О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1424
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2005 года N 830
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1424 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1424 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 тамыздағы N 830 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1424  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы