О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года № 969
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1267
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года № 969 "О Программе "Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 36, ст. 502) следующие изменения и дополнения:
в Программе "Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе 10 "План мероприятий по реализации Программы "Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в графе 5 строки, порядковый номер 8 цифры "2008" заменить цифрами "2010";
в строке, порядковый номер 16:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МЭБП (созыв), МИТ, МСХ, МТК, МЭМР, МОН, АС, АО "ИЭИ" (по согласованию)";
дополнить строкой, порядковый номер 30-1, следующего содержания:
"
30-1
Обеспечить
широкое
внедрение в
крупных
городах
использование
платежных
карточек при
реализации
товаров (работ,
услуг)
торговыми
(обслуживающим)
организациями
путем
привлечения к
этой работе
средства
массовой
информации и
проведения
организационно-
разъяснительных
мероприятий
среди населения
и бизнес среды
Информация
в МЭБП
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
Ежегодно,
5 января,
5 июля
";
в строке, порядковый номер 46:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МЭБП (созыв), МСХ, МФ, АС, акиматы областей и городов Астаны и Алматы, АО "ИЭИ" (по согласованию)";
примечание дополнить аббревиатурами следующего содержания:
"МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "ИЭИ" - акционерное общество "Институт экономических исследований".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан             К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 969 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 1267 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканың мөлшерін қысқарту жөніндегі экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары" бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 969 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 36, 502-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканың мөлшерін қысқарту жөніндегі экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары" бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканың мөлшерін қысқарту жөніндегі экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттарының бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 10-бөлімде:
реттік нөмірі 8-жолдың 5-бағанында "2008" деген сандар "2010" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭБЖМ (жинақтау), ИСМ, АШМ, ККМ, ЭМРМ, БҒМ, СА, "ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша)";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 30-1-жолмен толықтырылсын:
"
30-1.
Сауда (қызмет көрсету) ұйымдарының тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) сату жұмысын бұқаралық ақпарат құралдарын тарту және халық пен бизнес орта арасында ұйымдастыру-түсіндіру іс-шараларын жүргізу жолымен ірі қалаларда оларды сату кезінде төлем карточкаларын қолдануды кеңінен енгізуді қамтамасыз ету
ЭБЖМ-ге ақпарат
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
Жыл сайын, 5 қаңтар,
5 шілде
";
реттік нөмірі 46-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭБЖМ (жинақтау), АШМ, Қаржымині, СА, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, "ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша)";
ескертпе мынадай мазмұндағы аббревиатуралармен толықтырылсын:
"ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"ЭЗИ" АҚ - "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов