О внесении дополнений и изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 и от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года N 1185. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 23-24, ст. 228):
в Нормативе положенности служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 группы II строки, порядковый номер 13, цифру "3" дополнить знаком "*";
после таблицы дополнить примечанием следующего содержания: "* для Министерства иностранных дел Республики Казахстан установить норматив положенности служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц, учитывая специфику внешнеполитического органа";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета":
в Табеле положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Предельное количество автомобилей" раздела "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" цифру "1" заменить цифрой "3".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 және 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулыларына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 1185 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 23-24, 228-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдердің тиістілік нормативінде:
реттік нөмірі 13-жолдың ІІ тобының 4-бағанындағы "3" деген сан "*" деген белгімен толықтырылсын;
кестеден кейін мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"* Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі үшін сыртқы саяси органның ерекшелігін ескере отырып, саны 5 бірлік қызметтік жеңіл автомобильдердің тиістілік нормативі белгіленсін";
2) Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарына қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының тиесілілік табелінде:
"Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі" деген бөлімнің "Автомобильдердің шекті саны" деген бағандағы "1" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі