О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2007 года N 633
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 633. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 142
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2020 № 142.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2007 года N 633 "О дивидендах на государственные пакеты акций и доходах на государственные доли участия в организациях" следующие дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 9, 10 и 11, следующего содержания:
"9. АО "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий".
10. АО "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол".
11. АО "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Батыс".".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 шілдедегі N 633 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 633 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 142 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.03.2020 № 142 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер мен ұйымдардағы қатысудың мемлекеттік үлестеріне кірістер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 шілдедегі N 633 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 9, 10 және 11-жолдармен толықтырылсын:
"9. "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ.
10. "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ.
11. "Батыс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов