Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Водный кодекс Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 620
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Водный кодекс Республики Казахстан", внесенный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 2008 года N 7.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасының Су кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 620 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 7  қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының Су кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов