О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2006 года N 1004
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнения и изменение:
1) в  приложении 7 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта "6. План мероприятий по реализации бюджетной программы" подпункт 2) строки, порядковый номер 2, дополнить абзацем следующего содержания:
"- разработка нормативов по определению численности работников подразделений по защите государственных секретов.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямые результаты":
цифры "1500", "4", "12" и "1000" заменить соответственно цифрами "4930", "6", "14" и "1400";
после слов "- изготовление бюллетеней по вопросам информационной безопасности и защиты государственных секретов - 1000 экземпляров" дополнить абзацем следующего содержания:
"- разработка нормативов по определению численности работников подразделений по защите государственных секретов.";
2) в  приложении 8 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта "6. План мероприятий по реализации бюджетной программы" подпункт 2) строки, порядковый номер 2, дополнить абзацем следующего содержания:
"- приобретение сертифицированных компьютеров АРМ в защищенном исполнении для оснащения лаборатории - 2 единицы.";
в абзаце "Прямые результаты" пункта 7 после слов "генераторов шума - 89 единиц, что составит 26 % от общего количества запросов государственных органов, подлежащих оснащению техническими средствами защиты информации;" дополнить словами "сертифицированных компьютеров АРМ в защищенном исполнении для оснащения лаборатории - 2 единицы;";
3) в  приложении 9 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта "6. План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) Приобретение шредера.".
в абзаце "Прямые результаты" пункта 7 после слов "Приобретение и пошив форменного обмундирования для 115 сотрудников (замена изношенного обмундирования)." дополнить словами "Приобретение шредера - 1 единица".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 қазандағы N 1004 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  7-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағанында, реттiк нөмiрi 2-жолдың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi бөлiмшелер қызметкерлерiнiң санын айқындау жөнiндегi нормативтердi әзiрлеу.";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтижелерi" деген абзацта:
"1500", "4", "12" және "1000" деген сандар тиiсiнше "4930", "6", "14" және "1400" деген сандармен ауыстырылсын;
"- ақпараттық қауiпсiздiк және мемлекеттiк құпияларды қорғау мәселелерi жөнiнде бюллетеньдер дайындау - 1000 дана" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi бөлiмшелер қызметкерлерiнiң санын айқындау жөнiндегi нормативтердi әзiрлеу.";
2) көрсетiлген қаулыға 8-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағанында, реттiк нөмiрi 2-жолдың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- зертхананы жарақтандыру үшiн қорғалған орындаудағы сертификатталған АЖО компьютерлерiн сатып алу - 2 бiрлiк.";
7-тармақтың "Тiкелей нәтижелерi" деген абзацында "шуыл генераторлары - 89 бiрлiк, бұл ақпаратты қорғаудың техникалық құралдарымен жарақтандыруға жататын мемлекеттiк органдардың сұрау салуы жалпы санының 26%-ын құрайды;" деген сөздерден кейiн "зертхананы жарақтандыру үшiн қорғалған орындаудағы сертификатталған АЖО компьютерлері - 2 бiрлiк;" деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 9-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрi 1-жолының 5-бағаны мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Шредер сатып алу.".
7-тармақтың "Тiкелей нәтижелерi" деген абзацында "115 қызметкер үшiн нысанды киiм-кешек сатып алу және тiгу (тозған киiм-кешектi ауыстыру)." деген сөздерден кейiн "Шредер сатып алу - 1 бiрлiк." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі