О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2006 года N 877
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующее изменение:
в  приложении 5 к указанному постановлению:
в графе 5 строки, порядковый номер 4, таблицы пункта 6 слово "Реконструкция" заменить словом "Реставрация".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 қыркүйектегі N 877 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 4-жолының 5-бағанында "қайта жаңарту" деген сөздер "қалпына келтіру" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі