
Приложение 31-1
Форма N 4-13
Отчет произведен:...
Страница 1 из ...
Сводный отчет по неоплаченным счетам к оплате
Вид бюджета:
Регион:
Администратор бюджетных программ
Государственное учреждение:
Период:
Дата:
Единица измерения:   тенге
__________________________________________________________________________
Наименование|Зарегистри-  | Платежи | Остаток сумм | Неоплаченные счета
|рованные     |         | зарегистриро-| к оплате
|обязательства|         | ванных       |----------------------
|             |         | обязательств |Общая сумма|Количество
--------------------------------------------------------------------------
217
Министерство
финансов РК
001 -
Администра-
тивные
затраты
001 -
Аппарат
центрального
органа
111 -
Основная
заработная
плата
112 -
Дополнительные
денежные
выплаты
.....
Всего:
__________________________________________________________________________

(1)  |        (2)        |      (3)    |    (4)  |       (5)
____________________________________________________________________
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
12-қосымша
30-1-қосымша
Күні - Уақыты
N бет
Қазақстан Қазынашылығы
Ақылы қызметтер шотындағы қалдық. N 5-30-нысан.
Кезең: _______, Күні: _______
Мем. мекеме
Қаржыландыру көзі - 3 (Ақылы қызметтер)
____________________________________________________________________
Мекеме/Бағ/|Ерек. |Орна. |Мем. | Жыл   |  Жыл  |Тоқ.  |Бір күн|Бос
Кіші бағ   |шелік |ласқан|меке.|басынан|басынан|санға |ішінде.|қара.
|      |жері  |ме   | бергі |бастап |арнал.|гі факт|жат
|      |      |     | смета | факт  | ған  |       |қал.
|      |      |     |       |       |смета |       |дығы
___________|______|______|_____|_______|_______|______|_______|_____
Кірістер БСК
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Түсімдердің
жиыны
____________________________________________________________________
Шығыстар БСК
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Шығыстар
жиыны
____________________________________________________________________
ҚБШ
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Жиыны
ҚБШ-ға
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
13-қосымша
30-2-қосымша
5-33-нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N беттің 1-беті
АҚЫЛЫ ҚЫЗМЕТТЕР БОЙЫНША ШОТТАРДАҒЫ
ҚАЛДЫҚТАР ТУРАЛЫ ЕСЕП
Өңір:
Бюджеттiң түрі:
Мемлекеттік мекеменің
коды:
Мемлекеттік мекеменің
атауы:
Кезең:
Өлшем бiрлiгі:
____________________________________________________________________
Күні|Операция.| Ақы   |   Ақылы   |Төлемді    | Дебет|Кредит| Шығыс
|  лар    |төлеуге| қызметтер |алушының   |сомасы|сомасы|қалдығы
| үлгісі  | шот N |    шоты   |және/немесе|      |      |
|         |       |           |жіберушінің|      |      |
|         |       |           |   атауы   |      |      |
____|_________|_______|___________|___________|______|______|_______
1  |    2    |    3  |     4     |     5     |   6  |   7  |   8
____________________________________________________________________
Кіріс қалдығы
____________________________________________________________________
Түсім
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Төлем
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Шығыс қалдығының жиыны
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
14-қосымша
30-3-қосымша
5-34-нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N беттің 1-беті
ШОТТАРДАҒЫ ҚАЛДЫҚТАР ТУРАЛЫ ЕСЕП
Өңір
Бюджеттiң түрі
Қаржыландыру көзі
Кезеңнен бастап
Өлшем бiрлiктері         теңге
____________________________________________________________________
ЖСК     |Сипаттамасы | Кіріс  |Дебет |Кредит| Кезеңге | Шығыс
Банкішілік |            |қалдығы |      |      |арналған | қалдығы
шот     |            |        |      |      | сальдо  |
___________|____________|________|______|______|_________|__________
1    |     2      |    3   |   4  |   5  |     6   |    7
___________|____________|________|______|______|_________|__________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Басшы ________________________
Жауапты орындаушы _____________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 27 қазандағы
N 1101 қаулысына
15-қосымша
31-1-қосымша
N 4-13-нысан
Есеп жүргізілді:......
.....дің 1-беті
Ақы төлеуге қойылған төленбеген шоттар
бойынша жиынтық есеп
Бюджеттің түрі:
Өңір:
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме:
Кезең:
Күні:
Өлшем бірлігі:           теңге
____________________________________________________________________
Атауы        |Тіркелген|Төлемдер| Тіркелген   | Төленбеген ақы
| міндет. |        |міндеттемелер| төлеуге шоттар
| темелер |        |сомаларының  |__________________
|         |        |  қалдығы    |Жалпы сома| Саны
________________|_________|________|_____________|__________|_______
217 ҚР Қаржы
министрлігі
001 - Әкімшілік
шығындар
001 - Орталық
органның аппараты
111 - Негізгі
жалақы
112 - Қосымша
ақшалай төлемдер
......
Барлығы:
____________________________________________________________________