Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 1310
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2006 год в размере 0,70 процента к экономически активному населению республики, в том числе:
первой и второй категории (руководящий состав организации, специалисты с высшим и средним профессиональным образованием) - 0,25 процента;
третьей категории (квалифицированные рабочие) - 0,32 процента;
четвертой категории (рабочие, занятые на сезонных сельскохозяйственных работах) - 0,13 процента.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 февраля 2006 года N  98 ; от 11 апреля 2006 года N  264 .
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2006 жылға арналған квота белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1310 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2006 жылға арналған квота республиканың экономикалық жағынан белсенді халқына шаққанда 0,70 пайыз мөлшерінде, оның ішінде:
бірінші және екінші санатқа (ұйымның басшы құрамы, жоғары және орта кәсіптік білімі бар мамандар) - 0,25 пайыз;
үшінші санатқа (білікті жұмысшылар) - 0,32 пайыз;
төртінші санатқа (маусымдық ауыл шаруашылығы жұмыстарымен айналысатын жұмысшылар) - 0,13 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.02.13.  N 98 , 2006.04.11. N  264  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)  қаулыларымен .
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі