Об определении перечня юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2007 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям, и их объемов задолженности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2007 года N 636
В соответствии со  статьей 36 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2007 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям, и их объемов задолженности на общую сумму 33143095,20 (тридцать три миллиарда сто сорок три миллиона девяносто пять тысяч двести) тысяч тенге согласно приложению, в том числе:
1) по централизованным (директивным) кредитам, предоставленным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан на основании  постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан";
2) по централизованным (директивным) кредитам, предоставленным под гарантии местных исполнительных органов на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан";
3) по кредитам, предоставленным на пополнение собственных оборотных средств на основании  постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 января 1993 года N 19 "Об организации работы по предоставлению предприятиям и организациям кредитов, выделенных на пополнение собственных оборотных средств";
4) по кредитам, предоставленным по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимных долгов на основании  постановления Президента Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1542 "О зачете взаимных долгов";
5) по кредитам, предоставленным за счет средств фонда преобразования экономики;
6) по средствам, отвлеченным из республиканского бюджета в связи с исполнением обязательств по государственным гарантиям;
7) по кредитам, предоставленным в рамках программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора;

Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2007 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған, оларға қатысты мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға бөлінген кредиттер мен қаражат бойынша талаптар тоқтатылатын заңды тұлғалардың және олардың берешек көлемінің тізбесін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 шілдедегі N 636 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының  36-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2007 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған, оларға қатысты мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға бөлінген кредиттер мен қаражат бойынша, оның ішінде:
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің орталықтандырылған (директивтік) кредиттерін алу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 шілдедегі N 826  қаулысының негізінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кепілдігімен берілген орталықтандырылған (директивтік) кредиттер бойынша;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің орталықтандырылған (директивтік) кредиттерін алу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 шілдедегі N 826 қаулысының негізінде жергілікті атқарушы органдардың кепілдігімен берілген орталықтандырылған (директивтік) кредиттер бойынша;
3) "Кәсіпорындар мен ұйымдарға өз меншігіндегі айналым қаржыларын толықтыруға бөлінген кредиттерді бөлу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 7 қаңтардағы N 19  қаулысының негізінде меншікті айналым қаражатын толықтыруға берілген кредиттер бойынша;
4) "Өзара қарыздарды есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1542  қаулысының негізінде өзара борыштарды республикаішілік есепке алуды жүргізу нәтижелері бойынша берілген кредиттер бойынша;
5) экономиканы қайта құру қоры қаражатының есебінен берілген кредиттер бойынша;
6) мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға байланысты республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражат бойынша;
7) ауыл шаруашылығы секторы үшін Азия Даму Банкінің бағдарламалық қарызы шеңберінде берілген кредиттер бойынша;

8) по кредитам, предоставленным в рамках инвестиционных программ Республики Казахстан на 1995-1997 годы.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июля 2007 года N 636
Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию
на 1 января 2007 года в соответствии с законодательством
Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются
требования по кредитам и средствам, выделенным на
исполнение обязательств по государственным гарантиям,
и их объемов задолженности
1. По централизованным (директивным) кредитам, предоставленным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан на основании   постановления   Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан"
N
п/п
Наименование
предприятия-
заемщика
Остаток задолженности

8) Қазақстан Республикасының 1995-1997 жылдарға арналған инвестициялық бағдарламаларының шеңберінде берілген кредиттер бойынша талаптар тоқтатылатын заңды тұлғалардың және олардың жалпы сомасы 33143095,20 (отыз үш миллиард бір жүз қырық үш миллион тоқсан бес мың екі жүз) мың теңге берешек көлемінің тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 26 шілдедегі
N 636 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2007 жылғы
1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған, оларға қатысты
мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға
бөлінген кредиттер мен қаражат бойынша талаптар тоқтатылатын
заңды тұлғалардың және олардың берешек көлемінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің
орталықтандырылған (директивтік) кредиттерін алу тәртібі
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994
жылғы 22 шілдедегі N 826  қаулысының негізінде Қазақстан
Республикасы Үкіметінің және Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің кепілдігімен берілген орталықтандырылған
(директивтік) кредиттер бойынша
Р/с
N