О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1513"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2005 года N 998
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в  Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1513".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменений и дополнений
в Указ Президента Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 1513
В целях усиления вклада космических технологий и техники в решение задач социально-экономического развития и безопасности страны  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1513 "О развитии космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 1, ст. 1) следующие изменения и дополнения:
в Государственной программе "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы", утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе "1. Паспорт программы":
в подразделе "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
цифры "44364,3", "44064,3", "1732,6" заменить соответственно цифрами "62768,72", "62468,72", "2232,6";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"финансовые затраты, связанные с созданием авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МИГ-31Д", составляют 18404,422 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 500 млн. тенге, 2006 году - 1000,0 млн. тенге, 2007 году - 16904,422 млн. тенге;";
абзац пятый подпункта 2) подраздела "Ожидаемые результаты" изложить в следующей редакции:
"создания авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МИГ-31Д";";
раздел "2. Введение" дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"АРКК - авиационный ракетно-космический комплекс;";
абзац пятый пункта 5.1.2. подраздела 5.1. раздела "5. Основные направления и механизм реализации программы" изложить в следующей редакции:
"создания авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МИГ-31Д".";
в разделе 6. "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в таблице:
в строке, порядковый номер 2, в графе "Средства республиканского бюджета (млн. тенге)" цифры "30670,6" заменить цифрами "49075,02";

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 қазандағы N 998 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513  Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСTAH РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНIҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентінің
2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Елдiң әлеуметтiк-экономикалық дамуы мен қауiпсiздігі міндеттерін шешуге ғарыш технологиялары мен техникасының қосатын үлесiн күшейту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінiң 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2005 ж., N 1, 1-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттiк бағдарламасында:
"1. Бағдарламаның паспорты" деген бөлімде:
"Қажеттi ресурстар мен қаржыландыру көздерi" деген кiшi бөлiмде:
"44364,3", "44064,3", "1732,6" деген цифрлар тиiсiнше "62768,72", "62468,72", "2232,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"МИГ-31Д" ұшағының базасында "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенін құруға байланысты қаржы шығындары 18404,422 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде 2005 жылы - 500 млн. теңге, 2006 жылы - 1000,0 млн. теңге, 2007 жылы - 16904,422 млн. теңге;";
"Күтiлетiн нәтижелер" деген кiшi бөлiмнiң 2) тармақшасының бесiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"МИГ-31Д" ұшағының базасында "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенiн құру;";
"2. Кiрiспе" деген бөлім мынадай мазмұндағы жиырма үшiншi абзацпен толықтырылсын:
"АЗҒК - авиациялық зымыран-ғарыш кешенi;";
"5. Бағдарламаның негiзгi бағыттары мен iске асыру тетiгі" деген бөлiмнiң 5.1-кiшi бөлiмi 5.1.2-тармағының бесiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"МИГ-31Д" ұшағының базасында "Есiл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенiн құру жолымен жүзеге асырылады.";
"Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген 6-бөлімде:
кестеде:
реттік нөмiрi 2-жолда "Республикалық бюджет қаражаттары (млн. теңге)" деген бағандағы "30670,6" деген цифрлар "49075,02" деген цифрлармен ауыстырылсын;

в строке "Итого" в графе "Средства республиканского бюджета (млн. тенге)" цифры "44064,3" заменить цифрами "62468,72";
в тексте:
абзацы первый, второй и пятый изложить в следующей редакции:
"Финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 62768,72 млн. тенге.
Республиканский бюджет всего 62468,72 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 14861,2 млн. тенге.";
"Финансовые затраты из республиканского бюджета на обеспечение научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ составляют 5582,1 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 2179,9 млн. тенге, 2006 году - 2232,6 млн. тенге, 2007 году - 1169,6 млн. тенге. На указанные виды работ планируется привлечение инвестиций в размере 300 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 150 млн. тенге, 2006 году - 150 млн. тенге.";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"Финансовые затраты, связанные с созданием авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МИГ-31Д", составляют 18404,422 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 500 млн. тенге, 2006 году - 1000,0 млн. тенге, 2007 году - 16904,422 млн. тенге.";
раздел "7. Ожидаемые результаты от реализации Программы": дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"создан авиационный ракетно-космический комплекс "Ишим" на базе самолета "МИГ-31Д.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Барлығы" деген жолда "Республикалық бюджет қаражаттары (млн. теңге)" деген бағандағы "44064,3" деген сандар "62468,72" деген сандармен ауыстырылсын;
мәтiнде:
бiрiншi, екiншi және бесінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны iске асыруға байланысты қаржы шығындары барлығы 62768,72 млн. теңгенi құрайды.
Республикалық бюджет барлығы 62468,72 млн. теңге, оның iшiнде 2005 жылы - 14861,2 млн. теңге.";
"Республикалық бюджеттен ғылыми-зерттеу және тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстарды қамтамасыз етуге арналған қаржы шығындары 5582,1 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде 2005 жылы - 2179,9 млн. теңге, 2006 жылы - 2232,6 млн. теңге, 2007 жылғы - 1169,6 млн. теңге. Көрсетiлген жұмыс түрлерiне 300 млн. теңге мөлшерiнде инвестицияларды тарту жоспарланып отыр, оның ішінде 2005 жылы - 150 млн. теңге, 2006 жылы - 150 млн. теңге.";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"МИГ-31Д" ұшағының базасында "Есiл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенiн құруға байланысты қаржы шығындары 18404,422 млн. теңгенi құрайды, оның ішінде 2005 жылы - 500 млн. теңге, 2006 жылы - 1000,0 млн. теңге, 2007 жылы - 16904,422 млн. теңге.";
"7. Бағдарламаны iске асырудан күтілетiн нәтижелер" деген бөлім мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"МИГ-31Д" ұшағының базасында "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенi құрылады.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті