О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2923"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года N 27
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2923".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 2 апреля 1996 года N 2923
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2923 "О порядке решения вопросов, связанных с написанием фамилий и отчеств лиц казахской национальности" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст. 107) следующее изменение:
в пункте 2 слова "внутренних дел" заменить словом "юстиции".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 2 сәуірдегі N 2923 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 қаңтардағы N 27 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 2 сәуірдегі N 2923  Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентінің
1996 жылғы 2 сәуірдегі N 2923 Жарлығына
өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Ұлты қазақ азаматтардың тегі мен әкесінің атын жазуға байланысты мәселелерді шешу тәртібі туралы" 1996 жылы 2 сәуірдегі N 2923  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 14, 107-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "ішкі істер" деген сөздер "әділет" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті