О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2005 года N 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 685
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2005 года N 145 "Об утверждении Правил расходования средств на компенсацию повышения тарифов за электроэнергию, вырабатываемую энергопроизводящей организацией в целях покрытия дефицита электроэнергии и обеспечения стабильного энергоснабжения потребителей Южного Казахстана" следующие изменения:
в Правилах расходования средств на компенсацию повышения тарифов за электроэнергию, вырабатываемую энергопроизводящей организацией в целях покрытия дефицита электроэнергии и обеспечения стабильного энергоснабжения потребителей Южного Казахстана, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3:
в абзаце первом слова "740000000 (семьсот сорок миллионов) тенге" заменить словами "1075175000 (один миллиард семьдесят пять миллионов сто семьдесят пять тысяч) тенге";
в подпункте 2) слова "541000000 (пятьсот сорок один миллион) тенге" заменить словами "876175000 (восемьсот семьдесят шесть миллионов сто семьдесят пять тысяч) тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 ақпандағы N 145 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 шілдедегі N 685 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Қазақстанның электр энергиясына тапшылығын жабу және тұтынушыларын энергиямен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету мақсатында энергия өндіретін ұйым шығаратын электр энергиясы үшін тарифтердің көтерілуін өтеуге арналған қаражатты жұмсау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 ақпандағы N 145  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Оңтүстік Қазақстанның электр энергиясына тапшылығын жабу және тұтынушыларын энергиямен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету мақсатында энергия өндіретін ұйым шығаратын электр энергиясы үшін тарифтердің көтерілуін өтеуге арналған қаражатты жұмсау ережесінде:
3-тармақта:
бірінші абзацтағы "740000000 (жеті жүз қырық миллион) теңге" деген сөздер "1075175000 (бір миллиард жетпіс бес миллион бір жүз жетпіс бес мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "541000000 (бес жүз қырық бір миллион) теңге" деген сөздер "876175000 (сегіз жүз жетпіс алты миллион бір жүз жетпіс бес мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі