Некоторые вопросы Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2005 года N 959
В соответствии со  статьей 24  Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные подразделения Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам Астане и Алматы в государственные учреждения - территориальные управления Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам Астане и Алматы согласно  приложению 1  к настоящему постановлению.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1134 "Некоторые вопросы Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 43, ст. 542) следующие изменения:
1)  структуру  Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2)  Перечень  государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 сентября 2005 года N 959
Перечень переименовываемых государственных
учреждений - территориальных подразделений Комитета
финансового контроля и государственных закупок
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Акмолинской
Акмолинской области Комитета      области Комитета финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок           закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
2. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Актюбинской
Актюбинской области Комитета      области Комитета финансового
финансового контроля              контроля и государственных
и государственных закупок         закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетінің кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қыркүйектегі N 959 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының  24-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетiнің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық бөлiмшелерi - мемлекеттiк мекемелерi осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық басқармалары - мемлекеттiк мекемелерi болып қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 43, 542-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің құрылымы осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетi аумақтық бөлiмшелерi - мемлекеттiк мекемелерінiң тiзбесi осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
2005 жылғы 28 қыркүйектегi
N 959 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң қайта аталатын аумақтық бөлiмшелерi - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі             министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттiк сатып алу         комитетiнің Ақмола облысы
комитетiнiң Ақмола облысы     бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау      және мемлекеттiк сатып алу
және мемлекеттік сатып aлу    басқармасына
басқармасы
2. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлiгi             министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттiк сатып алу         комитетiнiң Ақтөбе облысы
комитетінің Ақтөбе облысы     бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау      және мемлекеттiк сатып алу
және мемлекеттiк сатып алу    басқармасына
басқармасы

3. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Алматинской
Алматинской области Комитета      области Комитета финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок           закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
4. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Атырауской
Атырауской области Комитета       области Комитета финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок           закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
5. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Восточно-
Восточно-Казахстанской            Казахстанской области Комитета
области Комитета финансового      финансового контроля и
контроля и государственных        государственных закупок
закупок Министерства финансов     Министерства финансов
Республики Казахстан              Республики Казахстан
6. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Жамбылской
Жамбылской области Комитета       области Комитета финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок           закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
7. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Западно-
Западно-Казахстанской области     Казахстанской области
Комитета финансового контроля     Комитета финансового
и государственных закупок         контроля и государственных
Министерства финансов             закупок Министерства
Республики Казахстан              финансов Республики
Казахстан
8. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Карагандинской
Карагандинской области            области Комитета
Комитета финансового контроля     финансового контроля и
и государственных закупок         государственных закупок
Министерства финансов             Министерства финансов
Республики Казахстан              Республики Казахстан

3. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлiгi             министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттік сатып алу         комитетiнiң Алматы облысы
комитетiнiң Алматы облысы     бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау      және мемлекеттiк сатып алу
және мемлекеттік сатып алу    басқармасына
басқармасы
4. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі             министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттік сатып алу         комитетiнің Атырау облысы
комитетінiң Атырау облысы     бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау      және мемлекеттік сатып алу
және мемлекеттік сатып алу    басқармасына
басқармасы
5. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі             министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттiк сатып алу         комитетiнiң Шығыс Қазақстан
комитетінiң Шығыс             облысы бойынша қаржылық
Қазақстан облысы бойынша      бақылау және мемлекеттік
Қаржылық бақылау және         сатып алу басқармасына
мемлекеттік сатып алу
басқармасы
6. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлiгi             министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттiк сатып алу         комитетінiң Жамбыл облысы
комитетiнiң Жамбыл облысы     бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау      және мемлекеттік сатып алу
және мемлекеттік сатып алу    басқармасына
басқармасы
7. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі             министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттiк сатып алу         комитетінiң Батыс Қазақстан
комитетiнiң Батыс Қазақстан   облысы бойынша қаржылық
облысы бойынша Қаржылық       бақылау және мемлекеттiк
бақылау және мемлекеттік      сатып алу басқармасына
сатып алу басқармасы
8. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі             министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттiк сатып алу         комитетінің Қарағанды облысы
комитетiнiң Қарағанды         бойынша қаржылық бақылау
облысы бойынша Қаржылық       және мемлекеттік сатып алу
бақылау және мемлекеттiк      басқармасына
сатып алу басқармасы

9. Управление Комитета           - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Костанайской
Костанайской области              области Комитета финансового
Комитета финансового контроля     контроля и государственных
и государственных закупок         закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
10. Управление Комитета          - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Кызылординской
Кызылординской области Комитета   области Комитета финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок           закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
11. Управление Комитета          - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Северо-
Северо-Казахстанской области      Казахстанской области
Комитета финансового контроля     Комитета финансового
и государственных закупок         контроля и государственных
Министерства финансов             закупок Министерства
Республики Казахстан              финансов Республики
Казахстан
12. Управление Комитета          - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Мангистауской
Мангистауской области             области Комитета финансового
Комитета финансового контроля     контроля и государственных
и государственных закупок         закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
13. Управление Комитета          - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Павлодарской
Павлодарской области Комитета     области Комитета
финансового контроля и            финансового контроля и
государственных закупок           государственных закупок
Министерства финансов             Министерства финансов
Республики Казахстан              Республики Казахстан
14. Управление Комитета          - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по Южно-Казахстанской
Южно-Казахстанской области        области Комитета финансового
Комитета финансового контроля     контроля и государственных
и государственных закупок         закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан

9. Қазақстан Республикасы      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі             министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және         және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттік сатып алу         комитетiнiң Қостанай облысы
комитетiнiң Қостанай облысы   бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау      және мемлекеттiк сатып алу
және мемлекеттiк сатып алу    басқармасына
басқармасы
10. Қазақстан Республикасы       Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі            министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және        және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттік сатып алу        комитетiнiң Қызылорда облысы
комитетiнiң Қызылорда        бойынша қаржылық бақылау
облысы бойынша Қаржылық      және мемлекеттік сатып алу
бақылау және мемлекеттiк     басқармасына
сатып алу басқармасы
11. Қазақстан Республикасы     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі            министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және        және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттік сатып алу        комитетiнiң Солтүстік
комитетінiң Солтүстiк        Қазақстан облысы бойынша
Қазақстан облысы бойынша     қаржылық бақылау және
Қаржылық бақылау және        мемлекеттік сатып алу
мемлекеттiк сатып алу        басқармасына
басқармасы
12. Қазақстан Республикасы     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлiгi            министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және        және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттік сатып алу        комитетiнiң Маңғыстау облысы
комитетінiң Маңғыстау        бойынша қаржылық бақылау
облысы бойынша Қаржылық      және мемлекеттік сатып алу
бақылау және мемлекеттiк     басқармасына
сатып алу басқармасы
13. Қазақстан Республикасы     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі            министрлігі Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және        және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттік сатып алу        комитетiнiң Павлодар облысы
комитетiнiң Павлодар         бойынша қаржылық бақылау
облысы бойынша Қаржылық      және мемлекеттiк сатып алу
бақылау және мемлекеттік     басқармасына
сатып aлу басқармасы
14. Қазақстан Республикасы     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі            министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және        және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттiк сатып алу        комитетiнiң Оңтүстiк
комитетінiң Оңтүстiк         Қазақстан облысы бойынша
Қазақстан облысы бойынша     қаржылық бақылау және
Қаржылық бақылау және        мемлекеттік сатып алу
мемлекеттiк сатып алу        басқармасына
басқармасы

15. Управление Комитета          - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по городу Алматы
городу Алматы Комитета            Комитета финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок           закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
16. Управление Комитета          - в Управление финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок по        закупок по городу Астане
городу Астане Комитета            Комитета финансового
финансового контроля и            контроля и государственных
государственных закупок           закупок Министерства
Министерства финансов             финансов Республики
Республики Казахстан              Казахстан
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 сентября 2005 года N 959
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1134
Структура Комитета финансового контроля и
государственных закупок Министерства финансов
Республики Казахстан
Руководство
Управление организационной и кадровой работы
Управление планирования, отчетности и анализа контрольных мероприятий
Управление контроля за исполнением республиканского бюджета
Управление контроля за исполнением местных бюджетов
Отдел контроля за целевым использованием кредитных ресурсов, грантов, займов и активов государства
Управление контроля в сфере государственных закупок
Управление координации государственных закупок и правовой работы
Управление согласования способов государственных закупок
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 сентября 2005 года N 959
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1134
Перечень государственных учреждений -
территориальных управлений Комитета финансового контроля
и государственных закупок Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Алматинской области.

15. Қазақстан Республикасы     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлігі            министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және        және мемлекеттік сатып алу
мемлекеттік сатып алу        комитетiнiң Алматы қаласы
комитетiнiң Алматы қаласы    бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау     және мемлекеттік сатып алу
және мемлекеттік сатып алу   басқармасына
басқармасы
16. Қазақстан Республикасы     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қаржы министрлiгі            министрлiгi Қаржылық бақылау
Қаржылық бақылау және        және мемлекеттiк сатып алу
мемлекеттiк сатып алу        комитетiнiң Астана қаласы
комитетiнің Астана қаласы    бойынша қаржылық бақылау
бойынша Қаржылық бақылау     және мемлекеттiк сатып алу
және мемлекеттiк сатып алу   басқармасына
басқармасы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 28 қыркүйектегі
N 959 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 29 қазандағы
N 1134 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу
комитетінiң құрылымы
Басшылық
Ұйымдастыру және кадр жұмысы басқармасы
Жоспарлау, есептілік және бақылау iс-шараларын талдау басқармасы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау басқармасы
Жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуын бақылау басқармасы
Несиелiк ресурстардың, гранттардың, қарыздар мен мемлекет активтерінің мақсатты пайдаланылуын бақылау бөлiмi
Мемлекеттiк сатып алу саласындағы бақылау басқармасы
Мемлекеттiк сатып алуды үйлестіру және құқықтық жұмыс басқармасы
Мемлекеттiк сатып алу тәсiлдерiн келісу басқармасы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 28 қыркүйектегі
N 959 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 29 қазандағы
N 1134 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау
және мемлекеттiк сатып алу комитетiнің аумақтық
басқармалары - мемлекеттік мекемелерінің тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетінің Ақмола облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу басқармасы.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің Алматы облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.

4. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Атырауской области.
5. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Восточно- Казахстанской области.
6. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Жамбылской области.
7. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
8. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Карагандинской области.
9. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Костанайской области.
10. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Кызылординской области.
11. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
12. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Мангистауской области.
13. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Павлодарской области.
14. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
15. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по городу Алматы.
16. Управление финансового контроля и государственных закупок Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан по городу Астане.

4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетiнің Атырау облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнің Жамбыл облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетiнің Батыс Қазақстан облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігi Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетiнiң Қостанай облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің Қызылорда облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің Маңғыстау облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнің Павлодар облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу комитетiнiң Алматы қаласы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетiнің Астана қаласы бойынша қаржылық бақылау және мемлекеттiк сатып алу басқармасы.