О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 197ю
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменение и дополнения:
1) в приложении 7 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)":
подпункте 2):
цифру "4" заменить цифрой "5";
после строки "устройство защиты радиотрансляционных линий - 1 единица" дополнить строками следующего содержания:
"шредер - 1 единица
мини АТС - цифровая - 1 единица";
2) в приложении 8 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)":
в подпункте 2) после строки "программное обеспечение - 50 единиц" дополнить строкой следующего содержания:
"мини АТС - аналоговая - 1 комплект".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 197ю Қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының  7-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
"Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
2) тармақшада:
"4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"радиотрансляциялық желілерді қорғау құрылғысы - 1 бірлік" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"шредер - 1 бірлік
шағын АТС - цифрлық - 1 бірлік";
2) көрсетілген қаулының  8-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде "Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
2) тармақшада "бағдарламалық қамтамасыз ету - 50 бірлік" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"шағын АТС - ұқсас - 1 жиынтық".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі