О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2006 года N 470и
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнение и изменения:
в  приложении 407 к указанному постановлению:
1) пункт 2 после слов "Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан;" дополнить словами "Указ Президента Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 130 "О проведении выборов акимов районов, городов областного значения Республики Казахстан;";
2) в пунктах 4 и 5 слова "и депутатов маслихатов" заменить словами ", депутатов маслихатов и акимов районов, городов областного значения";
3) в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 6, слова "и депутатов маслихатов" заменить словами ", депутатов маслихатов и акимов районов, городов областного значения".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 қарашадағы N 470и Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  407-қосымшада :
1) 2-тармақ "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан
Республикасы Орталық сайлау комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы" 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205 Жарлығы;" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының аудандары, облыстық маңызы бар қалалары әкімдерінің сайлауын өткізу туралы" 2006 жылғы 6 маусымдағы N 130 Жарлығы;" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 4 және 5-тармақтарда "және мәслихаттар депутаттарын", "және
мәслихаттар депутаттарының" деген сөздер тиісінше ", мәслихаттар
депутаттарын және аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдерін", ", мәслихаттар депутаттарының және аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 6-жолда "және мәслихаттар депутаттарын" деген сөздер ", мәслихаттар депутаттарын және аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдерін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі