О составе Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2007 года N 549
Состав
Межведомственной комиссии по радиочастотам
Республики Казахстан
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970; с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 16.06.2016 № 353; от 26.01.2018 № 34.
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр по информации и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь
Министр финансов Республики Казахстан
Министр обороны Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2007 года N 549
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 "О составе Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 709 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1752 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237".
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2002 года N 195 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
5. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 1124 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и от 21 мая 2002 года N 543" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 34, ст. 373).

Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының
радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы
бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 30 маусымдағы
N 549 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 16.06.2016 № 353; 26.01.2018 № 34 қаулыларымен.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 30 маусымдағы
N 549 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "Қазақстан Республикасы радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 мамырдағы N 709 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1752 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 ақпандағы N 195 қаулысының 1-тармағының 1)тармақшасы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 және 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 қазандағы N 1124 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 34, 373-құжат).

6. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2003 года N 915 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и от 21 мая 2002 года N 543" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 370).
7. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2004 года N 121 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и от 21 мая 2002 года N 543" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 5, ст. 68).
8. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 684 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 25, ст. 324).
9. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 342 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и от 21 мая 2002 года N 543".

6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 және 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 915 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 36, 370-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 және 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 ақпандағы N 121 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 5, 68-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 684 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 25, 324-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 және 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 342 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.