О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года N 1151
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2008 года N 256
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года N 1151 "О строительстве газопровода Карачаганак - Уральск" следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 1 слова "и двух автоматических газораспределительных станций для поставок в город Уральск природного газа" заменить словами "со строительством отводящих высоконапорных газопроводов, позволяющих поставки газа в населенные пункты районов, с двумя автоматическими газораспределительными станциями".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1151 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 наурыздағы N 256 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қарашығанақ - Орал газ құбырын салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1151  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында "Орал қаласына табиғи газ жеткізу үшін ұзындығы шамамен 147 километр "Қарашығанақ - Орал" газ құбырын және екі автоматты түрде газ бөлу станциясын" деген сөздер "аудандардың елді мекендеріне газ жеткізуге мүмкіндік беретін екі автоматты түрде газ бөлу станциясы бар газ бұратын жоғары қысымды газ құбырын салып, ұзындығы шамамен 147 километр "Қарашығанақ - Орал" газ құбырын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі