О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года N 89. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 февраля 2008 года N 89
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 96 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 5, ст. 44):
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 2 строки, порядковый номер 17, слова "Об управлении государственными активами" заменить словами "О государственных активах".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 620 "Об утверждении программы управления государственными активами на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 23, ст. 246):
в Программе управления государственными активами на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзаце двадцатом раздела 5. "Основные направления и механизмы реализации Программы" слова "Об управлении государственными активами" заменить словами "О государственных активах";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы управления государственными активами на 2006-2008 годы":
в графе 2 строки, порядковый номер 1.14., слова "Об управлении государственными активами" заменить словами "О государственных активах".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.02.2009 N 185.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 12, ст. 140):

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 89 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер және толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 2 ақпандағы
N 89 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 5, 44-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 17-жолдың 2-бағанында "Мемлекеттік активтерді басқару туралы" деген сөздер "Мемлекеттік активтер туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Мемлекеттік активтерді басқарудың 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 620 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 23, 246-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік активтерді басқарудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары және тетігі" деген 5-бөлімнің жиырмасыншы абзацында "Мемлекеттік активтерді басқару туралы" деген сөздер "Мемлекеттік активтер туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік активтерді басқарудың 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 1.14-жолдың 2-бағанында "Мемлекеттік активтерді басқару туралы" деген сөздер "Мемлекеттік активтер туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.02.18. N 185 Қаулысымен).
4. "Мемлекет басшысының 2005-2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 12, 140-құжат):

в Плане мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 17:
слова "февраль 2008 г." заменить словами "апрель 2008 г.";
слова "апрель 2008 г." заменить словами "июнь 2009 г.";
в графе 3 строки, порядковый номер 49:
слова "октябрь 2008 г." заменить словами "январь 2009 г.";
слова "декабрь 2008 г." заменить словами "март 2009 г.";
в графе 3 строки, порядковый номер 240, слова "январь 2008 г." заменить словами "февраль 2008 г.".
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в абзацах шестом и восьмом подраздела 3.5.3 "Мера 3. Развитие социально-предпринимательских корпораций" слова "региональных" исключить.

көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2005-2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 17-жолдың 3-бағанында:
"2008 жылғы ақпан" деген сөздер "2008 жылғы сәуір" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008 жылғы сәуір" деген сөздер "2009 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 49-жолдың 3-бағанында:
"2008 жылғы қазан" деген сөздер "2009 жылғы қаңтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2009 жылғы наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 240-жолдың 3-бағанында "2008 жылғы қаңтар" деген сөздер "2008 жылғы ақпан" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"3-шара. Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың дамуы" деген 3.5.3-кіші бөлімнің алтыншы және сегізінші абзацтарындағы "Өңірлік" деген сөз алынып тасталсын.