О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2006 года N 1173
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2006 года N 1173
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ", утвержденном указанным постановлением:
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 2:
в графе 7 цифры "988900" заменить цифрами "1988900";
в графе 9 цифры "2007817" заменить цифрами "1007817";
в строке порядковый номер 3:
в графе 4 слова "2005-2008" заменить цифрами "2005-2009";
в графе 5 цифры "6750144" заменить цифрами "6609837";
в графе 6 цифры "804112" заменить цифрами "803954";
в графе 7 цифры "2313059" заменить цифрами "1172910";
в графе 8 цифры "3012213" заменить цифрами "1000000";
в графе 9 цифры "620760" заменить цифрами "2806568";
графу 10 дополнить цифрами "826405";
в строке, порядковый номер 7:
в графе 5 цифры "696062" заменить цифрами "694777";
в графе 7 цифры "70000" заменить цифрами "210149";
в графе 9 цифры "426062" заменить цифрами "284628";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "34640828" заменить цифрами "32628615";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 1173 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1173 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006 - 2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегі басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
2006-2008 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде: реттiк нөмiрi 2-жолда:
7-бағандағы "988900" деген сандар "1988900" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "2007817" деген сандар "1007817" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
4-бағандағы "2005-2008" деген сандар "2005-2009" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "6750144" деген сандар "6609837" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "804112" деген сандар "803954" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "2313059" деген сандар "1172910" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3012213" деген сандар "1000000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "620760" деген сандар "2806568" деген сандармен ауыстырылсын;
10-баған "826405" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жолда:
5-бағандағы "696062" деген сандар "694777" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "70000" деген сандар "210149" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "426062" деген сандар "284628" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "34640828" деген сандар "32628615" деген сандармен ауыстырылсын;

в подразделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
в строке, порядковый номер 73:
в графе 5 цифры "539048" заменить цифрами "538509";
в графе 6 цифры "176110" заменить цифрами "175571";
в строке, порядковый номер 79:
в графе 5 цифры "152170" заменить цифрами "149579";
в графе 6 цифры "52170" заменить цифрами "49579";
в строке, порядковый номер 122:
в графе 5 цифры "410132" заменить цифрами "410130";
в графе 6 цифры "74700" заменить цифрами "74698";
в строке, порядковый номер 123:
в графе 5 цифры "212425" заменить цифрами "212363";
в графе 6 цифры "100000" заменить цифрами "99938";
в строке, порядковый номер 126:
в графе 5 цифры "367540" заменить цифрами "367340";
в графе 6 цифры "100000" заменить цифрами "99800";
в строке, порядковый номер 127:
в графе 5 цифры "179847" заменить цифрами "179647";
в графе 6 цифры "100000" заменить цифрами "99800";
в строке, порядковый номер 129:
в графе 5 цифры "331990" заменить цифрами "331790";
в графе 6 цифры "100000" заменить цифрами "99800";
в строке, порядковый номер 134:
в графе 5 цифры "327298" заменить цифрами "322998";
в графе 6 цифры "100000" заменить цифрами "95700";
в строке, порядковый номер 137:
в графе 5 цифры "473252" заменить цифрами "471639";
в графе 6 цифры "137400" заменить цифрами "135787";
в строке, порядковый номер 140:
в графе 5 цифры "407880" заменить цифрами "407676";
в графе 6 цифры "200000" заменить цифрами "199796".
3. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 2  к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 011 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
в строке "Строительство образовательного центра для детей-сирот с обучением на казахском языке в городе Алматы" цифры "988900" заменить цифрами "1988900";
в строке "Строительство объектов второй очереди университетского городка Казахского национального университета имени аль-Фараби в городе Алматы" цифры "2313059" заменить цифрами "1172910";
в строке "Строительство плавательного бассейна Северо-Казахстанского университета им. М.Козыбаева" цифры "70000" заменить цифрами "210149";
в программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования":

"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 73-жолда:
5-бағандағы "539048" деген сандар "538509" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "176110" деген сандар "175571" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 79-жолда:
5-бағандағы "152170" деген сандар "149579" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "52170" деген сандар "49579" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 122-жолда:
5-бағандағы "410132" деген сандар "410130" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "74700" деген сандар "74698" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 123-жолда:
5-бағандағы "212425" деген сандар "212363" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "100000" деген сандар "99938" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 126-жолда:
5-бағандағы "367540" деген сандар "367340" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "100000" деген сандар "99800" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 127-жолда:
5-бағандағы "179847" деген сандар "179647" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "100000" деген сандар "99800" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 129-жолда:
5-бағандағы "331990" деген сандар "331790" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "100000" деген сандар "99800" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 134-жолда:
5-бағандағы "327298" деген сандар "322998" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "100000" деген сандар "95700" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 137-жолда:
5-бағандағы "473252" деген сандар "471639" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "137400" деген сандар "135787" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 140-жолда:
5-бағандағы "407880" деген сандар "407676" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "200000" деген сандар "199796" деген сандармен ауыстырылсын.
3. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
04 "Бiлiм бepу" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
"Бiлiм беру және ғылым объектiлерiн салу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
"Алматы қаласында жетiм балаларға арналған қазақ тiлiнде оқытатын білім беру орталығын салу" деген жолдағы "988900" деген сандар "1988900" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласында Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi университеттiк қалашығының екiншi кезектегi объектiлерiн салу" деген жолдағы "2313059" деген сандар "1172910" деген сандармен ауыстырылсын;
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстiк Қазақстан мемлекеттiк университетiнiң жүзу бассейнiнiң құрылысы" деген жолдағы "70000" деген сандар "210149" деген сандармен ауыстырылсын;
012 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бiлiм беру объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасында:

в строке "Строительство средней школы на 900 мест в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области" цифры "176110" заменить цифрами "175571";
в строке "Строительство средней школы имени Тажина на 320 мест в селе Монке би Шалкарского района Актюбинской области" цифры "69340" заменить цифрами "67700";
в строке "Строительство Коргантузской средней школы на 270 мест в селе Байкадам Шалкарского района Актюбинской области" цифры "52170" заменить цифрами "49579";
в строке "Строительство средней школы на 550 мест в селе Коктобе Енбекшиказахского района Алматинской области" цифры "140210" заменить цифрами "240210";
в строке "Завершение строительства средней школы на 320 мест в селе Ново-Хайрузовка Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области" цифры "76530" заменить цифрами "73607";
в строке "Строительство средней школы на 180 мест в селе Шымбулак Жуалынского района Жамбылской области" цифры "56785" заменить цифрами "40680";
в строке "Строительство школы на 844 места в селе Кордай Кордайского района Жамбылской области" цифры "181070" заменить цифрами "177912";
в строке "Строительство средней школы с казахским языком обучения на 250 мест в селе Акколь Джангельдинского района Костанайской области" цифры "74700" заменить цифрами "74698";
в строке "Строительство средней школы с казахским языком обучения на 680 мест в микрорайоне "Водник" поселка Затобольск Костанайского района Костанайской области" цифры "80060" заменить цифрами "80055";
в строке "Строительство средней школы на 180 мест в сельском округе Фурманово города Аркалыка Костанайской области" цифры "100000" заменить цифрами "99938";
в строке "Строительство средней школы на 624 места в поселке Жаксыкылыш Аральского района Кызылординской области" цифры "100000" заменить цифрами "99800";
в строке "Строительство средней школы на 464 места в поселке Торетам Кармакшинского района Кызылординской области" цифры "100000" заменить цифрами "99800";
в строке "Строительство средней школы на 464 места в поселке Шиели Шиелийского района Кызылординской области" цифры "100000" заменить цифрами "99800";
в строке "Строительство средней школы на 360 мест в селе Бесарык Сырдарьинского района Кызылординской области" цифры "141750" заменить цифрами "136873";
в строке "Строительство средней школы на 464 места в поселке Сулутобе Шиелийского района Кызылординской области" цифры "100000" заменить цифрами "95700";
в строке "Строительство средней школы на 550 мест в селе Уштаган Мангистауского района Мангистауской области" цифры "86000" заменить цифрами "74298";

"Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы кентiнде 900 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "176110" деген сандар "175571" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысы Шалқap ауданының Мөңке би ауылында 320 орындық Тәжин атындағы орта мектеп салу" деген жолдағы "69340" деген сандар "67700" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Байқадам ауылында 270 орындық Қорғантұз орта мектебiн салу" деген жолдағы "52170" деген сандар "49579" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының Көктөбе ауылында 550 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "140210" деген сандар "240210" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Қатон Қарағай ауданының Жаңа Хайрузов ауылында 320 орындық орта мектеп салуды аяқтау" деген жолдағы "76530" деген сандар "73607" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы Жуалы ауданының Шыңбұлақ ауылында 180 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "56785" деген сандар "40680" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы Қордай ауданының Қордай ауылында 844 орындық мектеп салу" деген деген жолдағы "181070" деген сандар "177912" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы Жангелдi ауданының Ақкөл ауылында қазақ тiлiнде оқытатын 250 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "74700" деген сандар "74698" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы Қостанай ауданының Затобол кентiндегi "Водник" шағын ауданында 680 орындық қазақ тiлiнде оқытатын орта мектеп салу" деген жолдағы "80060" деген сандар "80055" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы Арқалық қаласының Фурманов ауылдық округiнде 180 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "100000" деген сандар "99938" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Арал ауданының Жақсықылыш кентiнде 624 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "100000" деген сандар "99800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Төретам кентiнде 464 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "100000" деген сандар "99800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Шиелi ауданының Шиелі кентiнде 464 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "100000" деген сандар "99800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Сырдария ауданының Бесарық ауылында 360 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "141750" деген сандар "136873" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Шиелi ауданының Сұлутөбе кентiнде 464 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "100000" деген сандар "95700" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Yштаған ауылында 550 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "86000" деген сандар "74298" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Строительство школы на 600 мест в селе Шидерты сельской зоны города Экибастуза Павлодарской области" цифры "137400" заменить цифрами "135787";
в строке "Строительство школы на 520 мест в селе Актогай Актогайского района Павлодарской области" цифры "100000" заменить цифрами "99796";
в строке "Завершение строительства школы-интерната на 220 человек для реабилитации детей, переболевших туберкулезом, в селе Шалдай Щербактинского района Павлодарской области" цифры "138630" заменить цифрами "136797";
в строке "Строительство школы имени Сатбаева на 200 мест в селе Алмалы Байдибекского района Южно-Казахстанской области" цифры "107300" заменить цифрами "105000";
в строке "Строительство школы имени Сатбаева на 1200 мест в селе Казыгурт Казыгуртского района Южно-Казахстанской области" цифры "261120" заменить цифрами "247280";
в строке "Строительство средней школы на 320 мест в селе Акжар Казыгуртского района Южно-Казахстанской области" цифры "127220" заменить цифрами "127000";
в строке "Строительство средней школы на 1176 мест в жилом массиве Новостройка села Жанаауыл Мактааральского района Южно-Казахстанской области" цифры "157160" заменить цифрами "131188";
в строке "Строительство средней школы на 350 мест в селе Жылысу Мактааральского района Южно-Казахстанской области" цифры "130640" заменить цифрами "126730";
в строке "Строительство средней школы с государственным языком обучения на 900 учащихся в городе Костанае Костанайской области" цифры "200000" заменить цифрами "199981";
в строке "Строительство школы на 1200 мест в микрорайоне "Нурсат" города Шымкент Южно-Казахстанской области" цифры "235319" заменить цифрами "233930";
в строке "Строительство школы на 1000 мест в микрорайоне "Таугуль" города Алматы" цифры "427518" заменить цифрами "427463";
в строке "Строительство школы на 1000 мест в микрорайоне "Шанырак-1" города Алматы" цифры "494048" заменить цифрами "493907".
4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в  приложении 238  к указанному постановлению:
в пункте 7:
в Прямом результате:
цифры "758" заменить словами "5921 ребенок в год";
в "Финансово-экономическом результате":
цифры "17633" заменить цифрами "2257";
в  приложении 245  к указанному постановлению:
в пункте 7:
в Прямом результате:

"Павлодар облысы Екiбастұз қаласының ауылдық аймағының Шiдертi ауылында 600 орындық мектеп салу" деген жолдағы "137400" деген сандар "135787" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай ауылында 520 орындық мектеп салу" деген жолдағы "100000" деген сандар "99796" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы Шарбақты ауданының Шалдай ауылында туберкулезбен ауырған балаларды сауықтыруға арналған 220 орындық мектеп-интернат салуды аяқтау" деген жолдағы "138630" деген сандар "136797" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданының Алмалы ауылында Сәтбаев атындағы 200 орындық мектеп салу" деген жолдағы "107300" деген сандар "105000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Қазығұрт ауылында Сәтбаев атындағы 1200 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "261120" деген сандар "247280" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Ақжар ауылында 320 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "127220" деген сандар "127000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысының Мақтаарал ауданы Жаңаауыл ауылының Новостройка тұрғын массивiнде 1176 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "157160" деген сандар "131188" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Жылысу ауылында 350 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "130640" деген сандар "126730" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы Қостанай қаласында 900 оқушыға арнап мемлекеттiк тiлде оқытатын орта мектеп салу" деген жолдағы "200000" деген сандар "199981" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласының "Нұрсәт" шағын ауданында 1200 орындық мектеп салу" деген жолдағы "235319" деген сандар "233930" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласының "Таугүл" шағын ауданында 1000 орындық мектеп салу" деген жолдағы  "427518" деген сандар "427463" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласының "Шаңырақ-1" шағын ауданында 1000 орындық мектеп салу" деген жолдағы "494048" деген сандар "493907" деген сандармен ауыстырылсын.
4. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  238-қосымшада :
7-тармақта:
"Тiкелей нәтижеде":
"758" деген сандар "жылына 5921 бала" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижеде":
"17633" деген сандар "2257" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 245-қосымшада:
7-тармақта:
"Тiкелей нәтижеде":