О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 1161
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 654
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 1161 "Об утверждении Программы развития сферы культуры на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 44, ст. 583) следующие изменения:
в  Программе развития сферы культуры на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы":
в подразделе "5. Международное сотрудничество и презентация лучших достижений казахстанского искусства за рубежом":
в строке, порядковый номер 21:
графы 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"ежегодно
Всего: 558,8, в том числе: 2006 г. - 159,4, 2007 г. - 240,0, 2008 г. - 159,4";
в строке "Итого из республиканского бюджета":
в графе 6 слова "Всего: 5 597,8,", "2007 г. - 2 591,8" заменить соответственно словами "Всего: 5 837,8,", "2007 г. - 2 831,8".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 1161 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 654 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   "Мәдениет саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 1161  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 44, 583-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мәдениет саласын дамытудың 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"8. Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген бөлімде:
"5. Халықаралық ынтымақтастық және қазақ өнерінің үздік жетістіктерінің шет елдердегі тұсаукесері" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 21-жолда:
5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл сайын
Барлығы: 558,8, оның ішінде: 2006 ж. - 159,4, 2007 ж. - 240,0, 2008 ж. - 159,4";
"Республикалық бюджеттен жиыны" деген жолда:
6-бағандағы»"Барлығы: 5597,8", "2007 ж. - 2591,8" деген сөздер тиісінше»"Барлығы: 5837,8",»"2007 ж. - 2831,8" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі