О Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по борьбе, предотвращению и профилактике преступлений, связанных с торговлей людьми, на 2006-2008 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2006 года N 261
В целях обеспечения и координации работы по борьбе, предотвращению и профилактике преступлений, связанных с торговлей людьми, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий Правительства Республики Казахстан по борьбе, предотвращению и профилактике преступлений, связанных с торговлей людьми, на 2006-2008 годы (далее - План).
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в месячный срок разработать и утвердить региональные планы по борьбе, предотвращению и профилактике преступлений, связанных с торговлей людьми, на 2006-2008 годы.
3.  Центральным исполнительным и  государственным органам , непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан (по согласованию), акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить реализацию мероприятий, предусмотренных Планом, и представлять в Министерство юстиции Республики Казахстан ежегодно, не позднее 20 июля и 20 января, информацию о выполнении мероприятий Плана.
4. Министерству юстиции Республики Казахстан представлять в Правительство Республики Казахстан ежегодно, не позднее 30 июля и 30 января, сводную, информацию о выполнении мероприятий, предусмотренных Планом.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 апреля 2006 года N 261
Сноска. План с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 20.06.2008  N 597   .
План мероприятий Правительства Республики Казахстан по
борьбе, предотвращению и профилактике преступлений,
связанных с торговлей людьми, на 2006-2008 годы
N
п/п
Мероприятие
Форма
завер-
шения
Ответственные
за исполнение
Срок
исполнения
Источник
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
1.
Информацион-
ное освеще- ние через СМИ
мер по борьбе
с торговлей
людьми, про- ведение информацион-
ных кампаний
Информа- ция в Прави- тельство
Республи-
ки
Казахстан
МЮ (созыв),
МКИ, МВД,
МИД, КНБ
(по согла-
сованию),
МТСЗН, МОН,
НКДЖСДП (по
согласова-
нию), ГП (по
согласова-
нию), акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы.
30 июля
и 30
января
ежегодно
Республи-
канская
бюджетная
программа
019
"Прове-
дение
государ-
ственной
информа-
ционной
политики"
админис-
тратор
программы
МКИ
2.
Введение
вопросов по
борьбе, пре-
дотвращению и
профилактике
преступлений,
связанных с
торговлей
людьми, в
программу
дисциплины
"Основы
права"»в
высших
учебных
заведениях
и средних
общеобразо-
вательных
учебных
заведениях
Проект
норматив- но-право- вого акта
МОН (созыв),
МВД, МЮ,
MOM по  сог-
ласованию),
ОБСЕ (по
согласованию)
2 квартал
2006 года
Республи-
канская
бюджетная
программа
025 "Методо-
логическое обеспе-
чение
системы
образо-
вания и
анализ
качества
образо-
вательных
услуг
админи-
стратор
программы
МОН
3.
Разработка
методических
рекомендаций
по условиям
выезда
граждан
Республики
Казахстан на
работу за
границу по
линии частных
агентств
занятости
Мето-
дические
рекомен-
дации для
работ-
ников
"теле-
фонов
доверия",
"горячих
линий" по
вопросам
борьбы с
торговлей
людьми,
заинтере-
сованных
государ-
ственных
органов,
НПО
МТСЗН (созыв),
МИД, ОБСЕ
(по согласо-
ванию), MOM
(по согласо-
ванию)
3 квартал
2006 года
Финанси-
рование не
требуется
4.
Оказание
методической
помощи по
вопросам
предот-
вращения и
профилактики
преступлений
по торговле
людьми,
связанных с
организацией
деятельности-
субъектов
туристской
деятельности
Мето-
дические
рекомен-
дации для
работ-
ников
"теле-
фонов
доверия",
"горячих
линий" по
вопросам
борьбы с
торговлей
людьми,
заинтере-
сованных
государ-
ственных
органов,
НПО
МИТ (созыв),
МИД, ОБСЕ
(по согласо-
ванию), MOM
(по согласо-
ванию)
3 квартал
2006 года
Финанси-
рование не
требуется
5.
Подготовка
предложений
по совершен-
ствованию
законода-
тельства по
вопросам
усыновления
иностранцами
детей,
являющихся
гражданами
Республики
Казахстан
Предло-
жение в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
МОН (созыв),
ГП (по согла-
сованию),
МИД, акимы
областей,
гг. Астаны и
Алматы
4 квартал
2006 года
Финанси-
рование не
требуется
6.
Внесение
предложения
по созданию
в г. Алматы
центра для
временного
проживания
жертв торговли
людьми
(в порядке
эксперимента)
Предло-
жение в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
НКДЖСДП
(созыв) (по
согласова-
нию), МВД,
аким города
Алматы, МЮ,
МКИ
2 квартал
2006 года
Финанси-
рование не
требуется
7.
Оказание
финансовой
помощи
гражданам
Республики
Казахстан,
незаконно
ввезенным в
иностранные
государства,  а также
пострадавшим  от других
преступлений
и оказавшимся
в форс-
мажорных
обстоятель-
ствах
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
МИД
30 июля и
30 января
ежегодно
Республи-
канская
бюджетная
программа

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң адамдарды сатуға байланысты қылмысқа қарсы күрес, оны болдырмау және оның алдын алу жөнiндегi 2006 - 2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 10 сәуірдегі N 261 Қаулысы
Адамдарды сатуға байланысты қылмысқа қарсы күрес, оны болдырмау және оның алдын алу жөнiндегi жұмысты қамтамасыз ету және үйлестiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң адамдарды сатуға байланысты қылмысқа қарсы күрес, оны болдырмау және оның алдын алу жөнiндегi 2006 - 2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi бiр ай мерзiмде адамдарды сатуға байланысты қылмысқа қарсы күрес, оны болдырмау және оның алдын алу жөнiндегi 2006 - 2008 жылдарға арналған өңiрлiк жоспарларды әзiрлесiн және бекiтсiн.
3. Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн  орталық атқарушы және  мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Жоспарда көзделген iс-шаралардың iске асырылуын қамтамасыз етсiн және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жыл сайын, 20 шiлдеден және 20 қаңтардан кешiктiрмей, Жоспар iс-шараларының орындалуы туралы ақпарат ұсынсын.
4. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Қазақстан Республикасының Үкiметiне жыл сайын, 30 шiлдеден және 30 қаңтардан кешiктiрмей, Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуы туралы жиынтық ақпарат ұсынсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан   Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 10 сәуірдегі
N 261 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2008.06.20  N 597 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің адамдарды сатуға
байланысты қылмысқа қарсы күрес, оны болдырмау және оның
алдын алу жөніндегі 2006-2008 жылдарға арналған іс-шаралар
жоспары
Р/с
N
Іс-шара
Аяқталу
нысаны
Орындауға
жауаптылар
Орындалу
мерзімі
Қаржыландыру
көзі
1
2
3
4
5
6
1.
БАҚ   арқылы
адамдарды
сатуға қарсы
күрес жөнінде-
гі шараларды
ақпараттық
жария   ету,
ақпараттық
науқандар
өткізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
Әділетмині
(жинақтау),
Мәдениетми-
ні, ІІМ,
СІМ, ҰҚК
(келісім
бойынша),
Еңбекмині,
БҒМ, ӘІОДСҰК
(келісім
бойынша),
БП (келісім
бойынша),
облыстардың,
Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
Жыл
сайын,30
шілде
және
30 қаңтар
019
"Мемлекеттік
ақпараттық
саясатты
жүргізу"
республика-
лық бюджет-
тік бағдар-
ламасы,
бағдарлама-
ның әкімшісі
Мәдениетмині
2.
Жоғары оқу
орындарында
және жалпы
білім беретін
орта оқу
орындарында
Құқық негізде-
рі пәнінің
бағдарламасына
адамдарды са-
туға байланыс-
ты қылмысқа
қарсы күрес,
оны болдырмау
және оның
алдын алу жө-
ніндегі мәсе-
лелерді енгізу
Норматив-
тік
құқықтық
кесімнің
жобасы
БҒМ (жинақ-
тау), ІІМ,
Әділетмині,
ХКҰ (келісім
бойынша),
ЕҚЫҰ (келі-
сім бойынша)
2006
жылғы
2-тоқсан
025»"Білім
беру жүйесін
әдістемелік
қамтамасыз
ету және   білім беру
қызметтері-
нің сапасын
талдау" рес-
публикалық
бюджеттік
бағдарлама-
сы, бағдар-
ламаның
әкімшісі БҒМ
3.
Қазақстан
Республикасы
азаматтарының
жеке меншік
жұмысқа орна-
ластыру агент-
тіктерінің
желісі бойынша
шетелге шығу
шарттары
жөніндегі
әдістемелік
ұсынымдарды
әзірлеу
Мүдделі
мемлекет-
тік
органдар-
дың,
ҮЕҰ-ның,
"сенім
телефон-
дары",
"жедел
желі"
қызмет-
керлеріне
арналған
адамдарды
сатуға
қарсы кү-
рес мәсе-
лелері
жөніндегі
әдістеме-
лік ұсы-
нымдар
Еңбекмині
(жинақтау),
СІМ, ЕҚЫҰӨ
(келісім
бойынша),
ХКҰ (келісім
бойынша)
2006
жылғы
3-тоқсан
Қаржыландыру
талап
етілмейді
4.
Туристік қыз-
мет субъекті-
лерінің қызме-
тін ұйымдасты-
руға байланыс-
ты адамдарды
сату жөніндегі
қылмыстарды
болдырмау және
олардың алдын
алу мәселелері
бойынша
әдістемелік
көмек көрсету
Мүдделі
мемлекет-
тік
органдар-
дың,
ҮЕҰ-ның,  "сенім
телефон-
дары,
"жедел
желі"
қызмет-
керлеріне
арналған
адамдарды
сатуға
қарсы
күрес мә-
селелері
жөніндегі
әдістеме-
лік ұсы-
нымдар
ИСМ (жинақ-
тау), СІМ,
ЕҚЫҰӨ(келі-
сім бойын-
ша), ХКҰ
(келісім
бойынша)
2006
жылғы
3-тоқсан
Қаржыландыру
талап
етілмейді
5.
Шетелдіктердің
Қазақстан
Республикасы-
ның азаматы
болып табыла-
тын балаларды
асырап алу
мәселелері
жөніндегі
заңнаманы
жетілдіру
бойынша ұсыныстар даярлау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
БҒМ (жинақ-
тау), БП
(келісім
бойынша),
СІМ,
облыстардың,
Астана және
Алматы
қалаларының
әкімдері
2006
жылғы
4-тоқсан
Қаржыландыру
талап
етілмейді
6.
Алматы қаласында адам саудасы
құрбандарының
уақытша тұруы-
на арналған
орталық құру
жөнінде ұсыныс
енгізу (экспе-
римент тәрті-
бімен)
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ӘІОДСҰК
(жинақтау)
(келісім
бойынша),
ІІМ, Алматы
қаласының
әкімі,
Әділетмині,
Мәдениетмині
2006
жылғы
2-тоқсан
Қаржыландыру
талап
етілмейді
7.
Шетелдік
мемлекеттерге
заңсыз әкелін-
ген, сондай-ақ
басқа қылмыс-
тардан зардап
шеккен және
форс-мажорлық
жағдайларда
қалған
Қазақстан
Республикасы-
ның азаматта-
рына қаржылық
көмек көрсету
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
СІМ
Жыл
сайын, 30
шілде
және
30 қаңтар

010
"Оказание
финансовой
помощи
гражданам
Республики
Казахстан,
незаконно
ввезенным
в иност-
ранные
государ-
ства и
ставшим
жертвами
торговли,
а также
постра-
давшим за
рубежом
от других
преступ-
лений и
оказав-
шимся в
форс-
мажорных
обстояте-
льствах",
админис-
тратор
программы
МИД
8.
Профессио-
нальная
подготовка
работников
правоохрани-
тельных орга-
нов по воп-
росам методов
выявления,
пресечения
преступлений
по торговле
людьми
Обучающие
семинары,
тренинги
МВД, ГП (по
согласова-
нию), КНБ (по согласо-
ванию),
АБЭКП (по
согласо-
ванию),
Комитет
таможенного
контроля
МФ, ОБСЕ
(по согласо-
ванию), MOM
(по согласо-
ванию),
Ежегодно
Республи-
канская
бюджетная
программа  011
"Повышение
квалифи-
кации и
перепод-
готовка
кадров"
админис-
тратор
программы
МВД
9.
Разработка
проектов
международных
договоров со
странами
вывоза, ввоза
и транзита
жертв торговли
людьми о:
1) правовой
помощи по
уголовным
делам и выдаче лиц;
2) сотрудни-
честве в
области
трудовой
миграции;
3) сотрудни-
честве в
борьбе с
организо-
ванной
преступностью
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
1) ГП (созыв)
(по согласо-
ванию),
заинтере-
сованные
государст-
венные органы
2)МТСЗН
(созыв),
заинтере-
сованные
государст-
венные органы
3)МВД (созыв),
заинтере-
сованные
государст-
венные органы
30 июля и
30 января
ежегодно
Финанси-
рование не
требуется
10.
Осуществление
проверок
деятельности
агентств по
трудоустрой-
ству,
организаций,
предлагающих
населению
услуги по
оформлению
выезда за
рубеж на
постоянное
место
жительства,
- модельных,
туристиче-
ских,
брачных
агентств
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
ГП (созыв)
(по согласо-
ванию), МВД,
КНБ (по сог-
ласованию),
АБЭКП (по
согласо-
ванию)
30 июля и
30 января
ежегодно
Финанси-
рование не
требуется
11.
Проведение
анализа и
прогнозиро-
вание мигра-
ционных
процессов в
целях предот-
вращения
нелегальной
трудовой
миграции
Предло-
жение в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
МТСЗН (созыв),
МВД ГП (по
согласова-
нию), КНБ
(по согласо-
ванию)
30 июля и
30 января
ежегодно
Финанси-
рование не
требуется
12.
Ведение
уголовно-
правовой
статистики
по уголовным
делам и  пре-
ступлениям,
связанным с
торговлей
людьми
(ст. ст. 113,
125, 128,
133, 270,
271 УК РК), и
анализ
результатов
их
расследования
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
ГП (созыв)
(по согласо-
ванию), МВД
КНБ (по
согласованию)
30 июля и
30 января
ежегодно
Финанси-
рование не
требуется
13.
Проработка
вопроса
создания на
базе Комитета
по правовой
статистике
и специальным
учетам
Генеральной
прокуратуры
Республики
Казахстан
специализи-
рованного
банка данных
о преступле-
ниях, связан-
ных с тор-
говлей людьми, и
лицах, их
совершивших
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
111 (созыв)
(по согласо-
ванию), МВД,
КНБ (по сог-
ласованию),
АБЭКП (по
согласованию)
30 июля и
30 января
ежегодно
Финанси-
рование не
требуется
14.
Подготовка
предложения
по условиям
внедрения в
Республике
Казахстан
механизма
перенаправ-
ления жертв
торговли
людьми на
национальном
уровне,
разработан-
ного
ОБСЕ/БДИПЧ
Предло-
жение в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казахстан
Национальный
центр по
правам чело-
века (созыв)
(по согласо-
ванию), МВД
МТСЗН, ГП
(по согласо-
ванию), КНБ
(по согласо-
ванию), АБЭКП
(по согласо-
ванию), МИД,
МЗ, МЮ
1 квартал
2007 года
Финанси-
рование не
требуется
15.
Ввести в
практику
обращение в
Верховный Суд
для рассмот-
рения на
пленарном
заседании
вопросов,
возникающих
при расследо-
вании уголов-
ных дел,
связанных с
торговлей
людьми,
обобщения
судебной
практики, а
также дачи
по ним соот-
ветствующих
разъяснений
Обращениев Верхов-
ный Суд
РК
МВД, КНБ (по
согласова-
нию), ГП (по
согласова-
нию), АБЭКП
(по согласо-
ванию)

010
Қазақстан
Республика-
сының шетел-
дік мемле-
кеттерге
заңсыз әке-
лінген және
саудалаудың
құрбандары
болған,
сондай-ақ
шет елдерде
басқа қыл-
мыстардан
зардап шек-
кен және
форс-мажор-
лық жағдай-
ларда қалған
азаматтарына
қаржылық
көмек көрсе-
ту республи-
калық бюд-
жеттік бағ-
дарламасы,
бағдарлама-
ның әкімшісі
СІМ
8.
Құқық қорғау
органдарының
қызметкерлерін
адам саудасы
жөніндегі
қылмыстарды
анықтау,
олардың жолын
кесу әдістері
мәселелері
бойынша кәсіби
дайындау
Оқыту
семинар-
лары,
тренинг-
тер
ІІМ, БП
(келісім
бойынша),
ҰҚК (келісім
бойынша),
ЭСЖҚА
(келісім
бойынша),
Қаржыминінің
Кедендік
бақылау
комитеті,
ЕҚЫҰ
(келісім
бойынша),
ХКҰӨ(келісім
бойынша)
Жыл сайын
011 Кадрлар-
дың білікті-
лігін артты-
ру және қай-
та даярлау
республика-
лық бюджет-
тік бағдар-
ламасы, бағ-
дарламаның
әкімшісі ІІМ
9.
Адамдар сауда-
сының құрбан-
дары әкелін-
ген, әкетілген
және транзит-
телген елдер-
мен мыналар
туралы халықа-
ралық шарттар-
дың жобаларын
әзірлеу:
1) қылмыстық
істер және
адамдарды беру
жөніндегі құ-
қықтық көмек;
2) еңбек көші-
қоны саласын-
дағы ынтымақ-
тастық;
3) ұйымдасқан
қылмыстылыққа
қарсы күресте-
гі ынтымақтас-
тық
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
1) БП (жи-
нақтау)
(келісім
бойынша),
мүдделі
мемлекеттік
органдар
2) Еңбекмині
(жинақтау),
мүдделі
мемлекеттік
органдар
3) ІІМ
(жинақтау),
мүдделі
мемлекеттік
органдар
Жыл
сайын, 30
шілде
және
30 қаңтар
Қаржыландыру
талап
етілмейді
10.
Жұмысқа орна-
ластыру агент-
тіктерінің,
тұрғындарға
тұрғылықты
тұру үшін ше-
телге шығуды
ресімдеу жө-
нінде қызмет-
тер ұсынатын
ұйымдардың,
модельдік,
туристік, не-
келік агент-
тіктердің
қызметтерін
тексеруді
жүзеге асыру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
БП (жинақ-
тау) (келі-
сім бойын-
ша), ІІМ,
ҰҚК (келісім
бойынша),
ЭСЖҚА (келі-
сім бойынша)
Жыл
сайын, 30
шілде
және
30 қаңтар
Қаржыландыру
талап
етілмейді
11.
Заңсыз еңбек
көші-қонын
болдырмау мақ-
сатында көші-
қон процесте-
рін талдауды
жүргізу және
болжау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
Еңбекмині
(жинақтау),
ІІМ, БП
(келісім
бойынша),
ҰҚК (келі-
сім бойынша)
Жыл
сайын, 30
шілде
және
30 қаңтар
Қаржыландыру
талап
етілмейді
12.
Адамдар сауда-
сына байланыс-
ты қылмыстық
істер мен
қылмыстар (ҚР
ҚК 113, 125,
128, 133, 270,
271-баптары)
бойынша қылмыстық-
құқықтық
статистиканы
жүргізу және
олардың тергеу
нәтижелерін
талдау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
БП (жинақ-
тау) (келі-
сім бойын-
ша), ІІМ,
ҰҚК (келісім
бойынша)
Жыл
сайын, 30
шілде
және
30 қаңтар
Қаржыландыру
талап
етілмейді
13.
Қазақстан
Республикасы
Бас прокурату-
расы Құқықтық
статистика және арнайы
есепке алу
комитетінің
негізінде адамдар сауда-
сына байланыс-
ты қылмыстар,
оларды жасаған
адамдар туралы
мамандандырыл-
ған дерекқор  құру мәселесін
пысықтау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
БП (жинақ-
тау) (келі-
сім бойын-
ша), ІІМ,
ҰҚК (келісім
бойынша),
ЭСЖҚА (келі-
сім бойынша)
Жыл
сайын, 30
шілде
және
30 қаңтар
Қаржыландыру
талап
етілмейді
14.
ЕҚЫҰ/ДИАҚБ
әзірлеген
адамдар сауда-
сының құрбан-
дарын ұлттық
деңгейде қайта
бағыттау теті-
гін Қазақстан
Республикасын-
да енгізу
шарттары жө-
нінде ұсыныс
дайындау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
Адам құқық-
тары жөнін-
дегі ұлттық
орталық (жи-
нақтау)
(келісім
бойынша),
ІІМ, Еңбек-
мині, БП
(келісім
бойынша),
ҰҚК (келісім
бойынша),
ЭСЖҚА
(келісім
бойынша),
СІМ, ДСМ,
Әділетмині
2007
жылғы
1-тоқсан
Қаржыландыру
талап
етілмейді
15.
Жалпы отырыста
адамдар сауда-
сына байланыс-
ты қылмыстық
істерді тергеу
кезінде туын-
дайтын мәселе-
лерді қарау,
сот практика-
сын қорыту,
сондай-ақ олар
бойынша тиісті
түсіндірмелер
беру үшін
Жоғарғы Сотқа
жүгінуді прак-
тикаға енгізу
ҚР
Жоғарғы
Сотына
өтініш
ІІМ, ҰҚК
(келісім
бойынша),
БП (келісім
бойынша),
ЭСЖҚА

2007-2008
годы
Финанси-
рование не
требуется
16.
Оказание
содействия
НПО, осущест-
вляющим
деятельность
в области
борьбы с
торговлей
людьми, в
рамках госу-
дарственного
социального
заказа
информа-
ционная,
консуль-
тативная, методи-
ческая,
органи-
зационно-техни-
ческая
поддер-
жка,
проекты
МКИ, МЮ,
МИД, МВД,
МОН, МТСЗН,
ГП (по согла-
сованию),
НКДЖСДП (по
согласова-
нию), акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
постоянно
Республи-
канский,
местные
бюджеты в
рамках
государс-
твенного
социаль-
ного
заказа
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
МКИ - Министерство культуры и  информации; МВД - Министерство внутренних дел; МИД - Министерство иностранных дел; МИТ - Министерство индустрии и торговли; МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения; МЮ - Министерство юстиции; МОН - Министерство образование и науки; МЗ-Министерство здравоохранения; МФ - Министерство финансов; НКДЖСДП - Национальная Комиссия по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан; КНБ - Комитет национальной безопасности; АБЭКП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью  (финансовая полиция; СМИ - средства массовой информации; НПО - неправительственные организации; ОБСЕ - Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе; МОМ - Международная организация по миграции; БДИПЧ - Бюро по демократическим институтам и правам человека.

2007-2008
жылдар
Қаржыландыру
талап
етілмейді
16.
Адамдар сауда-
сына қарсы
күрес саласын-
дағы қызметті
жүзеге асырушы
ҮЕҰ-ға мемле-
кеттік әлеу-
меттік тапсы-
рыс шеңберінде
көмек көрсету
Ақпарат-
тық, кон-
сульта-
циялық,
әдістеме-
лік,
ұйымдас-
тырушылық
-техника-
лық қол-
дау, жо-
балар
Мәдениетми-
ні, Әділет-
мині, СІМ,
ІІМ, БҒМ,
Еңбекмині,
БП (келісім
бойынша),
ӘІОДСҰК
(келісім
бойынша),
облыстардың,
Астана және
Алматы
қалаларының
әкімдері
тұрақты
Мемлекеттік
әлеуметтік
тапсырыс
шеңберінде
республика-
лық, жергі-
лікті бюд-
жеттер
Ескерту: Мәдениетмині - Мәдениет және ақпарат министрлігі; ІІМ - Ішкі істер министрлігі; СМ - Сыртқы істер министрлігі; ИСМ - Индустрия және сауда министрлігі; ҰҚК - Ұлттық қауіпсіздік комитеті; Еңбекмині - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі; Әділетмині - Әділет министрлігі; БҒМ - Білім және ғылым министрлігі; ӘІОДСҰК - Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссия; ЭСЖҚА - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы); ЭБЖМ - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі; Қаржымині - Қаржы министрлігі; БАҚ - Бұқаралық ақпарат құралдары; ҮЕҰ - Үкіметтік емес ұйымдар; ТМД - Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы; ЕҚЫҰ - Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы; ХКҰ - Халықаралық көші-қон ұйымы; ДИАҚБ - Демократиялық институттар және адам құқықтары жөніндегі бюро.