Об утверждении Плана мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года N 443
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года N 1459 " О Государственной программе развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы " Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый  План мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы (далее - План мероприятий).
2. Центральным и местным исполнительным органам:
1) принять меры по реализации Плана мероприятий;
2) по итогам полугодия и года, к 10 июля и 10 января, представлять информацию о ходе исполнения Плана мероприятий в Министерство образования и науки Республики Казахстан.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан обеспечить представление в Правительство Республики Казахстан сводной информации о ходе исполнения Плана мероприятий ежегодно, к 20 июля и 20 января.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 2008 года N 443
Сноска. План с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 11.09.2008  N 847
План мероприятий на 2008-2010 годы по реализации
Государственной программы развития образования в
Республике Казахстан на 2005-2010 годы
N
п/п
Мероприятия
Форма
завершения
Ответ-
ственные
испол-
нители
Срок
испол-
нения
Предпо-
лагаемые
расходы
млн. тенге*
Источник
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
1. Дошкольное воспитание и обучение
1
Разработать
государствен-
ные общеобя-
зательные
стандарты по
дошкольному
воспитанию
и обучению
Приказ МОН
МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны
и Алматы
IV
квартал
2008
года
2008 г. -
10,2
Респуб-
ликанский
бюджет
2
Провести I
республикан-
ские педаго-
гические
чтения
дошкольных
работников
"Развитие
новых форм
казахстанско-
го дошкольно-
го образова-
ния в
современных
социально-
экономических
условиях"
Приказ МОН
МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны
и Алматы
III
квартал
2010
года
Не
требуются
3
Принять меры
по увеличению
контингента
воспитанников
дошкольных
организаций
на 30 % в
Алматинской,
Акмолинской,
Жамбылской,
Кызылордин-
ской, Северо-
Казахстанской
и Южно-
Казахстанской
областях
Постановления
акиматов
Акимы
Алматин-
ской,
Акмолин-
ской,
Жамбыл-
ской,
Кызылор-
динской,
Северо-
Казах-
станской
и Южно-
Казах-
станской
областей
IV
квартал

Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 443 Қаулысы
"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 қазандағы N 1459 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар:
1) Іс-шаралар жоспарын іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын;
2) жарты жылдықтың және жылдың қорытындылары бойынша 10 шілдеге және 10 қаңтарға Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі жыл сайын, 20 шілдеге және 20 қаңтарға Қазақстан Республикасының Үкіметіне Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы жиынтық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 13 мамырдағы
N 443 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2008.09.11 N 847 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың
2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын
іске асыру жөніндегі 2008-2010 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспары
Р/с
N №
Іс-шаралар Аяқталу нысаны Жауапты орындау-
шылар
Орында-
лу
мерзімі
Бол-
жамды
шығыс-
тар
млн.
теңге*
Қаржы-
ландыру
көзі
1 2 3 4 5 6 7
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту
1
Мектепке дейінгі
тәрбие мен оқыту
жөніндегі
мемлекеттік
жалпыға міндетті
стандарттарды
әзірлеу
БҒМ
бұйрығы
БҒМ,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкімдері
2008
жылғы
IV
тоқсан
2008 ж.
- 10,2
Респуб-
ликалық
бюджет
2
"Қазіргі әлеу-
меттік-экономи-
калық жағдайда
қазақстандық
мектепке дейін-
гі білім беру-
дің жаңа нысан-
дарын дамыту"
атты мектепке
дейінгі қызмет-
керлердің I
республикалық
педагогикалық
оқуын өткізу
БҒМ
бұйрығы
БҒМ,
облыстар-
дың,
Астана
және Алматы
қалалары-
ның
әкімдері
2010
жылғы
III
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
3
Алматы, Ақмола,
Жамбыл, Қызыл-
орда, Солтүстік
Қазақстан және
Оңтүстік Қазақ-
стан облыста-
рында мектепке
дейінгі ұйым-
дардың тәрбие-
ленушілері
контингентін
30 %-ға арттыру
бойынша шаралар
қабылдау
Әкімдік-
тер
қаулы-
лары
Алматы,
Ақмола,
Жамбыл,
Қызылорда,
Оңтүстік
Қазақстан
және
Солтүстік
Қазақстан
облыстары-
ның
әкімдері

2284,2
2009 г. -
2513,5
2010 г. -
2764,8
г. Астана
2008 г. -
321,6
2009 г. -
386,0
2010 г. -
424,6
Респуб-
ликанский
бюджет
Местные
бюджеты
3. Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8
Обеспечить
независимую
оценку про-
фессиональной
подготовлен-
ности, под-
тверждения и
присвоения
квалификации
рабочих
кадров и
специалистов
технического
труда
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2010
годы
421,2
2008 г. -
138,7
2009 г. -
139,8
2010 г. -
142,7
Респуб-
ликанский
бюджет
9
Разработать
Классификатор
профессий и
специальнос-
тей техни-
ческого и
профессио-
нального,
послесреднего
образования
Приказ МОН
МОН, МИТ,
МЗ, МТСЗН
II
квартал
2008
года
Не
требуются
10
Разработать
перечень
профессий и
специальнос-
тей техни-
ческого и
профессио-
нального
образования
Приказ МОН
МОН,
МТСЗН, МЗ
II
квартал
2008
года
Не
требуются
11
Содействовать
в обеспечении
трудоустрой-
ства выпуск-
ников профес-
сиональных
школ, лицеев
и колледжей
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
IV
квартал
2008-
2010
годы
Не
требуются
4. Высшее и послевузовское образование
12
Привлечение
зарубежных
преподавате-
лей и
консультантов
в националь-
ные вузы
(Казахский
национальный
университет
имени
аль-Фараби,
Евразийский
национальный
университет
имени Л.Н.
Гумилева)
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал

- 2284,2
2009 ж.
- 2513,5
2010 ж.
- 2764,8
Астана
қаласы
2008 ж.
- 321,6
2009 ж.
- 386,0
2010 ж.
- 424,6
Респуб-
ликалық
бюджет
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
3. Техникалық және кәсіптік, орта оқу орнынан
кейінгі білім беру
8
Жұмысшы кадрлар
мен техникалық
еңбек маманда-
рының кәсіби
даярлығын, бі-
ліктілігін рас-
тау және оны
беруді тәуелсіз
бағалауды қам-
тамасыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ
2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
421,2
2008 ж.
-138,7
2009 ж.
-139,8
2010 ж.
-142,7
Респуб-
ликалық
бюджет
9
Техникалық және
кәсіптік, орта
оқу орнынан
кейінгі білім
кәсіптері мен
мамандықтарының
жіктеуішін
әзірлеу
БҒМ бұйрығы
БҒМ, ИСМ,
ДСМ,
Еңбекмині
2008 жылғы II тоқсан
Талап етіл-
мейді
10
Техникалық және
кәсіптік білім
беру кәсіптері
мен мамандықта-
рының тізбесін
әзірлеу
БҒМ бұйрығы
БҒМ,
Еңбекмині,
ДСМ
2008 жылғы II тоқсан
Талап етіл-
мейді
11
Кәсіптік мек-
тептер, лицей-
лер мен коллед-
ждер бітіруші-
лерін жұмысқа
орналастыруды
қамтамасыз етуге
жәрдемдесу
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкімдері
2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
Талап етіл-
мейді
4. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру
12
Ұлттық жоғары
оқу орындарына
шетелдік оқыту-
шылар мен кон-
сультанттарды
тарту (Әл-Фара-
би атындағы
Қазақ ұлттық
университеті,
Л.Н. Гумилев
атындағы Еура-
зия ұлттық
университеті)
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ

2008-
2010
годы
1494,2
2008 г. -
464,8
2009 г. -
497,3
2010 г. -
532,1
Респуб-
ликанский
бюджет
13
Обеспечить
организацию
работы по
определению
рейтинга
высших учеб-
ных заведений
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
III
квартал
2008-
2010
годы
5,4
2008 г. -
1,7
2009 г. -
1,8
2010 г. -
1,9
Респуб-
ликанский
бюджет
14
Разработать,
совершенство-
вать и гармо-
низировать
государствен-
ные общеобя-
зательные
стандарты
высшего и
послевузов-
ского обра-
зования
Приказ
МОН
II
квартал
2008-
2010
годы
43,4
2008 г. -
13,8
2009 г. -
14,8
2010 г. -
14,8
Респуб-
ликанский
бюджет
15
Внедрить
кредитную
систему
обучения в
практику
деятельности
вузов
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
II
квартал
2008-
2010
годы
Не
требуются
16
Подготовка
докторов
философии
(Ph.D)
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2010
годы
1376,4
2008 г. -
458,8
2009 г. -
458,8
2010 г. -
458,8
Респуб-
ликанский
бюджет
17
Направлять
для обучения
по программам
высшего и
послевузов-
ского
образования
в ведущие
зарубежные
вузы 3 тысячи
граждан
Казахстана
Решение
Республикан-
ской комиссии
по подготовке
кадров за
рубежом
МОН
в
течение
года
2008-
2010
годы
47952,9
2008 г. -
15984,3
2009 г. -
15984,3
2010 г. -
15984,3
Респуб-
ликанский
бюджет
5. Педагогические кадры
18
Организовать
повышение
квалификации
и переподго-
товку педаго-
гических
кадров
дошкольного и
начального,
основного
среднего и
общего
среднего
образования
согласно
программно-
методическому
обеспечению
12-летней
школы
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны
и Алматы
IV
квартал
2008-
2010
годы
376,1
2008 г. -
121,3
2009 г. -
123,7
2010 г. -
131,1
Респуб-
ликанский
бюджет
19
Организовать
повышение
квалификации
педагогичес-
ких кадров
системы
высшего и
послевузов-
ского
образования
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2010
годы
Учтено в
стоимости
государ-
ственного
образова-
тельного
гранта
Респуб-
ликанский
бюджет
6. Информатизация образования
20
Разработать
электронные
учебные
издания на
казахском и
русском
языках для
организаций
начального,
основного
среднего и
общего
среднего
образования в
соответствии
с государ-
ственными
общеобяза-
тельными
стандартами
образования
Республики
Казахстан
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
IV
квартал
2008-
2010
годы
48,3
2008 г. -
15,0
2009 г. -
16,1
2010 г. -
17,2
Респуб-
ликанский
бюджет
7. Национальная система оценки качества образования
21
Обеспечить
проведение
государствен-
ной
аттестации
организаций
образования
на местном
уровне
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
20
января

2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
1494,2
2008 ж.
-464,8
2009 ж.
- 497,3
2010 ж.
- 532,1
Респуб-
ликалық
бюджет
13
Жоғары оқу орындарының
рейтингін
анықтау жөнін-
дегі жұмыстың
ұйымдастырылуын
қамтамасыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ
2008-
2010
жылдар
III
тоқсан
5,4
2008 ж.
-1,7
2009 ж.
-1,8
2010 ж.
-1,9
Респуб-
ликалық
бюджет
14
Жоғары және
жоғары оқу ор-
нынан кейінгі
білім берудің
мемлекеттік
жалпыға міндетті
стандарттарын
әзірлеу,
жетілдіру және
үйлестіру
Бұйрық
БҒМ
2008-
2010
жылдар
II
тоқсан
43,4
2008 ж.
-13,8
2009 ж.
- 14,8
2010 ж.
-14,8
Респуб-
ликалық
бюджет
15
Жоғары оқу
орындары қыз-
метінің практи-
касына кредиттік
оқыту жүйесін
енгізу
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ
2008-
2010
жылдар
II
тоқсан
Талап етіл-
мейді
16
Философия
докторларын
(Рh.D) даярлау
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ
2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
1376,4
2008 ж.
-458,8
2009 ж.
- 458,8
2010 ж.
-458,8
Респуб-
ликалық
бюджет
17
Жоғары және жо-
ғары оқу орнынан
кейінгі білім
беру бағдарлама-
лары бойынша
оқыту үшін
Қазақстанның 3
мың азаматын
шетелдік жетекші
жоғары оқу
орындарына жіберу
Шетелде
кадрлар
даярлау
жөнінде-
гі рес-
публика-
лық
комис-
сияның
шешімі
БҒМ
2008-
2010
жылдар
бойы
47952,9
2008 ж.
-15
984,3
2009 ж.
-15
984,3
2010 ж.
-15
984,3
Респуб-
ликалық
бюджет
5. Педагог кадрлар
18
12 жылдық мек-
тепті бағдар-
ламалық-әдісте-
мелік қамтамасыз
етуге сәйкес
мектепке дейінгі
және бастауыш,
негізгі орта және
жалпы орта
білімнің педагог
кадрларының
біліктілігін
арттыруды және
қайта даярлауды
ұйымдастыру
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
Ақпарат
БҒМ,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкімдері
2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
376,1
2008 ж.
- 121,3
2009 ж.
-123,7
2010 ж.
- 131,1
Респуб-
ликалық
бюджет
19
Жоғары және
жоғары оқу
орнынан кейінгі
білім беру жүйесінің педа-
гог кадрларының
біліктілігін
арттыруды
ұйымдастыру
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ
2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
Мемле-
кеттік
білім
беру
гранты-
ның
құнында
есепке
алынған
Респуб-
ликалық
бюджет
6. Білім беруді ақпараттандыру
20
Қазақстан Рес-
публикасының
мемлекеттік
жалпыға міндетті
білім беру
стандарттарына
сәйкес бастауыш,
негізгі орта
және жалпы орта
білім беру
ұйымдары үшін
қазақ және орыс
тілдерінде элек-
трондық оқу
басылымдарын
әзірлеу
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкімдері
2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
48,3
2008 ж.
-15,0
2009 ж.
-16,1
2010 ж.
-17,2
Респуб-
ликалық
бюджет
7. Білім беру сапасын бағалаудың ұлттық жүйесі
21
Жергілікті дең-
гейде білім беру
ұйымдарында
мемлекеттік
аттестаттауды
өткізуді қамта-
масыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі-
не
ақпарат
БҒМ,
облыстар-
дың,
Астана
және
Алматы
қалалары-
ның
әкімдері

504,3
г. Алматы
2008 г. -
1892,6
2009 г. -
1000,0
2010 г. -
1000,0
г. Астана
2008 г. -
435,0
2009 г. -
461,0
2010 г. -
488,6
Местные
бюджеты
42
Осуществить
строительство
двух школ-
интернатов
для детей с
проблемами
зрения
проектной
мощностью 250
мест каждая:
город
Караганда
город Есик
Алматинской
области
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2009
годы
2071,4
2008 г. -
738,5
2009 г. -
747,9
2010 г. -
585,0
Респуб-
ликанский
бюджет
43
Обеспечить
строительство
Республикан-
ской школы-
интерната для
одаренных
детей в
городе Астане
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2009
годы
1004,7
2008 г. -
704,7
2009 г. -
300,0
Респуб-
ликанский
бюджет
44
Обеспечить
строительство
образователь-
ного центра
для детей-
сирот с
обучением на
казахском
языке в
городе Алматы
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008
года
2008 г. -
1007,8
Респуб-
ликанский
бюджет
45
Обеспечить
строительство
объектов
второй
очереди
Казахского
национального
университета
имени аль-
Фараби
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2009
годы
3141,1
2008 г. -
1806,6
2009 г. -
1334,5
Респуб-
ликанский
бюджет
46
Обеспечить
строительство
библиотеки
Евразийского
национального
университета
имени Л.Н.
Гумилева
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2009
года
2009 г. -
441,5
Респуб-
ликанский
бюджет
47
Обеспечить
строительство
плавательного
бассейна
Северо-
Казахстан-
ского госу-
дарственного
университета
имени
М. Козыбаева
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008
года
2008 г. -
481,4
Респуб-
ликанский
бюджет
48
Обеспечить
строительство
главного
учебного
корпуса Меж-
дународного
казахско-
турецкого
университета
имени
Х.А. Ясави в
городе
Туркестане
Южно-Казах-
станской
области
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008
года
2008 г. -
207,2
Респуб-
ликанский
бюджет
49
Обеспечить
расширение
комплекса
зданий Рес-
публиканской
средней
школы-
интернат
имени
О. Жаутыкова
в городе
Алматы
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2009
годы
1213,9
2008 г. -
450,0
2009 г. -
763,9
Респуб-
ликанский
бюджет
50
Обеспечить
строительство
здания учеб-
ного корпуса
инженерно-
технического
института
Актауского
государствен-
ного универ-
ситета имени
Ш. Есенова
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2008-
2009
годы
2511,2
2008 г. -
500,0
2009 г. -
2011,2
Респуб-
ликанский
бюджет
51
Обеспечить
реконструкцию
комплекса
Казахского
национального
технического
университета
имени К.И.
Сатпаева в
городе Алматы
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал
2009-
2010
годы
1493,5
2009 г. -
602,7
2010 г. -
890,8
Респуб-
ликанский
бюджет
52
Обеспечить
строительство
общежития на
450 мест
Казахского
государствен-
ного женского
педагогичес-
кого университета в городе
Алматы
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МОН
IV
квартал

-504,3
Алматы
қаласы
2008 ж.
- 1892,6
2009 ж.
- 1000,0
2010 ж.
- 1000,0
Астана
қаласы
2008 ж.
- 435,0
2009 ж.
- 461,0
2010 ж.
- 488,6
Жергі-
лікті
бюджет-
тер
42
Көру қабілетінде
проблемалары бар
балаларға
арналған әрқай-
сысының жобалық
қуаты 250 орын-
дық екі мектеп-
интернат салуды
жүзеге асыру:
Қарағанды қала-
сы
Алматы облысы
Есік қаласы
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
2009
жылдар
IV
тоқсан
2071,4
2008 ж.
- 738,5
2009 ж.
- 747,9
2010 ж.
- 585,0
Респуб-
ликалық
бюджет
43
Астана қаласында
Дарынды балаларға
арналған респуб-
ликалық мектеп-
интернат салуды
қамтамасыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
2009
жылдар
IV
тоқсан
1004,7
2008 ж.
- 704,7
2009 ж.
- 300,0
Респуб-
ликалық
бюджет
44
Алматы қаласында
жетім балаларға
арналған қазақ
тілінде оқытатын
білім беру
орталығын салуды
қамтамасыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
жылғы
IV
тоқсан
2008 ж.
- 1007,8
Респуб-
ликалық
бюджет
45
Әл-Фараби атын-
дағы Қазақ ұлт-
тық университе-
тінің екінші
кезектегі объектілерін
салуды қамта-
масыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
2009
жылдар
IV
тоқсан
3141,1
2008 ж.
- 1806,6
2009 ж.
- 1334,5
Респуб-
ликалық
бюджет
46
Л.Н. Гумилев
атындағы Еуразия
ұлттық
университетінің
кітапханасын
салуды қамта-
масыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2009-
жылғы
IV
тоқсан
2009 ж.
- 441,5
Респуб-
ликалық
бюджет
47
М. Қозыбаев
атындағы Сол-
түстік Қазақстан
мемлекеттік
университетінің
жүзу бассейнін
салуды қамтама-
сыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
жылғы
IV
тоқсан
2008 ж.
- 481,4
Респуб-
ликалық
бюджет
48
Оңтүстік Қазақ-
стан облысы
Түркістан қала-
сында Қ.А.
Яссауи атындағы
Халықаралық
қазақ-түрік
университетінің
бас оқу корпусын
салуды
қамтамасыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
жылғы
IV
тоқсан
2008 ж.
- 207,2
Респуб-
ликалық
бюджет
49
Алматы қаласын-
дағы Ө.Жәутіков
атындағы Рес-
публикалық орта
мектеп-интернат
ғимаратының ке-
шенін кеңейтуді
қамтамасыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
2009
жылдар
IV
тоқсан
1213,9
2008 ж.
- 450,0
2009 ж.
- 763,9
Респуб-
ликалық
бюджет
50
Ш.Есенов атындағы
Ақтау мемлекеттік
университетінің
инженерлік-тех-
никалық инсти-
туты оқу корпу-
сының ғимаратын
салуды қамтама-
сыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
2009
жылдар
IV
тоқсан
2511,2
2008 ж.
- 500,0
2009 ж.
- 2011,2
Респуб-
ликалық
бюджет
51
Алматы қаласын-
да Қ.И.Сәтпаев
атындағы Қазақ
ұлттық техника-
лық университе-
тінің кешенін
қайта жаңартуды
қамтамасыз ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ
2008-
2010
жылдар
IV
тоқсан
1493,5
2009 ж.
- 602,7
2010 ж.
- 890,8
Респуб-
ликалық
бюджет
52
Алматы қаласында
Қазақ мемлекет-
тік қыздар
педагогикалық
университетінің
450 орындық жа-
тақханасын са-
луды қамтамасыз
ету
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
БҒМ