О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1103
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 117 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 января 2006 года N 50", (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 7, ст. 53), следующее изменение:
в  Меморандуме об основных принципах деятельности акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук", утвержденном указанным постановлением:
в абзаце третьем раздела 4. "Вопросы управления АО "Холдинг "Самрук" после слов "энергетики и минеральных ресурсов," дополнить словами "индустрии и торговли,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1103 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 қаңтардағы N 50  Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 7, 53-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" акционерлік қоғамы қызметінің негізгі қағидаттары туралы меморандумда:
"Самұрық" холдингі" АҚ-ты басқару мәселелері" деген 4-бөлімнің үшінші абзацындағы "Энергетика және минералдық ресурстар" деген сөздерден кейін ", Индустрия және сауда" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі