О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Некоторые вопросы по совершенствованию структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года N 1170
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Некоторые вопросы по совершенствованию структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН Некоторые вопросы по совершенствованию структуры
Вооруженных Сил Республики Казахстан
В целях совершенствования структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в  Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2003 года N 1085 "О мерах по дальнейшему совершенствованию структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан":
в пункте 1:
в тексте после слова "органы" дополнить словом "военного";
абзац третий подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"оперативно-стратегические - управления главнокомандующих, входящие в состав видов Вооруженных Сил, командующих родами войск Вооруженных Сил и начальника Тыла Вооруженных Сил";
абзац пятый дополнить словами ", главные управления специальных войск";
в абзаце втором подпункта 3) слова "органы управления,", "военно-учебные заведения," исключить;
в подпункте 5) после слова "боевого" дополнить словом ", специального".
2. Правительству Республики Казахстан:
1) ликвидировать государственное учреждение "Управление Главнокомандующего Сухопутными войсками Вооруженных Сил Республики Казахстан";
2) принять иные меры по реализации настоящего Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінiң "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң құрылымын жетiлдiру жөнiндегi кейбiр мәселелер" туралы Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қарашадағы N 1170 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымын жетiлдiру жөнiндегi кейбiр мәселелер" туралы Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң
құрылымын жетiлдiру жөнiндегі кейбiр мәселелер
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымын жетілдiру мақсатында  ҚАУЛЫ ETEMIH:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымын одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085  Жарлығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1-тармақта:
мәтiндегi "басқару органдары" деген сөздердiң алдынан "әскери" деген сөзбен толықтырылсын;
2) тармақшаның үшіншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"жедел-стратегиялық - Қарулы Күштер түрлерінің құрамына кiретiн бас қолбасшылардың, Қарулы Күштер әскер тектерінің қолбасшылары мен Қарулы Күштер Тылы бастығының басқармалары";
бесiншi абзац ", арнайы әскерлердiң бас басқармалары" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшаның екiншi абзацындағы "басқару органдары,", "әскери оқу орындары," деген сөздер алынып тасталсын;
5) тармақшадағы "жауынгерлiк" деген сөзден кейiн ", арнайы" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi:
1) "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Құрлық әскерлерi Бас қолбасшысының басқармасы" мемлекеттiк мекемесiн таратсын;
2) осы Жарлықты iске асыру жөніндегi өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкiмшiлiгiне жүктелсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті