1.11. Статистика цен
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
(источ-
ники
данных)
Сроки представления 1)
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Регистрация цен на
потребительские товары
и платные услуги
населению для расчета
индекса потребительских
цен
месячная
Ц-101
по
специальному
графику
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
1 ноября,
1 декабря
2
Регистрация розничных
цен на основные
продовольственные
товары в городах
месячная
Ц-101
по
специальному
графику
21 января,
21 февраля,
21 марта,
21 апреля,
21 мая,
21 июня,
21 июля,
21 августа,
21 сентября,
21 октября,
21 ноября,
21 декабря
3
Регистрация цен и тарифов на отдельные виды платных услуг в городах
месячная
Ц-101
по
специальному
графику
26 января,
26 февраля,
26 марта,
26 апреля,
26 мая,
26 июня,
26 июля,
26 августа,
26 сентября,
26 октября,
26 ноября,
26 декабря
4
Регистрация розничных
цен на основные
непродовольственные
товары в городах
месячная
Ц-101
по
специальному
графику
29 января,
28 февраля,
29 марта,
29 апреля,
29 мая,
29 июня,
29 июля,
29 августа,
29 сентября,
29 октября,
29 ноября,
29 декабря
5
Регистрация цен на
отдельные продоволь-
ственные товары,
входящие в состав
величины прожиточного
минимума
месячная
Ц-101
по
специальному
графику
29 января,
28 февраля,
29 марта,
29 апреля,
29 мая,
29 июня,
29 июля,
29 августа,
29 сентября,
29 октября,
29 ноября,
29 декабря
6
Регистрация цен на
нефть и продукты
нефтепереработки
месячная
Ц-101,
1-ЦП,
2-ЦП
по
специальному
графику
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
7
Регистрация цен на
продукты питания в
отдельных городах
республики и
государствах,
граничащих с
Казахстаном
месячная
Ц-101
3 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
9 января,
9 февраля,
9 марта,
9 апреля,
10 мая,
9 июня,
9 июля,
9 августа,
9 сентября,
9 октября,
9 ноября,
9 декабря
8
Регистрация цен на
товары и услуги в
городах и районных
центрах
квар-
тальная
Ц-101
по
специальному
графику
30 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
9
Регистрация цен на
рынке жилья
месячная
Ц-101
по
специальному
графику
8 января,
8 февраля,
9 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
10
Уровень цен на рынке
жилья
2 раза
в год
Ц-003
10 февраля,
10 августа
12 марта,
12 сентября
11
Уровень цен на
отечественные и
импортные товары
2 раза
в год
Ц-002
12 июня,
12 декабря
26 июня,
26 декабря
12
Инфляционные ожидания
населения
2 раза
в год
Ц-001
12 июня,
12 декабря
26 июня,
26 декабря
13
Цены предприятий-
производителей на
промышленную продукцию
и услуги производствен-
ного характера
месячная
1-ЦП
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
20 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
1 ноября,
1 декабря
14
Цены предприятий-
производителей на
древесину
необработанную и
связанные с ней услуги
месячная
1-ЦП
(лес)
23 января,
23 февраля,
23 марта,
23 апреля,
23 мая,
23 июня,
23 июля,
23 августа,
23 сентября,
23 октября,
23 ноября,
23 декабря
3 января,
3 февраля,
3 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
3 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря
15
Цены на приобретенную
продукцию производ-
ственно-технического
назначения
месячная
2-ЦП
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
26 января,
26 февраля,
26 марта,
26 апреля,
26 мая,
26 июня,
26 июля,
26 августа,
26 сентября,
26 октября,
26 ноября,
26 декабря
16
Цены оптовых продаж
(поставок) продукции
(товаров)
месячная
1-Ц
(опт)
22 января,
22 февраля,
23 марта,
22 апреля,
22 мая,
22 июня,
22 июля,
22 августа,
22 сентября,
22 октября,
22 ноября,
22 декабря
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
17
Тарифы на услуги связи
для юридических лиц
месячная
1-тариф (связь)
21 января
21 февраля,
21 марта,
21 апреля,
21 мая,
21 июня,
21 июля,
21 августа,
21 сентября,
21 октября,
21 ноября,
21 декабря
30 января,
28 февраля,
30 марта,
30 апреля,
30 мая,
30 июня,
30 июля,
29 августа,
30 сентября,
30 октября,
30 ноября,
30 декабря
18
Тарифы на перевозку
грузов предприятиями
воздушного транспорта
месячная
1- тариф
(воздуш-
ный
транспорт)
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
24 октября,
25 ноября,
25 декабря
19
Тарифы на перевозку
грузов предприятиями
железнодорожного
транспорта
месячная
1-тариф
(жд.)
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
24 октября,
25 ноября,
25 декабря
20
Тарифы на перевозку
грузов предприятиями
автомобильного
транспорта
месячная
1-тариф
(авто-
транспорт)
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
24 октября,
25 ноября,
25 декабря
21
Тарифы на транспорти-
ровку грузов
предприятиями
трубопроводного
транспорта
месячная
1-тариф
(трубо-
провод)
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
24 октября,
25 ноября,
25 декабря
22
Тарифы на перевозку
грузов предприятиями
водного транспорта
месячная
1-тариф
(водный
тран-
спорт)
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
24 октября,
25 ноября,
25 декабря
23
Цены на строительные
материалы, детали и
конструкции
месячная
3-ЦКС
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
20 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
24
Цены на строительные
работы (услуги)
квар-
тальная
3-ЦКС
(компо-
ненты)
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
7 марта,
8 июня,
8 сентября,
8 декабря
25
Цены на реализованную
сельскохозяйственную
продукцию
месячная
1-ЦСХ
16 января,
16 февраля,
16 марта,
16 апреля,
16 мая,
16 июня,
16 июля,
16 августа,
16 сентября,
16 октября,
16 ноября,
15 декабря
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
4 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
26
Регистрация цен на
продукцию сельского
хозяйства на рынках
месячная
Ц-200
22 января
22 февраля
21 марта
22 апреля
22 мая
22 июня
22 июля
22 августа
22 сентября
22 октября
22 ноября
22 декабря
8 января
7 февраля
7 марта
7 апреля
7 мая
7 июня
7 июля
7 августа
7 сентября
7 октября
7 ноября
7 декабря
27
Цены на продукцию
производственно-техни-
ческого назначения,
тарифы и расценки на
услуги, приобретенные
сельскохозяйственными
формированиями
годовая
2-ЦСХ
(год)
10 января
21 февраля

1.11. Баға статистикасы
Р/сN
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонден-
ттердің бастапқы деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Тұтыну бағалары-
ның индексін
есептеу үшін
тұтыну тауарлары
мен халыққа
көрсетілген
ақылы қызметтер-
дің бағасын
тіркеу
айлық
Б-101
арнайы кесте
бойынша
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
2
Қалалардағы
негізгі азық-
түлік тауарлары-
ның бөлшек сауда
бағасын тіркеу
айлық
Б-101
арнайы кесте
бойынша
21 қаңтар,
21 ақпан,
21 наурыз,
21 сәуір,
21 мамыр,
21 маусым,
21 шілде,
21 тамыз,
21 қыркүйек,
21 қазан,
21 қараша,
21 желтоқсан
3
Қалалардағы
ақылы қызметтер-
дің жекелеген
түрлерінің
бағалары мен
тарифтерін
тіркеу
айлық
Б-101
арнайы кесте
бойынша
26 қаңтар,
26 ақпан,
26 наурыз,
26 сәуір,
26 мамыр,
26 маусым,
26 шілде,
26 тамыз,
26 қыркүйек,
26 қазан,
26 қараша,
26 желтоқсан
4
Қалалардағы
негізгі азық-
түлік емес
тауарлардың
бөлшек сауда
бағасын тіркеу
айлық
Б-101
арнайы кесте
бойынша
29 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
29 сәуір,
29 мамыр,
29 маусым,
29 шілде,
29 тамыз,
29 қыркүйек,
29 қазан,
29 қараша,
29 желтоқсан
Күнкөрістің ең
төменгі шамасы-
ның құрамына
кіретін жекеле-
ген азық-түлік
тауарларының
бағасын тіркеу
айлық
Б-101
арнайы кесте
бойынша
29 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
29 сәуір,
29 мамыр,
29 маусым,
29 шілде,
29 тамыз,
29 қыркүйек,
29 қазан,
29 қараша,
29 желтоқсан
6
Мұнайға және
мұнайдың қайта
өңделген
өнімдерінің
бағасын тіркеу
айлық
Б-101
1-КБ,
2-КБ
арнайы кесте
бойынша
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
7
Республиканың
жекелеген
қалаларындағы
және Қазақстан-
мен шекаралас
мемлекеттердегі
тамақ өнімдері-
нің бағасын
тіркеу
айлық
Б-101
3 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
9 қаңтар,
9 ақпан,
9 наурыз,
9 сәуір,
10 мамыр,
9 маусым,
9 шілде,
9 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
9 қараша,
9 желтоқсан
8
Қалалар мен
аудан орталықта-
рындағы тауар
мен көрсетілген
қызметтердің
бағасын тіркеу
тоқсан-
дық
Б-101
арнайы кесте
бойынша
30 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
9
Тұрғын үй
рыногындағы
бағаларды
тіркеу
айлық
Б-101
арнайы кесте
бойынша
8 қаңтар,
8 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
10
Тұрғын үй рыно-
гындағы бағалар
деңгейі
жылына
2 рет
Б-003
10 ақпан,
10 тамыз
12 наурыз,
12 қыркүйек
11
Отандық және
импорттық тауар-
лардың бағалар
деңгейі
жылына
2 рет
Б-002
12 маусым,
12 желтоқсан
26 маусым,
26 желтоқсан
12
Халықтың инфляц-
иялық болжамдары
жылына
2 рет
Б-001
12 маусым,
12 желтоқсан
26 маусым,
26 желтоқсан
13
Өндіруші-кәсіп-
орындардың
өнеркәсіп өнім-
дерінің және
өндірістік
сипатта қызмет
көрсету бағалары
айлық
1-ӨБ
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
14
Өндіруші-
кәсіпорындардың
өңделмеген
сүрекке және
сонымен
байланысты
қызмет
көрсетулерге
бағалары
айлық
1-ӨБ
(орман)
23 қаңтар,
23 ақпан,
23 наурыз,
23 сәуір,
23 мамыр,
23 маусым,
23 шілде,
23 тамыз,
23 қыркүйек,
23 қазан,
23 қараша,
23 желтоқсан
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
15
Өндірістік-
техникалық
мақсатта сатып
алынған өнімнің
бағасы
айлық
2-ӨБ
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
26 қаңтар,
26 ақпан,
26 наурыз,
26 сәуір,
26 мамыр,
26 маусым,
26 шілде,
26 тамыз,
26 қыркүйек,
26 қазан,
26 қараша,
26 желтоқсан
16
Өнімдердің
(тауарлардың)
көтерме сауда
(жеткізу)
бағалары
айлық
1-Б көтерме
22 қаңтар,
22 ақпан,
22 наурыз,
22 сәуір,
22 мамыр,
22 маусым,
22 шілде,
22 тамыз,
22 қыркүйек,
22 қазан,
22 қараша,
22 желтоқсан
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
17
Заңды тұлғаларға
арналған
байланыс
қызметтерінің
тарифтері
айлық
1-тариф
(байланыс)
21 қаңтар,
21 ақпан,
21 наурыз,
21 сәуір,
21 мамыр,
21 маусым,
21 шілде,
21 тамыз,
21 қыркүйек,
21 қазан,
21 қараша,
21 желтоқсан
30 қаңтар,
28 ақпан,
30 наурыз,
30 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
30 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
30 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
18
Әуе көлігі
кәсіпорындарының
жүк тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(әуе
көлігі)
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
24 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
19
Темір жол көлігі
кәсіпорындарының
жүк тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(т.к)
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
24 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
20
Автомобиль
көлігі кәсіп-
орындарының жүк
тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(автомобиль
көлігі)
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
24 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
21
Құбыр көлігі
кәсіпорындарының
жүк тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(құбыр)
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
24 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
22
Су көлігі
кәсіпорындарының
жүк тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(су көлігі)
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
24 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
23
Құрылыс
материалдары,
бөлшектері мен
конструкциялары-
ның бағалары
айлық
3-КҚБ
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
24
Құрылыс жұмыста-
рының (қызметте-
рінің) бағалары
тоқсан-
дық
1-КҚБ
(компонент-
тер)
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша,
7 наурыз,
8 маусым,
8 қыркүйек,
8 желтоқсан
25
Өткізілген ауыл
шаруашылығы
өнімдерінің
бағалары
айлық
1-АШБ
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
16 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
16 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
26
Базарлардағы
ауыл шаруашылығы
өнімдерінің
бағаларын тіркеу
айлық
Б-200
22 қаңтар,
22 ақпан,
21 наурыз,
22 сәуір,
22 мамыр,
22 маусым,
22 шілде,
22 тамыз,
22 қыркүйек,
22 қазан,
22 қараша,
22 желтоқсан
8 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
27
Ауыл шаруашылығы
құралымдарының
өндірістік-тех-
никалық мақсатта
сатып алған
өнімдерінің
бағалары, қызмет
көрсету тарифте-
рі мен бағалары
жылдық
2-АШБ (жыл)
10 қаңтар
21 ақпан

1.12. Статистика труда и занятости населения
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы -
(источ-
ники
данных)
Сроки представления 1)
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет по труду
месячная
1-Т
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 августа,
7 сентября,
7 ноября,
7 декабря
10 января,
10 марта,
10 апреля,
10 июня,
10 июля,
10 сентября,
10 октября,
10 декабря
2
Отчет по труду
квар-
тальная
1-Т
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
3
Отчет по труду
годовая
1-Т
12 февраля
30 мая
4
О численности работни-
ков, занятых во
вредных и других
неблагоприятных
условиях труда
годовая
1-Т
(условия
труда)
31 января
21 апреля
5
О распределении
численности работников
по размерам начисленной
заработной платы
1 раз
в год
1-Т
(ЗП)
20 июля
15 сентября
6
О размерах заработной
платы работников по
отдельным должностям
и профессиям
1 раз
в год
2-Т
(ПРОФ)
20 октября
9 января
7
Выборочное обследование
занятости населения
квар-
тальная
Т-001,
прило-
жения
1, 2 и
3.
28 февраля,
31 мая,
31 августа,
30 ноября
12 мая,
11 августа,
10 ноября,
10 февраля
1.13. Статистика уровня жизни и обследований домашних хозяйств
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
(источ-
ники
данных)
Сроки представления 1)
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Образование для всех
едино-
временная
D010
26 мая
4 августа
2
О расходах и доходах
домашних хозяйств
кварталь-
ная
D003
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
24 марта,
20 июня,
22 сентября,
22 декабря
D004
21 января,
21 апреля,
21 июля,
20 октября
3
Социально-демографичес-
кие характеристики
домашних хозяйств
кварталь-
ная
D006
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
24 марта,
20 июня,
22 сентября,
22 декабря
D008
21 января,
21 апреля,
21 июля,
20 октября
4
О доступности услуг
здравоохранения
едино-
времен-
ная
D011
11 августа
16 октября
5
Оценка номинальных
денежных доходов
населения в сельских
населенных пунктах
годовая
Прило-
жения
1-6
30 июня
1.14. Социальная и экологическая статистика
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тичес-
кой формы
(источ-
ники
данных)
Сроки представления 1)
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
О сети, кадрах и
деятельности в
здравоохранении
годовая
1-здрав
25 января
28 апреля
2
О работе аспирантуры
и докторантуры
годовая
1-НК
5 января
17 марта
3
О коммунальных отходах
в рамках их
общественного сбора и
вывоза
годовая
1-отходы
17 мая
18 июля
4
О техническом и
профессиональном
образовании
годовая
2-НК
10 октября
26 декабря
5
О сортировке и
депонировании отходов
годовая
2-отходы
17 мая
18 июля
6
Об охране атмосферного
воздуха
полуго-
довая
2-ТП
воздух
15 января,
16 июля
25 апреля,
28 октября
7
Высшие учебные
заведения на начало
учебного года
годовая
3-НК
5 октября
25 декабря
8
Организации
здравоохранения по
представлению
социальных услуг с
обеспечением
проживания
годовая
3-собес
17 апреля
19 июня
9
Образование и удаление
токсичных отходов
годовая
3-токсич-
ные
отходы
15 января
16 мая
10
О текущих затратах на
охрану окружающей
среды, экологических
платежах и плате за
природные ресурсы
полуго-
довая
4-ОС
23 февраля,
24 августа
25 апреля,
27 октября
11
О травматизме,
связанном с трудовой
деятельностью, и
профессиональных
заболеваниях
годовая
7-ТПЗ
25 февраля
7 мая
12
Постоянные дошкольные
организации
годовая
85-К
25 января
29 апреля
13
Дневные общеобразова-
тельные школы на
начало учебного года
годовая
ОШ-1
10 сентября
29 декабря
14
О финансово-хозяйст-
венной деятельности
организации
здравоохранения
годовая
СОЦФИН
(здра-
воохра-
нение)
1 апреля
30 июня
15
О финансово-хозяйст-
венной деятельности
организации
образования
годовая
СОЦФИН
(обра-
зование)
1 апреля
30 июня
16
Об объеме оказанных
услуг организациями
здравоохранения
квар-
тальная
Услуги
здра-
воохра-
нения
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
28 февраля,
30 мая,
1 сентября,
28 ноября
17
Об объеме оказанных
услуг организациями
образования
квар-
тальная
Услуги
образо-
вания
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
28 февраля,
30 мая,
1 сентября,
28 ноября
18
Вечерние
общеобразовательные
школы на начало
учебного года
годовая
ОШ-5
15 сентября
28 февраля

1.12. Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
Р/сN
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3
4
5 6
1
Еңбек бойынша
есеп
айлық
1-Е
7 ақпан,
7 наурыз,
7 мамыр,
7 маусым,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қараша,
7 желтоқсан
10 қаңтар,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 маусым,
10 шілде,
10 қыркү-
йек,
10 қазан,
10 желтоқсан
2
Еңбек бойынша
есеп
тоқсан-
дық
1-Е
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
3
Еңбек бойынша
есеп
жылдық
1-Е
12 ақпан
30 мамыр
4
Зиянды және бас-
қа да қолайсыз
еңбек жағдайла-
рында жұмыс
істейтін қызмет-
керлер саны
туралы
жылына
1 рет
1-Е (еңбек
шарттары)
31 қаңтар
21 сәуір
5
Қызметкерлер
санын есептелген
жалақы мөлшері
бойынша бөлу
туралы
жылына
1 рет
1-Е (Ж)
20 шілде
15 қыркүйек
6
Қызметкерлердің
жекелеген лауа-
зымдары мен кә-
сіптері бойынша
жалақы мөлшері
туралы
жылына
1 рет
2-Е (КӘСІП)
20 қазан
9 қаңтар
7
Халықтың жұмыс-
пен қамтылуын
іріктеп зерттеу
тоқсан-
дық
Е-001
1, 2 және 3
қосымшалар
28 ақпан,
31 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
12 мамыр,
11 тамыз,
10 қараша,
10 ақпан
1.13. Үй шаруашылықтары және халықтың тұрмыс деңгейі статистикасы
Р/с
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонден-
ттердің бастапқы деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Барлығы үшін
білім беру
бір
жолғы
D 010
26 мамыр
4 тамыз
2
Үй шаруашылықта-
рының шығыстары
мен табыстары
туралы
тоқсан-
дық
D 003
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
24 наурыз,
20 маусым,
22
қыркүйек,
22
желтоқсан
D 004
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
3
Үй шаруашылықта-
рының әлеумет-
тік-демография-
лық сипаттама-
лары
тоқсан-
дық
D 006
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
24 наурыз,
20 маусым,
22 қыркүйек,
22 желтоқсан
D 008
21 қаңтар
21 сәуір
21 шілде
20 қазан
4
Денсаулық
сақтау қызмет
көрсетулеріне
қолжетімділік
туралы
бір
жолғы
D 011
11 тамыз
16 қазан
5
Ауылдық елді
мекендердегі
халықтың атаулы
ақшалай табыс-
тарын бағалау
жылдық
1-6
қосымшалары
30 маусым
1.14. Әлеуметтік және экологиялық статистика
Р/с N Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Денсаулық сақ-
таудағы желілер,
кадрлар және
қызмет туралы
жылдық
1-денсаулық
25 қаңтар
28 сәуір
2
Аспирантура мен
докторантураның
жұмысы туралы
жылдық
1-НК
5 қаңтар
17 наурыз
3
Коммуналдық қал-
дықтарды
қоғамдық
жинау және шыға-
ру туралы
жылдық
1-қалдықтар
17 мамыр
18 шілде
4
Техникалық және
кәсіптік білім
туралы
жылдық
2-НК
10 қазан
26 желтоқсан
5
Қалдықтарды
сұрыптау және
көму туралы
жылдық
2-қалдықтар
17 мамыр
18 шілде
6
Атмосфералық
ауаны қорғау
туралы
жарты жылдық
2-ТП ауа
15 қаңтар,
16 шілде
25 сәуір,
28 қазан
7
Оқу жылының
басындағы жоғары
оқу орындары
жылдық
3-НК
5 қазан
25 желтоқсан
8
Тұратын жермен
қамтамасыз ете
отырып, әлеумет-
тік қызмет көр-
сету жөніндегі
денсаулық сақтау
ұйымдары
жылдық
3-әлеумет-
тік қам-
сыздандыру
17 сәуір
19 маусым
9
Улы қалдықтардың
пайда болуы мен
оларды жою
жарты
жылдық
3-улы
қалдықтар
15 қаңтар
16 мамыр
10
Табиғатты қор-
ғауға жұмсалған
ағымдағы шығын-
дар, экологиялық
төлемдер және
табиғи ресурстар
үшін төлем
туралы
жарты
жылдық
4-ОС
23 ақпан,
24 тамыз
25 сәуір,
27 қазан
11
Еңбек қызметіне
байланысты жара-
қат және кәсіби
аурулар туралы
жылдық
7-ЖКА
25 ақпан
7 мамыр
12
Тұрақты мектепке
дейінгі ұйымдар
жылдық
85-К
25 қаңтар
29 сәуір
13
Оқу жылының ба-
сындағы күндізгі
жалпы білім беру
мектептері
жылдық
ЖМ-1
10 қыркүйек
29 желтоқсан
14
Денсаулық сақтау
ұйымының қаржы-
шаруашылық қыз-
меті туралы
жылдық
ӘЛЕУМЕТТІК
ҚАРЖЫ
(денсаулық
сақтау)
1 сәуір
30 маусым
15
Білім беру
ұйымының қаржы-
шаруашылық
қызметі туралы
жылдық
ӘЛЕУМЕТТІК
ҚАРЖЫ
(білім
беру)
1 сәуір
30 маусым
16
Денсаулық сақтау
ұйымдарының
көрсеткен
қызметтерінің
көлемі туралы
тоқсан-
дық
Денсаулық
сақтау
қызметтері
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
28 ақпан,
30 мамыр,
30 қыркүйек,
28 қараша
17
Білім беру ұйым-
дары көрсеткен
қызметтердің
көлемі туралы
есеп
тоқсан-
дық
Білім беру
қызметтері
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
28
желтоқсан,
30 мамыр,
1 қыркүйек,
28 қараша
18
Оқу жылының
басындағы кешкі
жалпы білім беру
мектептері
жылдық
ЖМ-5
15 қыркүйек
28 ақпан

1.15. Демографическая статистика
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
(источ-
ники
данных)
Сроки представления 1)
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
О рождениях
месячная
Запись
акта о
рождении,
админис-
тративный
источник
- МЮ РК
9 января,
8 февраля,
10 марта,
9 апреля,
8 мая,
9 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
9 октября,
10 ноября,
9 декабря
4 февраля,
6 марта,
3 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
4 декабря,
5 января
2
О смертях
месячная
Запись
акта о
смерти,
админис-
тративный
источник
- МЮ РК
9 января,
8 февраля,
10 марта,
9 апреля,
8 мая,
9 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
9 октября,
10 ноября,
9 декабря
4 февраля,
6 марта,
3 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
4 декабря,
5 января
3
О заключениях брака
месячная
Запись
акта о
заключе-
нии
брака,
админис-
тративный
источник
- МЮ РК
9 января,
8 февраля,
10 марта,
9 апреля,
8 мая,
9 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
9 октября,
10 ноября,
9 декабря
4 февраля,
6 марта,
3 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
4 декабря,
5 января
4
О расторжениях брака
месячная
Запись
акта о
растор-
жении
брака,
админис-
тративный
источник
- МЮ РК
9 января,
8 февраля,
10 марта,
9 апреля,
8 мая,
9 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
9 октября,
10 ноября,
9 декабря
4 февраля,
6 марта,
3 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
4 декабря,
5 января
5
О прибытиях
месячная
Талон
статис-
тического
учета к
листку
прибытия,
админис-
тративный
источник
- МЮ РК,
МВД РК
4 января,
5 февраля,
5 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
3 октября,
5 ноября,
4 декабря
4 февраля,
6 марта,
3 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
4 декабря,
5 января
6
Об убытиях
месячная
Талон
статис-
тического
учета к
листку
убытия,
админис-
тративный
источник
- МЮ РК,
МВД РК
4 января,
5 февраля,
5 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
3 октября,
5 ноября,
4 декабря
4 февраля,
6 марта,
3 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
4 декабря,
5 января
7
Административно-
территориальные
единицы Республики
Казахстан
полуго-
довая
Админис-
тративно-
террито-
риальные
единицы
на 01
января
2008 г.
ф.Б
админис-
тративный
источник -
Акиматы
3 января,
1 июля
15 февраля,
18 августа
8
Административно-
территориальные
изменения Республики
Казахстан
годовая
Админис-
тративно-
террито-
риальные
изменения
за 2007
г., Ф.А
админис-
тративный
источник -
Акиматы
3 января
15 февраля
1.16. Конъюнктурные обследования
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
(источ-
ники
данных)
Сроки представления
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Исследования тенденций
развития инновационной
деятельности промыш-
ленных предприятий и
строительных
организаций
полуго-
довая
КИН-001
25 июня,
25 декабря
15 июля,
15 января
2
Исследования тенденций
развития инновационной
деятельности научных
организаций
полуго-
довая
КИН-002
25 июня,
25 декабря
15 июля,
15 января
3
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности
предприятий, оказываю-
щих компьютерные
услуги и связанные с
ними услуги
квар-
тальная
ККУ-001
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
4
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности промышлен-
ного предприятия
месячная
КП-001
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
26 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
24 октября,
25 ноября,
25 декабря
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря,
15 января
5
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности
промышленного
предприятия
квар-
тальная
КП-002
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
6
Исследования уровня
конкуренции на рынках
сбыта
едино-
времен-
ная
КП-003
25 апреля,
24 октября
15 мая,
15 ноября
7
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности
сельскохозяйственного
предприятия
квар-
тальная
КС-001
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
8
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности
строительной
организации
квар-
тальная
КС-002
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
9
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности
предприятий связи
квар-
тальная
КСВ-1
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
10
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности торговых
предприятий
месячная
КТ-001
30 января,
28 февраля,
31 марта,
30 апреля,
30 мая,
30 июня,
30 июля,
29 августа,
30 сентября,
30 октября,
28 ноября,
30 декабря
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря,
15 января
11
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности торговых
предприятий
квар-
тальная
КТ-002
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
12
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности
предприятий транспорта
квар-
тальная
КТР-1
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
13
Исследования тенденций
развития хозяйственной
деятельности
туристских организаций
квар-
тальная
КТУ-001
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
15 апреля,
15 июля,
15 октября,
15 января
14
Обследование
потребителей
ежеме-
сячно
теле-
фонный
опрос
1600
респон-
дентов
30 января,
28 февраля,
31 марта,
30 апреля,
30 мая,
30 июня,
30 июля,
29 августа,
30 сентября,
30 октября,
28 ноября,
30 декабря
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря,
15 января

1.15. Демографиялық статистика
Р/с N Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонден-
ттердің бастапқы деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Туу туралы
айлық
Туу туралы
акт жазбасы,
Әкімшілік
дереккөз -
ҚР
Әділетмині
9 қаңтар,
8 ақпан,
10 наурыз,
9 сәуір,
8 мамыр,
9 маусым,
9 шілде,
8 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
10 қараша,
9 желтоқсан
4 ақпан,
6 наурыз,
3 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
4 желтоқсан,
5 қаңтар
2
Өлім туралы
айлық
Өлім
туралы акт
жазбасы,
Әкімшілік
дереккөз -
ҚР
Әділетмині
9 қаңтар,
8 ақпан,
10 наурыз,
9 сәуір,
8 мамыр,
9 маусым,
9 шілде,
8 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
10 қараша,
9 желтоқсан
4 ақпан,
6 наурыз,
3 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
4 желтоқсан,
5 қаңтар
3
Некелесу туралы
айлық
Некелесу
туралы акт
жазбасы,
Әкімшілік
дереккөз -
ҚР
Әділетмині
9 қаңтар,
8 ақпан,
10 наурыз,
9 сәуір,
8 мамыр,
9 маусым,
9 шілде,
8 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
10 қараша,
9 желтоқсан
4 ақпан,
6 наурыз,
3 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
4 желтоқсан,
5 қаңтар
4
Некені бұзу
туралы
айлық
Некені бұ-
зу туралы
акт
жазбасы,
Әкімшілік
дереккөз -
ҚР
Әділетмині
9 қаңтар,
8 ақпан,
10 наурыз,
9 сәуір,
8 мамыр,
9 маусым,
9 шілде,
8 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
10 қараша,
9 желтоқсан
4 ақпан,
6 наурыз,
3 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
3  қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
4 желтоқсан,
5 қаңтар
5
Келу туралы
айлық
Келу пара-
ғына ста-
тистикалық
есепке алу
талоны,
Әкімшілік
дереккөз -
ҚР ІІМ, ҚР
Әділетмині
4 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
4 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
3 қазан,
5 қараша,
4 желтоқсан
4 ақпан,
6 наурыз,
3 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
4 желтоқсан,
5 қаңтар
6
Кету туралы
айлық
Кету пара-
ғына ста-
тистикалық
есепке алу
талоны,
Әкімшілік
дереккөз -
ҚР ІІМ, ҚР
Әділетмині
4 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
4 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
3 қазан,
5 қараша,
4 желтоқсан
4 ақпан,
6 наурыз,
3 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
4 желтоқсан,
5 қаңтар
7
Қазақстан
Республикасының
әкімшілік-аумақ-
тық бірліктері
жарты
жылдық
2008 жылғы
01 қаңтарға
әкімшілік-
аумақтық
бірліктер,
Б нысаны,
әкімшілік
дереккөз -
әкімдіктер
3 қаңтар,
1 шілде
15 ақпан,
18 тамыз
8
Қазақстан
Республикасының
әкімшілік-аумақ-
тық өзгертулері
жылдық
2007 жылғы
әкімшілік-
аумақтық
өзгерістер,
А нысаны,
әкімшілік
дереккөз -
әкімдіктер
3 қаңтар
15 ақпан
1.16. Конъюнктуралық зерттеулер
Р/с N Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонден-
ттердің бастапқы деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Өнеркәсіп кәсіп-
орындары мен
құрылыс ұйымдары
инновациялық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
жарты
жылдық
КИ-001
25 маусым,
25 желтоқсан
15 шілде,
15 қаңтар
2
Ғылыми ұйымдар-
дың инновациялық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
жарты
жылдық
КИ-002
25 маусым,
25 желтоқсан
15 шілде,
15 қаңтар
3
Компьютерлік
қызметтер және
сонымен байла-
нысты қызметтер
көрсететін
кәсіпорындардың
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан-
дық
ККҚ-001
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
4
Өнеркәсіп
кәсіпорны
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
айлық
КӨ-001
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
26 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
24 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
14 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
5
Өнеркәсіп кәсіп-
орны шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан-
дық
КӨ-002
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
6
Өткізу рынокта-
рындағы бәсеке-
лестік деңгейін
зерттеу
бір
жолғы
КӨ-003
25 сәуір,
24 қазан
15 мамыр,
15 қараша
7
Ауыл шаруашылығы
кәсіпорны шаруа-
шылық қызметінің
даму үрдісін
зерттеу
тоқсан-
дық
КА-001
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
8
Құрылыс ұйымы
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан-
дық
КҚ-002
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
9
Байланыс кәсіп-
орны шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан-
дық
КБ-1
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
10
Сауда
кәсіпорындары
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
айлық
КС-001
30 қаңтар,
28 ақпан,
31 наурыз,
30 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
30 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
30 қазан,
28 қараша,
30 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
11
Сауда кәсіпорын-
дарының шаруа-
шылық қызметінің
даму үрдісін
зерттеу
тоқсан-
дық
КС-002
30 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
12
Көлік кәсіпорын-
дары шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан-
дық
КК-1
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
13
Туристік ұйым-
дардың шаруашы-
лық қызметінің
даму үрдісін
зерттеу
тоқсан-
дық
КТҰ-001
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан,
15 қаңтар
14
Тұтынушыларды
зерттеу
ай
сайын
1600 рес-
пондентті
телефон
арқылы
сұрау
30 қаңтар,
28 ақпан,
31 наурыз,
30 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
30 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
30 қазан,
28 қараша,
30 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан

1.17. Обследования для ведения регистров
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
(источ-
ники
данных)
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
сводных
данных для
пользова-
телей
1
2
3
4
5
6
1
Обследование жилых
домов в городских
населенных пунктах
годовая
1-ЖФ
4 апреля
10 августа
2
Обследование новых
предприятий
едино-
временная
W-004
по
специаль-
ному
графику
по
специаль-
ному
графику
3
О видах экономической
деятельности
едино-
временная
1-СР
по
отдельному
плану
по
отдельному
плану
4
О структурных
подразделениях
предприятия
едино-
временная
2-СР
по
отдельному
плану
по
отдельному
плану
5
Об учредителях
предприятия
едино-
временная
3-СР
по
отдельному
плану
по
отдельному
плану
6
Сведения о
регистрации
индивидуальных
предпринимателей
месячная
Админис-
тративный
источник -
НК МФ РК
согласно
приказу
согласно
приказу
7
Сводные данные об
индивидуальных
предпринимателях
квар-
тальная,
полу-
годовая,
годовая
Админис-
тративный
источник -
НК МФ РК
согласно
приказу
согласно
приказу
8
Сведения о пере/
регистрации юридичес-
ких лиц, филиалов
и представительств
ежед-
невная
Админис-
тративный
источник -
МЮ РК
согласно
приказу
согласно
приказу
1.18. Обследования респондентов и пользователей
N
п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статисти-
ческой
формы
(источники
данных)
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Опрос респондентов
едино-
временная
Q-001
1 июля
1 октября
2
Опрос пользователей
едино-
временная
Q-002
по
отдельному
плану
по
отдельному
плану
2. Ведомственные статистические наблюдения
2.1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о наличии и
техническом
состоянии автомото-
транспортных
средств, прицепов
и расходовании
бланков
спецпродукции
годовая
2-ТС
1 января
1 февраля
2.2. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о расходах
организации
здравоохранения
годовая
19
20 марта
1 декабря
2.3. Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о реализации
инвестиционного
проекта
полугодо-
вая
1-ИП
25 января,
25 июля
10 февраля,
10 августа
2.4. Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользова-
телей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет по инвестиро-
ванию природоохран-
ных мероприятий и
проектов
кварталь-
ная
ИПМ
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
1 февраля,
1 мая,
1 августа,
1 ноября

1.17. Тіркелімдерді жүргізуге арналған зерттеулер
Р/с N Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонденттердің бастапқы деректерді Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Қалалық елді
мекендердегі
тұрғын үйлерді
зерттеу
жылдық
1-ТҚ
4 сәуір
10 тамыз
2
Жаңа кәсіпорын-
дарды зерттеу
бір
жолғы
W-004
арнайы кес-
те бойынша
арнайы кес-
те бойынша
3
Экономикалық
қызмет түрлері
туралы
бір
жолғы
1-СР
жеке жоспар
бойынша
жеке жоспар
бойынша
4
Кәсіпорындардың
құрылымдық бө-
лімшелері туралы
бір
жолғы
2-СР
жеке жоспар
бойынша
жеке жоспар
бойынша
5
Кәсіпорынның
құрылтайшылары
туралы
бір
жолғы
3-СР
жеке жоспар
бойынша
жеке жоспар
бойынша
6
Жеке кәсіпкер-
лерді тіркеу ту-
ралы мәліметтер
айлық
Әкімшілік
деректер -
ҚР ҚМ СК
бұйрыққа
сәйкес
бұйрыққа
сәйкес
7
Жеке кәсіпкерлер
туралы жиынтық
деректер
тоқсан-
дық
жарты
жылдық
жылдық
Әкімшілік
деректер -
ҚР ҚМ СК
бұйрыққа
сәйкес
бұйрыққа
сәйкес
8
Заңды тұлғалар-
дың, филиалдар
мен өкілдіктер-
дің қайта тірке-
луі/тіркелуі ту-
ралы мәліметтері
күн
сайын
Әкімшілік
деректер -
ҚР ҚМ СК
бұйрыққа
сәйкес
бұйрыққа
сәйкес
1.18. Респонденттер мен пайдаланушыларды зерттеу
Р/с
N
Статистикалық
байкаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысандар
индексі
(деректер
көзі)
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Респонденттерден
сауал алу
бір
жолғы
Q-001
1 шілде
1 қазан
2
Пайдаланушылар-
дан сауал алу
бір
жолғы
Q-002
жеке жоспар
бойынша
жеке жоспар
бойынша
2. Ведомстволық статистикалық байқаулар
2.1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Р/с N Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Автомотокөлік
құралдарының,
тіркемелердің
қолда бары және
техникалық жағ-
дайы және арнайы
өнім бланкілері-
нің шығыстары
туралы есеп
жылдық
2-КҚ
1 қаңтар
1 ақпан
2.2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Р/с N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Денсаулық сақтау
ұйымының шығыс-
тары туралы есеп
жылдық
19
20 наурыз
1 желтоқсан
2.3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
Р/с N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Инвестициялық
жобаны іске асы-
ру туралы есеп
жарты
жылдық
1-ИЖ
25 қаңтар,
25 шілде
10 ақпан,
10 тамыз
2.4. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Р/с N Статистикалық байқаудың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Табиғатты қорғау
іс-шаралары мен
жобаларын инвес-
тициялау жөнін-
дегі есеп
тоқсан-
дық
ТШИ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
1 ақпан,
1 мамыр,
1 тамыз,
1 қараша

2.5. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления "
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользова-
телей
1
2
3
4
5
6
1
О наличии и
движении зерна у
участников
зернового рынка
декадная
12-2
7, 17, 27 января,
7, 17, 27
февраля,
7, 17, 27
марта,
7, 17, 27
апреля,
7, 17, 27
мая,
7, 17, 27
июня,
7, 17, 27
июля,
7, 17, 27
августа,
7, 17, 27
сентября,
7, 17, 27
октября
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября
2
Отчет о движении
хлебопродуктов и
маслосемян
декадная

2.5. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Р/с N Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Астық рыногына
қатысушылардағы
астықтың қолда
бар-жоғы және
қозғалысы туралы
он
күндік
12-2
7,17,27
қаңтар,
7,17,27
ақпан,
7,17,27
наурыз,
7,17,27
сәуір,
7,17,27
мамыр,
7,17,27
маусым,
7,17,27
шілде,
7,17,27
тамыз,
7,17,27
қыркүйек,
7,17,27
қазан
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан
2
Нан өнімдерінің
және майлы
дәндердің қоз-
ғалысы туралы
есеп
он
күндік

12-6
8, 18, 28
января,
8, 18, 28
февраля,
8, 18, 28
марта,
8, 18, 28
апреля,
8, 18, 28
мая,
8, 18, 28
июня,
8, 18, 28
июля,
8, 18, 28
августа,
8, 18, 28
сентября,
8, 18, 28
октября,
8, 18, 28
ноября,
8, 18, 28
декабря
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
3
Отчет по племенному
делу в животновод-
стве (крупный
рогатый скот
молочного
направления)
кварталь-
ная
11-1
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
7 февраля,
7 мая,
7 августа,
7 ноября
4
Отчет по племенному
делу в животновод-
стве (крупный
рогатый скот
мясного
направления)
кварталь-
ная
11-2
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
7 февраля,
7 мая,
7 августа,
7 ноября
5
Отчет по племенному
делу в животновод-
стве (овцы)
кварталь-
ная
11-3
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
7 февраля,
7 мая,
7 августа,
7 ноября
6
Отчет по племенному
делу в животновод-
стве (свиньи)
кварталь-
ная
11-4
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
7 февраля,
7 мая,
7 августа,
7 ноября
7
Отчет по племенному
делу в животновод-
стве (лошади)
кварталь-
ная
11-5
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
7 февраля,
7 мая,
7 августа,
7 ноября
8
Отчет по племенному
делу в животновод-
стве (верблюды)
кварталь-
ная
11-6
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
9
Отчет по племенному
делу в птицеводстве
кварталь-
ная
11-7
7 января,
7 апреля,
7 июля,
7 октября
7 февраля,
7 мая,
7 августа,
7 ноября
10
Отчет о заборе,
использовании и
водоотведении вод
годовая
2-ТП
(водхоз)
10 января
20 июня
11
Отчет порубкам,
мерам ухода за
лесом, отпуску
древесины, подсочке
и побочным лесным
пользованиям
годовая
3-год
1 февраля
20 февраля
12
Учет лесного фонда
годовая
1
1 февраля
20 февраля
13
Отчет об остатках
древесины на
лесосеках и очистке
мест рубок
годовая
4-лх
20 июня
10 июля
14
Отчет о работе
с лесными
культурами и
о лесовозобновлении
годовая
8-лх
10 ноября
1 декабря
15
Отчет о подготовке
и передаче
лесосечного фонда,
его породном
составе и товарной
структуре
годовая
13-лх
5 октября
10 ноября
16
Отчет о посевных
качествах семян
древесных и
кустарниковых пород
годовая
17-лх
20 января
10 февраля
17
Отчет о лесных
пожарах
декадная
1 пожар
(лес)
9, 19, 29
числа с
начала
пожароопас-
ного сезона
10, 20, 30
числа с
начала
пожароопас-
ного сезона
18
Отчет о нарушениях
лесного
законодательства
кварталь-
ная
5-лесхоз
1 января,
1 апреля,
1 июля,
1 октября
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
19
Отчет об отпуске
древесины и
поступлении
лесного дохода
кварталь-
ная
ЛД
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
2.6. Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респондентами
сводных
данных для
пользова-
телей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о назначении и
выплате материально-
го обеспечения на
детей-инвалидов,
воспитывающихся и
обучающихся на дому
кварталь-
ная
2-матери-
альное
обеспечение
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
2
Отчет о назначении
и выплате жилищной
помощи
кварталь-
ная
3-жилищная
помощь
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
3
Отчет о рынке труда
и социальной
поддержке безработ-
ных в Республике
Казахстан
кварталь-
ная
2-Т
(рынок
труда)
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
4
Отчет по ввозу
иностранной
рабочей силы в
Республике Казахстан
и вывозу рабочей
силы из Республики
Казахстан за границу
месячная
1-ИР
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
4 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
5
Отчет о численности
обратившихся за
трудовым
посредничеством
месячная
1-Т
(трудоуст-
ройство)
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
4 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
6
Отчет о назначении
и выплате пенсий и
пособий
кварталь-
ная
1-Собес
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
28 февраля,
31 мая,
31 августа,
30 ноября
7
Отчет о численности
получателей пенсий
и пособий и суммах
назначенных им
месячных пенсий и
пособий
полугодо-
вая
3-Соц
30 января,
30 июля
28 февраля,
31 августа
8
Отчет о численности
обратившихся за
трудовым
посредничеством в
частное агентство
занятости
месячная
3-Т
(трудоуст-
ройство)
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
4 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
9
Сведения о скрытой безработице
месячная
3-ТН
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
4 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
10
Отчет о беженцах
полугодо-
вая
Беженцы
20 января,
20 июля
10 февраля,
10 августа
11
Отчет о приеме и
хозяйственном
устройстве
переселенцев
коренной
национальности,
прибывших из-за
рубежа в Республику
Казахстан
полугодо-
вая
17-П
20 января,
20 июля
10 февраля,
10 августа

12-6
8,18,28
қаңтар,
8,18,28
ақпан,
8,18,28
наурыз,
8,18,28
сәуір,
8,18,28
мамыр,
8,18,28
маусым,
8,18,28
шілде,
8,18,28
тамыз,
8,18,28
қыркүйек,
8,18,28
қазан,
8,18,28
қараша,
8,18,28
желтоқсан
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
3
Мал шаруашылы-
ғындағы мал
тұқымын асылдан-
дыру ісі бойынша
есеп (сүт бағы-
тындағы ірі қара
мал)
тоқсан-
дық
11-1
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
7 ақпан,
7 тамыз,
7 мамыр,
7 қараша
4
Мал шаруашылы-
ғындағы мал
тұқымын асылдан-
дыру ісі бойынша
есеп (ет бағы-
тындағы ірі қара
мал)
тоқсан-
дық
11-2
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
7 ақпан,
7 тамыз,
7 мамыр,
7 қараша
5
Мал шаруашылы-
ғындағы мал
тұқымын асылдан-
дыру ісі бойынша
есеп (қой)
тоқсан-
дық
11-3
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
7 ақпан,
7 тамыз,
7 мамыр,
7 қараша
6
Мал шаруашылы-
ғындағы мал
тұқымын асылдан-
дыру ісі бойынша
есеп (шошқа)
тоқсан-
дық
11-4
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
7 ақпан,
7 тамыз,
7 мамыр,
7 қараша
7
Мал шаруашылы-
ғындағы мал
тұқымын асылдан-
дыру ісі бойынша
есеп (жылқы)
тоқсан-
дық
11-5
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
7 ақпан,
7 тамыз,
7 мамыр,
7 қараша
8
Мал шаруашылы-
ғындағы мал
тұқымын асылдан-
дыру ісі бойынша
есеп (түйе)
тоқсан-
дық
11-6
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
9
Құс шаруашылы-
ғындағы құс
тұқымын асылдан-
дыру ісі бойынша
есеп
тоқсан-
дық
11-7
7 қаңтар,
7 сәуір,
7 шілде,
7 қазан
7 ақпан,
7 мамыр,
7 тамыз,
7 қараша
10
Су алу, суды
пайдалану және
су тарту туралы
есеп
жылдық
2-ТП (су шаруаш.)
10 қаңтар
20 маусым
11
Ағаш кесу,
орманды күтіп-
баптау шаралары,
сүрек өткізу,
сөл алу және
жанама пайдалану
жөніндегі есеп
жылдық
3 жыл
1 ақпан
20 ақпан
12
Орман қорын
есепке алу
жылдық
1
1 ақпан
20 ақпан
13
Кеспеағаш аймақ-
тарындағы сүрек-
тің қалдықтары
және кесу жүргі-
зілген орындарды
тазалау туралы
есеп
жылдық
4-ош
20 маусым
20 шілде
14
Орман ағаштарын
өсіру жұмысы
және орманды
қайта жаңғырту
туралы есеп
жылдық
8-ош
10 қараша
1 желтоқсан
15
Кеспеағаш қорын
дайындау және
беру, оның тұ-
қымдық құрамы
мен тауарлық
құрылымы туралы
есеп
жылдық
13-ош
5 қазан
10 қараша
16
Ағаш және бұта
тұқымдас екпелер
тұқымдарының
себу сапасы
туралы есеп
жылдық
17-ош
20 қаңтар
10 ақпан
17
Орман өрті
туралы есеп
он
күндік
1 өрт
(орман)
өрт қаупі
мол маусым
басталғаннан
бастап
9,19,29
күндері
өрт қаупі
мол маусым
басталғаннан
бастап
10, 20, 30
күндері
18
Орман заңнамасы-
ның бұзылуы
туралы есеп
тоқсан-
дық
5-орманшар
1 қаңтар,
1 сәуір,
1 шілде,
1 қазан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
19
Сүрек өткізу
және орман табы-
сының түсімі
туралы есеп
тоқсан-
дық
ОТ
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
2.6. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Р/с N Статистикалық байқаудың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің бастапқы деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Үйде тәрбиелене-
тін және оқитын
мүгедек-балалар-
ға материалдық
қамсыздандыруды
тағайындау және
төлеу туралы
есеп
тоқсан-
дық
2 - материал-
дық қам-
сыздандыру
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
15 қараша
2
Тұрғын үй көме-
гін тағайындау
және төлеу
туралы есеп
тоқсан-
дық
3 -
тұрғын үй көмегі
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
15 қараша
3
Қазақстан Рес-
публикасындағы
еңбек рыногі
және жұмыссыз-
дарды әлеуметтік
қолдау туралы
есеп
айлық
2-Е
(еңбек
рыногі)
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
4
Шетелден Қазақс-
тан Республика-
сына жұмыс күшін
әкелу және
Қазақстан
Республикасынан
шетелге жұмыс
күшін әкету
бойынша есеп
айлық
N 1-ШК
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
5
Еңбек
делдалдығына
өтініш
білдіргендердің
саны туралы есеп
айлық
1-Е
(жұмысқа
орналасты-
ру)
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
6
Зейнетақы мен
жәрдемақы
тағайындау және
төлеу туралы
есеп
тоқсан-
дық
1 -
Әлеуметтік
қамсыздан-
дыру
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
28 ақпан,
31 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
7
Зейнетақы мен
жәрдемақы алушы-
лар саны және
оларға тағайын-
далған айлық
зейнетақы мен
жәрдемақының
сомасы туралы
есеп
жарты
жылдық
3 -
Әлеуметтік
30 қаңтар,
30 шілде
28 ақпан,
31 тамыз
8
Жұмыспен қамту-
дың жеке агент-
тігіне еңбек
делдалдығы үшін
барғандардың
саны туралы есеп
айлық
3-Е
(жұмысқа
орналасты-
ру)
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
9
Жасырын
жұмыссыздық
туралы
мәліметтер
айлық
3-ТН
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
10
Босқындар туралы
есеп
жарты
жылдық
Босқындар
20 қаңтар,
20 шілде
10 ақпан,
10 тамыз
11
Қазақстан
Республикасына
шетелден қоныс
аударған қазақ
ұлтын қабылдау
және шаруашылық-
қа орналастыру
туралы есеп
жарты
жылдық
17-Қ
20 қаңтар,
20 шілде
10 ақпан,
10 тамыз

2.7. Министерство финансов Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользова-
телей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об освоении
и погашении
правительственных
и гарантированных
государством займов
месячная
1-ОПЗ
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
20 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
2.8. Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользовате-
лей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о выполнении
организационно-
технических
мероприятий по
нефтедобывающей
отрасли
месячная
ОТМ
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
2
Отчет о выполнении
организационно-
технических
мероприятий по
подготовке к зиме
сезонная
ЗИМ
5 октября
15 октября
3
Отчет о состоянии
условий труда на
предприятиях
годовая
УТП
25 января
10 февраля
4
Отчет о ликвидации
скважин
кварталь-
ная
ЛК
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
20 февраля,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
5
Отчет о ремонте
скважин
кварталь-
ная
PC
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
20 февраля,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
6
Отчет о добыче
жидкости и нефти
месячная
ДЖ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
7
Отчет о состоянии
фонда скважин
месячная
ФС
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
8
Отчет о выполнении
лицензионных/конт-
рактных условий
недропользователями
(твердые полезные
ископаемые)
кварталь-
ная
1-ЛКУ
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
15 февраля,
15 мая,
15 августа,
15 ноября
9
Отчет о выполнении
лицензионных/конт-
рактных условий
недропользователями
(углеводородное
сырье)
кварталь-
ная
2-ЛКУ
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
15 февраля,
15 мая,
15 августа,
15 ноября
10
Отчет о выполнении
лицензионных/конт-
рактных условий
недропользователями
(подземные воды)
кварталь-
ная
3-ЛКУ
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
15 февраля,
15 мая,
15 августа,
15 ноября
11
Отчет о выполнении
контрактных условий
недропользователями
операции, не
связанные с добычей)
кварталь-
ная
4-ЛКУ
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
15 февраля,
15 мая,
15 августа,
15 ноября
12
Отчет об услугах и
работах, закупленных
предприятием
месячная
УР
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
13
Отчет об оборудова-
нии и материалах,
закупленных
предприятием
месячная
ОМ
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря 25 декабря

2.7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Р/с N Статистикалық байқаудың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Үкіметтік және
мемлекеттік
кепілдік берген
қарыздарды игеру
және өтеу туралы
есеп
айлық
1-ҚИӨ
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
2.8. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
Р/с N Статистикалық байқаудың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Мұнай өндіру
саласы бойынша
ұйымдық-техника-
лық іс-шараларды
орындау туралы
есеп
айлық
ҰТШ
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
2
Қысқа дайындық
бойынша ұйымдық-
техникалық іс-
шараларды орын-
дау туралы есеп
маусым-
дық
ҚЫС
5 қазан
5 қазан
3
Кәсіпорындардағы
еңбек жағдайла-
рының жай-күйі
туралы есеп
жылдық
КЕЖ
25 қаңтар
10 ақпан
4
Ұңғымаларды жою
туралы есеп
тоқсан-
дық
ҰЖО
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
20 ақпан,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
5
Ұңғымаларды жөн-
деу туралы есеп
тоқсан-
дық
ҰЖӨ
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
15 ақпан,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
6
Сұйықтық және
мұнай өндіру
туралы есеп
айлық
СӨ
8 қаңтар,
8 ақпан,
8 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
7
Ұңғымалар қоры-
ның жай-күйі
туралы
айлық
ҰҚ
8 қаңтар,
8 ақпан,
8 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
8
Жер қойнауын
(қатты пайдалы
қазбалар) пайда-
ланушылардың
лицензиялық/ке-
лісім шарт шарт-
тарын орындау
туралы есебі
тоқсан-
дық
1-ЛКШ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
9
Жер қойнауын
(көмірсутек шикізаты) пайда-
ланушылардың
лицензиялық/ке-
лісім шарт шарт-
тарын орындау
туралы есебі
тоқсан-
дық
2-ЛКШ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
10
Жер қойнауын
(жерасты сулары)
пайдаланушылар-
дың лицензиялық
/келісім шарт
шарттарын орын-
дау туралы есебі
тоқсан-
дық
3-ЛКШ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
11
Жер қойнауын
(өндіруге байла-
нысты емес
операциялар)
пайдаланушылар-
дың келісім шарт
шарттарын орын-
дау туралы есебі
тоқсан-
дық
4-ЛКШ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
12
Кәсіпорын сатып
алған қызметтер
мен жұмыстар
туралы есеп
айлық
ҚЖ
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
13
Кәсіпорын сатып
алған жабдықтар
мен материалдар
туралы есеп
айлық
ЖМ
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан

2.9. Министерство юстиции Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об отдельных
инфекционных и
паразитарных
заболеваниях
кварталь-
ная
1-ГСЭН
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
2
Отчет медицинской
части следственного
изолятора, исправи-
тельного учреждения
годовая
1-леч СК
10 января
20 июня
3
Отчет больницы
уголовно-исполни-
тельной системы
годовая
1-леч СКБ
10 января
20 июня
4
Отчет медицинского
отдела
годовая
2-леч
10 января
20 июня
5
Отчет о причинах
временной
нетрудоспособности
годовая
16-ВН
10 января
20 июня
6
Отчет дома ребенка
годовая
21-Б
10 января
20 июня
7
Отчет о работе
коллегии адвокатов
полугодо-
вая,
годовая
14
5 января
25 января
2.10. Национальный Банк Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о финансовых
требованиях к
нерезидентам и
обязательствах
передними
кварталь-
ная
1-ПБ
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Отчет о поступле-
ниях и платежах за
грузовые и
пассажирские
перевозки и
другие транспортные
операции
кварталь-
ная
2-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Отчет о поступле-
ниях и платежах за
грузовые и
пассажирские
перевозки по
железным дорогам
кварталь-
ная
3-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Отчет об операциях,
осуществленных от
имени транспортных
предприятий-
нерезидентов
кварталь-
ная
4-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
5
Отчет о выручке,
полученной от
транспортных
предприятий-
нерезидентов
кварталь-
ная
5-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
6
Отчет об услугах
связи, полученных
от нерезидентов
(предоставленных
нерезидентам)
кварталь-
ная
6-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
7
Отчет об услугах и
субсидиях полученных
от нерезидентов
(предоставленных
нерезидентам)
кварталь-
ная
7-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
8
Отчет о состоянии
финансовых требова-
ний к нерезидентам
и обязательств
перед ними
кварталь-
ная
9-ПБ
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
9
Отчет о международ-
ных операциях с
нерезидентами
кварталь-
ная
10-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
10
Отчет о международ-
ных страховых
операциях и
перестраховании
кварталь-
ная
11-ПБ
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
11
Отчет по
официальным
зарубежным займам
Казахстана»
кварталь-
ная
14-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
12
Отчет о международ-
ных операциях по
ценным бумагам
с нерезидентами
кварталь-
ная
15-ПБ
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
13
Отчет о движении
наличной иностранной
валюты
месячная
16-ПБ
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
31 января,
28 февраля,
31 марта,
30 апреля,
31 мая,
30 июня,
31 июля,
31 августа,
30 сентября,
31 октября,
30 ноября,
31 декабря
14
Отчет о получении и
освоении грантов и
об использовании
и погашении
иностранных кредитов
кварталь-
ная
11-ОБ
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
15
Отчет о требованиях
и обязательствах по
секторам экономики
кварталь-
ная
СО
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
для
внутренних
целей для
составления
монетарного
обзора
финансовых
организаций
16
Анкета обследования
предприятий о
расходах на
транспортировку и
страхование при
экспорте и импорте
товаров
годовая
анкета
1 июля
31 марта
17
Анкета обследования
предприятий по
платежному балансу
единовре-
менная
анкета
в течение
года
по мере
выявления
респондентов
1 октября
18
Отчет о вкладах и
ставках вознаграж-
дения по ним
месячная
1-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
19
Отчет о займах и
ставках вознаграж-
дения по ним
месячная
2-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
20
Отчет об остатках
фактической
задолженности по
займам
месячная
3-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
21
Отчет о
предоставленных
займах
месячная
4-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
22
Отчет о текущих
счетах клиентов
и ставках
вознаграждения по
ним
месячная
5-СБ
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
23
Отчет о покупке/
продаже наличной
иностранной валюты
обменными пунктами
месячная
6-СБ
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
24
Отчет о займах
крестьянским
(фермерским)
хозяйствам и
ставках
вознаграждения
по ним
месячная
7-СБ
9 января,
9 февраля,
9 марта,
9 апреля,
9 мая,
9 июня,
9 июля,
9 августа,
9 сентября,
9 октября,
9 ноября,
9 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
25
Отчет по
межбанковским
займам и вкладам
банка
ежене-
дельная
8-СБ
На второй
рабочий
день после
отчетного
периода
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
26
Отчет о внебиржевых
операциях банков
ежеднев-
ная
9-СБ
На
следующий
день после
отчетного

2.9. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Р/с N Статистикалық байқаудың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің
астапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Жекелеген жұқпалы
және паразитарлық
аурулар туралы
есеп
тоқсан-
дық
1-МСЭҚ
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
2
Тергеу изоляторы-
ның, түзету меке-
месінің медицина-
лық бөлімінің
есебі
жылдық
1-СК емдеу
10 қаңтар
20 маусым
3
Қылмыстық-атқару
жүйесі аурухана-
сының есебі
жылдық
1-СКБ
емдеу
10 қаңтар
20 маусым
4
Медициналық
бөлім есебі
жылдық
2-емдеу
10 қаңтар
20 маусым
5
Уақытша еңбекке
жарамсыздық себеп
-тері туралы есеп
жылдық
16-УЖ
10 қаңтар
20 маусым
6
Сәбилер үйінің
есебі
жылдық
21-Б
10 қаңтар
20 маусым
7
Адвокаттар алқаларының
жұмысы туралы
есеп
жарты
жылдық,
жылдық
14
5 қаңтар
25 қаңтар
2.10. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Р/с N Статистикалық байқаудың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің бастапқы деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Резидент емес-
терге қойылатын
қаржы талаптары
және олардың ал-
дындағы міндет-
тер туралы есеп
тоқсан-
дық
1-ПБ
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Жүк және жолау-
шылар тасымал-
даудан, басқа
да көліктік
операциялардан
түскен түсімдер
мен төлемдер
туралы есеп
айлық
2-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Темір жолдар
бойынша жүк және
жолаушылар тасы-
малдаудан түскен
түсімдер мен
төлемдер туралы
есеп
тоқсан-
дық
3-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
Көліктік кәсіп-
орындар-резидент
еместер атынан
жүзеге асырылған
операциялар
туралы есеп
тоқсан-
дық
4-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
5
Көліктік кәсіп-
орындар-резидент
еместерден
алынған түсім
туралы есеп
тоқсан-
дық
5-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
6
Резидент емес-
терден алынған
(резидент емес-
терге көрсетіл-
ген) байланыс
қызметтері
туралы есеп
тоқсан-дық
6-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
7
Резидент емес-
терден алынған
(резидент емес-
терге көрсетіл-
ген) қызметтер
мен субсидиялар
туралы есеп
тоқсан-
дық
7-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
8
Резидент емес-
терге қойылатын
қаржы талаптары-
ның және олардың
алдындағы мін-
деттердің жай-
күйі туралы есеп
тоқсан-
дық
9-ПБ
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
9
Резидент емес-
термен жасалатын
халықаралық
операциялар
туралы есеп
тоқсан-
дық
10-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
10
Халықаралық сақ-
тандыру опера-
циялары және
қайта сақтандыру
туралы есеп
тоқсан-
дық
11-ПБ
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
11
"Қазақстанның
ресми шетелдік
қарыздары
бойынша" есеп
тоқсан-
дық
14-ПБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
12
Резидент емес-
термен бағалы
қағаздар бойынша
жасалатын халық-
аралық операция-
лар туралы есеп
тоқсан-
дық
15-ПБ
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
13
Қолда бар
шетелдік
валютаның
қозғалысы
туралы есеп
айлық
16-ПБ
15 қаңтар,
15 шілде,
15 ақпан,
15 тамыз,
15 наурыз,
15
қыркүйек,
15 сәуір,
15 қазан,
15 мамыр,
15 қараша,
15 маусым,
15
желтоқсан
31 қаңтар,
31 шілде,
28 ақпан,
31 тамыз,
31 наурыз,
30 қыркүйек,
30 сәуір,
31 қазан,
30 мамыр,
30 қараша,
30 маусым,
31 желтоқсан
14
Гранттарды алу
және игеру,
шетелдік кредит-
терді пайдалану
және өтеу туралы
есеп
тоқсан-
дық
11-ОБ
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
15
Экономика сек-
торлары бойынша
талаптар мен
міндеттер туралы
есеп
тоқсан-
дық
СМ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
қаржы
ұйымдарының
монетарлық
шолуларын
құруға ар-
налған ішкі
мақсаттар
үшін
16
Кәсіпорындарды
тауарлардың
экспорты және
импорты кезінде
тасымалдауға
және сақтандыру-
ға кеткен шығыс-
тары туралы зер-
ттеу сауалнамасы
жылдық
сауалнама
1 шілде
1 наурыз
17
Кәсіпорындарды
төлем балансы
бойынша зерттеу
сауалдамасы
бір
жолғы
сауалнама
респондент-
терді анық-
тау бойынша
бір жыл
ішінде
1 қазан
18
Салымдар және
олар бойынша
сыйақы
ставкалары
туралы есеп
айлық
1-СБ
8 қаңтар,
8 шілде,
8 ақпан,
8 тамыз,
8 наурыз,
8 қыркүйек,
8 сәуір,
8 қазан,
8 мамыр,
8 қараша,
8 маусым,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 шілде,
25 ақпан,
25 тамыз,
25 наурыз,
25 қыркүйек,
25 сәуір,
25 қазан,
25 мамыр,
25 қараша,
25 маусым,
25 желтоқсан
19
Қарыздар және
олар бойынша
сыйақы
ставкалары
туралы есеп
айлық
2-СБ
8 қаңтар,
8 шілде,
8 ақпан,
8 тамыз,
8 наурыз,
8 қыркүйек,
8 сәуір,
8 қазан,
8 мамыр,
8 қараша,
8 маусым,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 шілде,
25 ақпан,
25 тамыз,
25 наурыз,
25 қыркүйек,
25 сәуір,
25 қазан,
25 мамыр,
25 қараша,
25 маусым,
25 желтоқсан
20
Қарыздар бойынша нақты берешектің қалдықтары туралы есеп
айлық
3-СБ
8 қаңтар,
8 шілде,
8 ақпан,
8 тамыз,
8 наурыз,
8 қыркүйек,
8 сәуір,
8 қазан,
8 мамыр,
8 қараша,
8 маусым,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 шілде,
25 ақпан,
25 тамыз,
25 наурыз,
25 қыркүйек,
25 сәуір,
25 қазан,
25 мамыр,
25 қараша,
25 маусым,
25 желтоқсан
21
Берілген қарыздар туралы есеп
айлық
4-СБ
8 қаңтар,
8 шілде,
8 ақпан,
8 тамыз,
8 наурыз,
8 қыркүйек,
8 сәуір,
8 қазан,
8 мамыр,
8 қараша,
8 маусым,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 шілде,
25 ақпан,
25 тамыз,
25 наурыз,
25 қыркүйек,
25 сәуір,
25 қазан,
25 мамыр,
25 қараша,
25 маусым,
25 желтоқсан
22
Клиенттердің
ағымдағы шоттары
және олар
бойынша сыйақы
ставкалары
туралы есеп
айлық
5-СБ
7 қаңтар,
7 шілде,
7 ақпан,
7 тамыз,
7 наурыз,
7 қыркүйек,
7 сәуір,
7 қазан,
7 мамыр,
7 қараша,
7 маусым,
7 желтоқсан
25 қаңтар,
25 шілде,
25 ақпан,
25 тамыз,
25 наурыз,
25 қыркүйек,
25 сәуір,
25 қазан,
25 мамыр,
25 қараша,
25 маусым,
25 желтоқсан
23
Айырбастау
пункттерінің
қолма-қол шетел
валютасын сатып
алуы/сатуы
туралы есеп
айлық
6-СБ
7 қаңтар,
7 шілде,
7 ақпан,
7 тамыз,
7 наурыз,
7 қыркүйек,
7 сәуір,
7 қазан,
7 мамыр,
7 қараша,
7 маусым,
7 желтоқсан
15 қаңтар,
15 шілде,
15 ақпан,
15 тамыз,
15 наурыз,
15 қыркүйек,
15 сәуір,
15 қазан,
15 мамыр,
15 қараша,
15 маусым,
15 желтоқсан
24
Шаруа (фермер)
қожалықтарына
берілген
қарыздар және
олар бойынша
сыйақы
ставкалары
туралы есеп
айлық
7-СБ
9 қаңтар,
9 шілде,
9 ақпан,
9 тамыз,
9 наурыз,
9 қыркүйек,
9 сәуір,
9 қазан,
9 мамыр,
9 қараша,
9 маусым,
9 желтоқсан
25 қаңтар,
25 шілде,
25 ақпан,
25 тамыз,
25 наурыз,
25 қыркүйек,
25 сәуір,
25 қазан,
25 мамыр,
25 қараша,
25 маусым,
25 желтоқсан
25
Банктің
банкаралық
қарыздары мен
салымдары
жөніндегі есеп
апта
сайынғы
8-СБ
Есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
жұмыс күні
15 қаңтар,
15 шілде,
15 ақпан,
15 тамыз,
15 наурыз,
15 қыркүйек,
15 сәуір,
15 қазан,
15 мамыр,
15 қараша,
15 маусым,
15 желтоқсан
26
Банктердің
биржадан тыс
операциялары
туралы есеп
күн
сайынғы
9-СБ
Есепті күн-
нен кейінгі
күні сағат

до 17-00
часов
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
27
Отчет об оборотах
наличных денег
(кассовые обороты)
банков и
организаций,
осуществляющих
отдельные виды
банковских операций
месячная
10-СБ
на 5
рабочий
день после
отчетного
периода
31 января,
28 февраля,
31 марта,
30 апреля,
31 мая,
30 июня,
31 июля,
31 августа,
30 сентября,
31 октября,
30 ноября,
31 декабря
2.11. Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Периодич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респонден-
тами
сводных
данных для
пользователей
1
2
3
4
5
6
1
О наличии земель и
распределении их
по категориям,
собственникам
земельных участков,
землепользователям
и угодьям
годовая
22
20 декабря
20 января
2
О наличии орошаемых
земель и
распределении их
по категориям,
собственникам
земельных участков,
землепользователям
и угодьям
годовая
22-А
20 декабря
20 января
1. Общегосударственные статистические работы
1.1. Структурная статистика
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Периодич-
ность
выпуска
Сроки
представ-
ления-
статинфор-
мации для
пользова-
телей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Финансово-хозяйст-
венная деятельность
крупных и средних
предприятий в
Республике Казахстан
кварталь-
ная
19 марта,
19 июня,
19 сентября,
19 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-ПФ
2
Финансово-хозяйст-
венная деятельность
предприятий в
Республике Казахстан
годовая
16 июня
статисти-
ческий
бюллетень
1-ПФ, 2-МП
3
Деятельность
микрокредитных
организаций в
Республике Казахстан
кварталь-
ная
12 марта,
12 июня,
12 сентября,
12 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-МКО
4
Деятельность
микрокредитных
организаций в
Республике Казахстан
годовая
5 июня
статисти-
ческий
бюллетень
1-МКО
5
Основные показатели
рынка государствен-
ных ценных бумаг в
Республике Казахстан
годовая
8 мая
экспресс-
информация
1-ЦБ(гос)
6
Основные фонды
Республики Казахстан
годовая
22 августа
статисти-
ческий
бюллетень
11 и 2-МП,
2-КС
7
Лизинговая
деятельность в
Республике Казахстан
полугодо-
вая
28 августа
статисти-
ческий
бюллетень
1-лизинг
8
Лизинговая
деятельность в
Республике Казахстан
годовая
11 апреля
статисти-
ческий
бюллетень
1-лизинг
9
Деятельность малых
предприятий
в Республике
Казахстан
кварталь-
ная
11 марта,
11 июня,
11 сентября,
11 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
2-МП
10
Деятельность малых
предприятий в
Республике Казахстан
годовая
16 июня
статисти-
ческий
бюллетень
2-МП
11
Мониторинг малого
предпринимательства
в Республике
Казахстан
месячная
15 февраля,
14 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
14 ноября,
15 декабря
экспресс-
информация

17-00-ге
дейін
27
Банк операцияла-
рының жекелеген
түрлерін жүзеге
асыратын банктер
мен ұйымдардың
қолма-қол ақша-
ларының айналымы
(кассалық
айналымдары)
туралы есеп
айлық
10-СБ
Есепті кезеңнен кейінгі бесінші жұмыс күні
31 қаңтар,
31 шілде,
28 ақпан,
31 тамыз,
31 наурыз,
30 қыркүйек,
30 сәуір,
31 қазан,
31 мамыр,
30 қараша,
30 маусым,
31 желтоқсан
2.11. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
Р/с N Статистикалық байқаудың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректерді
Пайдалану-
шыларға
жиынтық
деректерді
ұсыну мерзімі 1)
1 2 3 4 5 6
1
Жердің қолда бары
және олардың
санаттары, жер
учаскелерінің
меншік иелері,
жерді пайдалану-
шылар және пайда-
ланылатын жерлер
бойынша бөлу
туралы
жылдық
22
20 желтоқсан
20 қаңтар
2
Суармалы жерлер-
дің қолда бары
және олардың
санаттары, жер
учаскелерінің
меншік иелері,
жерді пайдалану-
шылар және
пайдаланылатын
жерлер бойынша
бөлу туралы
жылдық
22-А
20 желтоқсан
20 қаңтар
1. Жалпымемлекеттік статистикалық жұмыстар
1.1. Құрылымдық статистика
Р/с N Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс
ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Рес-
публикасындағы
ірі және орта
кәсіпорындардың
қаржы-шаруашылық
қызметі
тоқсан-
дық
19 наурыз,
19 маусым,
19 қыркүйек,
19 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-ҚӨ
2
Қазақстан Рес-
публикасындағы
кәсіпорындардың
қаржы-шаруашылық
қызметі
жылдық
16 маусым
статисти-
калық
бюллетень
1-ҚӨ, 2-ШК
3
Қазақстан Рес-
публикасындағы
микрокредиттік
ұйымдардың
қызметі
тоқсан-
дық
12 наурыз,
12 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-МКҰ
4
Қазақстан Рес-
публикасындағы
микрокредиттік
ұйымдардың
қызметі
жылдық
5 маусым
статисти-
калық
бюллетень
1-МКҰ
5
Қазақстан Рес-
публикасындағы
мемлекеттік баға-
лы қағаздар рыно-
гының негізгі
көрсеткіштері
жылдық
8 мамыр
жедел-
ақпарат
1-ҚБ
(мемл.)
6
Қазақстан Рес-
публикасының
негізгі қорлары
жылдық
22 тамыз
статисти-
калық
бюллетень
11 және
2-ШК, 2-ҚК
7
Қазақстан Рес-
публикасындағы
лизингтік қызмет
жарты
жылдық
28 тамыз
статисти-
калық
бюллетень
1-лизинг
8
Қазақстан Рес-
публикасындағы
лизингтік қызмет
жылдық
11 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
1-лизинг
9
Қазақстан Рес-
публикасындағы
шағын кәсіпорын-
дар қызметі
тоқсан-
дық
11 наурыз,
11 маусым,
11 қыркүйек,
11 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
2-ШК
10
Қазақстан Рес-
публикасындағы
шағын кәсіпорын-
дар қызметі
жылдық
16 маусым
статисти-
калық
бюллетень
2-ШК
11
Қазақстан Рес-
публикасындағы
шағын кәсіпкерлік
мониторингі
айлық
15 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
жедел
ақпарат

2-МП, 24-сх,
данные
Налогового
комитета
по ИП
1.2. Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
N
п/п
Наименование статистических
работ
Периодич-
ность
выпуска
Сроки
представле-
ния
статинфор-
мации для
пользователей
Форма
предс-
тавления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Основные
показатели развития
животноводства в
Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
статис-
тический
бюллетень
24-сх,
А-008
2
Основные показатели
развития животно-
водства в
специализированных
хозяйствах со
средне и
крупнотоварным
производством в
Республике Казахстан
квар-
тальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
статис-
тический
бюллетень
24-сх
3
Численность скота
и птицы в
Республике Казахстан
годовая
20 марта
статис-
тический
бюллетень
24-сх,
А-002,
6-ж
(фермер),
7-ж
(населе-
ние)
4
Производство продук-
ции животноводства
в Республике
Казахстан
годовая
20 марта
статис-
тический
бюллетень
24-сх,
А-008
5
О деятельности
крестьянских
(фермерских)
хозяйств в
Республике Казахстан
годовая
24 марта
статис-
тический
бюллетень
А-001
6
Основные показатели
рыболовства и
рыбоводства в
Республике Казахстан
годовая
17 марта
статис-
тический
бюллетень
1-рыба,
А-10
(рыба)
7
Лесное хозяйство в
Республике Казахстан
годовая
11 марта
статис-
тический
бюллетень
1-лес, А-11 (лес)
8
О деятельности сельхозпредприятий в Республике Казахстан
годовая
21 апреля
статис-
тический
бюллетень
1-сх
9
О наличии
сельхозформирований
в Республике
Казахстан
полуго-
довая
15 февраля,
15 августа
экспресс-
информация
6-ж
(фермер),
7-ж
(населе-
ние),
6-р
(фермер),
7-р
(населе-
ние)
10
О расходе кормов
скоту и птице в
сельскохозяйственных
предприятиях в
Республике Казахстан
годовая
31 марта
статис-
тический
бюллетень
10-сх
11
Охотничье хозяйство
в Республике
Казахстан
годовая
18 февраля
статис-
тический
бюллетень
2-охота,
А-12
(охота)
12
Наличие зерновых и
бобовых (на зерно) культур в Республике
Казахстан
годовая,
месячная
25 января,
10 ноября,
10 декабря
экспресс-
информация
2-сх (зерно)
13
Посевные площади
сельскохозяйственных
культур под урожай
2008 года в
Республике Казахстан
годовая
1 августа
статис-
тический
бюллетень
4-сх,
6-р,
7-р
14
Валовой сбор
сельскохозяйственных
культур в
Республике Казахстан
годовая
20 декабря
статис-
тический
бюллетень
29-сх,
А-005,
А-006,
А-007,
А-1
(урожай-
ность),
30-сх
15
Валовая продукция
сельского хозяйства
в Республике
Казахстан
годовая
10 июня
статис-
тический
бюллетень
16
Постройки и
сооружения
сельскохозяйственных
предприятий в
Республике Казахстан
годовая
20 марта
статис-
тический
бюллетень
49-сх
17
Сельскохозяйственная
техника и
оборудование в
сельскохозяйственных
предприятиях,
крупных и средних
крестьянских
(фермерских)
хозяйствах в
Республике Казахстан
годовая
14 апреля
статис-
тический
бюллетень
10-мех
18
Предоставление
услуг в области
сельского хозяйства
в Республике
Казахстан
годовая
28 апреля
статис-
тический
бюллетень
8-сх
(услуги)
19
Индекс физического
объема продукции
сельского хозяйства
в Республике
Казахстан
полуго-
довая
25 января,
25 июля
экспресс-
информация
20
Баланс ресурсов и
использования
основных продуктов
сельского хозяйства
Республики Казахстан
годовая
31 августа
статис-
тический
бюллетень
24-сх,
29-сх,
2-сх,
1-рыба

2-ШК, 24-аш, Салық
комитетінің
ЖК бойынша
деректері
1.2. Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
Р/с N Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс
ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1
Қазақстан Респуб-
ликасындағы мал
шаруашылығы
дамуының негізгі
көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар,
10 шілде,
10 ақпан,
10 тамыз,
10 наурыз,
10 қыркүйек,
10 сәуір,
10 қазан,
10 мамыр,
10 қараша,
10 маусым,
10 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
24-аш,
А-008
2
Қазақстан Респуб-
ликасындағы орта
және ірі тауарлық
өнім өндіретін
мамандандырылған
шаруашылықтардағы
мал шаруашылығы-
ның дамуының негізгі
көрсеткіштері
тоқсан-
дық
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
статисти-
калық
бюллетень
24-аш
3
Қазақстан Респуб-
ликасындағы мал
мен құс саны
жылдық
20 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
24-аш, А-
002, 6-ж
(фермер),
7-ж (халық)
4
Қазақстан Респуб-
ликасындағы мал
шаруашылығы өнім-
дерінің өндірісі
жылдық
20 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
24-аш, А-
008
5
Қазақстан Респуб-
ликасындағы шаруа
(фермер) қожалық-
тарының қызметі
туралы
жылдық
24 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
А-001
6
Қазақстан Респуб-
ликасындағы балық
аулау және балық
өсірудің негізгі
көрсеткіштері
жылдық
17 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
1-балық, А-
10 (балық)
7
Қазақстан Респуб-
ликасындағы орман
шаруашылығы
жылдық
11 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
1-орман, А-
10 (орман)
8
Қазақстан Респуб-
ликасындағы ауыл
шаруашылығы
кәсіпорындарының
қызметі туралы
жылдық
21 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
1-аш
9
Қазақстан Респуб-
ликасындағы ауыл
шаруашылығы құра-
лымдарының бар-
жоғы туралы
жарты
жылдық
15 ақпан,
15 тамыз
жедел-
ақпарат
6-ж (фер-
мер), 6-р
(фермер),
7-р (халық)
10
Қазақстан
Республикасындағы
ауыл шаруашылығы
кәсіпорындарының
мал мен құсқа
жұмсаған жемшөп
шығыстары туралы
жылдық
31 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
10-аш
11
Қазақстан Респуб-
ликасындағы аңшы-
лық шаруашылығы
жылдық
18 ақпан
статисти-
калық
бюллетень
2-аңшылық,
А-12
(аңшылық)
12
Қазақстан Респуб-
ликасындағы дәнді
және бұршақты
(дәнге арналған)
дақылдардың қолда
бары
жылдық
,
айлық
25 қаңтар,
10 қараша,
10 желтоқсан
жедел-
ақпарат
2-аш (астық)
13
Қазақстан Респуб-
ликасында 2007
жылдың астығы
үшін ауыл шаруа-
шылығы дақылдары
себілген егістік
алқаптары
жылдық
1 тамыз
статисти-
калық
бюллетень
4-аш, 6-р,
7-р
14
Қазақстан Респуб-
ликасында ауыл
шаруашылығы
дақылдарын жалпы
жинау
жылдық
20 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
29-аш, А-
005, А-006,
А-007, А-1
(өнімділік), 30-аш
15
Қазақстан Респуб-
ликасында ауыл
шаруашылығының
жалпы өнімі
жылдық
10 маусым
статисти-
калық
бюллетень
16
Қазақстан Респуб-
ликасындағы ауыл
шаруашылығы
кәсіпорындарының
құрылыстары мен
ғимараттары
жылдық
20 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
49-аш
17
Қазақстан Респуб-
ликасының ауыл
шаруашылығы кәсі-
порындарындағы,
ірі және орта
шаруа (фермер)
қожалықтарындағы
ауыл шаруашылығы
техникасы мен
жабдықтары
жылдық
14 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
10-мех
18
Қазақстан Респуб-
ликасының ауыл
шаруашылығы сала-
сындағы қызмет
көрсету
жылдық
28 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
8-аш
(қызмет көрсету)
19
Қазақстан Респуб-
ликасында ауыл
шаруашылығы өнім-
дерінің нақты
көлем индексі
жарты
жылдық
25 қаңтар,
25 шілде
жедел
ақпарат
20
Қазақстан Респуб-
ликасында ауыл
шаруашылығы
негізгі өнімдері-
нің ресурстары
мен пайдалану
баланстары
жылдық
31 тамыз
статисти-
калық
бюллетень
24-аш, 29-
аш, 2-аш,
1-балық

1.9. Статистика связи
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
выпуска
Сроки
представления
статинформа-
ции для
пользователей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели
работы предприятий
связи в Республике
Казахстан
месячная
14 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
12 ноября,
12 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
3-связь
2
Основные показатели
работы предприятий
связи в Республике
Казахстан
годовая
14 мая
статисти-
ческий
бюллетень
1-связь,
2-связь
3
О качестве услуг
предприятий электри-
ческой связи в
Республике Казахстан
полуго-
довая
20 августа,
20 февраля
разрабо-
точные
таблицы
4-связь
4
О технических
средствах предприя-
тий электрической
связи в Республике
Казахстан
полуго-
довая
20 августа,
20 февраля
статисти-
ческий
бюллетень
5-связь
1.10. Статистика туризма
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Периодич-
ность
выпуска
Сроки
представления
статинформа-
ции для
пользователей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Развитие туризма и
гостиничного
хозяйства в
Республике Казахстан
кварталь-
ная
2 июня,
29 августа,
28 ноября
статисти-
ческий
бюллетень
1-туризм,
2-туризм,
Н-010,
Н-030
2
Развитие туризма и
гостиничного
хозяйства в
Республике Казахстан
годовая
27 марта
статисти-
ческий
бюллетень
1-туризм,
2-туризм,
Н-010,
Н-030
3
О расходах домашних
хозяйств на поездки
в Республике
Казахстан
годовая
30 мая
статисти-
ческий
бюллетень
Н-050
1.11. Статистика цен
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Периодич-
ность
выпуска
Сроки
представле-
ния статин-
формации для
пользовате-
лей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Об уровне инфляции в
Республике Казахстан
месячная
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
1 ноября,
1 декабря
экспресс-
информация
Ц-101
2
Об уровне инфляции в
Республике Казахстан
годовая
4 января
экспресс-
информация
Ц-101
3
Уровень инфляции в
странах ЕС и
государствах
Содружества
месячная
3 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
экспресс-
информация
Ц-101,
данные
Евро-
стата,
Статкоми-
тета СНГ
4
Уровень инфляции в
Казахстане и
приграничных
государствах
месячная
28 января,
28 февраля,
28 марта,
28 апреля,
28 мая,
28 июня,
28 июля,
28 августа,
28 сентября,
28 октября,
28 ноября,
28 декабря
экспресс-
информация
Ц-101,
данные
Статко-
митета
СНГ,
обмена
статинфор-
мацией
5
Индекс
потребительских цен
месячная
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
4 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
6
Индекс потребитель-
ских цен для групп
населения с
различным уровнем
среднедушевых
денежных доходов
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
9 января,
8 февраля,
9 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
экспресс-информация
7
Индекс базовой
инфляции
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
экспресс-
информация
Ц-101
8
Индексы цен и
тарифов на
платные услуги
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
9
Индексы цен на
отдельные виды
потребительских
товаров
квар-
тальная
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
10
Индексы розничных
цен
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
11
Розничные цены на
основные
продовольственные
товары в городах
месячная
21 января,
21 февраля,
21 марта,
21 апреля,
21 мая,
21 июня,
21 июля,
21 августа,
21 сентября,
21 октября,
21 ноября,
21 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
12
Цены и тарифы на
отдельные виды
платных услуг в
городах
месячная
26 января,
26 февраля,
26 марта,
26 апреля,
26 мая,
26 июня,
26 июля,
26 августа,
26 сентября,
26 октября,
26 ноября,
26 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
13
Розничные цены
на основные
непродовольственные
товары в городах
месячная
29 января,
28 февраля,
29 марта,
29 апреля,
29 мая,
29 июня,
29 июля,
29 августа,
29 сентября,
29 октября,
29 ноября,
29 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
14
Величина прожиточ-
ного минимума
месячная
29 января,
28 февраля,
29 марта,
29 апреля,
29 мая,
29 июня,
29 июля,
29 августа,
29 сентября,
29 октября,
29 ноября,
29 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
15
Величина
прожиточного
минимума
месячная
3 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
экспресс-
информация
Ц-101
16
Цены на нефть и
продукты
нефтепереработки
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101,
1-ЦП,
2-ЦП,
данные
КТК РК
17
Средние цены на
продукты питания в
отдельных городах
республики,
государствах
граничащих с
Казахстаном
месячная
9 января,
9 февраля,
9 марта,
9 апреля,
9 мая,
9 июня,
9 июля,
9 августа,
9 сентября,
9 октября,
9 ноября,
9 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101,
1-Т,
данные
по обмену
статинфор-
мацией
18
Розничные цены на
товары и услуги в
городах и районных
центрах
квар-
тальная
30 марта,
30 июня,
30 октября,
30 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-101
19
Цены на рынке жилья
месячная
8 января,
8 февраля,
9 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
экспресс-
информация
Ц-101
20
Цены на рынке жилья
полуго-
довая
12 марта,
12 сентября
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-003
21
Соотношение цен
на потребительском
рынке и
инфляционные
ожидания населения
полуго-
довая
26 июня,
26 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-001,
Ц-002
22
Об изменении цен
предприятий-
производителей
промышленной
продукции
месячная
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
1 ноября,
1 декабря
экспресс-
информация
1-ЦП
23
Об изменении цен
предприятий-
производителей
промышленной
продукции
годовая
10 января
экспресс-
информация
1-ЦП
24
Индекс цен
предприятий-
производителей
промышленной
продукции
месячная
3 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-ЦП
25
Цены предприятий-
производителей на
отдельные виды
промышленной
продукции
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
3 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-ЦП
26
Об изменении цен
производителей
промышленной
продукции в странах
Евро-зоны и
государствах
Содружества
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
экспресс-
информация
1-ЦП,
данные
Евростата
и обмена
статинфор-
мацией
27
Цены и индекс цен
предприятий-
производителей на
продукцию и услуги
лесного хозяйства
месячная
3 января,
3 февраля,
3 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
3 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря,
статисти-
ческий
бюллетень
1-ЦП (лес)
28
Средние цены на
отдельные виды
продукции производ-
ственно-технического
назначения,
приобретенные
промышленными
предприятиями
месячная
26 января,
26 февраля,
26 марта,
26 апреля,
26 мая,
26 июня,
26 июля,
26 августа,
26 сентября,
26 октября,
26 ноября,
26 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
2-ЦП
29
Индекс средних цен
на приобретенную
продукцию производ-
ственно-технического
назначения
месячная
27 января,
27 февраля,
27 марта,
27 апреля,
27 мая,
27 июня,
27 июля,
27 августа,
27 сентября,
27 октября,
27 ноября,
27 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
2-ЦП
30
Индекс цен оптовых
продаж
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-Ц(опт)
31
Индекс тарифов на
услуги связи для
юридических лиц
месячная
30 января,
28 февраля,
30 марта,
30 апреля,
30 мая,
30 июня,
30 июля,
30 августа,
30 сентября,
30 октября,
30 ноября,
30 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-Тариф
(связь)
32
Индекс тарифов на
перевозку грузов
всеми видами
транспорта
месячная
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
24 октября,
25 ноября,
25 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-Тариф
(водный,
воздушный,
автотран-
спорт,
трубопро-
вод, ж.д.)
33
Об изменении цен в
строительном
производстве
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
экспресс-
информация
3-ЦКС
34
Об изменении цен в
строительном
производстве
годовая
8 января
экспресс-
информация
3-ЦКС
35
Индекс цен в
строительстве
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
3-ЦКС
36
Индекс цен и
средние цены на
материалы, детали и
конструкции,
приобретенные
строительными
организациями
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
3-ЦКС
37
Средние цены на
отдельные виды
материалов, деталей
и конструкций,
применяемых в
строительном
производстве по
регионам
квар-
тальная
9 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статисти-
ческий
бюллетень
3-ЦКС
38
Об изменении цен на
строительные услуги
по возведению
объектов
квар-
тальная
7 марта,
8 июня,
8 сентября,
8 декабря
экспресс-
информация
3-ЦКС
(компоненты)
39
Об изменении цен на
строительные услуги
по возведению
объектов
годовая
10 марта
экспресс-
информация
3-ЦКС
(компоненты)
40
Индексы цен на
основные виды
строительных работ
квар-
тальная
7 марта,
8 июня,
8 сентября,
8 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
3-ЦКС
(компоненты)
41
Индексы цен по
отдельным типам
сооружений
жилищного,
производственного
и автодорожного
назначения
квар-
тальная
9 марта,
9 июня,
9 сентября,
9 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
3-ЦКС
(компоненты)
42
Индексы цен по
отдельным видам
зданий и сооружений
годовая
15 марта
статисти-
ческий
бюллетень
3-ЦКС
(компоненты)
43
Об изменении цен на
продукцию сельского
хозяйства
месячная
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
4 мая,
4 июня,
4 июля,
4 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
экспресс-
информация
1-ЦСХ
44
Об изменении цен на
продукцию сельского
хозяйства
годовая
6 января
экспресс-
информация
1-ЦСХ
45
Индекс цен
реализации продукции
сельского хозяйства
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-ЦСХ
46
Средние цены и
индексы цен
реализации на
основные виды
сельскохозяйственной
продукции
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
6 октября,
6 ноября,
6 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-ЦСХ
47
Средние цены
реализации на
отдельные виды
сельскохозяйственной
продукции по
областям
квар-
тальная
9 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статисти-
ческий
бюллетень
1-ЦСХ
48
Цены на продукцию
сельского
хозяйства,
реализованную по
разным каналам
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-200
49
Цены на продукцию
сельского
хозяйства,
реализованную в
городах и районах
месячная
12 января,
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
12 ноября,
12 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Ц-200
50
Индекс цен на
продукцию производственно-
технического
назначения,
приобретенную
сельскохозяйственны-
ми формированиями,
и оказанные им
услуги
годовая
21 февраля
статисти-
ческий
бюллетень
2-ЦСХ
51
Цены на отдельные
виды товаров
и индексы цен в
реальном секторе
экономики Казахстана
и приграничных
государств
квар-
тальная
17 февраля,
17 мая,
17 августа,
17 ноября
статисти-
ческий
бюллетень
1-ЦП,
1-ЦСХ,
Ц-101,
данные
обмена
статинфор-
мацией
52
Об изменении цен в
потребительском и
реальном секторах
экономики Республики
Казахстан
месячная
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
экспресс-
информация
специали-
зированные
таблицы
53
Средние цены на
отдельные виды
потребительских
товаров,
медикаментов и
услуг по перечню
международных
сопоставлений
месячная
26 января,
26 февраля,
26 марта,
26 апреля,
26 мая,
26 июня,
26 июля,
26 августа,
26 сентября,
26 октября,
26 ноября,
26 декабря
специали-
зирован-
ные
таблицы
Ц101
54
Средние цены на
отдельные виды
строительных
материалов
месячная
11 февраля,
11 марта,
10 апреля,
12 мая,
10 июня,
10 июля,
11 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
электрон-
ные
таблицы
Ц101,
1-ЦП,
1-Ц (опт),
3-ЦКС
На основе административных
данных
55
Индекс цен
экспортных поставок
продукции
месячная
8 января,
7 февраля,
9 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
данные
КТК РК
56
Об изменении цен
экспортных поставок
продукции
месячная
12 января,
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
12 ноября,
12 декабря
экспресс-
информация
57
Об изменении цен
экспортных поставок
продукции
годовая
19 февраля
экспресс-
информация
58
Индекс цен
импортных
поступлений
продукции
месячная
8 января,
7 февраля,
9 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
данные
КТК РК
59
Об изменении цен
импортных
поступлений
продукции
месячная
12 января,
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
12 ноября,
12 декабря
экспресс-
информация
60
Об изменении цен
импортных
поступлений
продукции
годовая
19 февраля
экспресс-
информация

1.9. Байланыс статистикасы
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан Респуб-
ликасының байла-
ныс кәсіпорындары
жұмысының негізгі
көрсеткіштері
айлық
14 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
14 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
14 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
13 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
3-байланыс
2
Қазақстан Респуб-
ликасының байла-
ныс кәсіпорындары
жұмысының негізгі
көрсеткіштері
жылдық
14 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
1-байланыс,
2-байланыс
3
Қазақстан Респуб-
ликасының электр
байланысы кәсіп-
орындары көрсет-
кен қызметтерінің
сапасы туралы
жарты
жылдық
20 тамыз,
20 ақпан
әзірлеме-
лік
кестелер
4-байланыс
4
Қазақстан
Республикасының
электр байланысы
кәсіпорындарының
техникалық
құралдары туралы
жарты
жылдық
20 тамыз,
20 ақпан
статисти-
калық
бюллетень
5-байланыс
1.10. Туризм статистикасы
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан Респуб-
ликасындағы ту-
ризмнің және қо-
нақ үй шаруашылы-
ғының дамуы
тоқсан-
дық
2 маусым,
29 тамыз,
28 қараша
статисти-
калық
бюллетень
1-туризм,
2-туризм,
Н-010,
Н-030
2
Қазақстан Респуб-
ликасындағы ту-
ризмнің және қо-
нақ үй шаруашылы-
ғының дамуы
жылдық
27 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
1-туризм,
2-туризм,
Н-010,
Н-030
3
Қазақстан Респуб-
ликасындағы үй
шаруашылықтарының
сапарға шығу
шығыстары туралы
жылдық
30 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
Н-050
1.11. Баға статистикасы
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан Респуб-
ликасындағы
инфляция деңгейі
туралы
айлық
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
жедел
ақпарат
Б-101
2
Қазақстан Респуб-
ликасындағы
инфляция деңгейі
туралы
жылдық
4 қаңтар
жедел
ақпарат
Б-101
3
ЕО елдері мен
Достастық
мемлекеттеріндегі
инфляцияның
деңгейі
айлық
3 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
жедел
ақпарат
Б-101, Еуростат,
ТМД Стат-
комитетінің
деректері
4
Қазақстандағы
және шекаралас
мемлекеттердегі
инфляцияның
деңгейі
айлық
28 қаңтар,
28 ақпан,
28 наурыз,
28 сәуір,
28 мамыр,
28 маусым,
28 шілде,
28 тамыз,
28 қыркүйек,
28 қазан,
28 қараша,
28 желтоқсан
жедел
ақпарат
Б-101, ТМД
Статкоми-
тетінің,
статақпа-
раттармен
алмасу
деректері
5
Тұтыну
бағаларының
индексі
айлық
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
6
Орташа жан басына
шаққандағы
ақшалай табысы
әртүрлі
деңгейдегі халық
топтары үшін
тұтыну
бағаларының
индексі
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
9 қаңтар,
8 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
жедел
ақпарат
7
Базалық
инфляцияның
индексі
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
жедел
ақпарат
Б-101
8
Ақылы қызмет
көрсету бағалары
мен тарифтерінің
индекстері
айлық
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
9
Тұтыну тауарларының жекелеген түрлері бағаларының индекстері
тоқсан-
дық
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
10
Бөлшек сауда
бағаларының
индекстері
айлық
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
11
Қалалардағы
негізгі
азық-түлік
тауарларының
бөлшек сауда
бағалары
айлық
21 қаңтар,
21 ақпан,
21 наурыз,
21 сәуір,
21 мамыр,
21 маусым,
21 шілде,
21 тамыз,
21 қыркүйек,
21 қазан,
21 қараша,
21 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
12
Қалалардағы ақылы
қызмет көрсетудің
жекелеген
түрлерінің
бағалары мен
тарифтері
айлық
26 қаңтар,
26 ақпан,
26 наурыз,
26 сәуір,
26 мамыр,
26 маусым,
26 шілде,
26 тамыз,
26 қыркүйек,
26 қазан,
26 қараша,
26 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
13
Қалалардағы азық-түлік емес негізгі тауарлардың бөлшек сауда бағалары
айлық
29 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
29 сәуір,
29 мамыр,
29 маусым,
29 шілде,
29 тамыз,
29 қыркүйек,
29 қазан,
29 қараша,
29 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
14
Күнкөрістің ең
төменгі
деңгейінің шамасы
айлық
29 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
29 сәуір,
29 мамыр,
29 маусым,
29 шілде,
29 тамыз,
29 қыркүйек,
29 қазан,
29 қараша,
29 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
15
Күнкөрістің ең
төменгі
деңгейінің шамасы
айлық
3 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
жедел
ақпарат
Б-101
16
Мұнай және
мұнайды қайта
өңдеу өнімдерінің
бағалары
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101,
1-ӨБ, 2-ӨБ,
ҚР КБК
деректері
17
Республиканың
жекелеген
қалаларындағы,
Қазақстанмен
шекараласатын
мемлекеттердегі
тамақ өнімдерінің
орташа бағасы
айлық
9 қаңтар,
9 ақпан,
9 наурыз,
9 сәуір,
9 мамыр,
9 маусым,
9 шілде,
9 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
9 қараша,
9 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101, 1-Е,
статақпа-
раттармен алмасу
бойынша
деректер
18
Қалалардағы және
аудан орталықта-
рындағы тауарлар
мен көрсетілетін
қызметтердің
бөлшек сауда
бағалары
тоқсан-
дық
30 наурыз,
30 маусым,
30 қазан,
30 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-101
19
Тұрғын үй
рыногындағы баға
айлық
8 қаңтар,
8 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
жедел
ақпарат
Б-101
20
Тұрғын үй
рыногындағы баға
жарты
жылдық
12 наурыз,
12 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-003
21
Тұтыну рыногында-
ғы бағалардың ара
салмағы және
халықтың инфля-
циялық болжалы
жарты
жылдық
26 маусым,
26 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-001,
Б-002
22
Өнеркәсіп өнімін
өндіруші-кәсіпо-
рындар бағалары-
ның индексі
айлық
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
жедел
ақпарат
1-КБ
23
Өнеркәсіп өнімін
өндіруші-кәсіпо-
рындар бағалары-
ның индексі
жылдық
10 қаңтар
жедел
ақпарат
1-КБ
24
Өнеркәсіп өнімін
өндіруші-кәсіпо-
рындар бағалары-
ның индексі
айлық
3 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-КБ
25
Өнеркәсіп
өнімдерінің
жекелеген
түрлеріне
өндіруші-
кәсіпорындардың
бағасы
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-КБ
26
Еуро-аймақ елдері
және Достастық
мемлекеттеріндегі
өнеркәсіп өнімін
өндірушілер
бағасының
өзгеруі туралы
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
жедел
ақпарат
1-КБ, Еуро-
стат және статақпа-
ратпен
алмасу
деректері
27
Өндіруші-кәсіп-
орындардың орман
шаруашылығы
өнімдері мен
көрсететін
қызметтерінің
бағалары және
бағалар индексі
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-КБ
(орман)
28
Өндірістік-техни-
калық мақсатта
сатып алынған
өнімдерінің
жекелеген түрлерінің орташа
бағасы
айлық
26 қаңтар,
26 ақпан,
26 наурыз,
26 сәуір,
26 мамыр,
26 маусым,
26 шілде,
26 тамыз,
26 қыркүйек,
26 қазан,
26 қараша,
26 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
2-КБ
29
Өндірістік-техни-
калық мақсатта
сатып алынған
өнімдердің орташа
бағаларының
индексі
айлық
27 қаңтар,
27 ақпан,
27 наурыз,
27 сәуір,
27 мамыр,
27 маусым,
27 шілде,
27 тамыз,
27 қыркүйек,
27 қазан,
27 қараша,
27 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
2-КБ
30
Көтерме сауда
бағаларының
индексі
айлық
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-Б
(көтерме)
31
Заңды тұлғалар
үшін байланыс
қызметтерін
көрсету
тарифтерінің
индексі
айлық
30 қаңтар,
28 ақпан,
30 наурыз,
30 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
30 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
30 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-Тариф
(байланыс)
32
Көліктің барлық
түрлерімен жүк
тасымалдау
тарифтерінің
индекстері
айлық
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
24 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-Тариф
(су, әуе,
автокөлік,
су құбыры,
темір жол)
33
Құрылыс
өндірісіндегі
бағалардың
өзгеруі туралы
айлық
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
жедел
ақпарат
3-ҚКБ
34
Құрылыс
өндірісіндегі
бағалардың
өзгеруі туралы
жылдық
8 қаңтар
жедел
ақпарат
3-ҚКБ
35
Құрылыстағы
бағалар индексі
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
3-ҚКБ
36
Құрылыс ұйымдары
сатып алған
материалдардың,
бөліктер мен
конструкциялардың
орташа бағасы
және бағалар
индексі
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
3-ҚКБ
37
Өңірлер бойынша
құрылыс өндірі-
сінде қолданыла-
тын материалдар-
дың, бөлшектер
мен конструкция-
лардың жекелеген
түрлерінің орташа
бағасы
тоқсан-
дық
9 қаңтар,
9 сәуір,
9 шілде,
9 қазан
статисти-
калық
бюллетень
3-ҚКБ
38
Объектілерді
тұрғызу бойынша
көрсетілетін
қызметтер
бағаларының
өзгеруі туралы
тоқсан-
дық
7 наурыз,
8 маусым,
8 қыркүйек,
8 желтоқсан
жедел
ақпарат
3-ҚКБ
(компонент-
тер)
39
Объектілерді
тұрғызу бойынша
көрсетілетін
қызметтер
бағаларының
өзгеруі туралы
жылдық
10 наурыз
жедел
ақпарат
3-ҚКБ
(компонент-
тер)
40
Құрылыс жұмыста-
рының негізгі
түрлері бағала-
рының индекстері
тоқсан-
дық
7 наурыз,
8 маусым,
8 қыркүйек,
8 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
3-ҚКБ
(компонент-
тер)
41
Тұрғын үй,
өндірістік және
автожол мақсатын-
дағы ғимараттар-
дың жекелеген
типтері бойынша
баға индекстері
тоқсан-
дық
9 наурыз,
9 маусым,
9 қыркүйек,
9 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
3-ҚКБ
(компонент-
тер)
42
Үйлер мен
ғимараттардың
жекелеген түрлері
бойынша баға
индекстері
жылдық
15 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
3-ҚКБ
(компонент-
тер)
43
Ауыл шаруашылығы
өнімдері
бағаларының
өзгеруі туралы
айлық
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
жедел
ақпарат
1-АШБ
44
Ауыл шаруашылығы
өнімдері
бағаларының
өзгеруі туралы
жылдық
6 қаңтар
жедел
ақпарат
1-АШБ
45
Ауыл шаруашылығы
өнімдерін өткізу
бағаларының
индексі
айлық
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-АШБ
46
Ауыл шаруашылығы
өнімдерінің не-
гізгі түрлерінің
орташа бағалары-
ның индекстері
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
6 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-АШБ
47
Ауыл шаруашылығы
өнімдерінің жеке-
леген түрлерін
өткізудің облыс-
тар бойынша
орташа бағалары
тоқсан-
дық
9 қаңтар,
9 сәуір,
9 шілде,
9 қазан
статисти-
калық
бюллетень
1-АШБ
48
Түрлі арналар
бойынша өткізіл-
ген ауыл шаруашы-
лығы өнімдерінің
бағалары
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-200
49
Қалалар мен
аудандарда
өткізілген ауыл
шаруашылығы
өнімдерінің
бағалары
айлық
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Б-200
50
Ауыл шаруашылығы
құралымдарының
сатып алған өнді-
рістік-техникалық
мақсаттағы өнім-
дер мен оларға
көрсетілген қыз-
меттер бағасының
индексі
жылдық
21 ақпан
статисти-
калық
бюллетень
2-АШБ
51
Қазақстанның және
шекаралас
мемлекеттер
экономикасының
нақты секторын-
дағы жекелеген
тауарлардың баға-
лары және бағалар
индекстері
тоқсан-
дық
17 ақпан,
17 мамыр,
17 тамыз,
17 қараша
статисти-
калық
бюллетень
1-ӨБ, 1-
АШБ, Б-101,
статистика-
лық ақпа-
раттарды
алмасу
деректері
52
Қазақстан Респуб-
ликасы экономи-
каның тұтыну және нақты секторларындағы бағалардың өзгеруі туралы
айлық
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
жедел
ақпарат
мамандан-
дырылған
кестелер
53
Халықаралық
салыстырылым тіз-
бесі бойынша
тұтыну тауарлары-
ның, дәрі-дәрмек-
тер мен көрсетіл-
ген қызметтердің
жекелеген түрле-
рінің орташа
бағалары
айлық
26 қаңтар,
26 ақпан,
26 наурыз,
26 сәуір,
26 мамыр,
26 маусым,
26 шілде,
26 тамыз,
26 қыркүйек,
26 қазан,
26 қараша,
26 желтоқсан
мамандан-
дырылған
кестелер
Ц 101
54
Құрылыс материалдарының жекелеген түрлерінің орташа бағалары
айлық
10 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
10 сәуір,
12 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
11 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
электронды
кестелер
Б 101, 1-
КБ, 1-Б,
(көтерме),
3-ҚКБ
Әкімшілік деректер негізінде
55
Өнімдердің
экспорттық
жеткізілім
бағаларының
индексі
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
9 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
ҚР КБК
деректері
56
Өнімдердің
экспорттық
жеткізілім
бағаларының
өзгеруі туралы
айлық
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
жедел
ақпарат
57
Өнімдердің
экспорттық
жеткізілім
бағаларының
өзгеруі туралы
жылдық
19 ақпан
жедел
ақпарат
58
Өнімдердің
импорттық түсім
бағаларының
индексі
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
9 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
ҚР КБК
деректері
59
Өнімдердің
импорттық түсім
бағаларының
өзгеруі туралы
айлық
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
жедел
ақпарат
60
Өнімдердің
импорттық түсім
бағаларының
өзгеруі туралы
жылдық
19 ақпан
жедел
ақпарат

1.12. Статистика труда и занятости населения
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
выпуска
Сроки
представления
статинформации
для
пользователей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Численность и
заработная плата
работников по видам
экономической
деятельности
Республики
Казахстан
месячная
10 января,
10 марта,
10 апреля,
10 июня,
10 июля,
10 сентября,
10 октября,
10 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т (мес)
2
Численность и
заработная плата
работников по видам
экономической
деятельности
Республики
Казахстан
квар-
тальная
13 февраля,
12 мая,
11 августа,
13 ноября
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(кварт)
3
Численность и
заработная плата
работников по
крупным и средним
предприятиям
Республики
Казахстан
квар-
тальная
13 февраля,
12 мая,
11 августа,
13 ноября
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(кварт)
4
Численность и
заработная плата
работников в
разрезе районов
Республики
Казахстан
квар-
тальная
27 февраля,
26 мая,
25 августа,
27 ноября
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(кварт)
5
Наличие и движение
рабочей силы
квар-
тальная
13 февраля,
15 мая,
14 августа,
14 ноября
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(кварт)
6
Основные показатели
по труду в
Республике
Казахстан
годовая
31 мая
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(годовая)
7
Основные показатели
по труду по крупным
и средним
предприятиям в
Республике Казахстан
годовая
31 мая
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(годовая)
8
Основные показатели
по труду в
промышленности в
Республике Казахстан
годовая
12 июня
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(годовая)
9
Численность и
заработная плата
работников в
разрезе районов
Республики Казахстан
годовая
20 июня
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(годовая)
10
Стоимость затрат на
содержание рабочей
силы в Республике
Казахстан
годовая
7 июня
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(годовая)
11
Движение рабочей
силы и
использование
календарного фонда
времени работников
годовая
14 июня
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(годовая)
12
Численность
работников и оплата
труда по формам
собственности и
видам экономической
деятельности в
Республике Казахстан
годовая
16 июня
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(годовая)
13
О численности
государственных
служащих в
Республике Казахстан
годовая
31 марта
статисти-
ческий
бюллетень
Мониторинг
состояния
госслужбы
(по
данным
Агентства
по делам
госслужбы)
14
Численность
работников, занятых
во вредных и других
неблагоприятных
условиях труда по
отдельным видам
экономической
деятельности
Республики Казахстан
годовая
25 апреля
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т
(Условия
труда)
15
Распределение
численности
работников по
размерам начисленной
заработной платы
Республики Казахстан
один
раз в
год
18 сентября
статисти-
ческий
бюллетень
1-Т (ЗП)
16
Заработная плата
работников по
профессиям
(должностям) в
отдельных видах
экономической
деятельности
Республики Казахстан
один
раз в
год
10 января
статисти-
ческий
бюллетень
2-Т
(ПРОФ)
17
Основные индикаторы
рынка труда в
Республике Казахстан
квар-
тальная
14 февраля,
16 мая,
15 августа,
17 ноября
статисти-
ческий
бюллетень
Анкета-Т-001
18
Основные индикаторы
рынка труда в
Республике Казахстан
годовая
31 марта
статисти-
ческий
бюллетень
Анкета-Т-001
19
Основные индикаторы
рынка труда в
разрезе районов в
Республике Казахстан
квар-
тальная
6 марта,
6 июня,
8 сентября,
8 декабря
статисти-
ческий
бюллетень
Анкета-Т-001
20
Основные индикаторы
рынка труда в
разрезе районов в
Республике Казахстан
годовая
30 апреля
статисти-
ческий
бюллетень
Анкета-Т-001
21
Экономическая
характеристика
населения в
трудоспособном
возрасте в
Республике Казахстан
годовая
26 мая
статисти-
ческий
бюллетень
Анкета-Т-001
22
Численность
неформально занятого
населения в
Республике Казахстан
годовая
28 апреля
статисти-
ческий
бюллетень
Анкета
Т001,
Приложение 1
23
Статистические
показатели
измерения достойного
труда в Республике
Казахстан
годовая
28 апреля
статисти-
ческий
бюллетень
Анкета
Т001,
Приложение 2
24
Численность
неформально
занятого населения в
Республике Казахстан
квар-
тальная
14 марта,
16 июня,
18 сентября,
15 декабря
специали-
зирован-
ные
таблицы
Анкета
Т001,
Приложение 1
25
Статистические
показатели
измерения достойного
труда в Республике
Казахстан
квар-
тальная
14 марта,
16 июня,
18 сентября,
15 декабря
специали-
зирован-
ные
таблицы
Анкета
Т001,
Приложение 2
26
Численность и
оплата труда
работников (включая
малые предприятия)
квар-
тальная
10 марта,
16 июня,
15 сентября,
19 декабря
разрабо-
точные
таблицы
1-Т
квартальная,
2-МП
(кварт)
27
Заработная плата
наемных работников
в Республике
Казахстан
месячная
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
экспресс-
информация
1-Т
месячная
28
О безработице в
Республике Казахстан
квар-
тальная
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 декабря
экспресс-
информация
Анкета
Т-001
29
Заполнение
табличного материала
(вопросников) для
Международных
организаций и
Статофисов: МОТ,
МВФ, Евростат, ЕЭК
ООН.
по мере
поступ-
ления
МОТ
(ежегодно)
МВФ
(ежемесячно,
ежеквартально,
ежегодно),
Eurostat (по
мере запроса),
ЕЭК ООН (по
мере запроса),
Статкомитет
СНГ (по мере
запроса)
таблицы

1.12. Еңбек және халықтың жұмыспен қамту статистикасы
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан Респуб-
ликасының эконо-
микалық қызмет
түрлері бойынша
қызметкерлердің
саны және
жалақысы
айлық
10 қаңтар,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 маусым,
10 шілде,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(айлық)
2
Қазақстан Респуб-
ликасының эконо-
микалық қызмет
түрлері бойынша
қызметкерлердің
саны және
жалақысы
тоқсан-
дық
13 ақпан,
12 мамыр,
11 тамыз,
13 қараша
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(тоқсандық)
3
Қазақстан Респуб-
ликасының ірі және орта кәсіп-
орындары бойынша
қызметкерлердің
саны және
жалақысы
тоқсан-
дық
13 ақпан,
12 мамыр,
11 тамыз,
13 қараша
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(тоқсандық)
4
Қазақстан Респуб-
ликасының аудан-
дар бөлінісіндегі
қызметкерлердің
саны және
жалақысы
тоқсан-
дық
27 ақпан,
26 мамыр,
25 тамыз,
27 қараша
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(тоқсандық)
5
Жұмыс күшінің
бар-жоғы және
қозғалысы
тоқсан-
дық
13 ақпан,
15 мамыр,
14 тамыз,
14 қараша
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(тоқсандық)
6
Қазақстан Респуб-
ликасының еңбек
бойынша негізгі
көрсеткіштер
жылдық
31 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(жылдық)
7
Қазақстан Респуб-
ликасының ірі
және орта кәсіп-
орындардағы еңбек
бойынша негізгі
көрсеткіштер
жылдық
31 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(жылдық)
8
Қазақстан Респуб-
ликасының өнер-
кәсібіндегі еңбек
бойынша негізгі
көрсеткіштер
жылдық
12 маусым
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(жылдық)
9
Қазақстан Респуб-
ликасының аудан-
дар бөлінісіндегі
қызметкерлер саны
және жалақысы
жылдық
20 маусым
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(жылдық)
10
Қазақстан Респуб-
ликасының жұмыс
күшін ұстауға
кеткен шығындар
құны
жылдық
7 маусым
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(жылдық)
11
Жұмыс күшінің
қозғалысы және
қызметкерлер
уақытының күнтіз-
белік қорын
пайдалану
жылдық
14 маусым
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(жылдық)
12
Қазақстан Респуб-
дағы меншік
нысандары мен
экономикалық
қызмет түрлері
бойынша қызмет-
керлердің саны
және еңбекке ақы
төлеу
жылдық
16 маусым
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(жылдық)
13
Қазақстан Респуб-
дағы мемлекеттік
қызметшілер саны
туралы
жылдық
31 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
Мемлекеттік
қызметтер-
дің жай-
күйінің мониторингісі (ҚР Мем-
лекеттік
қызмет іс-
тері агент-
тігінің
деректері
бойынша)
14
Қазақстан Респуб-
дағы экономика-
лық қызметтің
жекелеген түрлері
бойынша зиянды
және басқа да
қолайсыз еңбек
жағдайларында
жұмыс істейтін
қызметкерлер саны
жылдық
25 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
N 1-Е
(Еңбек
шарты)
15
Қазақстан Респуб-
дағы есептелген
жалақы мөлшерлері
бойынша қызмет-
керлер санын бөлу
жылына
бір рет
18 қыркүйек
N 1-Е (Ж)
16
Қазақстан Респуб-
дағы экономика-
лық қызметтің
жекелеген түрле-
ріндегі кәсіптер
(лауазымдар) бо-
йынша қызметкер-
лердің жалақылары
жылына бір рет
10 қаңтар
статисти-
калық
бюллетень
N 2-Е
(КӘСІП)
17
Қазақстан Респуб-
дағы еңбек нары-
ғының негізгі
индикаторлары
тоқсан-
дық
14 ақпан,
16 мамыр,
15 тамыз,
17 қараша
статисти-
калық
бюллетень
Е-001 сауалнамасы
18
Қазақстан Респуб-
дағы еңбек нары-
ғының негізгі
индикаторлары
жылдық
31 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
Т-001 сауалнамасы
19
Қазақстан Респуб-
дағы аудандар
бөлінісіндегі
еңбек рыногының
негізгі
индикаторлары
тоқсан-
дық
6 наурыз,
6 маусым,
8 қыркүйек,
8 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
Т-001 сауалнамасы
20
Қазақстан Респуб-
дағы аудандар
бөлінісіндегі
еңбек рыногының
негізгі
индикаторлары
жылдық
30 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
Т-001 сауалнама
21
Қазақстан Респуб-
дағы еңбекке
қабілетті жастағы
халықтың экономи-
калық сипаттамасы
жылдық
26 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
Т-001 сауалнамасы
22
Қазақстан Респуб-
дағы бейресми түрде жұмыспен қамтылған халық саны
жылдық
28 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
Т-001 са-
уалнамасы, 1-қосымша
23
Қазақстан Респуб-
дағы лайықты
еңбекті өлшеудің
статистикалық
көрсеткіштері
жылдық
28 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
Т-001 са-
уалнамасы, 2-қосымша
24
Қазақстан Респуб-
дағы бейресми түрде жұмыспен қамтылған халық саны
тоқсан-
дық
14 наурыз,
16 маусым,
18 қыркүйек,
15 желтоқсан
мамандан-
дырылған
кестелер
Т-001 са-
уалнамасы, 1-қосымша
25
Қазақстан Респуб-
дағы лайықты
еңбекті өлшеудің
статистикалық
көрсеткіштері
тоқсан-
дық
14 наурыз,
16 маусым,
18 қыркүйек,
15 желтоқсан
мамандан-
дырылған
кестелер
Т-001 са-
уалнамасы, 2-қосымша
26
Қызметкерлердің
(шағын кәсіпорын-
дарды қоса) саны
және еңбекке ақы
төлеу
тоқсан-
дық
10 наурыз,
16 маусым,
15 қыркүйек,
19 желтоқсан
әзірлеме-
лік кесте-
лер
1-Е тоқсан-
дық, 2-ШК
(тоқсандық)
27
Қазақстан Респуб-
дағы жалдамалы
қызметкерлердің
жалақысы
айлық
8 қаңтар,
8 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
жедел
ақпарат
N 1-Е айлық
28
Қазақстан
Республикасындағы
жұмыссыздық
туралы
тоқсан-
дық
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
жедел ақпарат
Т-001
сауалдамасы
29
ХЕҰ, ХВҚ, Еурос-
тат, БҰҰ ЕЭК
Статистикалық
офистары мен
Халықаралық ұйым-
дарға арналған
кестелік матер-
иалдарды (сауал-
дамасы) толтыру.
түсуіне
қарай
ХЭУ (жыл са-
йын), ХВҚ (ай
сайын, тоқсан
сайын, жыл
сайын), Еуро-
стат (сұрау
салуына қа-
рай), ТМД
Статкомитеті
(сұрау сал-
уына қарай)
кестелер

1.13. Статистика уровня жизни и обследований домашних хозяйств
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
выпуска
Сроки
представле-
ния
статинфор-
мации для
пользовате-
лей
Форма
пред-
став-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Социально-демо-
графические
характеристики
домохозяйств по
регионам
Республики
Казахстан
годовая
16 апреля
статис-
тический
бюллетень
D006, D008
2
Сведения о
благоустройстве
домохозяйств
Республики
Казахстан
годовая
17 апреля
статис-
тический
бюллетень
D006, D008
3
Наличие земельных
участков, скота
и техники в
домохозяйствах
Республики Казахстан
годовая
18 апреля
статис-
тический
бюллетень
D006, D008
4
Производство
сельскохозяйственной
продукции в
домохозяйствах
Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статис-
тический
бюллетень
D004
5
Производство
товаров и услуг
в домашних
хозяйствах
годовая
11 апреля
статис-
тический
бюллетень
D004
6
Расходы и доходы
населения по
регионам Республики
Казахстан
годовая
11 апреля
статис-
тический
бюллетень
D003,
D004,
D008
7
Расходы и доходы
домохозяйств
по регионам
Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статис-
тический
бюллетень
D003,
D004,
D008
8
Расходы и доходы
домохозяйств
Республики Казахстан
по типам поселения
годовая
16 апреля
статис-
тический
бюллетень
D003,
D004,
D008
9
Распределение
домохозяйств и
населения в них по
доходам, расходам
годовая
25 апреля
статис-
тический
бюллетень
D003,
D004,
D008
10
Расходы и доходы
домохозяйств по
потребительским
комплексам и типам
потребителей
годовая
7 мая
статис-
тический
бюллетень
D003,
D004,
D008
11
Об итогах
обследования
домохозяйств по
оценке уровня жизни
населения
квар-
тальная
24 марта,
20 июня,
22 сентября,
22 декабря
статис-
тический
бюллетень
D003,
D004,
D006,
D008
12
Население, имеющее
низкие доходы
квар-
тальная
12 марта,
12 июня,
12 сентября,
12 декабря
экспресс-
информация
D003,
D004,
D008
13
Основные
показатели
дифференциации
доходов населения
годовая
17 апреля
статис-
тический
бюллетень
D003,
D004,
D008
14
Образование для всех
годовая
4 августа
статис-
тический
бюллетень
D010
15
О доступности услуг
здравоохранения
годовая
16 октября
статис-
тический
бюллетень
D011
16
Оценка номинальных
денежных доходов
населения в разрезе
районов Республики
Казахстан
квар-
тальная
28 марта,
27 июня,
29 сентября,
29 декабря
статис-
тический
бюллетень
экспертная
оценка
17
Оценка номинальных
денежных доходов
населения в разрезе
районов Республики
Казахстан
годовая
30 мая
статис-
тический
бюллетень
экспертная
оценка
18
Оценка номинальных
денежных доходов
населения в
сельских населенных
пунктах
годовая
30 июня
статис-
тический
бюллетень
экспертная
оценка
19
Вопросники СНГ
месячные,
квар-
тальные,
полуго-
довые,
годовые
в
течение
года
таблицы
D-003 -
D-008

1.13. Тұрмыс деңгейі мен үй шаруашылықтарын зерттеу
статистикасы
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан Респуб-
ликасының өңірле-
рі бойынша үй
шаруашылықтарының
әлеуметтік-демог-
рафиялық
сипаттамалары
жылдық
16 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D006, D008
2
Қазақстан Респуб-
ликасы үй шаруа-
шылықтарын жай-
ластыру туралы
мәліметтер
жылдық
17 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D006, D008
3
Қазақстан Респуб-
ликасының үй
шаруашылықтарын-
дағы жер учаске-
лерінің, малдың
және техниканың
бар-жоғы
жылдық
18 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D006, D008
4
Қазақстан Респуб-
ликасының үй
шаруашылықтарында
ауыл шаруашылығы
өнімдерін өндіру
жылдық
11 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D004
5
Үй шаруашылық-
тарында тауарлар
мен қызметтер
өндіру
жылдық
11 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D004
6
Қазақстан Респуб-
ликасының өңірле-
рі бойынша халық-
тың табыстары мен
шығыстары
жылдық
11 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D003, D004,
D008
7
Қазақстан Респуб-
ликасы үй шаруа-
шылықтарының
шығыстары мен
табыстары
жылдық
11 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D003, D004,
D008
8
Елді мекен типте-
рі бойынша Қазақ-
стан Республикасы
үй шаруашылықта-
тарының табыстары
мен шығындары
жылдық
16 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D003, D004,
D008
9
Үй шаруашылық-
тары мен халықты
олардың табыста-
ры, шығыстары мен
тамақ өнімдерін
тұтынуы бойынша
бөлу
жылдық
25 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D003, D004,
D008
10
Тұтыну кешендері
және тұтынушылар
түрлері бойынша
үй шаруашылықта-
рының шығыстары
мен табыстары
жылдық
7 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
D003, D004,
D008
11
Халықтың тұрмыс
деңгейін бағалау
бойынша үй шаруа-
шылықтарын зерт-
теудің қорытынды-
лары туралы
тоқсан-
дық
24 наурыз,
20 маусым,
22 қыркүйек,
22 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
D003, D004,
D006, D008
12
Ең төменгі табыс-
тары бар халық
тоқсан-
дық
12 наурыз,
12 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
жедел
ақпарат
D003, D004,
D008
13
Халықтың табыс-
тарын саралаудың
негізгі
көрсеткіштері
жылдық
17 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
D003, D004,
D008
14
Білім беру
барлығы үшін
жылдық
4 тамыз
статисти-
калық
бюллетень
D010
15
Денсаулық сақтау
қызметінің қол
жеткізілімі
туралы
жылдық
16 қазан
статисти-
калық
бюллетень
D011
16
Қазақстан Респуб-
ликасы халқының
атаулы ақшалай
табыстарын аудан-
дар бөлінісінде
бағалау
тоқсан-
дық
28 наурыз,
27 маусым,
29 қыркүйек,
29 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
сараптама-
лық бағалау
17
Қазақстан Респуб-
ликасы халқының
атаулы ақшалай
табысын аудандар
бөлінісінде
бағалау
жылдық
30 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
сараптама-
лық бағалау
18
Ауылдық елді
мекендердегі
халықтың атаулы
ақшалай табысын
бағалау
жылдық
30 маусым
статисти-
калық
бюллетень
сараптама-
лық бағалау
19
ТМД сауалдамалары
айлық,
тоқсан-
дық,
жарты
жылдық,
жылдық
жыл бойы
кестелер
D003, D008

1.14. Социальная и экологическая статистика
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Периодич-
ность
выпуска
Сроки
представ-
ления
статинфор-
мации для
пользова-
телей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Дневные
общеобразовательные
школы в Республике
Казахстан
годовая
29 декабря
статис-
тический
бюллетень
ОШ-1
2
Материальная база и
сведения о препода-
вании иностранных
языков в дневных
общеобразовательных
школах Республики
Казахстан
годовая
28 февраля
статис-
тический
бюллетень
ОШ-1
3
Распределение числа
дневных общеобразо-
вательных школ и
численности
учащихся по языкам
обучения в
Республике Казахстан
годовая
17 января
статис-
тический
бюллетень
ОШ-1
4
Высшие учебные
заведения Республики
Казахстан
годовая
25 декабря
статис-
тический
бюллетень
3-НК
5
Постоянные дошколь-
ные организации в
Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статис-
тический
бюллетень
85-K
6
Подготовка научных и
педагогических
кадров высшей
квалификации в
Республике Казахстан
годовая
17 марта
статис-
тический
бюллетень
1-HK
7
Техническое и
профессиональное
образование в
Республике Казахстан
годовая
26 декабря
статис-
тический
бюллетень
2-HK
8
О травматизме,
связанном с трудовой
деятельностью, и
профессиональных
заболеваниях в
Республике Казахстан
годовая
7 мая
статис-
тический
бюллетень
7-ТПЗ
9
О финансово-
хозяйственной
деятельности
организаций
образования в
Республике Казахстан
годовая
30 июня
статис-
тический
бюллетень
Соцфин
(образо-
вание)
10
О финансово-
хозяйственной
деятельности
организаций
здравоохранения в
Республике Казахстан
годовая
30 июня
статис-
тический
бюллетень
Соцфин
(здраво-
охранение)
11
Об объеме оказанных
услуг организациям
образования
Республики Казахстан
квар-
тальная
28 февраля,
30 мая,
1 сентября,
28 ноября
статис-
тический
бюллетень
Услуги
образо-
вания
12
Об объеме оказанных
услуг организациям
здравоохранения
Республики Казахстан
квар-
тальная
28 февраля,
30 мая,
1 сентября,
28 ноября
статис-
тический
бюллетень
Услуги
здраво-
охранения
13
Основные показатели
здравоохранения
в Республике
Казахстан
годовая
28 апреля
статис-
тический
бюллетень
1-здрав
14
О предоставлении
социальных услуг
отдельным группам
населения с
обеспечением
проживания в
Республике Казахстан
годовая
19 июня
статис-
тический
бюллетень
3-собес
15
О состоянии охраны
атмосферного воздуха
в Республике
Казахстан
полуго-
довая/
годовая
28 октября,
25 апреля
статис-
тический
бюллетень
2тп
воздух
16
О текущих затратах
на охрану окружающей
среды в Республике
Казахстан
полуго-
довая
25 апреля,
27 октября
статис-
тический
бюллетень
4-ОС
17
Основные показатели
по образованию и
удалению токсичных
отходов в Республике
Казахстан
годовая
16 мая
статис-
тический
бюллетень
3-токсич-
ные
отходы
18
О коммунальных
отходах в рамках
их общественного
сбора и вывоза,
сортировки и
депонировании
отходов
годовая
18 июля
статис-
тический
бюллетень
1-отходы,
2-отходы
19
Вопросник ЮНЕСКО
годовая
апрель-май
таблицы
1-НК,
2-НК,
3-НК,
1-профтех,
ОШ-1,
85-К,
Соцфин
(обр)
20
Вопросник СНГ
по отраслям
(образование,
здравоохранение,
пенсии, экология,
преступность)
квар-
тальные,
полуго-
довые,
годовые
в течение
года
таблицы
1-НК,
2-НК,
3-НК,
1-профтех,
ОШ-1,
85-К,
данные
ведом-
ственной
статистики
21
Вопросники ЕЭК ООН
по мере
поступ-
ления
в течение
года
таблицы
1-НК,
2-НК,
3-НК,
1-профтех,
ОШ-1,
85-К,
22
Вопросники ЭСКАТО
по мере
поступ-
ления
в течение
года
таблицы
1-НК,
2-НК,
3-НК,
1-профтех,
ОШ-1,
85-К
23
Вопросники ОЭСР
по мере
поступ-
ления
в течение
года
таблицы
2 тп
воздух и
др. данные
ведомст-
венной
статистики

1.14. Әлеуметтік және экологиялық статистика
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статистика-
лық ақпа-
раттарды
табыс ету
мерзімдері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан Респуб-
ликасындағы күн-
дізгі жалпы білім
беретін мектептер
жылдық
29 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
ЖМ-1
2
Қазақстан Респуб-
ликасының күндіз-
гі жалпы білім
беретін мектепте-
рінде материалдық
база және шетел
тілдерін оқыту
туралы мәліметтер
жылдық
28 ақпан
статисти-
калық
бюллетень
ЖМ-1
3
Қазақстан Респуб-
ликасындағы күн-
дізгі жалпы білім
беретін мектеп-
тердің санын және
оқушылар санын
оқыту тілі бойын-
ша бөлу
жылдық
17 қаңтар
статисти-
калық
бюллетень
ЖМ-1
4
Қазақстан Респуб-
ликасының жоғары
оқу орындары
жылдық
25 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
3-ҒК
5
Қазақстан Респуб-
ликасындағы
тұрақты мектепке
дейінгі ұйымдар
жылдық
29 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
85-К
6
Қазақстан Респуб-
ликасында жоғары
білікті ғылыми
және педагогика-
лық кадрлар
даярлау
жылдық
17 наурыз
статисти-
калық
бюллетень
1-ҒК
7
Қазақстан Респуб-
ликасындағы
техникалық және
кәсіптік білім
жылдық
26 желтоқсан
статисти-
калық
бюллетень
1-ҒК
8
Қазақстан Респуб-
ликасындағы еңбек
қызметіне байла-
нысты жарақат
және кәсіптік
аурулар туралы
жылдық
7 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
N 7-ТКА
9
Қазақстан Респуб-
ликасындағы білім
беру ұйымдарының
қаржы-шаруашылық
қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статисти-
калық
бюллетень
Әлеуметтік
қаржы
(білім)
10
Қазақстан
Республикасындағы
денсаулық сақтау
ұйымдарының
қаржы-шаруашылық
қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статисти-
калық
бюллетень
Әлеуметтік
қаржы
(денсаулық
сақтау)
11
Қазақстан Респуб-
ликасындағы білім
беру ұйымдары
көрсеткен қызмет-
тер көлемі туралы
тоқсан-
дық
28 ақпан,
30 мамыр,
1 қыркүйек,
28 қараша
статисти-
калық
бюллетень
Білім беру
қызметтері
12
Қазақстан
Республикасының
денсаулық сақтау
ұйымдары көрсет-
кен қызметтердің
көлемі
тоқсан-
дық
28 ақпан,
30 мамыр,
1 қыркүйек,
28 қараша
статисти-
калық
бюллетень
Денсаулық
сақтау
қызметтері
13
Қазақстан
Республикасындағы
денсаулық сақтау-
дың негізгі
көрсеткіштері
жылдық
28 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
1-денсаулық
сақтау
14
Халықтың жекеле-
ген топтарына
Қазақстан Респуб-
ликасында тұратын
орынмен қамтама-
сыз ете отырып,
әлеуметтік қызмет
көрсету туралы
жылдық
19 маусым
статисти-
калық
бюллетень
3-әлеумет-
тік қам-
сыздандыру
15
Қазақстан
Республикасындағы
атмосфералық
ауаны қорғаудың
жай-күйі туралы
жарты
жылдық
25 сәуір,
28 қазан
статисти-
калық
бюллетень
2-тп ауа
16
Қазақстан
Республикасында
қоршаған ортаны
қорғауға жұмсал-
ған ағымдағы
шығындар туралы
жарты
жылдық
25 сәуір,
27 қазан
статисти-
калық
бюллетень
4-ҚО
17
Қазақстан
Республикасында
улы қалдықтардың
пайда болуы және
жойылуы бойынша
негізгі
көрсеткіштер
жарты
жылдық
16 мамыр,
1 қыркүйек
статисти-
калық
бюллетень
3-улы
қалдықтар
18
Коммуналдық қал-
дықтарды қоғамдық
жинау және шыға-
ру, оларды сұрып-
тау және көму
туралы
жылдық
18 шілде
статисти-
калық
бюллетень
1-қалдық
тар, 2-қал-
дықтар
19
ЮНЕСКО
сауалдамасы
жылдық
сәуір-мамыр
кестелер
1-НК, 2-НК,
3-НК,
1-кәсіптех,
ЖМ-1, 85-К,
Әлеуметтік
қаржы
(білім)
20
Салалар бойынша
ТМД сауалдамасы
(білім беру, ден-
саулық сақтау,
зейнетақы, эколо-
гия, қылмыстылық)
тоқсан-
дық,
жарты
жылдық,
жылдық
жыл бойынша
кестелер
1-НК, 2-НК,
3-НК,
1-кәсіптех,
ЖМ-1, 85-К,
ведомство-
лық статис-
тика дерек-
тері
21
БҰҰ-ның ЕЭК
сауалнамалары
түсуіне
қарай
жыл бойынша
кестелер
1-НК, 2-НК,
3-НК,
1-кәсіптех,
ЖМ-1, 85-К
22
БҰҰ-ның АТМЭӘК
сауалдамалары
түсуіне
қарай
жыл бойынша
кестелер
1-НК, 2-НК,
3-НК,
1-кәсіптех,
ЖМ-1, 85-К
23
ЭЫДҰ-ның
сауалдамалары
түсуіне
қарай
жыл бойынша
кестелер
2-тп ауа
және басқа
ведомство-
лық статис-
тиканың
деректері

1.15. Демографическая статистика
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дич-
ность
выпуска
Сроки
представ-
ления
статинфор-
мации для
пользова-
телей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
квар-
тальная
8 февраля,
12 мая,
8 августа,
7 ноября
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
База данных
ЕДН:
Запись акта о
рождении,
о смерти,
о заключении и
о расторжении
брака,
органов ЗАГС
МЮ РК
годовая
14 апреля
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
База данных
ЕДН: Запись
акта о
рождении,
о смерти,
о заключении и
о расторжении
брака,
органов ЗАГС
МЮ РК
2
Миграция населения
Республики
Казахстан
квар-
тальная
6 февраля,
8 мая,
7 августа,
6 ноября
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
База данных
МН: Талон
статистического
учета к
листку прибытия,
убытия,
МВД РК, МЮ РК
годовая
10 апреля
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
База данных МН: Талон
статистического
учета к
листку прибытия,
убытия,
МВД РК, МЮ РК
годовая
26 августа
Таблицы
для
МСХ РК
База данных МН
3
Численность
населения
Республики
Казахстан
месячная
5 февраля,
5 марта,
4 апреля,
5 мая,
4 июня,
4 июля,
5 августа,
4 сентября,
6 октября,
5 ноября,
5 декабря
5 января
экспресс
инфор-
мация
База данных:
перепись
1999 г. (ЧН),
ЕДН, МН
годовая
15 апреля
экспресс
инфор-
мация
База данных:
перепись
1999 г.
(ЧН), ЕДН, МН
4
Численность
населения
Республики
Казахстан по
областям, городам
и районам
квар-
таль-
ная
13 февраля,
13 мая,
12 августа,
13 ноября
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
База данных:
перепись
1999 г.
(ЧН), ЕДН, МН
5
Численность
населения по
областям, городам
и районам, полу и
отдельным
возрастным группам,
отдельным этносам
годовая
22 апреля
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
База данных:
перепись
1999 г.
(ЧН), ЕДН, МН
6
Численность
населения
Республики
Казахстан по полу
в разрезе областей,
городов, районов
и районных центров
годовая
29 апреля
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
База данных:
перепись
1999 г.
(ЧН), ЕДН, МН
7
Ожидаемая
продолжительность
жизни населения
Республики
Казахстан
годовая
17 апреля
экспресс-
инфор-
мация
База данных:
ЧН, ЕДН
8
Коэффициенты
рождаемости по
возрастным группам
годовая
17 апреля
экспресс-
инфор-
мация
База данных:
ЧН, ЕДН
9
Административно-
территориальные
единицы Республики
Казахстан
полу-
годо-
вая
18 августа
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
Форма Б
годовая
15 февраля
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
Форма Б
10
Административно-
территориальные
изменения
Республики
Казахстан
годовая
15 февраля
Таблицы
для
КАТО
и
числен
-
ности
насе-
ления
Форма А
(включая
округа,
населенные
пункты)
11
Актуализация
классификатора
КАТО
пос-
тоян-
но
По мере
поступления
запросов
изме-
нения
в КАТО
законодательные
акты
12
Заполнение
табличного
материала
(вопросников) для
Международных
организаций и
Статофисов: ООН по
народонаселению,
ПРООН, СНГ и др.
по
мере
пос-
туп-
ления
ежемесячно,
годовая
элект-
ронные
таблицы
ЕДН, МН, ЧН

1.15. Демографиялық статистика
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статисти-
калық табыс
ету мерзім-
дері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1
2
3 4 5 6
1
Қазақстан Респуб-
ликасы халқының
табиғи қозғалысы
тоқсан-
дық
8 ақпан,
12 мамыр,
8 тамыз,
7 қараша
статисти-
калық
бюллетень
ХТҚ дерек-
тер база-
сы: туу
туралы,
өлім тура-
лы, некеге
тұру және
бұзу тура-
лы, ҚР ӘМ-
нің АХАЖ
органдары-
ның акт
жазулары
жылдық
14 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
ХТҚ дерек-
тер база-
сы: туу
туралы,
өлім тура-
лы, некеге
тұру және
бұзу тура-
лы, ҚР ӘМ-
нің АХАЖ
органдары-
ның акт
жазулары
2
Қазақстан Респуб-
ликасы халқының
көші-қоны
тоқсан-
дық
6 ақпан,
8 мамыр,
7 тамыз,
6 қараша
статисти-
калық
бюллетень
ХТҚ дерек-
терінің
базасы:
келу, кету
парағына
статисти-
калық есеп
-ке алу
талоны, ҚР
ІІМ, ҚР ӘМ
жылдық
10 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
ХТҚ дерек-
терінің
базасы:
келу, кету
парағына
статисти-
калық есеп
-ке алу
талоны, ҚР
ІІМ, ҚР ӘМ
жылдық
26 тамыз
ҚР АШМ
кестелер
Деректер
базасы МН
3
Қазақстан Респуб-
ликасы халқының
саны
айлық
5 ақпан,
5 наурыз,
4 сәуір,
5 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
5 тамыз,
4 қыркүйек,
6 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
5 қаңтар
жедел
ақпарат
Деректер
базасы:
1999 жылғы
санақ (ХС), ХТҚ,
ХК
жылдық
15 сәуір
жедел
ақпарат
Деректер
базасы:
1999 жылғы
санақ (ХС), ХТҚ,
ХК
4
Облыстар, қалалар
және аудандар
бойынша Қазақстан
Республикасы
халқының саны
тоқсан-
дық
13 ақпан,
13 мамыр,
12 тамыз,
13 қараша
статисти-
калық
бюллетень
Деректер
базасы:
1999 жылғы
санақ (ХС), ЕДН,
МН
5
Облыстар, қалалар
және аудандар,
жынысы және жеке-
леген жас топта-
ры, жекелеген
этностар бойынша
халық саны
жылдық
22 сәуір
статисти-
калық
бюллетень
Деректер
базасы:
1999 жылғы
санақ (ХС), ХТҚ,
ХК
6
Облыстар, қала-
лар, аудандар
және аудан орта-
лықтары бөлінісі-
ндегі Қазақстан
Республикасы
халқының жынысы
бойынша саны
жылдық
17 сәуір
жедел
ақпарат
Деректер
базасы:
1999 жылғы
санақ (ХС), ХТҚ,
ХК
7
Қазақстан Респуб-
ликасы халқының
өмір сүруінің
болжалды ұзақтығы
жылдық
17 сәуір
жедел
ақпарат
Деректер
базасы:
ХС, ХТҚ
8
Жас топтары
бойынша туу коэф-
фициенті
жылдық
17 сәуір
жедел
ақпарат
Деректер
базасы:
ХС, ХТҚ
9
Қазақстан
Республикасының
әкімшілік-аумақ-
тық бірліктері
жарты
жылдық
18 тамыз
статисти-
калық
бюллетень
Б нысаны
жылдық
15 ақпан
статисти-
калық
бюллетень
Б нысаны
10
Қазақстан
Республикасының
әкімшілік-аумақ-
тық өзгерістері
жылдық
15 ақпан
ӘАОС-на
және халық
санына
арналған
кестелер
А нысаны
(округтар-
ды, елді
мекендерді
қоса)
11
ӘАОС сыныптауышын
жаңғырту
тұрақты
Сауалдардың
түсуіне
қарай
ӘАОС-на
өзгерістер
заңнамалық
актілер
12
Халықаралық ұйым-
дар мен статофис-
тер үшін: халық-
тың өсуі бойынша
БҰҰ, БҰҰ-ның да-
мыту бағдарламасы
мәміле құжаты,
ТМД және басқалар
үшін кестелік
материалдарды
(сауалдамаларды)
толтыру
түсуіне
қарай
ай сайын,
жылдық
электрон-
дық
кестелер
ХТҚ, ХК,
ХС

1.16. Конъюнктурные обследования
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дич-
ность
выпуска
Сроки
представле-
ния
статинфор-
мации для
пользовате-
лей
Форма
пред-
ставления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Деловая активность
предприятий
Казахстана
квар-
тальная
30 мая,
29 августа,
29 ноября,
30 января
статис-
тический
бюллетень
Анкеты:
П-001, П-002,
П-003,
С-001,
С-002,
ТР-1,
СВ-1,
Т-001,
Т-002,
КУ-001,
ТУ-001,
ИН-001,
ИН-002
1.17. Обследования для ведения регистров
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
выпуска
Сроки
представ-
ления
статинфор-
мации для
пользова-
телей
Форма
представ-
ления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели
количества
юридических лиц в
Казахстане
месячная
15 числа
статис-
тический
бюллетень
Государст-
венный
статисти-
ческий
регистр
2
Актуализация
регистра по
электронным
извещениям о
пере/регистрации
юридических лиц,
филиалов и
представительств
ежед-
невная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
ГБД ЮЛ
3
Актуализация
регистра по данным
о регистрации и
ликвидации
индивидуальных
предпринимателей
месячная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
НК МФ РК
4
Актуализация в
регистре демографи-
ческих признаков
месячная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
ГБД ЮЛ
5
Актуализация
ситуационного кода
"4" по специальному
условию
месячная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
Индивидуаль-
ные каталоги
6
Актуализация
регистра по
сведениям о
лицензиях, выданных
юридическим и
физическим лицам
годовая
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
Государст-
венные
органы
7
Актуализация
регистра
предприятий по
итогам специальных
обследований
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
2-СР,
3-СР,
W-004
8
Актуализация в
регистре классифи-
кационных признаков
на начало отчетного
года
годовая
январь
таблицы
1-СР
9
Формирование
каталогов
месячная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
Государст-
венный
статистичес-
кий регистр
10
Жилой фонд
Республики Казахстан
годовая
22 апреля
статис-
тический
сборник
Регистр
жилых
помещений
11
Актуализация
регистра жилого
фонда на основании
похозяйственных
книг
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
Похозяйст-
венные
книги
12
Актуализация
регистра по данным
о регистрации жилья
квар-
тальная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
Центр по
недвижимости
13
Актуализация
регистра жилого
фонда по сведениям
о ветхом и
аварийном жилье
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
Акиматы
14
Прием и обработка
сводных отчетов о
налогоплательщиках
квар-
тальная,
полу-
годовая,
годовая
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
НК МФ РК
15
Ведение мониторинга
приема отчетов "в
одно окно"
месячная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
SP-4
16
Ведение базы
данных о нагрузке
на предприятия
месячная
по инди-
видуальным
запросам
таблицы
Индивидуаль-
ные каталоги
1.18. Статистика национальных счетов
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
выпуска
Сроки
представ-
ления
статинфор-
мации для
пользовате-
лей
Форма
пред-
ставления
Источники
данных
(индекс
формы)
1
2
3
4
5
6
1
Валовой внутренний
продукт методом
производства
(оперативные
данные)
годовая
15 февраля
экспресс-
информация
1-пф, 2-мп,
2-охота,
1-лес,
1-рыба, 1-п,
1-кс,
1-инвест,
2-кс, 1-ижс,
1-вт,
N 65, 1-связь,
2-связь,
2-услуги,
соцфин
(образование),
соцфин
(здравоохране-
ние), 1-т,
N 11, 24-сх,
29-сх,
обследование
домашних
хозяйств,
Анкета-Т-001;
отчет об
исполнении
бюджета,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций
квар-
таль-
ная
15 мая,
14 августа,
14 ноября
2
Валовой внутренний
продукт методом
производства
(отчетные
квартальные
данные)
годовая
(на
квар-
тальной
основе)
17 апреля
экспресс-
информа-
ция (с
выделе-
нием
доли
нефтяно-
го
сектора
в ВВП)
1-пф, 2-мп,
2-охота,
1-лес,
1-рыба, 1-п,
1-кс,
1-инвест,
2-кс, 1-ижс,
1-вт, N 65,
1-связь,
2-связь,
2-услуги,
соцфин
(образование),
соцфин (здра-
воохранение),
1-т, N 11,
24-сх, 29-сх,
Анкета-Т-001;
отчет об
исполнении
бюджета,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций
квар-
таль-
ная
27 июня,
29 сентября,
26 декабря
экспресс-
информа-
ция
3
Валовой внутренний
продукт методом
конечного исполь-
зования (отчетные
квартальные
данные)
годовая
23 апреля
экспресс-
информа-
ция
1-пф, 2-мп,
1-инвест,
1-кс,
2-услуги,
обследование
домашних
хозяйств,
торговли,
транспорта и
связи,
индексы цен;
отчет об
исполнении
бюджета,
платежный
баланс,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций,
таможенная
статистика,
данные
комитета
геологии.
квар-
тальная
10 июля,
9 октября,
29 декабря
4
Валовой внутренний
продукт методом
образования
доходов
годовая
24 июля
экспресс-
информа-
ция
1-ПФ, 2-МП,
1-Т, N 11 и
2-МП, 1-кс,
2-услуги,
обследования
домашних
хозяйств,
торговли,
транспорта и
связи, соцфин
(образование),
соцфин
(здравоохране-
ние),
Анкета-Т-001;
отчет об
исполнении
бюджета,
платежный
баланс,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций.
квар-
таль-
ная
20 июня,
24 сентября,
22 декабря
5
Валовая
добавленная
стоимость по
формам собствен-
ности за 2007 год
(отчетные данные)
годовая
15 августа
экспресс-
информа-
ция
1-ПФ и 2-МП,
1-Т, N 11 и
2-МП, 1-кс,
2-услуги,
обследования
домашних
хозяйств,
торговли,
транспорта и
связи, соцфин
(образование),
соцфин
(здравоохра-
нение);
отчет об
исполнении
бюджета,
платежный
баланс,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций.
6
Валовой внутренний
продукт методом
производства за
2007 год (отчетные
данные с
выделением доли
нефтегазового
сектора)
годовая
30 июля
экспресс-
информа-
ция
1-пф, 2-мп,
2-охота,
1-лес,
1-рыба, 1-п,
1-кс,
1-инвест,
2-кс, 1-ижс,
1-вт, N 65,
1-связь,
2-связь,
2-услуги,
соцфин
(образование),
соцфин (здра-
воохранение),
1-т, N 11,
24-сх, 29-сх,
обследования
домашних
хозяйств,
обследования
занятости
населения;
отчет об
исполнении
бюджета,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций.
7
Валовой внутренний
продукт методом
конечного
использования за
2007 (отчетные
данные)
годовая
13 ноября
экспресс-
информа-
ция
1-ПФ и 2-МП,
1-инвест,
1-кс,
2-услуги,
обследование
домашних
хозяйств,
торговли,
транспорта и
связи,
индексы цен;
отчет об
исполнении
бюджета,
платежный
баланс, отчеты
о доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций,
таможенная
статистика,
данные
комитета
геологии.
8
Производительность
труда
годовая
31 июля
экспресс-
информа-
ция
Данные
отраслевой
статистики;
данные
занятости
обследования
населения.
квар-
таль-
ная
30 июня,
30 сентября,
29 декабря
9
Элементы нацио-
нального богатства
Республики
Казахстан за
2007 год
годовая
28 ноября
экспресс-
информа-
ция
1-ПФ и 2-МП,

1.16. Конъюнктуралық зерттеулер
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статисти-
калық табыс
ету мерзім-
дері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан
кәсіпорындарының
іскерлік
белсенділігі
тоқсан
сайын
30 мамыр,
29 тамыз,
29 қараша,
30 қаңтар
статисти-
калық
бюллетень
Ө-001,
Ө-002,
Ө-003,
С-001,
С-002, К-1
, СВ-1, Е-
001, Е-002
, ККҚ-001,
КТҚ-001,
КИ-001,
КИ-002
сауалнама-
лары
1.17. Тіркелімдерді жүргізуге арналған зерттеулер
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статисти-
калық табыс
ету мерзім-
дері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстандағы
заңды тұлғалар
санының негізгі
көрсеткіштері
айлық
15-ші күні
статисти-
калық
бюллетень
Мемлекет-
тік стати-
стикалық
тіркелім
2
Заңды тұлғалар,
филиалдар мен
өкілдіктерді қай-
та тіркеу/тіркеу
туралы электронды
хабарламалар
бойынша тіркелім-
ді өзекті ету
күн сайынғы
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
ЗТ МДБ
3
Жеке кәсіпкерлер-
ді тіркеу және
жою туралы дерек-
тер бойынша тір-
келімді өзекті
ету
айлық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
СК
4
Демографиялық
белгілер тіркелі-
міндегі өзекті
ету
айлық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
ЗТ МДБ
5
Арнайы жағдай
бойынша "4" аху-
алдық кодты өзек-
ті ету
айлық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
Жеке
тізімдеме-
лер
6
Заңды және жеке
тұлғаларға беріл-
ген лицензиялар
туралы мәліметтер
бойынша тіркелім-
ді өзекті ету
жылдық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
Мемлекет-
тік
органдар
7
Арнайы зерттеу-
лердің қорытынды-
сы бойынша кәсіп-
орындар тіркелі-
мін өзекті ету
жылдық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
2-СР,
3-СР,
W-004
8
Есепті жылдың
басына сыныпта-
малық белгілері
тіркеліміндегі
өзекті ету
жылдық
қаңтар
кестелер
1-СР
9
Тізімдемелерді
құру
айлық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
Мемлекет-
тік стати-
стикалық
тіркелім
10
Қазақстан Респуб-
ликасының тұрғын
үй қоры
жылдық
22 сәуір
Статисти-
калық
жинақ
Тұрғын үй-
жайлар
тіркелімі
11
Шаруашылық жөнін-
дегі кітап негі-
зінде тұрғын үй
қоры тіркелімді
өзекті ету
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
Шаруашылық
жөніндегі
кітап
12
Тұрғын үйлерді
тіркеу туралы
деректер бойынша
тіркелімді өзекті
ету
тоқсан-
дық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
Жылжымай-
тын мүлік
жөніндегі
орталық
13
Тұрғын үй қоры тіркелімін ескір-
ген және апатты
тұрғын үйлер
туралы мәліметтер
бойынша өзекті
ету
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
Әкімдіктер
14
Салық төлеушілер
туралы жиынтық
есептерді қабыл-
дау және өңдеу
тоқсан-
дық,
жарты
жылдық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
СК
15
"Бер терезеден"
есептерді қабыл-
дау мониторингін
жүргізу
айлық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
SP-4
16
Кәсіпорындардың
жүктемесі туралы
деректер базасын
жүргізу
айлық
жеке сұраулар
бойынша
кестелер
Жеке
тізімдеме-
лер
1.18. Ұлттық шоттар статистикасы
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шыға-
рылым-
ның
кезең-
ділігі
Пайдалану-
шыларға
статисти-
калық табыс
ету мерзім-
дері
Табыс ету
нысаны
Дерек-
көздер
(нысанның
индексі)
1 2 3 4 5 6
1
Жалпы ішкі өнім
өндірістік әдіс-
пен (жедел дерек-
тер)
жылдық
15 ақпан
жедел
ақпарат
1-қө,
2-шк,
2-аң ау-
лау, 1-ор-
ман, 1-ба-
лық, 1-ө,
1-кқ,
1-инвест,
2-кқ,
1-жтқ, 1-
іс, N 65,
1-байланыс, 2-байла-
ныс,
2-қызмет-
тер, әлеу
-меттік
қаржы (бі-
лім беру),
әлеуметтік
қаржы
(денсаулық
сақтау),
1-е, N 11,
24-аш, 29-
аш, үй
шаруашы-
лықтарын
зерттеу,
Е-001 са-
уалнама;
бюджеттің
орындалуы
туралы ес-
еп, қаржы
корпора-
цияларының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығыс-
тар туралы
есептер
тоқсан-
дық
15 мамыр,
14 тамыз,
14 қараша
2
Жалпы ішкі өнім
өндірістік әдіс-
пен (есептік
тоқсандық дерек-
тер)
жылдық
(тоқ-
сандық
негіз-
де)
17 сәуір
жедел
ақпарат
(ЖІӨ-де
мұнай секторы-
ның үлесі
бөлек
көрсетіл-
ген)
1-қө,
2-шк,
2-аң ау-
лау, 1-ор-
ман, 1-ба-
лық, 1-ө,
1-кқ,
1-инвест,
2-кқ,
1-жтқ, 1-
іс, N 65,
1-байланыс, 2-байла-
ныс, 2-қызмет-
тер, әлеу
-меттік
қаржы (бі-
лім беру),
әлеуметтік
қаржы
(денсаулық
сақтау),
1-е, N 11,
24-аш, 29-
аш, үй
шаруашы-
лықтарын
зерттеу,
Е-001
сауалнама;
бюджеттің
орындалуы
туралы ес-
еп, қаржы
корпора-
цияларының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығыс-
тар туралы
есептер
тоқсан-
дық
27 маусым,
29 қыркүйек,
26 желтоқсан
жедел
ақпарат
3
Жалпы ішкі өнім
түпкілікті пай-
далану әдісімен
(есептік тоқсан-
дық деректер)
жылдық
23 сәуір
жедел
ақпарат
1-қө,
2-шк,
1-инвест,
1-кс,
2-қызмет
көрсету-
лерді, үй
шаруашы-
лықтарын,
сауда, кө-
лік пен
байланыс,
баға ин-
декстерін
зерттеу;
бюджеттің
орындалуы
туралы
есеп, тө-
лем балан-
сы, қаржы
корпора-
цияларының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығын-
дар туралы
есептер,
кеден ста-
тистикасы,
геология
комитеті-
нің есеп-
тері.
тоқсан-
дық
10 шілде,
9 қазан,
29 желтоқсан
4
Жалпы ішкі өнім
табыстарды құру
әдісімен
жылдық
24 шілде
жедел
ақпарат
1-ҚӨ,
2-ШК, 1-Е,
N 11 және
2-ШК, 1-кқ
, 2-қызмет
көрсету-
лерді, үй
шаруашы-
лықтарын,
сауданы,
көлік пен
байланыс-
ты, әлеу-
меттік
қаржыны
(білім
беру),
әлеумет-
тік қаржы-
ны (ден-
саулық
сақтау)
зерттеу,
Е-001
сауалнама-
сы; бюджет
-тің орын-
далуы ту-
ралы есеп,
төлем ба-
лансы,
қаржы кор-
порацияла-
рының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығыс-
тар туралы
есептер
тоқсан-
дық
20 маусым,
24 қыркүйек,
22 желтоқсан
5
2007 жылғы меншік
нысандары бойынша
жалпы қосылған
құн (есептік
деректер)
жылдық
15 тамыз
жедел
ақпарат
1-ҚӨ,
2-ШК, 1-Е,
N 11 және
2-ШК, 1-кқ
, 2-қызмет
көрсету-
лерді, үй
шаруашы-
лықтарын,
сауданы,
көлік пен
байланыс-
ты, әлеу-
меттік
қаржыны
(білім
беру),
әлеумет-
тік қаржы-
ны (ден-
саулық
сақтау)
зерттеу,
Е-001
сауалнама-
сы; бюджет
-тің орын-
далуы ту-
ралы есеп,
төлем ба-
лансы,
қаржы кор-
порацияла-
рының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығыс-
тар туралы
есептер
6
2007 жылғы жалпы
ішкі өнім өндірі-
стік әдіспен (мұ-
най секторының
үлесі бөліп көр-
сетілген есептік
деректер)
жылдық
30 шілде
жедел
ақпарат
1-қө,
2-шк,
2-аң ау-
лау, 1-ор-
ман, 1-ба-
лық, 1-ө,
1-кқ,
1-инвест,
2-кқ,
1-жтқ, 1-
іс, N 65,
1-байланыс, 2-байла-
ныс, 2-қызмет
көрсету-
лерді,
әлеуметтік
қаржы (бі-
лім беру),
әлеуметтік
қаржы
(денсаулық
сақтау),
1-е, N 11,
24-аш, 29-
аш, үй
шаруашы-
лықтарын
зерттеу,
халықты
жұмыспен
қамтуды
зерттеу;
бюджеттің
орындалуы
туралы ес-
еп, қаржы
корпора-
цияларының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығыс-
тар туралы
есептер
7
2007 жылғы жалпы
ішкі өнім түпкі-
лікті пайдалану
әдісімен (есептік
деректер)
жылдық
13 қараша
жедел
ақпарат
1-ҚӨ және
2-ШК,
1-инвест,
1-кқ,
2-қызмет
көрсету-
лерді, үй
шаруашы-
лықтарын,
сауданы,
көлік пен
байланысты
, баға ин-
декстерін
зерттеу;
бюджеттің
орындалуы
туралы
есеп, тө-
лем балан-
сы, қаржы
корпора-
циясының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығын-
дар туралы
есептер,
кедендік
статистика
, геология
комитеті-
нің дерек-
тері
8
Еңбек өнімділігі
жылдық
31 шілде
жедел
ақпарат
Салалық
статисти-
каның де-
ректері;
халықтың
жұмыспен
қамтылуын
зерттеу
деректері
тоқсан-
дық
30 маусым,
30 қыркүйек,
29 желтоқсан
9
2007 жылғы Қазақ-
стан Республика-
сының ұлттық бай-
лығының элемент-
тері
жылдық
28 қараша
жедел
ақпарат
1-ҚӨ және

N 11 и 2-МП,
обследования
домашних
хозяйств,
торговли,
соцфин
(образование),
соцфин
(здравоохране-
ние); отчет
об исполнении
бюджета
10
Валовой региональ-
ный продукт
Республики
Казахстан
(оперативные
данные)
годовая
28 апреля
экспресс-
информа-
ция
1-пф, 2-мп,
2-охота,
1-лес,
1-рыба, 1-п,
1-кс,
1-инвест,
2-кс, 1-ижс,
1-вт, N 65,
1-связь,
2-связь,
2-услуги,
соцфин
(образование),
соцфин (здра-
воохранение),
1-т, N 11,
24-сх, 29-сх,
обследование
занятости
населения,
обследование
домашних
хозяйств;
отчет об
исполнении
бюджета,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций
квар-
тальная
7 июля,
6 октября,
31 декабря
11
Валовой региональ-
ный продукт
Республики
Казахстан
годовая
23 сентября
статис-
тический
бюллетень
1-пф, 2-мп,
2-охота,
1-лес,
1-рыба, 1-п,
1-кс,
1-инвест,
2-кс, 1-ижс,
1-вт, N 65,
1-связь,
2-связь,
2-услуги,
соцфин
(образование),
соцфин (здра-
воохранение),
1-т, N 11,
24-сх, 29-сх,
Анкета-Т-001,
обследования
домашних
хозяйств;
отчет об
исполнении
бюджета,
отчеты о
доходах и
расходах по
сектору
финансовых
корпораций.
12
Национальные
счета внутренней
экономики за 2005
год (окончательный
расчет), за 2006
год (уточненный
расчет), за 2007
год (по отчетным
данным)
годовая
24 ноября
статис-
тический
бюллетень
Данные по
расчетам
показателей
СНС
13
Валовая добавлен-
ная стоимость и
промежуточное
потребление
крупных, средних
и малых предприя-
тий (организаций)
годовая
24 марта,
16 июня
разра-
боточные
таблицы
1-пф, 2-мп
квар-
тальная
10 июня,
10 сентября,
10 декабря
1-пф, 2-мп
14
Подготовка данных
для построения
таблиц ТРИ, ТЗВ
и счетов системы
годовая
30 июня -
22 августа
разрабо-
точные
таблицы
все формы
отраслевой
статистики
15
Использование
продукции (товаров,
работ и услуг) и
движение товарно-
материальных
запасов
предприятий
годовая
30 июня
статис-
тический
бюллетень
1-СНС
16
Вспомогательный
счет туризма за
2006 год
годовая
16 мая
статис-
тический
бюллетень
1-туризм,
2-туризм,
анкета
обследования
расходов
на поездки,
счет
производства
СНС;
платежный
баланс,
административ-
ные данные
Министерства
туризма
и спорта.
17
Таблицы "Ресурсы -
Использование" за
2007 год
годовая
28 октября
статис-
тический
бюллетень
1-СНС, 1-П,
1-ПФ, 2-МП,
обследование
домашних
хозяйств,
торговли,
транспорта и
связи, 2-КС,
1-инвест,
1-КС,
1-услуги,
баланс
сельхозпродук-
тов, 1-ТЭБ,
балансы
отдельных
видов
продукции,
1-туризм,
2-туризм,
анкета
обследования
расходов на
поездки;
отчет об
исполнении
бюджета,
платежный
баланс.
18
Таблицы "Затраты
- Выпуск" за 2007
год
годовая
27 ноября
статис-
тический
бюллетень
Данные таблиц
"Ресурсы -
использование"
19
Вопросники СНГ
квар-
тальные,
годовые
в течение
года
таблицы
20
Заполнение
табличного матери-
ала (вопросников)
для Международных
организаций и
Статофисов: МВФ,
ЕЭК ООН,
Всемирный Банк,
АБР, ЭСКАТО.
по
мере
посту-
пления
в течение
года
таблицы

2-ШК N 11
және 2-ШК,
үй шаруа-
шылықтарын
, сауданы,
әлеуметтік
қаржыны
(білім),
әлеуметтік
қаржыны
(денсаулық
сақтау)
зерттеу;
бюджеттің
орындалуы
туралы
есеп
10
Қазақстан Респуб-
ликасының жалпы
өңірлік өнімі
(жедел деректер)
жылдық
28 сәуір
жедел
ақпарат
1-қө,
2-шк,
2-аң ау-
лау, 1-ор-
ман, 1-ба-
лық, 1-ө,
1-кқ,
1-инвест,
2-кқ,
1-жтқ, 1-
іс, N 65,
1-байланыс, 2-байла-
ныс, әлеу
-меттік
қаржы (бі-
лім беру),
әлеуметтік
қаржы
(денсаулық
сақтау),
1-е, N 11,
24-аш, 29-
аш, халық-
тың жұмыс-
пен қамты-
луын зерт-
теу, үй
шаруашы-
лықтарын
зерттеу;
бюджеттің
орындалуы
туралы ес-
еп, қаржы
корпора-
цияларының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығыс-
тар туралы
есептер
тоқсан-
дық
7 шілде,
6 қазан,
31 желтоқсан
11
Қазақстан Респуб-
ликасының жалпы
өңірлік өнімі
жылдық
23 қыркүйек
статисти-
калық
бюллетень
1-қө,
2-шк,
2-аң ау-
лау, 1-ор-
ман, 1-ба-
лық, 1-ө,
1-кқ,
1-инвест,
2-кқ,
1-жтқ, 1-
іс, N 65,
1-байланыс, 2-байла-
ныс, әлеу
-меттік
қаржы (бі-
лім беру),
әлеуметтік
қаржы
(денсаулық
сақтау),
1-е, N 11,
24-аш, 29-
аш, Е-001-
сауалнама,
үй шаруа-
шылықтарын
зерттеу;
бюджеттің
орындалуы
туралы ес-
еп, қаржы
корпора-
цияларының
секторы
бойынша
табыстар
мен шығыс-
тар туралы
есептер
12
2005 жылғы (түп-
кілікті есептеу),
2006 жылғы (нақ-
тыланған есептеу)
, 2007 жылғы
(есептік деректер
бойынша) ішкі
экономиканың ұлт-
тық шоттары
жылдық
24 қараша
статисти-
калық
бюллетень
ҰШЖ көр-
сеткіште-
рінің
есептеуле-
рі бойын-
ша дерек-
тер
13
Жалпы қосылған
құн және ірі, ор-
та және шағын
кәсіпорындардың
(ұйымдардың) ара-
лық тұтынулары
жылдық
24 наурыз,
16 маусым
әзірлеме-
лік
кестелер
1-қө, 2-шк
тоқсан-
дық
10 маусым,
10 қыркүйек,
10 желтоқсан
1-қө, 2-шк
14
ТРИ, ТЗВ кестеле-
рін және жүйе
шоттарын құру
үшін деректер
дайындау
жылдық
30 маусым -
22 тамыз
әзірлеме-
лік
кестелер
салалық
статисти-
каның бар-
лық нысан-
дары
15
Өнімдерді (тауар-
ларды, жұмыстар
мен қызмет көрсе-
тулерді) пайдала-
ну және кәсіпо-
рындардың тауар-
лық-материалдық
қорларының қозға-
лысы
жылдық
30 маусым
статисти-
калық
бюллетень
1-ҰШЖ
16
2006 жылғы туриз-
мнің қосалқы шоты
жылдық
16 мамыр
статисти-
калық
бюллетень
1-туризм,
2-туризм,
жол жүру
шығыстарын
зерттеу
сауалнама-
сы, ҰШЖ
өндірісі-
нің шоты;
төлем бал-
ансы,
Туризм жә-
не спорт
министрлі-
гінің
әкімшілік
деректері
17
2007 жылғы
"Ресурстар - Пай-
далану" кестелері
жылдық
28 қазан
статисти-
калық
бюллетень
1-ҰШЖ,
1-Ө, 1-ҚӨ,
2-ШК, үй
шаруашы-
лықтарын,
сауданы,
көлік пен
байланысты
зерттеу,
2-КҚ, 1-
инвест, 1-
кқ, 1-қыз-
мет көр-
сету, ауыл
шаруашылы-
ғы өнімде-
рінің ба-
лансы,
1-ОЭБ,
өнімдердің жекелеген
түрлерінің
балансы,
1-туризм,
2-туризм,
жол жүруге
шығыстарын
зерттеу
сауалнама-
сы, бюдже-
ттің орын-
далуы ту-
ралы есеп,
төлем
балансы
18
2007 жылғы
"Шығындар -
Шығарылым"
кестелері
жылдық
27 қараша
статисти-
калық
бюллетень
"Ресурстар
- пайдала-
ну" кесте-
лерінің
деректері
19
ТМД сауалдамалары
тоқсан-
дық,
жылдық
жыл бойына
кестелер
20
ХВҚ, БҰҰ-ның ЕЭК,
Дүниежүзілік банк
, АДБ, ББҰ-ның
АТМЭӘК Статофис-
тері мен Халықар-
алық ұйымдарға
арналған кестелік
материалдарды
(сауалдамаларды)
толтыру
түсуіне
қарай
жыл
бойына
кестелер

1.19. Сводные работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
выпуска
Сроки
представления
статинформации
для
пользователей
Форма
представ-
ления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое
развитие Республики
Казахстан (на
казахском и русском
языках)
месячная
15 числа
журнал
приложение
к журналу
бюллетень
2
Казахстан и страны СНГ
кварталь-
ная
1 раз в
квартал
журнал
3
Экономика и статистика
кварталь-
ная
март,
июнь,
сентябрь,
декабрь
научно-
информаци-
онный
журнал
4
Статистические
индикаторы (на русском
и английском языках)
кварталь-
ная
1 раз в
квартал
бюллетень
5
Мониторинг развития
аула (села) (в 2 частях)
кварталь-
ная
1 раз в
квартал
бюллетень
6
Оперативные данные за
2007 год (на казахском
и русском языках)
1 раз в
год
март
сборник
7
Предварительные данные
за 2007 год (на
казахском и русском
языках)
1 раз в
год
май
сборник
8
Казахстан в 2007 году
(на казахском и
русском языках)
в комплекте: CD-R
1 раз в
год
октябрь
сборник
9
Казахстан в 2007 году
(на английском языке)
в комплекте: CD-R
1 раз в
год
октябрь
сборник
10
Регионы Казахстана в
2007 году (на казахском
и русском языках)
1 раз в
год
ноябрь
сборник
11
Жилой фонд Республики
Казахстан (на казахском
и русском языках)
1 раз в
год
апрель
сборник
12
Отчет о деятельности
Агентства РК по
статистике в 2007 году
(на казахском и
русском языках)
1 раз в
год
февраль
брошюра
13
Общий классификатор
видов экономической
деятельности (на
казахском и русском
языках)
1 раз в
год
июнь
брошюра
14
Нормативные правовые
акты по вопросам
государственной
статистики (на
казахском и русском
языках)
1 раз в
год
август
брошюра
15
Казахстан в цифрах
(на казахском, русском
и английском языках)
1 раз в
год
август
буклет
16
Регионы Казахстана
(на казахском, русском
и английском языках)
1 раз в
год
август
буклет
17
Статистика пользователю
(на казахском, русском
и английском языках)
1 раз в
год
апрель
буклет
18
Топливно-энергетический
баланс Республики
Казахстан
годовая
ноябрь
справочник
19
Балансы ресурсов и
использования
важнейших видов сырья,
продукции производ-
ственно-технического
назначения и
потребительских товаров
по Республике Казахстан
годовая
ноябрь
справочник
20
Национальные счета
Республики Казахстан,
2002-2006 гг. (на
казахском, русском и
английском языках)
годовая
март
сборник
21
Цены на
потребительском рынке
Республики Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
июль
справочник
22
Цены в промышленности
и тарифы на услуги
производственного
характера в Республике
Казахстан (на казахском
и русском языках)
годовая
июль
справочник
23
Цены на продукцию
сельского хозяйства
и строительного
производства в
Республике Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
июль
справочник
24
Сельское, лесное и
рыбное хозяйство в
Республике Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
октябрь
сборник
25
Промышленность в
Республике Казахстан и
его регионах (на
казахском и русском
языках)
годовая
октябрь
сборник
26
Строительство в
Республике Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
сентябрь
сборник
27
Инвестиционная
деятельность в
Республике Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
октябрь
сборник
28
Финансы в Республике
Казахстан (на казахском
и русском языках)
годовая
декабрь
сборник
29
Основные средства и
нематериальные активы в
Республике Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
декабрь
сборник
30
Малое предприниматель-
ство в Республике
Казахстан (на казахском
и русском языках)
годовая
ноябрь
сборник
31
Розничная и оптовая
торговля в Республике
Казахстан (на казахском
и русском языках)
годовая
октябрь
сборник
32
Услуги в Республике
Казахстан (на казахском
и русском языках)
годовая
октябрь
сборник
33
Транспорт и связь в
Республике Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
октябрь
сборник
34
Туризм Казахстана
(на казахском и
русском языках)
годовая
август
сборник
35
Наука и инновационная
деятельность Казахстана
(на казахском и
русском языках)
годовая
ноябрь
сборник
36
Мониторинг уровня
компьютерной грамотнос-
ти населения, степени
использования
Интернет-ресурсов и
категорий пользователей
Интернет в Республике
Казахстан (на
казахском и русском
языках; на английском
языке)
годовая
ноябрь
сборник
37
Экономическая
активность населения
Казахстана (на
казахском и русском
языках)
годовая
август
сборник
38
Оплата труда в
Республике Казахстан
(на казахском и
русском языках)
годовая
сентябрь
сборник
39
Уровень жизни населения
(на казахском и
русском языках)
годовая
ноябрь
сборник
40
Женщины и мужчины
Казахстана (на
казахском языке)
годовая
сентябрь
сборник
41
Женщины и мужчины
Казахстана (на русском
языке)
годовая
сентябрь
сборник
42
Женщины и мужчины
Казахстана (на
английском языке)
годовая
сентябрь
сборник
43
Охрана окружающей
среды и устойчивое
развитие Казахстана
(на казахском и
русском языках)
годовая
октябрь
сборник
44
Демографический
ежегодник (на казахском
и русском языках)
годовая
август
сборник

1.19. Жиынтық жұмыстар
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың атауы
Шығарылым-
лымның
кезеңділі-
гі
Пайдаланушылар-
ға статистика-
калық ақпарат-
тарды табыс ету
мерзімі
Табыс ету
нысаны
1 2 3 4 5
1
Қазақстан Республи-
касының әлеуметтік-
экономикалық дамуы
(қазақ және орыс
тілдерінде)
ай сайын
15-ші күні
журнал
журналға
қосымша
бюллетень
2
Қазақстан және ТМД
елдері
тоқсан
сайын
тоқсанына 1 рет
журнал
3
Экономика және
статистика
тоқсандық
наурыз, маусым,
қыркүйек,
желтоқсан
ғылыми-
ақпараттық
журнал
4
Статистикалық инди-
каторлар (орыс және
ағылшын тілдерінде)
тоқсан
сайын
тоқсанына 1 рет
бюллетень
5
Ауыл (село) дамуы-
ның мониторингісі
(2 бөлімде)
тоқсан
сайын
тоқсанына 1 рет
бюллетень
6
2007 жылғы жедел
деректер (қазақ жә-
не орыс тілдерінде)
жылына 1
рет
наурыз
жинақ
7
2007 жылғы алдын
ала деректер (қазақ
және орыс
тілдерінде)
жылына 1
рет
мамыр
жинақ
8
Қазақстан 2007
жылғы (қазақ және
орыс тілдерінде)
CD-R жинағында
жылына 1
рет
қазан
жинақ
9
Қазақстан 2007 жыл-
ғы (ағылшын тілін-
де) CD-R жинағында
жылына 1
рет
қазан
жинақ
10
2007 жылғы Қазақс-
танның өңірлері
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылына 1
рет
қараша
жинақ
11
Қазақстан Республи-
касының тұрғын үй
қоры (қазақ және
орыс тілдерінде)
жылына 1
рет
сәуір
жинақ
12
2007 жылғы Қазақс-
тан Республикасы
Статистика агентті-
гінің қызметі тура-
лы есеп (қазақ және
орыс тілдерінде)
жылына 1
рет
ақпан
кітапша
13
Экономикалық қызмет
түрлерінің жалпы
сыныптауышы (қазақ
және орыс
тілдерінде)
жылына 1
рет
маусым
кітапша
14
Мемлекеттік статис-
тика мәселелері
жөніндегі норматив-
тік құқықтық акті-
лер (қазақ және
орыс тілдерінде)
жылына 1
рет
тамыз
кітапша
15
Қазақстан - цифр-
ларда (қазақ, орыс
және ағылшын
тілдерінде)
жылына 1
рет
тамыз
буклет
16
Қазақстанның өңір-
лері (қазақ, орыс
және ағылшын
тілдерінде)
жылына 1
рет
тамыз
буклет
17
Статистика пайдала-
нушыға (қазақ, орыс
және ағылшын
тілдерінде)
жылына 1
рет
сәуір
буклет
18
Қазақстан Республи-
касының отын-энер-
гетикалық балансы
жылдық
қараша
анықтамалық
19
Қазақстан Республи-
касы бойынша ресур-
стар балансы және
шикізаттың маңызды
түрлерін, өндіріс-
тік-техникалық мақ-
саттағы өнімдерді
және тұтыну тауар-
ларын пайдалану
жылдық
қараша
анықтамалық
20
Қазақстан Республи-
касының ұлттық шот-
тары, 2002 - 2006
жылдары (қазақ,
орыс және ағылшын
тілдерінде)
жылдық
наурыз
жинақ
21
Қазақстан Республи-
касының тұтыну
рыногындағы бағалар
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
шілде
анықтамалық
22
Қазақстан Республи-
касындағы өнеркәсіп
бағалары және өнді-
рістік сипатта көр-
сетілген қызметтер-
дің тарифтері
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
шілде
анықтамалық
23
Қазақстан Республи-
касындағы ауыл
шаруашылығы және
құрылыс өндірісі
өнімдерінің бағала-
ры (қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
шілде
анықтамалық
24
Қазақстан Республи-
касындағы ауыл,
орман және балық
шаруашылығы (қазақ
және орыс
тілдерінде)
жылдық
қазан
жинақ
25
Қазақстан Республи-
касындағы және оның
өңірлердегі өнеркә-
сіп (қазақ және
орыс тілдерінде)
жылдық
қазан
жинақ
26
Қазақстан Республи-
касындағы құрылыс
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
қыркүйек
жинақ
27
Қазақстан Республи-
касындағы инвести-
циялық қызмет
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
қазан
жинақ
28
Қазақстан Республи-
касындағы қаржылар
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
желтоқсан
жинақ
29
Қазақстан Республи-
касындағы негізгі
құрал-жабдықтар мен
материалдық емес
активтер (қазақ жә-
не орыс тілдерінде)
жылдық
желтоқсан
жинақ
30
Қазақстан Республи-
касындағы шағын
кәсіпкерлік (қазақ
және орыс тілдерін-
де)
жылдық
қараша
жинақ
31
Қазақстан Республи-
касындағы бөлшек
және көтерме сауда
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
қазан
жинақ
32
Қазақстан Республи-
касындағы қызмет
көрсетулер (қазақ
және орыс
тілдерінде)
жылдық
қазан
жинақ
33
Қазақстан Республи-
касындағы көлік
және байланыс (қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
қазан
жинақ
34
Қазақстан туризмі
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
тамыз
жинақ
35
Қазақстанның ғылыми
және инновациялық
қызметі (қазақ және
орыс тілдерінде)
жылдық
қараша
жинақ
36
Қазақстан Республи-
касындағы халықтың
компьютерлік сауат-
тылық деңгейінің,
Интернет-ресурстар-
ды пайдалану дең-
гейінің және Интер-
нетті пайдаланушы-
лар санатының мони-
торингісі
(қазақ, орыс және
ағылшын тілдерінде)
жылдық
қараша
жинақ
37
Қазақстан халқының
экономикалық бел-
сенділігі
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
тамыз
жинақ
38
Қазақстан Республи-
касындағы еңбекақы
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
қыркүйек
жинақ
39
Халықтың тұрмыс
деңгейі
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
қараша
жинақ
40
Қазақстандағы әйел-
дер мен ерлер
(қазақ тілінде)
жылдық
қыркүйек
жинақ
41
Қазақстандағы әйел-
дер мен ерлер
(орыс тілінде)
жылдық
қыркүйек
жинақ
42
Қазақстандағы әйел-
дер мен ерлер
(ағылшын тілінде)
жылдық
қыркүйек
жинақ
43
Қоршаған ортаны
қорғау және Қазақс-
танның орнықты
дамуы
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
қазан
жинақ
44
Демографиялық
жылнамалық
(қазақ және орыс
тілдерінде)
жылдық
тамыз
жинақ

2. Ведомственные статистические работы
2.1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
N
п/п
Наименование работы
Перио-
дичность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Обзор о наличии и
техническом состоянии
автомототранспортных
средств и прицепов к
ним
годовая
2-ТС
анали-
тический
материал
по запросу
2.2. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
N
п/п
Наименование работы
Перио-
дичность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Форма
завер-
шения
Сроки и
представле-
ния 1)
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Национальные счета
здравоохранения
годовая
19
таблицы
1 декабря
2.3. Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
работы
Перио-
дичность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Форма
заверше-
ния
Сроки
представле-
ния 1)
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Информация о
ситуации на рынке
труда
месячная
3 ТН,
1T, 2T,
1ИР,
информация
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
2
Отчет о ходе
выполнения Плана
мероприятий по
совершенствованию
системы занятости
населения
Республики
Казахстан на
2008-2010 годы
полуго-
довая
1T, 2T,
3Т,
3ТН ,1ИР
информация
15 января,
10 июля
3
Отчет о ходе
выполнения
Программы развития
сельских террито-
рий (занятость)
квар-
тальная
3 ТН,
1T, 2T,
1ИР, 3Т
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
4
Информация к
Советам иностран-
ных инвесторов
(по рабочей силе)
квар-
тальная
1ИР
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
5
Итоги социально-
экономического
развития
Республики
Казахстан
(занятость)
квар-
тальная
3 ТН,
1T, 2T,
1ИР, 3Т
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
2.4. Министерство финансов Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
работы
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
заверше-
ния
Сроки
представле-
ния 1) пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Информация об
освоении и
погашении
правительственных
и гарантированных
государством
займов
месячная
1-ОПЗ
аналити-
ческая
записка
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
20 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
2
Информация по
государственным
займам
квар-
тальная
1-ОПЗ,
14-ПБ
аналити-
ческая
записка
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
2.5. Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
работы
Перио-
дичность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Форма
завер-
шения
Сроки представ-
ления 1)
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Обзор результатов
инвестиционной
деятельности
недропользователей
в Республике
Казахстан
квар-
тальная
1,2,3,4-ЛКУ
аналити-
ческая
записка
по запросу
2
Информация по
нефтегазовому
комплексу
квар-
тальная
ЛК, РС,
ДЖ, ФС
аналити-
ческая
записка
по запросу

2. Ведомстволық статистикалық жұмыстар
2.1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Р/с
N
Жұмыстың атауы Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Аяқталу
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Автомотокөлік
құралдары мен
олардың
тіркемелерінің
бар-жоғы және
техникалық жай-
күйі туралы шолу
жылдық
2-КҚ
талдамалы
материал
сауал бойынша
2.2 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Р/с
N
Жұмыстың атауы Кезең-
ділігі
Статистика-
лық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Денсаулық
сақтаудың ұлттық
шоттары
жылдық
19
кестелер
1 желтоқсан
2.3 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Р/с
N
Жұмыстың атауы Кезең-
ділігі
Статистика-
лық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Еңбек
нарығындағы
ахуал туралы
ақпарат
айлық
3ТН, 1Е, 2Е, 1ШЖ, 3Е
ақпарат
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Қазақстан
Республикасының
халқын жұмыспен
қамту жүйесін
жетілдіру бойын-
ша 2008-2010
жылдарға арнал-
ған іс-шаралар
жоспарын орындау
барысы туралы
есеп
жарты
жылдық
1Е, 2Е,
3ТН, 3Е,
1ШЖ,
ақпарат
15 қаңтар,
10 шілде
3
Ауылдық аумақ-
тарды дамыту
бағдарламасын
орындау барысы
туралы есеп
(жұмыспен қамту)
тоқсан-
дық
3ТН, 1Е,
2Е, 1ШЖ, 3Е
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
4
Шетел инвестор-
ларының кеңесіне
ақпарат (жұмыс
күші бойынша)
тоқсан-
дық
1ШЖ
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
5
Қазақстан
Республикасының
әлеуметтік-эко-
номикалық даму
қорытындысы
(жұмыспен қамту)
тоқсан-
дық
3ТН, 1Е,
2Е, 1ШЖ, 3Е
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
2.4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Р/с
N
Жұмыстың атауы Кезең-
ділігі
Статистика-
лық
нысанның
индексі
Аяқтау нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Үкіметтік және
мемлекет
кепілдік берген
қарыздарды игеру
және өтеу туралы
ақпарат
айлық
1-ҚИӨ
талдамалы
жазба
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
2
Мемлекеттік
қарыздар
жөніндегі
ақпарат
тоқсан-
дық
1-ҚИӨ, 14-ПБ
талдамалы
жазба
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
2.5. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Р/с
N
Жұмыстың атауы Кезең-
ділігі
Статистика-
лық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Қазақстан Рес-
публикасындағы
жер қойнауын
пайдаланушылар-
дың инвестиция-
лық қызмет нәти-
желеріне шолу
тоқсан-
дық
1,2,3,4-ЛКУ
талдамалы
жазба
сұрау
бойынша
2
Мұнай-газ кешені
бойынша ақпарат
тоқсан-
дық
ҰЖ, ҰЖ, СӨ,
ҰҚ
талдамалы
жазба
сұрау
бойынша

2.6. Национальный банк Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
работы
Перио-
дичность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Форма
заверше-
ния
Сроки
представле-
ния 1)
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Сводный статисти-
ческий отчет по
платежному балансу
квар-
тальная
1-7,
9-11,
14-16 ПБ;
11-ОБ,
1-ОПЗ и
другая
информация
сводный
статис-
тический
отчет
31 марта,
30 июня,
30
сентября,
31 декабря
2
Сводный статисти-
ческий отчет по
международной
инвестиционной
позиции
квар-
тальная
1,9,14-16
ПБ;
11-ОБ,
1-ОПЗ и
другая
информация
сводный
статис-
тический
отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статисти-
ческий отчет по
валовому внешнему
долгу
квар-
тальная
1,9,14-16
ПБ;
11-ОБ,
1-ОПЗ и
другая
информация
сводный
статис-
тический
отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Аналитический
комментарий к
платежному балансу
квар-
тальная
сводный
статис-
тический
отчет
анали-
тическая
записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
5
Аналитический
комментарий к
международной
инвестиционной
позиции
квар-
тальная
сводный
статис-
тический
отчет
анали-
тическая
записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
6
Аналитический
комментарий к
оценке валового
внешнего долга
квар-
тальная
сводный
статис-
тический
отчет
анали-
тическая
записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
Примечания :
ЕС - Европейское сообщество
СНГ - Содружество независимых государств
ООН - Организация объединенных наций
ЕЭК ООН - Европейская экономическая комиссия Организации объединенных наций
ПРООН - Представительство ООН в Казахстане
МВФ - Международный валютный фонд
МОТ - Международная организация труда
ОЭСР - Организация экономического сотрудничества и развития
ЭСКАТО - Экономическая социальная комиссия для стран Азии и Тихого океана
МН - Миграция населения
ЧН - Численность населения
ЕДН - Естественное движение населения
КАТО - Классификатор административно-территориальных объектов
АБР - Азиатский банк развития
ИП - Индивидуальные предприниматели
ГБД ЮЛ - Государственная база данных "Юридические лица"
НК МФ РК - Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан
МЮ РК - Министерство юстиции Республики Казахстан
КТК РК - Комитет таможенного контроля Республики Казахстан
МСХ РК - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МВД РК - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Вместо даты может указываться день после отчетного периода или особый срок представления. С праздничных и выходных дней сроки переносятся на следующий за ними рабочий день.

2.6. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Р/с
N
Жұмыстың атауы Кезең-
ділігі
Статистика-
лық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1 2 3 4 5 6
1
Төлем балансы
бойынша жиынтық
статистикалық
есеп
тоқсан-
дық
1-7, 9-11,
14-16 ТБ;
11-ОБ, 1-ҚИӨ
және басқа
да ақпарат
жиынтық
статисти-
калық
есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық
инвестициялық
позиция бойынша
жиынтық статис-
тикалық есеп
тоқсан-
дық
1,9, 14-16
ТБ;
11-ОБ, 1-ҚИӨ
және басқа
да ақпарат
жиынтық
статисти-
калық
есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Жалпы сыртқы
борыш бойынша
жиынтық статис-
тикалық есеп
тоқсан-
дық
1,9, 14-16
ТБ;
11-ОБ, 1-ҚИӨ
және басқа
да ақпарат
жиынтық
статисти-
калық
есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
Төлем балансына
берілген
талдамалы
түсініктемелер
тоқсан-
дық
жиынтық
статистика-
лық есеп
талдамалы
жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
5
Халықаралық
инвестициялық
позицияға беріл-
ген талдамалы
түсініктемелер
тоқсан-
дық
жиынтық
статистика-
лық есеп
талдамалы
жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
6
Жалпы сыртқы
борыш берілген
талдамалы
түсініктемелер
тоқсан-
дық
жиынтық
статистика-
лық есеп
талдамалы
жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
Ескертпелер:
ЕҚ         - Еуропалық Қауымдастық
ТМД        - Тәуелсіз мемлекеттер достастығы
БҰҰ        - Біріккен Ұлттар Ұйымы
БҰҰ ЕЭК    - Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық
комиссиясы
БҰҰ ҚӨ     - Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстандағы өкілдігі
ХВҚ        - Халықаралық валюта қоры
ХЕҰ        - Халықаралық еңбек ұйымы
ЭЫДҰ       - Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы
АТМЭӘК     - Азия және Тынық мұхиты елдері үшін экономикалық
әлеуметтік комиссия
ХК         - Халықтың көші-қоны
ХС         - Халық саны
ХТҚ        - Халықтың табиғи қозғалысы
ӘАОС       - Әкімшілік-аумақтық объектілер сыныптауышы
АДБ        - Азия даму банкі
ЖК         - Жеке кәсіпкер
ЗТ МДБ     - "Заңды тұлғалар" мемлекеттік деректер базасы
ҚР ҚМ СК   - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық
комитеті
ҚР ӘМ      - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҚР КБК     - Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау комитеті
ҚР АШМ     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ҚР ІІМ     - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Күннің орнына есепті кезеңнен кейінгі күн немесе табыс етудің ерекше мерзімі көрсетілуі мүмкін. Мерзімдер мереке және демалыс күндерінен сол күндерден кейінгі жұмыс күніне ауыстырылады.