Вопросы Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1107.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Комитет геологии и охраны недр Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в Комитет геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
2. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные управления охраны и использования недр Комитета геологии и охраны недр Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в государственные учреждения - территориальные управления геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
3. Утвердить прилагаемые:
1) (исключен - постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 года N 1278 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления);
2) (исключен - постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 года N 1278 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления);
3) перечень организаций, находящихся в ведении Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан;
4) перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 г. N 1278 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления); от 12.05.2008 N 437 .
4. (Исключен - постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 г. N 1278 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления).
5. Комитету геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 232 "Вопросы Комитета геологии и охраны недр Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 6, ст. 69).

Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Геология және жер қойнауын пайдалану комитетiнің мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1107 Қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетілдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Геология және жер қойнауын қорғау комитетi Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Геология және жер қойнауын пайдалану комитетi болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Геология және жер қойнауын қорғау комитетінің жер қойнауын қорғау және пайдалану аумақтық басқармалары - мемлекеттік мекемелерi Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитетiнiң аумақтық геология және жер қойнауын пайдалану басқармалары - мемлекеттiк мекемелерi болып қайта ұйымдастырылсын.
3. Қоса беріліп отырған:
1) (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1278 Қаулысымен).
2) (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1278 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
3) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Геология және жер қойнауын пайдалану комитетiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi;
4) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің мемлекеттік мекемелері - аумақтық органдарының тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.12.24 N 1278 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз), 2008.05.12 N 437 Қаулыларымен.
4. (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1278 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
5. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитетi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
6. "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Геология және жер қойнауын қорғау комитетiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 ақпандағы N 232 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 6, 69-құжат) күшi жойылды деп танылсын.

7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1107
Положение
о Комитете геологии и недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено (см. пп.1 п.3 постановления) постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 г. N 1278 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1107
Структура Комитета
геологии и недропользования Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Сноска. Структура исключена (см. пп.2 п.3 постановления) постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 г. N 1278 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1107
Перечень организаций,
находящихся в ведении Комитета геологии и недропользования
Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Республиканский центр геологической информации "Казгеоинформ".
2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-аналитический центр геологии и минеральных ресурсов".
3. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Специализированное гравиметрическое предприятие".
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1107
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 12.05.2008 N 437 .
Перечень государственных учреждений - территориальных органов
Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики Казахстан
1. Восточно-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования "Востказнедра";
2. Западно-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования "Запказнедра";
3. Северо-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования "Севказнедра";
4. Центрально-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования "Центрказнедра";
5. Южно-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования "Южказнедра".

7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1107 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгінiң
Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті туралы
ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1278 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1107 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Геология және жер қойнауын пайдалану комитетiнiң
құрылымы
Ескерту. Құрылымы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1278 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1107 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Геология және жер қойнауын пайдалану комитетiнiң
қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
1. "Қазгеоақпарат" республикалық геологиялық ақпарат орталығы" мемлекеттiк мекемесi.
2. Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Геология және минералдық ресурстар ақпараттық-талдау орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсіпорны.
3. Шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Мамандандырылған гравиметриялық кәсіпорын" республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1107 қаулысымен
бекiтiлген
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2008.05.12 N 437 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің мемлекеттік мекемелері - аумақтық органдарының тізбесі
1. "Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан геология және жер қойнауын пайдалану өңіраралық аумақтық департаменті;
2. "Батысқазжерқойнауы" Батыс Қазақстан геология және жер қойнауын пайдалану өңіраралық аумақтық департаменті;
3. "Солтүстікқазжерқойнауы" Солтүстік Қазақстан геология және жер қойнауын пайдалану өңіраралық аумақтық департаменті;
4. "Орталыққазжерқойнауы" Орталық Қазақстан геология және жер қойнауын пайдалану өңіраралық аумақтық департаменті;
5. "Оңтүстікқазжерқойнауы" Оңтүстік Қазақстан геология және жер қойнауын пайдалану өңіраралық аумақтық департаменті.