О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 375, внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1220
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 375 "О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан".
2. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Выделить Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 340000000 (триста сорок миллионов) тенге для выплаты пенсий.
4. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2005 года N 1220
Изменения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 13 "Прочие":
в подфункции 09 "Прочие":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан":
в подпрограмме 100 "Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств" цифры "2668620" заменить цифрами "2547073";
в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" цифры "13090293" заменить цифрами "13211840".
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2005 года N 139 "О выделении денег из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "300000000 (триста миллионов тенге)" заменить словами "278100000 (двести семьдесят восемь миллионов сто тысяч) тенге".
3. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 182 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 375 қаулысының күші жойылды деп тану, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаржат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1220 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 375  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне зейнетақы төлеу үшін 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 340000000 (үш жүз қырық миллион) теңге бөлінсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1220 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІІ "Шығындар" бөлімінде:
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
09 "Басқалар" ішкі функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша:
010 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" бағдарламасында:
100 "Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві" кіші бағдарламасында "2668620" деген сандар "2547073" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві" кіші бағдарламасында "13090293" деген сандар "13211840" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен ақша бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 ақпандағы N 139  қаулысында :
1-тармақтағы "300000000 (үш жүз миллион теңге)" деген сөздер "278100000 (екі жүз жетпіс сегіз миллион бір жүз мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы
N 182  қаулысында :

в пункте 1 слова "154530000 (сто пятьдесят четыре миллиона пятьсот тридцать тысяч)" заменить словами "108343500 (сто восемь миллионов триста сорок три тысячи пятьсот)".
4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2005 года N 201 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
1) в пункте 1 слова "1239821331 (один миллиард двести тридцать девять миллионов восемьсот двадцать одна тысяча триста тридцать один)" заменить словами "1203821331 (один миллиард двести три миллиона восемьсот двадцать одна тысяча триста тридцать один)";
2) в пункте 2 слова "694944650 (шестьсот девяносто четыре миллиона девятьсот сорок четыре тысячи шестьсот пятьдесят)" заменить словами "658944650 (шестьсот пятьдесят восемь миллионов девятьсот сорок четыре тысячи шестьсот пятьдесят)".

1-тармақта "154530000 (бір жүз елу төрт миллион бес жүз отыз мың)" деген сөздер "108343500 (бір жүз сегіз миллион үш жүз қырық үш мың бес жүз)" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 наурыздағы
N 201  қаулысында :
1) 1-тармақта "1239821331 (бір миллиард екі жүз отыз тоғыз миллион сегіз жүз жиырма бір мың үш жүз отыз бір)" деген сөздер "1203821331 (бір миллиард екі жүз үш миллион сегіз жүз жиырма бір мың үш жүз отыз бір)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта "694944650 (алты жүз тоқсан төрт миллион тоғыз жүз қырық төрт мың алты жүз елу)" деген сөздер "658944650 (алты жүз елу сегіз миллион тоғыз жүз қырық төрт мың алты жүз елу)" деген сөздермен ауыстырылсын.