О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2005 года N 1041
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 октября 2005 года N 1041
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1997 года N 1701 "Об утверждении Положения о порядке назначения и осуществления пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 52, ст. 481).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1999 года N 567 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1997 года N 1701" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 18, ст. 195).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 679 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1997 года N 1701" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 21, ст. 240).
4. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 590).

Қазақстан Республикасы Yкiметінің кейбiр шешімдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 қазандағы N 1041 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 17 қазандағы
N 1041 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң күші
жойылған кейбiр шешімдерiнiң тізбесі
1. "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерiн тағайындаудың және жүзеге асырудың тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 1997 жылғы 4 желтоқсандағы N 1701  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 52, 481-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 4 желтоқсандағы N 1701 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 12 мамырдағы N 567  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 18, 195-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 1997 жылғы 4 желтоқсандағы N 1701 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 6 мамырдағы N 679  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 21, 240-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 49-50, 590-құжат).