Об утверждении акта государственной приемочной комиссии о приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2005 года N 74
В соответствии с пунктом 6  статьи 78 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый акт государственной приемочной комиссии о приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕН
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 2005 г. N 74
Акт
Государственной приемочной комиссии о приемке в эксплуатацию
моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске
9 августа 2004 г.
Государственная комиссия, назначенная Постановлением Правительства Республики Казахстан  N 870 от 5 августа 2002 г. и внесенные к ним изменений ППРК  N 1306 от 12 декабря 2002 года, N 913   от 9 сентября 2003 года,  N 462 от 24 апреля 2004 года и  N 731 от 2 июля 2004 года в составе:
Председатель  Мусайбеков               Вице-министр транспорта
Сакен Жунусбекович       и коммуникаций
Республики Казахстан
Заместитель:  Караманов                Заместитель председателя
Аскар Узакбаевич         Комитета по делам строительства
Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Заместитель:  Омаров Нурлан            аким города Семипалатинска
Сраилевич
Члены комиссии:
Нугербеков Серик Нугербекович         директор Департамента финансового
регулирования Министерства транспорта
и коммуникаций Республики
Бисенов Жалгасбай Абуович             Первый заместитель председателя
Комитета автомобильных дорог
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Байнаков Рахмет Газизович             заместитель директора Департамента
государственного долга и кредитования
Министерства финансов Республики
Казахстан
Алмухамбетов Орал Жексембаевич        начальник отдела защиты имущественных
прав государства управления защиты
имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции
Республики Казахстан
Утегулов Маулен Амангельдиевич        директор Департамента
государственного заимствования
и кредитования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Темный Григорий Владимирович          начальник Восточно-Казахстанского
областного управления по чрезвычайным
ситуациям, полковник
Соловьев Владимир Васильевич          председатель Восточно-Казахстанского
областного комитета по управлению
земельными ресурсами
Нуркенов Аманбай Мухамедьярович       начальник управления Восточно-
Казахстанского областного
архитектурно-строительного контроля
и лицензирования
Чакенов Мейрамбек Садвокасович        начальник управления дорожной полиции
управления внутренних дел Восточно-
Казахстанской области,
подполковник полиции
Якупов Валерий Саримович              начальник управления Восточно-
Казахстанского областного
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Уранхаев Нурлан Тельманович           начальник управления энергетики,
жилищно-коммунального хозяйства
и транспорта Восточно-Казахстанской
области
Турлыханов Кайрат Болатович           Начальник Восточно-Казахстанского
территориального управления охраны
окружающей среды
Беккер Владимир Робертович            начальник управления противопожарной
службы Восточно-Казахстанской области
полковник внутренней службы
УСТАНОВИЛА:

Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiрдi пайдалануға қабылдау туралы мемлекеттiк қабылдау комиссиясының актiсiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 74 Қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңының  78-бабының 6-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілiп отырған Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiрдi пайдалануға қабылдау туралы мемлекеттiк қабылдау комиссиясының актiсi бекiтiлсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 28 қаңтардағы
N 74 қаулысымен бекiтiлген
Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін
көпірді пайдалануға қабылдау туралы мемлекеттік
қабылдау комиссияның актiсi
2004 жылғы 9 тамыз
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870  қаулысымен және оларға Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 желтоқсандағы  N 1306 , 2003 жылғы 9 қыркүйектегі  N 913 , 2004 жылғы 24 сәуiрдегi  N 462 және 2004 жылғы 2 шiлдедегі  N 731 қаулыларымен енгізiлген өзгерiстерiмен тағайындалған мынадай құрамдағы мемлекеттiк комиссия:
Төраға     Мұсайбеков Сәкен       Қазақстан Республикасының Көлiк
Жүнiсбекұлы            және коммуникация вице-министрi
Орынбасар  Қараманов Асқаp        Қазақстан Республикасы Индустрия
Ұзақбайұлы             және сауда министрлiгiнiң Құрылыс
істер комитетi төрағасының
орынбасары
Орынбасар  Омаров Нұрлан          Семей қаласының әкiмi
Сраилұлы
Комиссия мүшелерi
Ногербеков Серiк Нөкербекұлы      Қазақстан Республикасы Көлiк
және коммуникация министрлiгі
Қаржылық реттеу департаментiнiң
директоры
Бейсенов Жалғасбай Әбуұлы         Қазақстан Республикасы Көлiк
және коммуникация министрлiгiнiң
Автомобиль жолдары комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Байнақов Рахмет Ғазизұлы          Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттiк борыш
және кредит беру департаментi
директорының орынбасары
Әлмұхамбетов Орал Жексембайұлы    Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгiнiң Мемлекеттiң
мүлiктiк құқықтарын қорғау,
шарттар және талап қою-қуыну
жұмыстары басқармасы мемлекеттiң
мүліктік құқықтарын қорғау
бөлiмiнiң бастығы
Өтеғұлов Мәулен Амангелдiұлы      Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
қарыз алу және кредит беру
департаментiнiң директоры
Темный Григорий Владимирович      Шығыс Қазақстан облыстық
Төтенше жағдайлар басқармасының
бастығы, полковник
Соловьев Владимир Васильевич      Шығыс Қазақстан облыстық Жер
ресурстарын басқару комитетiнiң
төрағасы
Нұркенов Аманбай Мұхамедьярұлы    Шығыс Қазақстан облыстық
сәулет-құрылыстық бақылау және
лицензиялау басқармасының
бастығы
Шәкенов Мейрамбек Сәдуақасұлы     Шығыс Қазақстан облыстық Iшкi
iстер басқармасы жол полициясы
басқармасының бастығы, полиция
подполковнигi
Якупов Валерий Саримович          Шығыс Қазақстан облыстық
мемлекеттiк санитарлық
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы
Уранхаев Нұрлан Тельманұлы        Шығыс Қазақстан облысының
Энергетика тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылығы және
көлiк басқармасының бастығы
Тұрлыханов Қайрат Болатұлы        Шығыс Қазақстан аумақтық
қоршаған ортаны қорғау
басқармасының бастығы
Беккер Владимир Робертович        Шығыс Қазақстан облысының
Өртке қарсы қызмет басқармасының
бастығы, iшкi iстер полковнигi
БЕЛГІЛЕДI:

1. Акимат Восточно-Казахстанской области совместно с Генеральным подрядчиком, компанией "Ishikawajima-Harima Heavy Industries Co., Ltd." (IHI) предъявлено к приемке в эксплуатацию автодорожный висячий мост через р. Иртыш с подъездными дорогами, путепроводами, благоустройством и коммуникационным тоннелем под рекой Иртыш в городе Семипалатинске Восточно-Казахстанской области
по адресу: 490047 г. Семипалатинск, ул. Б.Турлыханова, 30.
2. Строительство осуществлено на основании Соглашения о Займе KAZ Р-2 заключенного между Правительством Республики Казахстан и Международным фондом экономического сотрудничества, Япония от 12 марта 1997 г., утвержденного  Постановлением Правительства РК за N 1212 от 4 августа 1997 г. и ратифицированного  Законом РК за N 103-ЗРК от 12 мая 1997 г.
и в соответствии с Государственной лицензией на производство строительно-монтажных работ от 28 августа 1998 г. ГСЛ N 000927 выданного на основании приказа Казстройкомитета РК от 27 августа 1998 года за N 1-21
3. Строительство осуществлено Генеральным Подрядчиком, фирмой Ishikawajima-Harima Heavy Industries Co., Ltd." Япония выполнявшим виды работ согласно Перечня Работ приложения N 2 Условий Контракта заключенного между Акимом Восточно-Казахстанской области от 28 января 1998 года и субподрядными, организациями: "Алсим Аларко", ТОО«"Иртышское управление строительством", АК "Казахстан Жолдары", ТОО«"РСМ", АО«"Иртышгэсстрой", ТОО "Ер-Асыл", ТОО "Ac-сервис", ОАО "Восток Шахтострой"»и т.д.    приложение N 1;
4. Проектно-сметная документация на строительство разработана Генеральным Подрядчиком, фирмой "Ishikawajima-Harima Heavy Industries Co., Ltd.",
выполнившим детальный проект моста, подъездных дорог и путепроводов и субподрядными организациями: ТОО "Семдорпроект - проекты по выносу и сносу зданий и сооружений, подготовка площадки к строительству Технического сооружения, ТОО "Жана Жол - проекты по благоустройству,
5. Исходные данные для проектирования выданы консалтинговой фирмой Katahira & Engineers inc", Япония.
6. Строительство осуществлялось по индивидуальному проекту.
7. Проектная документация утверждена Инженером проекта, консалтинговой фирмой "Katahira & Engineers inc" и ГККП«"Дирекция по реализации проекта строительства моста через р. Иртыш в г. Семипалатинске", проектно-сметная документация утверждена Заказчиком-Акимом ВКО от 15 июня 2004 года N№1/1975.
8. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки:
Начало работ апрель 1998 год;        окончание работ ноябрь 2000 год.
9. Государственной приемочной комиссии предоставлена следующая документация:

1. Шығыс Қазақстан облысының әкiмдiгi Бас мердiгер "Ishikawajima-Harima Heavy Industries Co.,Ltd." (IНI) компаниясымен бiрлесiп, Шығыс Қазақстан облысындағы Ертiс өзенi арқылы өтетiн автокөлiкке арналған көркейтiлген кiрме жолдары, жол құбырлары бар аспалы көпiрдi пайдалануға қабылдау туралы ұсыныс жасады.
Мекен-жайы: 490047 Семей қаласы, Тұрлыханов көшесi 30.
2. Құрылыс Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1212  қаулысымен бекiтiлген және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 мамырдағы N 103-ҚРЗ  Заңымен  бекiтiлген 1997 жылғы наурызда Жапонияда жасалған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Халықаралық экономикалық ынтымақтастық қоры арасындағы KAZ Р-2 Заемы туралы келiсiмнiң негізiнде және ҚР Қазқұрылыс комитетiнiң 1998 жылғы 21 тамыздағы N 1-21 бұйрығы негізiнде берiлген құрылыс монтаж жұмыстарын жүргiзуге арналған ГСЛ N 000927 1998 жылғы 28 тамыздағы мемлекеттiк лицензияға сәйкес жүзеге асырылды.
3. Құрылысты Шығыс Қазақстан облысының әкiмi мен "Алсим Аларко", "Ертiс құрылыс басқармасы" ЖШС, "Қазақстан Жолдары" АҚ, "PCM" ЖШС, "Ертiссуэлектрқұрылыс" АҚ, "Ер-Асыл" ЖШС, "Ас-сервис" ЖШС және т.б. арасында 1998 жылғы 28 қаңтарда жасалған Келiсiм-шарт талаптарына N 2 қосымшаның Жұмыстар тiзбесiне сәйкес жұмыс түрлерiн орындаған Бас мердiгер Жапонияның "Ishikawajima-Harima Heavy Industries Co.,Ltd." фирмасы жүзеге асырды. N 1 қосымша.
4. Құрылыстың жобалау-сметалық құжаттамасын көпiрдiң, кiрме жолдар мен жол өткiзгіштерiнiң егжей-тегжейлi жобасын орындаған Бас мердiгер "Ishikawajima-Harima Heavy Industries Co.,Ltd." фирмасы мен қосалқы мердiгер ұйымдар:
"Семжолжоба" ЖШС - ғимараттар мен құрылыстарды шығару және бұзу,
Техникалық құрылысты салу үшiн алаңды дайындау жөнiндегi жобаларды,
"Жаңа жол" ЖШС - көркейту жөнiндегi жобаларды әзiрледi.
5. Жапонияның "Katahira & Engineers inc" консалтингiлiк фирмасы жобалауға арналған бастапқы деректердi бердi.
6. Құрылыс жеке жоба бойынша жүзеге асырылды.
7. Жобалау құжаттамасын жобаның инженерi, "Katahira & Engineers inc" консалтингілiк фирмасы бекiттi, 2004 жылғы 15 маусымдағы N 1/1975 жобалау-сметалық құжаттаманы Тапсырысшы - Шығыс Қазақстан облысының әкiмi бекіттi.
8. Құрылыс-монтаждау жұмыстары мынадай мерзiмде жүзеге асырылды:
Жұмыстардың басталуы 1998 жылғы сәуiр; жұмыстардың аяқталуы 2000 жылғы қараша.
9. Мемлекеттiк қабылдау комиссиясы мынадай құжаттама бердi:

детальный проект строительства моста через р. Иртыш с подъездными дорогами, путепроводами, благоустройством и коммуникационным тоннелем под рекой Иртыш, инспекционные листы, лабораторные заключения, сертификаты и паспорта на изделия, акты рабочих комиссий, акты скрытых работ, исполнительные чертежи, подтверждающая документация по выполненным дополнительным работам, акт рабочей комиссии от 18 июня 2004 года.
Указанные документы являются обязательным приложением к настоящему акту.
10. Предъявленный к приемке в эксплуатацию объект имеет следующие основные показатели мощности, производительности, производственной площади, протяженности, вместимости, объема, пропускной способности, провозной способности, число рабочих мест и т.п.:
Наименование
Ед.
изм
Показатели
Длина моста
М
1086м (750м подвесная часть +   два подходных пролета по 168м)
Ширина балки жесткости
М
35м (ширина проезжей части 27,3м, ширина тротуаров 2,3м)
Расстояние между осями пилона
М
30
Высота пилона над уровнем земли
М

Кiрме жолдарымен, жол өткiзгіштерiмен және көркейтiлуiмен Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысының егжей-тегжейлi жобасы, инспекциялық парақтар, зертханалық қорытындылар, бұйымдардың сертификаттары мен паспорттары, жұмыс комиссияларының актiлерi, жасырын жұмыстардың актілерi, орындау сызбалары, орындалған қосымша жұмыстар бойынша растау құжаттамасы, жұмыс комиссиясының 2004 жылғы 18 маусымдағы актiсi.
Көрсетiлген құжаттар осы актiге мiндеттi қосымша болып табылады.
10. Пайдалануға қабылдауға ұсынылған объект қуатының,
өнiмдiлiгiнiң, өндiрiстiк алаңының, ұзақтығының, сыйымдылығының,
көлемiнiң, өткiзу қабiлетiнiң, тасымалдау қабiлетiнiң, жұмыс
орындары санының және т.б. мынадай негізгі көрсеткiштерi бар:
Атауы
Өлшем
бір-
лігі
Көрсеткіштер
Көпiрдiң ұзындығы
М
1086м (750м аспалы бөлiмi+ 168 м-ден екi кiрме жолы)
Қаттылық арқалығының енi
М
35 M (жүру бөлiгiнiң енi 27,3 м,
тротуарлардың енi 2,3 м)
Пилон осьтерiнiң арасындағы алшақтық
М
30
Пилонның жер деңгейiнен биiктiгi
М

98,5
Высота проезжей части над уровнем воды
М
20,6
Шаг подвесок (панель)
М
20
Объем     эскавационных работ  на анкерных опорах
м 3
34500
Объем эскавационных работ на опорах пилона
м 3
7000
Глубина заложения анкера
М
25
Глубина заложения опор пилона
М
12,5
Используемая марка бетона по морозостойкости
F200, F300
Используемый класс бетона
В20-выравнивающий слой, В30- тело опор, В45-опорные части
Объем бетона на анкерные опоры
м 3

98,5
Жүру бөлiгінiң
судың деңгейiнен
биiктiгі
М
20,6
Аспалардың ара
қашықтығы (панель)
М
20
Анкерлiк тiреуiште-
рiндегі жер қазу
жұмыстардың көлемі
м 3
34500
Пилонның тiреуiште-
рiндегi жер қазу
жұмыстарының көлемi
м 3
7000
Анкердi салу
тереңдiгі
М
25
Пилонның тiреуiш-
терiн салу тереңдігі
М
12.5
Суыққа төзiмдiлiгi
бойынша бетонның
пайдаланылатын
маркасы
F200, F300
Пайдаланылатын
бетон сыныбы
В20-тегістейтiн қабаты,
В30-тiреуiштердiң бойы,
В45-тiреуiш бөлшектерi
Анкерлiк тiректерге арналатын бетон
көлемi
м 3

47700
Объем бетона на опоры пилона
м 3
10000
Усилие в кабеле
Тонн
15000, 21000
Усилие в пилоне
Тонн
15000
Объем металла на кабель и подвески
Тонн
3638
Диаметр кабеля,     кабель из высоко-
прочной проволоки. Количество проволок  8129шт,   диаметр 5,83мм
См
65,2
Объем металла на балку жесткости, сталь для балки жесткости SM490 YB
Тонн
8108
Объем металла на пилон. Сталь для пилона SM520C
Тонн
3851,2
Дорожное покрытие балки жесткости толщиной 50мм
м 3

47700
Пилон тiреуiштерiне
арналатын бетон
көлемi
м 3
10000
Кабельдегі күшейткiш
Тонна
15000, 21000
Пилондағы күшейткiш
Тонна
15000
Кабельге және
асқыштарға жұмса-
латын металдың
көлемi
Тонна
3638
Кабельдiң диаметрi,
жоғары бекемдігі
сымнан жасалған
кабель. Сымның саны
8129 дана, диаметрi
5.83 мм
См
65,2
Қаттылық арқалыққа
арналған металл
көлемi қаттылық
арқалыққа жұмсалатын
болат SM490 YB
Тонна
8108
Пилонға жұмсалатын
металдың көлемі.
Пилонға жұмсалатын
болат SM 520 С
Тонна
3851,2
Қалыңдығы 50 мм
қаттылық арқалықтың
үстiне жол төсеу
жұмыстары
м 3

20500
Объем металло-
конструкций на береговые пролеты
Тонн
2129
11. Технологические и архитектурно-строительные решения по объекту "висячий мост"»характеризуются следующими данными:
Мост общей длиной 1138 м, схема моста (39+45х2+39)+750+(39+45х2+39), пилоны высотой 90,5 м состоят из двух стоек, соединенные двумя портальными балками, несущий кабель состоит из 8192 проволок в русловом пролете и 8768 проволок в береговом пролете, стальная балка жесткости однокоробчатая, имеет длину 750м, ширину 30 м (+ по 2,5 м тротуары) высотой 3 м, виадуки длиной по 168 м, неразрезная стальная балка, главные балки коробчатого сечения высотой 3 м, поперечные балки двутаврового сечения высотой 1,7 м, плиты проезжей части сборные железобетонные толщиной 25 см. анкерные опоры пространственные двухкамерные, перекрыты пред напряженными сборными ж/б балками длиной 24 м. Проезжая часть имеет 6 полос движения шириной, по 3.75 м, разделительной полосой 2,5 м и полосы безопасности шириной по 1 м., разметкой, тротуары расположены в пониженном уровне и имеют ширину 2,3 м,
берегоукрепительные работы нарушенной набережной р. Иртыш с благоустройством прилегающей территории на левом и правом берегах, подъездные дороги для обслуживания и эксплуатации конструкции и элементов моста на левом и правом берегах, берегоукрепительные работы для защиты опорных частей технического сооружения на левом и правом берегах, устройство дополнительной стены между анкерными камерами правого и левого берега, восстановление разрушенной дороги, использованной подрядчиком под строительство технического сооружения правого и левого берега.
Технологические и архитектурно-строительные решения по объекту "подъездные дороги"» характеризуются следующими данными:
1) правая подъездная дорога длиной 2389 м, шириной 26,5 м, с разделительной полосой от 2 м до 4 м с установкой дорожных бордюр, круговая развязка 2 длиной 503 м, шириной 17 м, правый подход к мосту длиной 672 м и шириной 26,5 м, подъездные дороги: АВ-2 (1128 м /18 м), СД-2 (391 м/7 м) EF-2 (247 м/9 м), GH-2 (237 м/7 м), IJ-2 (189 м/9,5 м) съезды: 3-2/1 (208 м/7 м), 3-2 (50 м/9 м), 3-5 (15 м/9 м), 3-6 (20 м/9,2 м) 3-7 (15 м/9 м), 3-8 (15 м/11 м), 3-9 (15 м/10,5 м), 3-10 (25 м/15 м), 3-11 (25 м/15 м), 3-12 (20 м/7 м), 3-13 (37 м/10,5 м),
3-14 (16 м/9,3 м), 3-15 (14 м/9 м), 3-16 (29 м/11 м), 3-17 (15 м/12 м), 3-18 (19 м/11,5 м), 3-19 (43 м/7,4 м), 3-20 (15 м/9 м), 3-23 (15 м/10,5 м), 3-24 (15 м/9 м), 3-25 (15 м/8,5 м), 3-25а (15 м/9 м), 3-26 (18 м/9 м), 3-26а 915 м/8 м), автобусные остановки с павильонами и киосками, тротуары шириной 2 м и 3 м, съезды во дворы, на участках между проезжей частью дороги и тротуарами предусмотрены газоны, за пределами тротуаров предусмотрена рекультивация земель, дренажные трубы: d-200 мм-64,4 м, d-300 MM-687M, d-400 мм - 117 м, d-500 мм-478 м, приемные колодцы D2-192 шт., смотровые колодцы D3-24 шт., фильтрирующие колодцы D4-174 шт., открытый лоток D11-521 м, D12-1885 м, очистное сооружение для дренажно-ливневой канализации, освещение дорог предусмотрено одно-двухрожковых опорах типа АД 1,2 110/10 высотой 11 м и освещение тротуаров в опорах типа АД1 30 МТА высотой 3 м торшерного типа, трансформаторные подстанции с инженерными сетями.

20500
Жағалаудағы жолдарға
аспалы металқұры-
лыстардың көлемi
Тонна
2129
11. "Аспалы көпiр" объектiсi бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешiмдерi мынадай көрсеткiштермен сипатталады:
Жалпы ұзындығы 1138 м көпiр, көпiрдiң нобайы (39+45x2+39)+750+(39+45х2+39), биiктігі 90,5 м пилондар екi порталдық арқалық арқылы жалғанған екi тiректен тұрады, арнадағы салмақты көтеретiн негізгі кабель 8192 аспалы сымнан және жағадағы 8768 аспалы сымнан тұрады, болаттан жасалған бiр қорапты қаттылық арқалығының ұзындығы 750 м, енi 30 м (+ әрқайсысы 2,5 метрден тротуарлар) биiктігі 3 м, әрқайсысының ұзындығы 168 м болатын виадуктер, кесiлмейтiн болат арқалық, биiктігі 3 м қорапты кесiмнiң негiзгi арқалықтары, биiктiгi 1,7 м екi тавролық кесiмнiң көлденең арқалықтары, қалыңдығы 25 cм жолдың жүрiс бөлігінiң құрама темiр бетон тақталары, екi камералық үлкен анкерлiк тiреуiштер, ұзындығы 24 м кернеу алды құрама темiр бетон арқалықтармен жабылған. Жолдың жүрiс бөлігі енi 3,75 м 6 жүрiс белдеуiнен, 2,5 м бөлу белдеулерiнен және енi 1 м құрайтын қауiпсiздiк белдеуiнен, белгi сызығынан тұрады, тротуарлар төменгі деңгейде орналасқан, олардың енi - 2,3м. Ертiс өзенiнiң сол жақ және оң жақ жағалауына iргелер аумақтарды көркейту және маңайындағы бұзылған жағасын бекiту жұмыстары, сол жақтағы және оң жақтағы жағалауда көпiрдiң конструкциясы мен бөлшектерiн пайдалануға арналған кiрме жолдар, сол жақтағы және оң жақтағы жағалауда техникалық құрылыстың тiрек бөлшектерiн қорғау үшін жағаны бекiту жұмыстары, оң жақ және сол жақ жағалаудың анкерлiк камераларының арасындағы қосымша дуалды орнату, оң жақтағы және сол жақтағы жағалаудың техникалық құрылысын салу үшiн мердiгер пайдаланған бұзылған жолды қайта салу.
"Кiрме жолдар" объектiсi бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешiмдерi мынадай көрсеткiштермен сипатталады:
1) ұзындығы 2389 м, енi 26,5м, 2 метрден 4 метрге дейiн жол жиектемесi орнатылған бөлiнiстiк белдеуi бар оң кiрме жол, 2 айналма жолы ұзындығы 503 м, енi 17 м, көпiрге ұзындығы 672 м және енi 26,5 м оң кiрме, кiрме жолдар: АВ-2 (1128м/18м), СД-2 (391м/7м) EF-2 (247м/9м), GН-2 (237м/7м), IJ-2 (189м/9,5м), жолдары: 3-2/1 (208м/7м), 3-2 (50м/9м), 3-5 (15м/9м), 3-6 (20м/9,2м) 3-7 (15м/9м), 3-8 (15м/11м), 3-9 (15м/10,5м), 3-10 (25м/15м), 3-11(25м/15м), 3-12 (20м/7м), 3-13(37м/10,5м), 3-14(16м/9,3м), 3-15( 14м/9м), 3-16 (29м/11м), 3-17 (15м/12м), 3-18 (19м/11,5м) 3-19 (43м/7,4м), 3-20 (15м/9м), 3-23 (15м/10,5м), 3-24 (15м/9м), 3-25 (15м/8,5м), 3-25а (15м/9м), 3-26 (18м/9м), 3-26а 915м/8м), павильондары мен дүңгiршектерi бар автобус аялдамалары, енi 2 м және 3 м тротуарлар, аулаларға ену жолдары, жолдың жүру бөлігі мен тротуарлар арасындағы учаскелерде көгалдар көзделген, тротуарлар шегiнен тысқары жерлердi баптау көзделген, дренаж құбырлары: d-200мм-64,4м, d-300мм-687м, d-400 мм -117м, d-500 мм-478 м, қабылдайтын құдықтар D2-192 дана., қарау құдықтары D3-24 дана., сүзгiш құдықтар D4-174 дана., ашық жайма D11-521 м, D12-1885 м, дренаж-нөсер кәрiзiне арналған тазарту құрылысы, жолдарға биiктiгi 11 м аД1,2 110/10 тұрпатындағы бiр-екi тағанды тiреуiштерi бар жарық бергiштер және тротуарларға биiктігі 3 м АД1 30 МТА тұрпатты тiреуiштерi бар торшер тұрпатындағы жарық бергiштер, инженерлiк желiлерi бар трансформаторлық қосалқы станциялар көзделген;

2) левая подъездная дорога длиной 2058 м шириной 26,5 м с разделительной полосой от 2 м до 4 м с установкой дорожных бордюр, круговая развязка 1 длиной 1125 м шириной 17 м, левый подход к мосту длиной 774 м и шириной 30,5 м, дорога в аэропорт длиной 450 м и шириной 19 м, подъездные дороги: AB-1 (521 м/14 м), СД-1 (248 м/7 м), EF-1 (203 м/7,5 м), GH-1 (234 м/7 м), IJ-1 (181 м/7,5 м), KL-1 (297 м/9,5), съезды: 1-А1 (19,5/7 м), 1-А2(151 м/9 м), 1-1 (33 м/18 м), 1-2 (79 м/18 м) 1-4а (16 м/7 м), 1-4 (16 м/7 м), 1-4 (15 м/7 м), 1-6 (15 м/9 м), 1-7 (20 м/7 м), 1-8 (25 м/9 м), 1-9а (15 м/11 м),1-10 (15 м/7 м), 1-11 (73 м/9 м), 1-12 (42 м/16 м), 1-13 (173 м/20 м), 1-14 (52 м/27 м), 1-15 (247 м/21 м), 1-16 (112 м/9 м), автобусные остановки с павильонами и киосками, тротуары шириной 3 м, съезды во дворы, на участках между проезжей частью дороги и тротуарами предусмотрены газоны, за пределами тротуаров предусмотрена рекультивация земель, дренажно-ливневая канализация: дренажные трубы: d-200 мм-3503 м, d-300 мм-1694 м, d-400 мм-492м , d-500 мм 2030 м, приемные колодцы D2-229 шт., смотровые колодцы D3-120 шт,  фильтрирующие колодцы D4-131 шт., открытый лоток D11-204 м, D12-1257 м, очистное сооружение для дренажно-ливневой канализации, освещение дорог предусмотрено одно-двухрожковых опорах типа АД 1,2 110/10 высотой 11 м и освещение тротуаров опорах типа АД1 30 МТА высотой 3 м торшерного типа, трансформаторные подстанции с инженерными сетями.
3) дорожные знаки, дорожные и пешеходные ограждения, разметка проезжей части;
4) автодорога по ул. Селевина км 0+450 - 0+700;
5) контрольно-пропускной пункт с подъездными дорогами к автоколонне N 3082;
6) автодорога на пересечении ул. Би Боранбая и ул.Докучаева;
7) укрепление откосов дорог и развязок;
8) строительство малых архитектурных форм и сооружений, благоустройство и озеленение;
9) пункт оплаты проезда через мост;
10) насосные станции дренажно-ливневой канализации S-101, S-102, S-103, S-104;
11) подземные пешеходные переходы UP-1, UP-2, UP-3 и надземный пешеходный переход
ОР-1;
12) инженерные сети и коммуникации;
13) снос, компенсация, подготовка площадки и строительство домов;
14) поливочный водопровод с очистными сооружениями;
15) рекультивация земель;
16) административное здание и гаражи для спец. автомашин;
Технологические и архитектурно-строительные решения по объекту "путепроводы"» характеризуются следующими данными:
Ж/д путепровод S-101- полная длина 27,58 м, устои и промежуточные опоры - сборные железобетонные на естественном основании и состоят из стаканов по плитам, а также стеновых блоков СТ, объединяющихся ригелями P1, P7. Перекрытие-ж/бетонные балки с пониженной строительной высотой L=13,5м.

2) жол жиектемелерi орнатылатын, 2 метрден 4 метрге дейiнгi бөлiнетiн алабы бар, ұзындығы 2058 м, енi 26,5 м сол жақ кiрме жолы, ұзындығы 1125 м, енi 17 м 1 айналма жол, көпiрге сол жақтан ұзындығы 774 м және енi 30,5 м кiрме жолы, ұзындығы 450 м әуежайға баратын жол және енi 19 м жол, кiрме жолдары: AB-1 (521м/14м), СД-1 (248м/7м), EF-1 (203м/7,5м), GH-1 (234м/7м), IJ-1 (181м/7,5м), KL-1 (297м/9,5), түсу жолдары: 1-А1(19,5/7м), 1-А2(151м/9м), 1-1(33м/18м), 1-2 (79м/18м) 1-4а (16м/7м), 1-4(16м/7м), 1-4 (15м/7м), 1-6(15м/9м), 1-7(20м/7м), 1-8 (25м/9м), 1-9а (15м/11м), 1-10 (15м/7м), 1-11 (73м/9м), 1-12 (42м/16м), 1-13 (173м /20м), 1-14(52м/27м), 1-15( 247м/21м), 1-16 (112м/9м), павильондары мен дүңгiршектерi бар автобус аялдамалары, енi 3 м тротуарлар, аулаға ену жолдары, жолдың жүру бөлiгi мен аяқжолдар арасындағы учаскелерде көгалдар көзделген, тротуарлар шегiнен тысқары жерлердi баптау көзделген, дренаж-нөсер кәрiзi: дренаж құбырлары: d-200мм- 3503м, d-300 мм-1694 м, d-400 мм-492м, d-500мм 2030 м, қабылдау құдықтары D2-229 дана., тексеру құдықтары D3-120 дана, сүзгiш құдықтар D4-131 дана., ашық жайма D11-204 м, D12-1257 м, дренаж-нөсер кәрiзiне арналған тазарту құрылысы, жолдарға биiктiгi 11 м АД1,2 110/10 тұрпатындағы бiр-екi тағанды тiреуiштерi бар жарық бергiштер және тротуарларға биiктiгi 1м АД1 30 МТА тұрпатты тiреуiштерi бар торшер тұрпатындағы жарық бергiштер, инженерлiк желiлерi бар трансформаторлық қосалқы станциялар көзделген;
3) жол белгiлерi, жол және жаяу жүргiншiлер қоршаулары, жүру жолы белгілерi;
4) Селевина көшесi бойынша 0+450 - 0+700 км автокөлiк жолы;
5) N 3082 автоколоннаға баратын кiрме жолдары бар бақылау-өткiзу пунктi;
6) Би Боранбай мен Докучаев көшелерiнiң қиылысындағы автокөлiк жолы;
7) жолдар мен тармақтардың қиябеттерiн бекiту;
8) кiшi сәулет нысандары мен құрылыстарын салу, абаттандыру мен көгалдандыру;
9) көпiр арқылы өткені үшiн ақы төлеу пунктi;
10) дренаж-нөсер кәрiзiнiң насос станциялары S-101, S-102, S-103, S-104;
11) жер астындағы жаяу жүргiншiлер өткелдерi UP-1, UP-2, UP-3 және жер үстiндегi жаяу жүргiншiлер өткелi ОР-1;
12) инженерлік желілер мен коммуникациялар;
13) үйлерді бұзу, өтемақысын төлеу, алаңын дайындау және салу;
14) тазарту құрылысы бар суландыру су құбыры;
15) жердi баптау;
16) әкiмшiлiк ғимараты және арнаулы көліктерге арналған
гараждар.
Жол құбырлары объектiсi бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешiмдерi мынадай деректермен сипатталады:
Темiр жолдың S-101 жол өткiзгіші - толық ұзындығы 27,58 м, тұғырлары мен аралық тiреуiштерi - табиғи негiзiндегi және тақтайшалардағы қазылған шұңқырлардан, сондай-ақ P1, Р7 ригельдермен байланысатын СТ дуал блоктарынан тұратын жиналмалы темір бетоннан жасалған. Жабылуы - төмендетiлген L=13,5 м құрылыс биiктiгiндегi темiр жол арқалықтары.

Ж/д путепровод S102- S-103 - полная длина 44,48 м, устои сборно-металлические, состоят из контурных блоков с заполнением бетона и устройства монолитного прокладника. Блоки шкафных коробок, мягкого въезда, подферменые блоки - сборные железобетонные. Пролетные строения - металлические со сплошной стенкой, длина 27,6 м с опорой на секторные опорные части.
А/д путепровод S104 - полная длина 24,05 м, фундаменты - сборные, ж/бетонные на естественном основании и состоят из стаканов по плитам, также стеновых блоков СТ, объединяющихся ригелями Р1. Перекрытие - ж/бетонные плиты марки П-12.
А/д путепровод S105 - полная длина 30 м, фундаменты - сборные, ж/бетонные на естественном основании и состоят из стаканов по плитам, также стеновых блоков СТ, объединяющихся ригелями Р1. Перекрытие - ж/бетонные плиты марки П-15.
12. На объекте установлено предусмотренное проектом оборудование в количестве по
проекту  единиц
фактически  единиц,
согласно актам о его приемке после индивидуального испытания и комплексного опробования (перечень актов приведен в приложении к настоящему акту) в количестве:
асфальтобетонный завод WIBAU марки MA 130№N 119874 производительностью 130 т/ч.
13.   Мероприятия по охране труда, обеспечению взрывобезопасности, пожаробезопасности, охране окружающей природной среде и антисейсмические мероприятия, предусмотренные проектом и полученное заключение государственной экологической экспертизы на ОВОС от Комитета охраны окружающей среды Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан от 23 июня 2000 года за N 2/1553.
14.   Внешние наружные коммуникации холодного и горячего водоснабжения, канализации, теплоснабжения, энергоснабжения и связи обеспечивают нормальную эксплуатацию административного здания и приняты решением Акима г. Семипалатинска за N 586 от 11 ноября 1999 года и городскими эксплуатирующими организациями.
15. Недоделки и дефекты, выявленные государственной приемочной комиссией, должны быть устранены в сроки, указанные в приложении N№2.
16. Работы по озеленению, устройству верхнего покрытия подъездных дорог к зданиям, тротуаров, хозяйственных, игровых и спортивных площадок, а также отделке элементов фасадов зданий выполнены:
Виды работ
Ед. изм.
Объем работ
Сроки выполнения
Жилой дом      по ул. Краснофлотская
кв.м

Темір жолдың S102 - S-103 жол өткiзгiштерi - толық ұзындығы 44,48 м, бетонмен толтырылған контурлық блоктардан және монолиттiк төсем құрылғысынан тұратын жиналмалы-металл ұстыны шкаф қораптарының, жеңiл кiрудiң блоктары, қосалқы ферманың блоктар-темiр бетоннан жасалған жиналмалы. Пролет құрылысы - ұзындығы 27,6 м, секторлық тiреу бөліктеріне арналған тiреуiштерi бар тұтас дуал түрiнде металдан жасалған.
Автожолдардың жол өткiзгіштері S104 - толық ұзындығы 24,05 м, iргетастары табиғи негізде құрамалы, темiр бетон және тақтайшалардағы қазылған шұңқырлардан, сондай-ақ P1 ригельмен бiрiктiрген СТ дуал блоктардан тұрады. Арқалық П-12 маркалы темiр бетон тақтайшалар.
Автожолдардың жол өткізгіштері S105 - толық ұзындығы 30 м, іргетастары табиғи негiзде құрамалы, темір бетон және тақтайшалардағы қазылған шұңқырлардан, сондай-ақ Р1 ригельмен бiрiктiрiлген СТ дуал блоктардан тұрады/ Арқалық П-15 маркалы темiр бетон тақтайшалар.
12. Объектiде жоба бойынша 1 бірлiк, іс жүзiнде - 1 бiрлiк мөлшерiнде жобада көзделген жабдық, оны жеке сынақтан және кешенді сынамадан өткiзуден кейiн қабылдау актiлерiне сәйкес (актiлердiң тiзiмi осы актiнiң қосымшасында көрсетiлген) мынадай мөлшерде:
130МА маркалы N 119874 өнiмдiлiгi 130 т/с асфальт бетон зауыты WIBAU орналасқан.
13. Жобада көзделген еңбекті қорғау жөнiндегі шаралар, жарылыс қауiпсiздiгiмен, өрт кауiпсiздiгiмен қамтамасыз ету, қоршаған табиғи ортаны қорғау және антисейсмикалық шаралар және Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстары мен қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Қоршаған ортаны қорғау комитеті берген АҚОҚ-қа мемлекеттік экологиялық сараптаманың 2000 жылғы 23 маусымдағы
N 2/1553 қорытындысы.
14. 1999 жылғы 11 қарашадағы Семей қаласы әкiмiнiң N 586 шешiмiмен және қалалық пайдалануға беру ұйымдары қабылдаған суық және ыстық сумен қамтамасыз етудің, кәрiздердiң, жылумен жабдықтаудың, энергиямен жабдықтаудың және байланыстың сыртқы коммуникациялары сыртқы үстiңгi коммуникациялары әкiмшілік ғимараттың қалыпты жұмыс iстеуiн қамтамасыз етедi және Семей қаласы әкiмiнiң 1999 жылғы 11 қарашадағы N 586 шешiмiмен және қалалық пайдалану ұйымдарымен қабылданады.
15. Мемлекеттiк қабылдау комиссиясы анықтаған кемшiлiктер мен ақаулар N 2 қосымшада көрсетiлген мерзiмде жойылуға тиiс.
16. Көгалдандыру, ғимараттарға кiре берiс жолдардың үстiңгi қабатын жабу, тротуарлар, шаруашылық, ойын және спорт алаңдарын, сондай-ақ ғимарат қасбеттерiнiң бөлiктерiн әсемдеу жөнiндегi жұмыстар мынадай жағдайда орындалуы тиiс:
Жұмыс түрлерi
Өлшем
бiр-
лiк-
терi
Жұмыс көлемі
Орындау мерзiмi
Краснофлотская
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м

5455,96 или 119 квартир
Решение N№505 от 09.12.97г.
Жилой дом      по ул. Новостройка д.5
кв.м
7540,83 или 130 квартир
Решение N№253 от 04.05.98г.
Жилой дом по ул. 8-Марта
кв.м
4142,00 или 80 квартир
Решение N№254 от 05.05.98г.
Жилой дом по   ул.Ибраева д.181
кв.м
6437,00 или 105 квартир
Решение N№851 от 30.12.98г.
Жилой дом по ул.Ауэзова
кв.м
1330,3 или 28 квартир
Решение N№33 от 15.01.98г.
Жилой дом      по ул. Первомайская
кв.м
6773,0 или 116 квартир
Решение N 360 от 03.10.97г.
Жилой дом по ул. Валиханова
кв.м
7250,0 или 112 квартир
Решение N№466 от 26.11.97г.
Жилой дом      по ул. Ленинградская
кв.м
7931,4 или 120 квартир
Решение N 334 от 15.01.98г.
Жилой дом по ул. Панфилова
кв.м
2163,4 или 36 квартир
Решение N 102 от 20.02.98г.
Жилой дом по ул.Галлето
кв.м
3179,0 или 40 квартир
Решение N№409 от 28.10.97г.
Жилой лом по ул. Солнечная
кв.м
1819,57 или 32 квартиры
Решение N№585 от
11.11.99г.
Жилой дом по ул. Безымянная
кв.м
8757,00 или 116 квартир
Решение N№103 от 20.02.98г.
Жилой дом по ул. Синицина
кв.м
4180,0 или 79 квартир
Решение N№410 от 28.10.97г.
Жилой дом по ул. Ибраева
д.129
кв.м
2726,0 или 50 квартир
Решение N№850 от 30.12.98г.
17.   Сметная стоимость по утвержденной проектно-сметной документации:
Всего 30 321 684,96 тыс. тенге, в том числе строительно-монтажных работ 28 171 775,5 тыс. тенге, оборудования, инструмента и инвентаря 387 081,62 тыс. тенге.
Приложение N№3
18.   Сметная стоимость основных фондов, принимаемых в эксплуатацию 30 321 684,96 тыс. тенге, в том числе стоимость строительно-монтажных работ 28 171 775,5 тыс. тенге, стоимость оборудования, инструмента и инвентаря 387 081,62 тыс. тенге.
19.   На основании осмотра объекта и ознакомления с соответствующей документацией     даны оценки прогрессивности решений:
технологических __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
архитектурно-строительных (включая объемно-планировочные и по применению
материалов) и конструкций ________________________________________________
Решение Государственной комиссии:
Предъявляемый к приемке автодорожный висячий мост через р. Иртыш с подъездными дорогами, путепроводами и благоустройством
ПРИНЯТЬ В ЭКСПЛУАТАЦИЮ.
Председатель Государственной________________Мусайбеков С.Ж.
приемочной комиссии
Заместитель председателя____________________Караманов А.У.
Заместитель председателя____________________Омаров Н.С.
Члены рабочей комиссии______________________Нугербеков С.Н.
______________________Бисенов Ж.А.
______________________Байнаков Р.Г.
______________________Утегулов М.А.
______________________Алмухамбетов О.Ж.
______________________Темный Г.В.
______________________Соловьев В.В.
______________________Нуркенов А.М.
______________________Чакенов М.С.
______________________Якупов В.С.
______________________Уранхаев Н.Т.
______________________Турлыханов К.Б.
______________________Беккер В.Р.
Приложение N 1
К акту Государственной комиссии
от 9 августа 2004 г.
Список
субподрядчиков по видам работ
N
п/п
Наименование субподрядных организаций
Виды работ
Строительство
1
Японская фирма "IHI"
Подвесной мост, путепроводы, пешеходные переходы, озеленение
2
Турецкая фирма "Алсим Аларко"
Дороги с дорожными развязками, строительство анкера на мосту
3
Турецкая фирма Энержи Япи
Освещение дорог и моста
4
ГП Востокэкспертиза
Экспертиза
5
ГАСК
Архитектурный контроль
б
ГККП "Горархитектура"
Обсл. границ снос.домостроен
7
ТОО ПИ "Семдорпроект"
Определен. сметной стоимости
8
ТОО "Жана Жол"
Проектные работы по благоустройству
9
ТОО "Восток-проект"
Дизайн адм.здания
10
ГККП "Горпроект"
Проектиров предмост. развязки
11
ТОО "Жана Жол"
Проект гаража
12
Дорпроект
Проектные работы
Опорная часть
13
ТОО "Ремстроймост"
Берегоукр. работ на бер. р.Иртыш
Берегоукр. работ опорн. част. ТС лево\берег
Берегоукр. работ опорн. част. ТС прав. берег
Разное
14
АО "Иртышгэсстрой"
Насосная станция -S-104

5455,96 немесе 119 пәтер
N 505 шешім
09.12.97ж.
Новостройка
көшесіндегі 5
тұрғын үй
кв.м
7540,83 немесе 130 пәтер
N 253 шешім  04.05.98ж.
8-Наурыз
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
4142,00 немесе 80 пәтер
N 254 шешім
05.05.98ж.
Ыбыраев
көшесiндегi 181
тұрғын үй
кв.м
6437,00 немесе 105 пәтер
N 851 шешім
30.12.98ж.
Әуезов
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
1330,3 немесе 28 пәтер
N 33 шешім  15.01.98ж.
Первомайская
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
6773,0 немесе 116 пәтер
N 360 шешім
03.10.97ж.
Уәлиханов
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
7250,0 немесе 112 пәтер
N 466 шешім
26.11.97ж.
Ленинградская
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
7931,4 немесе 120 пәтер
N 334 шешім
15.01.98ж.
Панфилов
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
2163,4 немесе 36 пәтер
N 102 шешім
20.02.98ж.
Галлето
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
3179,0 немесе 40 пәтер
N 409 шешім 28.10.97ж.
Солнечная
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
1819,57 немесе 32 пәтер
N 585 шешім
11.11.99ж.
Безымянная
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
8757,00 немесе 116 пәтер
N 103 шешім
20.02.98ж.
Синицина
көшесiндегi
тұрғын үй
кв.м
4180,0 немесе 79 пәтер
N 410 шешім 28.10.97ж.
Ыбыраев
көшесiндегi 129
тұрғын үй
кв.м
2726,0 немесе 50 пәтер
N 850 шешім  30.12.98ж.
17. Бекiтілген жобалау-сметалық құжаттамалар бойынша сметалық
құны:
Барлығы 30321684,96 мың теңге, сонымен бiрге құрылыс-монтаждау
жұмыстарына 28171775,5 мың теңге, жабдық, құралдар мен мүкаммалдар
үшiн 387081,62 мың теңге. N 3 қосымша
18. Пайдалануға алынған негiзгi қордың сметалық құны
30321684,96 мың теңге, сонымен бiрге құрылыс-монтаждау жұмыстарына
28171775,5 мың теңге.
19. Объектiнi тексеру және тиiстi құжаттармен танысу
негiзiндегi озық шешiмдердiң бағасы берiлген:
технологиялық_____________________________________________
сәулет-құрылыс (көлемдi-жоспарлық әрi материалдарды пайдалануды
қоса алғанда) және конструкциялар
________________________________________________________________
Мемлекеттік комиссияның шешімi:
Қабылдауға ұсынылған, Семей қаласындағы Ертiс өзеннен өтетiн
автокөлiк аспаулы көпiр мен кiрме жолдар, жол құбырларын әрi
көркейткен ауланы
Пайдалануға Қабылдансын.
Мемлекеттiк қабылдау комиссияның
Төрағасы
Төрағасының орынбасары
Төрағасының орынбасары
Жұмыс комиссиясының мүшелері
2004 жылғы 9 тамыздағы
мемлекеттiк комиссия актісiне
N 1-қосымша
Жұмыс түрлері бойынша қосалқы
мердiгерлер тізiмі
N
р/с
Қосалқы мердiгер
ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Құрылыс
1
"IHI" жапондық
фирмасы
Аспалы көпiр, жол құбырлары,
жаяу жүру өтпелi, көгалдандыру
2
"Алсим Аларко"
түрік фирмасы
Айналмалы жолдар, көпiрдiң
үстінде анкер орнату
3
Энержи Япи
түрік фирмасы
Жолдарды және көпiрдi жарықтандыру
4
Шығыссараптама МК
Сараптама
5
ҚСҚК
Архитекторлық бағалау
6
"Қалалық сәулет"
МККҚ
Үй құрылыстың жою шекарасын зерттеу
7
"Семжолжоба" ЖИ ЖШС
Сметалық құнын анықтау
8
"Жаңа Жол" ЖШС
Көріктендiру бойынша жобалау жұмыстары
9
"Шығыс-Жоба" ЖШС
Әкімшілік ғимараттың әрленімі
10
"Қалалық жоба" МККҚ
Көпiрдiң алдындағы айналмалы жолды жобалау
11
"Жаңа Жол" ЖШС
Гаражды жобалау
12
Жол жобасы
Жобалау жұмыстары
Тiреуші бөлiмi
13
"Көпірлерді жөндеу және құрылысы" ЖШС
Ертіс өзенiнiң жағасын бекiту жұмыстары
TC Тiреушi бөлiмінің сол жағалауын бекіту жұмыстары
ТС Тiреушi бөлімінiң оң жағалауын бекіту жұмыстары
Әр түрлі
14
"Ертіссуэлектрқұр-
ылыс" АҚ
Hacoc стансасы - S-104

Насосная станция -S-102-103
Насосная станция -S-101
Рекультивация земли -30%
Предмостовая дорога
ТОО "Ремстроймост"
Укрепление откосов
ТОО "Ремстроймост"
дорог. предмост. развяз.
15
ТОО"Келешек"
Стр-во предмост.дорог. ул. Докучаева
16
ТОО "Автодорсервис"
Стр-во дорог. ул.Селевина
17
ТОО "Жамбылжол-
курлыс"
Стыков. разв. дорог ул.Селевина
Подъездная дорога
ТОО "Ремстроймост"
Востан. дорог. прав. берега
ТОО "Ремстроймост"
Востан. дорог. лев. берега
ТОО "Ремстроймост"
Востан. разруш. дорог. использ. для стр. ТС
Стр-во жилья и приоб. неэав.
18
АО "Нурсафат"
119 кв.ж\д ул. Краснофлотская
19
ТОО "ПОСЖБ"
незавершенное стр-во
130 кв. ж\д ул. Новостройка
20
ТОО"Сункар"
незавершенное стр-во
21
АО"Семагрострой "
120кв.ж\д ул. 8-Марта
незавершенное стр-во
112 кв. ж\д ул. К. Маркса
(Ибраева 181)
незавершенное стр-во
Теплотрасса К. Маркса
(Ибраева 181)
22
ТОО "Сауле"
28 кв. ул Ауэзова
незавершенное стр-во
23
ОАО"СемТЭЦ"
40 кв. ж\д ул.Первомайская-незав.
36 кв. ж\д ул.Первомайская-незав.
24
ОКС Горисполком
112 кв. ул. Ч. Валиханова-покуп.
25
СМУ-7 УВД
120 кв. Ул. Ленинградская
26
СУ "Спецстрой"
36 кв.ж\д ул.Панфилова
незав. АО "Семей Жолдары"
27
ТОО ПФ "Семстройсервис"
40 кв. ж\д ул. Галето
28
"Семасбесцемент-
завод"
незавершенное стр-во
29
ТОО "Даналык"
32 кв ж\д ул. Солнечная
30
МЧП "Роза"
116 кв.ж\д ул. Безымянная
31
ФИК "Елимай"
незавершенное стр-во
МЧП "Роза"
79 кв. ж\д ул. Синицина
32
ЗАО "Цемент"
незавершенное стр-во
МЧП "Роза"
50 кв.ж\д ул.К.Маркса
(Ибраева 129)
33
МЧП "Дедал"
незавершенное стр-во
34
ОКС Горисполком
Приобретение квартир
Компенсация за
снос
Комп.предпр.за дислокац.
Компенсация за снос домостроений
Компенс. насел.
за снос домостроен.
35
ДЭУ
Снос левобережн. части 1 очер
36
ТОО "Буфал"
Снос левобережн. части 2 очер
Снос левобережн. части 3 очер
Дополнит. снос
37
АК "Казахстан-
жолдары"
Снос и расчистка
Решение суда за снос дома
госпошлина и решения суда
38
ТОО"Хелфиц"
Снос правобережн.части I очер
Снос правобережн.части II очер
Снос правобережн.части III очер
39
Автоколона N 3082
Автоколона КПП, Компенсация
Компенсация за землю
по списку решения Акима
г. Семипалатинска
40
Центр "Недвижимости"
Оценка сносим. домостроении
Физические непред. обст-ва
АО "Иртышгэсстрой"
Освещение тротуаров
Автоколона N№3082
Стр-во подъездных путей к КПП
ТОО "Ремстроймост"
Стр-во сооружен.
41
ГКП "Семтеплосети"
Теплосеть по ул. Нагорная
42
ТОО "Ижстрой"
Водопровод пр. Ауэзова
43
Медтехника
Указатель моста
44
ТОО "Инпроект"
Изготовление флагштоков
ТОО "Инпроект"
Установка опер.блока
45
ПК "АС-Сервис"
Стр-во автобусн. остановок
46
ТОО "Автодорсервис"
Стр-во и установка дор. знаков
47
ТОО "Казэлектромаш"
Перенос КЛ-6
48
ТОО "Инжстрой"
Водопровод ул.Погран. к ГУ "Семей"
49
ТОО "Ер-Асыл"
Стр-во съездов во дворы
ТОО "Ер-Асыл"
Стр-во тротуаров
50
ЦАРП
Теплопункт
АО "Иртышгэсстрой"
Стр-во гаражей
АО "Иртышгэстрой"
Насосная станция -S-104
ОАО "ИртышГЭСстрой"
Полив.водопр. и в\забор.сооруж
Консалтинговые услуги
51
Фирма "Катахира"
Консалтинговые услуги
52
ТОО "SLK-Аудит"

Насос стансасы - S-102-103
Насос стансасы - S-101
Жердi баптау - 30%
Көпiрдiң алдындағы
жол
"Көпірлерді жөндеу
және құрылысы" ЖШС
Бөктердi бекiту
"Көпiрлердi жөндеу және құрылысы" ЖШС
Көпiрді алдындағы айналмалы жол
15
"Келешек" ЖШС
Докучаева көшесінде көпiрдiң
алдында жол салу
16
"Автожолсервис" ЖШС
Селевина көшесiнде жол салу
17
"Жамбылжолқұрылыс"
ЖШС
Селевин көшесiнде айыр жолдардың
тоғысуы
Кірме жолдар
"Көпiрлердi жөндеу және құрылысы" ЖШС
Оң жағалаудағы жолды қалпына келтiру
"Көпiрлердi жөндеу және құрылысы" ЖШС
Сол жағалаудағы жолды қалпына келтiру
"Көпiрлердi жөндеу және құрылысы" ЖШС
ТС құрылысы үшiн пайдаланған қираған жолдарды қалпына келтіру
Тұрғын үй салу
және тәуелсіздік
алу
18
"Нұрсафат" АҚ
119-пәтер т/ү Краснофлотская көшесi
19
"ПОСЖБ" ЖШС
құрылыс аяқталмаған
130-пәтер т/ү Новостройка көшесi
20
"Сұңқар" ЖШС
құрылыс аяқталмаған
21
"Семагроқұрылыс" АҚ
120-пәтер т/ү 8 Наурыз көшесi
құрылыс аяқталмаған
112-пәтер т/ү К.Маркс көшесi (Ыбыраев көшесi 181)
құрылыс аяқталмаған жылу
трассасы К.Маркс (Ыбыраев көшесi
181-үй)
22
"Сәуле" ЖШС
28-пәтер т/ү Әуезов көшесі
құрылыс аяқталмаған
23
"СемЖЭО" ААҚ
40-пәтер т/ү Первомай көшесi - аяқталмаған
36-пәтер т/ү Первомай көшесi - аяқталмаған
24
Қалалық атқару комитеті КҚБ
112-пәтер т/ү Ш.Уәлиханов көшесi
25
ҚМБ-7 ІІБ
120-пәтер т/ү Ленинград көшесi
26
"Арнайы құрылыс" ҚБ
36-пәтер т/ү Панфилов көшесi
аяқталмаған "Семей Жолдары" АҚ
27
"Семқұрылысервис" ӨФ ЖШС
40-пәтер т/ү Галет көшесi
28
Семасбесцемент-
зауыты
құрылыс аяқталмаған
29
"Даналық" ЖШС
32-пәтер т/ү Солнечная көшесi
30
"Роза" ШЖК
116-пәтер т/ү Безымянная көшесi
31
"Елім-ай" ҚИК
құрылыс аяқталмаған
"Роза" ШЖК
79-пәтер т/ү Синицина көшесi
32
"Цемент" ЖАҚ
құрылыс аяқталмаған
"Роза" ШЖК
50-пәтер т/ү К.Маркс көшесi (Ыбыраев көшесi, 129-үй)
33
"Дедал" ШЖК
құрылыс аяқталмаған
34
Қалалық атқару комитетi КҚБ
пәтердi сатып алу
Жою үшін өтемақы
Дислокация жасалған үшін
кәсіпорындарға өтемақы төлеу
Үй құрылысын жою үшін өтемақы
Үй тұрғындарын жою үшiн
тұрғындарға өтемақы төлеу
35
ЖПУ
Бiріншi кезек cол жағалауды жою
36
"Буфал" ЖШС
Екiншi кезек сол жағалауды жою
Үшіншi кезек сол жағалауды жою
Қосымша жою
37
"Қазақстанжолдары"
АҚ
Жою және тазалау
Үйдің жойылуы жөнінде сот шешімі
Мемлекеттiк бажы және сот шешiмi
38
"Хелфиц" ЖШС
Бiрiншi кезек оң жағалауды жою
Екiншi кезек oң жағалауды жою
Үшіншi кезек оң жағалауды жою
39
Автоколонна N 3082
Автоколонна БӨП, өтемақы
Жер үшiн өтемақы
Семей қаласы әкiмi шешiмiнiң тiзiмi бойынша
40
Жылжымайтын мүлік орталығы
Жойылатын үй құрылыстарын бағалау
Физикалық күтпеген
жағдай
"Ертіссуэлектрқұр-
ылыс" АҚ
Тротуарларды жарықтандыру
Автоколонна N 3082
Кiрме жолдарын БӨП салу
"Көпiрлердi жөндеу және құрылысы" ЖШС
Құрылыстар салу
41
"Семжылужүйесі" МКК
Нагорная көшесi бойынша жылу желiсi
42
"Инжқұрылыс" ЖШС
Әуезов көшесіндегі cу құбыры
43
Медтехника
Көпірдің белгiсi
44
"Шетелжоба" ЖШС
Флагштокавты жасау
"Шетелжоба" ЖШС
Негiзгi блоктарын орнату
45
"АС-Сервис" ӨК
Автобус аялдамаларын салу
46
"Автожолсервис" ЖШС
Жол белгiлерді жасау және орнату
47
"Қазэлектромаш" ЖШС
КЛ-6 тасымал
48
"Инжқұрылыс" ЖШС
Семей МУ Пограничный көшесiндегi су құбыры
49
"Ер-Асыл" ЖШС
Аулаларға кiретін жолдар салу
"Ер-Асыл" ЖШС
Тротуарлар салу
50
ОАЖК
Жылу пунктi
"Ертіссуэлектрқұр-
ылыс" АҚ
Гараждар салу
"Epтіссуэлектрқұ-
рылыс" АҚ
Насос стансасы - S-104
ОАО "ИртышГЭСстрой"
Суару су құбыры әрі су алынатын құрылыстар
Ақыл кеңес
қызметтері
51
Фирма "Катахира"
Ақылы кеңес қызметтері
52
ТОО - SLK-Аудит"

Аудиторская проверка 97-98г.
53
ОАО "ЦНИИТС" г.Москва
Испытание моста
54
Автотранспортные предприятия
Испытания моста
55
ОЕСФ
Комиссионный сбор ОЕСФ
56
Указатель моста (Билборд-рекл.щит)
ЧП "Жаданов Е."
57
Разные предприятия
Приобретение оборуд. и
осн.сред-в по KAZ P-2
Генеральный директор                 Таттыбеков Т.И.
Технический директор                 Сарсекеев Е.А.
Главный бухгалтер                    Тарабаева Г.Н.
Менеджер проекта компании IНI        Хасегава К.
Приложение N 2
К акту Государственной комиссии
от 9 августа 2004 г.
Список замечаний выявленных
в ходе проверки Государственной комиссией
N
Наименование не выполненных работ
Сроки устра-
нения
Результаты по состоянию на 1 июня 2004 года
1.
Не устранен  неоднородный  цвет бетонной   поверхности   анкерной опоры,  наклонной  части анкера, подпорных стен
До 30   июня 2004 года
Работы завершены на 100%.
2.
На S102, S103,  S104, S105       не устранен неоднородный цвет стен панелей
До 30   июня 2004 года
Работы завершены на 100%.
3.
Лифты обслуживания в пилонах
До 30   июня 2004 года
Работы завершены на 100%.
4.
Заделка трещин на проезжей части висячего моста
До 30   июня 2004 года
Работы выполнены на 100%.
5.
Горизонтальная разметка дорог
До 30   июня 2004 года
Работы выполнены на 100%.
6.
Облицовка  крыши с  боковой и нижней стороны толплазы
До 30   июня 2004 года
Работы завершены на 100%.
Генеральный директор                 Таттыбеков Т.И.
Технический директор                 Сарсекеев Е.А.
Главный бухгалтер                    Тарабаева Г.Н.
Менеджер проекта компании IНI        Хасегава К.
Приложение N 3
К акту Государственной комиссии
от 9.08.2004 г.
N п/п
Наименование объекта
кол-во
Балансовая стоимость объектов
тенге
яп.йен
1.
Подвесной мост через р. Иртыш
1
14927403437

Аудит тексеру 97-98 ж.
53
ОАО "ЦНИИТС" Москва қ.
Көпірді сынау
54
Автокөлік кәсіпорны
Көпірді сынау
55
ОЕСФ
ОЕСФ Комиссия төлемі
56
Көпірдің белгісі (Билборд-рекл.щит)
ЧП "Жаданов Е."
57
Әр түрлі
кәсіпорындар
Жабдықты әрi негізгі құрал-жабақты алу KAZ Р-2
Бас директор
Техникалық директор
Бас бухгалтер
"IHI" компаниясының
жоба менеджері
Мемлекеттік комиссиясының
актісiнiң N 2 қосымшасы
"__"___________2004 жылы
Мемлекеттік комиссия тексеру кезiндегі
анықталған ескертпе тiзiмi
N
Орындамаған
жұмыстардың атауы
Жою
мерзімі
2004 жылғы 1 маусымдағы
нәтиже
1.
Анкер тіркеудің
бетонның үстi,
анкердің қиғаш
жағы, тіреуіш
дуалы бір текті түсті еместігі
жойылмаған
30 шілде 2004 ж.
100% жұмыс орындалды.
2.
S102, S103,
S104, S105
бiр түстi
еместігі
жойылмаған
30 шілде 2004 ж.
100% жұмыс орындалды.
3.
Пилонның
ішіндегі қызмет
көрсету жедел-
саттары
30 шілде 2004 ж.
100% жұмыс орындалды.
4.
Аспалы көпiрдің
жолының жарықты
өңдеу
30 шілде 2004 ж.
100% жұмыс орындалды.
5.
Жолдың көлбеу
белгiлеуi
30 шілде 2004 ж.
100% жұмыс орындалды.
6.
Шекті және
астыңғы жақтан
толплазаның
төбесін қаптау
30 шілде 2004 ж.
100% жұмыс орындалды.
7.
Коммуникациялық
тоннелi
30 шілде 2004 ж.
Жұмыс жоба бойынша толық
орындалды.
Бас директор
Техникалық директор
Бас бухгалтер
ІHI компаниясының жоба менеджері
Мемлекеттік комиссиясының
актісiнiң N 3 қосымшасы
9 тамыз 2004 жылы
N
п/п
Объектінің атауы
саны
Объектінің баланстық құны
Теңге
Жапондық йен
1.
Ертiс өзенінен
өтетiн аспалы көпiр
1
1492740343