О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1259
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года N 1170
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1259 "Об утверждении Программы адаптации некоторых отраслей экономики в переходный период в рамках вступления Казахстана во Всемирную торговую организацию на 2007-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 49, ст. 523).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1259 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы N 1170 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі шеңберіндегі өтпелі кезеңде экономиканың кейбір салаларының бейімделуінің 2007-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1259  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 49, 523-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі