О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2001 года N 959
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 426. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации  Бюджетного кодекса  Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2001 года N 959 "О краткосрочных прогнозах важнейших макроэкономических показателей социально-
экономического развития Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
пункт 4 исключить;
в приложении к указанному постановлению:
в таблице "Важнейшие макроэкономические показатели социально-экономического развития Республики Казахстан":
в заголовке графы 3 слова "текущего года" исключить;
заголовок графы 5 после слова "квартала" дополнить словами "текущего года";
графу 7 исключить;
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"12   Показатели государственного бюджета,
в млрд. тенге:
1) доходы, в том числе:
налоговые поступления;                             МФ
неналоговые поступления;                           МФ
поступления от продажи основного капитала;         МФ, МЭБП
2) затраты;                                        МФ
3) операционное сальдо;                            МЭБП
4) чистое бюджетное кредитование;                  МФ
5) сальдо по операциям с финансовыми активами;     МФ, МЭБП
6) дефицит (профицит) бюджета                      МЭБП";
строки, порядковые номера 13, 14, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 шiлдедегi N 959 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 4 мамырдағы N 426 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексiн iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы әлеуметтiк-экономикалық дамуының аса маңызды макроэкономикалық көрсеткiштерiнiң қысқа мерзiмдi болжамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 16 шiлдедегi N 959  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
4-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының аса маңызды макроэкономикалық көрсеткiштерi" деген кестеде:
3-бағанның тақырыбында "Ағымдағы жылдың есептi тоқсаны" деген сөздер "Есептi тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағанның тақырыбында "Алдағы екі тоқсанға" деген сөздер "Ағымдағы жылдың алдағы екі тоқсанына" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-баған алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"12 Мемлекеттiк бюджет
көрсеткiштерi,
млрд. теңге:
1) кiрістер,
оның iшiнде:
салықтық түсiмдер;                                   Қаржыминi
салықтық емес
түсiмдер;                                            Қаржымині
негiзгi капиталды
сатудан түсетiн                                      Қаржыминi,
түсiмдер;                                            ЭБЖМ
2) шығындар;                                         Қаржыминi
3) операциялық
сальдо;                                              ЭБЖМ
4) таза бюджеттiк
кредит беру;                                         Қаржымині
5) қаржы активте-
рiмен жасалатын                                      Қаржымині,
операциялар                                          ЭБЖМ
бойынша сальдо;
6) бюджет тапшы-
лығы (профицитi)                                     ЭБЖМ";
реттiк нөмiрлерi 13, 14-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі