О передаче и переименовании государственного учреждения "Центр медицины катастроф" Министерства здравоохранения Республики Казахстан из ведения Министерства здравоохранения Республики Казахстан в ведение Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2007 года N 704
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Передать государственное учреждение "Центр медицины катастроф" Министерства здравоохранения Республики Казахстан из ведения Министерства здравоохранения Республики Казахстан в ведение Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
2. Переименовать государственное учреждение "Центр медицины катастроф" Министерства здравоохранения Республики Казахстан в государственное учреждение "Центр медицины катастроф" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее - учреждение).
3. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке внести соответствующие изменения в устав учреждения и обеспечить его государственную перерегистрацию в органах юстиции.
4. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и Министерству здравоохранения Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утвердить прилагаемые дополнения и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2007 года N 704
Дополнения и изменения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
3. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
4. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008 N 339 ).
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 02 "Оборона":
цифры "163280004" заменить цифрами "163426009";
в подфункции 02 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
цифры "25206689" заменить цифрами "25352694";
по администратору 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
цифры "25206689" заменить цифрами "25352694";
по программе 002 "Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера": цифры "17498558" заменить цифрами "17644563", дополнить подпрограммой 109: "Центр медицины катастроф 146 005";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Апаттар медицинасы орталығы" мемлекеттік мекемесін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қарамағынан Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қарамағына беру және қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 704 Қаулысы
Казақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Апаттар медицинасы орталығы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қарамағынан Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қарамағына берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Апаттар медицинасы орталығы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің "Апаттар медицинасы орталығы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әpi - мекеме) болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мекеменің жарғысына тиісті өзгерістер енгізсін және оның әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 17 тамыздағы
N 704 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
3. (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.01.26. N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. (Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен)
5. "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІІ "Шығындар" бөлімінде:
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
"163280004" деген сандар "163426009" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру" ішкі функциясында:
"25206689" деген сандар "25352694" деген сандармен ауыстырылсын;
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" әкімшісі бойынша:
"25206689" деген сандар "25352694" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды ұйымдастыру" бағдарламасы бойынша:
"17498558" деген сандар "17644563" деген сандармен ауыстырылсын, 109 "Апаттар медицинасы орталығы 146 005" кіші бағдарламасымен толықтырылсын;
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:

цифры "104902753" заменить цифрами "104756748";
в подфункции 03 "Специализированная медицинская помощь":
цифры "38229847" заменить цифрами "38083842";
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
цифры "38229847" заменить цифрами "38083842";
по программе 010 "Оказание высокоспециализированной медицинской помощи" цифры "9349500" заменить цифрами "9203495".
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в приложении 34 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 17644563 тысячи тенге (семнадцать миллиардов шестьсот сорок четыре миллиона пятьсот шестьдесят три тысячи тенге)";
таблицу пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить строкой, порядковый номер 11, следующего содержания:
"11
109
Центр
медицины
катастроф
Оказание медицинской
помощи при чрезвычайных
ситуациях природного и
техногенного характера.
Приобретение
медицинского (лечебного
и диагностического),
лабораторного оборудова-
ния, немедицинского
оборудования,
специализированного
автотранспорта в
соответствии с Перечнем,
утверждаемым приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
в
течении
года
Министерство
по чрезвы-
чайным
ситуациям
Республики
Казахстан";
в приложении 300 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9203495 тысячи тенге (девять миллиардов двести три миллиона четыреста девяносто пять тысяч тенге)";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 слова "Оказание медицинской помощи при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера. Приобретение медицинского (лечебного и диагностического), лабораторного оборудования, немедицинского оборудования, специализированного автотранспорта в соответствии с Перечнем, утверждаемым приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан" исключить;
в графе 7 слова "Центр медицины катастроф Министерства здравоохранения Республики Казахстан" исключить.

"104902753" деген сандар "104756748" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Мамандандырылған медициналық көмек" ішкі функциясында:
"38229847" деген сандар "38083842" деген сандармен ауыстырылсын;
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша:
"38229847" деген сандар "38083842" деген сандармен ауыстырылсын;
010 "Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету" бағдарламасы бойынша "9349500" деген сандар "9203495" деген сандармен ауыстырылсын.
6. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік
бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 34-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 17644563 мың теңге (он жеті миллиард алты жүз қырық төрт миллион бес жүз алпыс үш мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны icкe асыру жөніндегі ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 11-жолмен толықтырылсын:
"11
109
Апаттар
медицинасы
орталығы
Табиғи және техногендік
сипаттағы төтенше
жағдайлар кезінде
медициналық көмек
көрсету. Қазақстан
Республикасы Денсаулық
сақтау министрінің
бұйрығымен бекітілетін
Тізбеге сәйкес
медициналық (емдік
және диагностикалық),
зертханалық жабдықтар,
медициналық емес
жабдықтар,
мамандандырылған
автокөлік сатып алу.
Жыл
бойы
Қазақстан
Республикасы
Төтенше
жағдайлар
министрлігі";
көрсетілген қаулыға 300-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 9203495 мың теңге (тоғыз миллиард екі жүз үш миллион төрт жүз тоқсан бес мың теңге)";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағанда "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар кезінде медициналық көмек көрсету. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығымен бекітілген Тізбеге сәйкес медициналық (емдік және диагностикалық), зертханалық жабдықтар, медициналық емес жабдықтар, мамандандырылған автокөлік сатып алу деген сөздер алынып тасталсын;
7-бағандағы "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Апаттар медицинасы орталығына" деген сөздер алынып
тасталсын.