О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2004 года N 197м
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" и от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующее дополнение:
в приложении 122 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы.":
графу 5 строки, порядковый номер 2, дополнить абзацем следующего содержания:
"Оплата расходов на осуществление мероприятий по передислокации 7 (семи) сотрудников Аэрокосмического комитета в город Астану: компенсационные выплаты; оплата транспортных услуг.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 тамыздағы N 197м Қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі және "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 122-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары." деген 6-тармақ кестесінде:
реттік нөмірі 2-жолдың 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Аэроғарыш комитетінің 7 (жеті) қызметкерін Астана қаласына көшіру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыруға арналған шығыстарға ақы төлеу: өтемақылық төлемдер; көліктік қызметтерге ақы төлеу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы