О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2008 года N 666
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в некоторые
Указы Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие Указы Президента Республики Казахстан:
1) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 274 "О мерах по созданию и обеспечению деятельности социально-предпринимательских корпораций" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 2, ст. 20):
в подпункте 2) пункта 1 слова "согласно перечню видов и объемов запасов полезных ископаемых, утверждаемому Правительством Республики Казахстан" заменить словами "за исключением следующих полезных ископаемых: газ (кроме метана, добываемого из угольных пластов), нефть, уран";
2) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 320 "О мерах по созданию и обеспечению деятельности социально-предпринимательских корпораций "Ертіс", "Оңтүстік" и "Жетісу" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 13, ст. 144):
в подпункте 2) пункта 1 слова "согласно перечню видов и объемов запасов полезных ископаемых, утверждаемому Правительством Республики Казахстан" заменить словами "за исключением следующих полезных ископаемых: газ (кроме метана, добываемого из угольных пластов), нефть, уран";
3) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2007 года N 407 "О мерах по созданию и обеспечению деятельности социально-предпринимательских корпораций "Каспий", "Тобол" и "Батыс" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 2, ст. 20):
в подпункте 2) пункта 1 слова "согласно перечню видов и объемов запасов полезных ископаемых, утверждаемому Правительством Республики Казахстан" заменить словами "за исключением следующих полезных ископаемых: газ (кроме метана, добываемого из угольных пластов), нефть, уран".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 666 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай Жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар құру және олардың қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 274  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 2, 20-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін пайдалы қазбалардың қорлар түрі мен көлемінің тізбесіне сәйкес" деген сөздер "мынадай пайдалы қазбаларды: көмір қабаттарынан өндірілген метаннан басқа газды, мұнайды, уранды пайдалы қазбаларын қоспағанда," деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Ертіс", "Оңтүстік" және "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларын құру және олардың қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 сәуір N 320  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 13, 144-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін пайдалы қазбалар түрлерінің және қорлары көлемінің тізбесіне сәйкес" деген сөздер "мынадай пайдалы қазбаларды: көмір қабаттарынан өндірілген метаннан басқа газды, мұнайды, уранды қоспағанда," деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Каспий, "Тобыл" және "Батыс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларын құру және олардың қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 17 қыркүйектегі N 407  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 2, 20-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін пайдалы қазбалардың түрлерінің және қорлары көлемінің тізбесіне сәйкес" деген сөздер "мынадай пайдалы қазбаларды: көмір қабаттарынан өндірілген метаннан басқа газды, мұнайды, уранды қоспағанда," деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.Назарбаев