О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010-2011 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 185. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 267
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.03.2011 № 267.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перспективный план законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010-2011 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам обеспечить своевременное выполнение Плана.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2009 года № 185
Перспективный план
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 2010-2011 годы
Сноска. Перспективный план в редакции постановления Правительства РК от 02.03.2010 № 163; с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632.
п/п
Наименование
законопроекта
Государст-
венный
орган -
разработчик
Срок представления
МЮ
Правительство
Парламент
1
2
3
4
5
6
1.
О внесении изменений
и дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О нотариате"
МЮ
1 квартал
2010 года
1 квартал
2010 года
2 квартал
2010 года
2.
О контрольной и
надзорной
деятельности в
Республике Казахстан
МЮ
1 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
3.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
контрольной и
надзорной
деятельности в
Республике Казахстан
МЮ
1 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
4.
О республиканском
бюджете на 2011-
2013 годы
МФ
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
5.
Об объемах
трансфертов общего
характера между
республиканским
и областными
бюджетами,
бюджетами города
республиканского
значения, столицы
на 2011-2013 годы
МЭРТ
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
6.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
совершенствования
деятельности органов
прокуратуры
ГП (по
согласованию)
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
4 квартал
2010 года
7.
О правоохранительной
службе
МЮ
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
4 квартал
2010 года
8.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
правоохранительной
службы
МЮ
3 квартал
2010 года
3 квартал
2010 года
4 квартал
2010 года
9.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
государственной
монополии
АЗК
3 квартал
2010 года
4 квартал
2010 года
4 квартал
2010 года
10.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
противодействия
организованной
преступности
МВД
3 квартал
2010 года
4 квартал
2010 года
4 квартал
2010 года
11.
О документах,
удостоверяющих
личность гражданина
Республики Казахстан
МЮ
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
12.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам докумен-
тов, удостоверяющих
личность гражданина
Республики Казахстан
МЮ
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
13.
О миротворческой
деятельности
МО
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
14.
О статусе и
социальной защите
военнослужащих и
членов их семей
(новая редакция)
МО
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
15.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
территориальной
обороны
МО
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
1 квартал
2011 года
16.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
совершенствования
системы предоставле-
ния квалифицированной
юридической помощи
населению
МЮ
1 квартал
2011 года
2 квартал
2011 года
4 квартал 2011 года
17.
О молодежной
политике
МОН
2 квартал
2011 года
2 квартал
2011 года
2 квартал
2011 года
18.
О персональных
данных
МВД
3 квартал
2011 года
3 квартал
2011 года
3 квартал
2011 года
19.
О гражданской защите
МЧС
3 квартал
2011 года
3 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
20.
О хозяйственных
товариществах
МЮ
3 квартал
2011 года
3 квартал
2011 года
4 квартал
011 года
21.
О кооперации и
кооперативах
МЮ
3 квартал
2011 года
3 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
22.
Об органах
предварительного
следствия и статусе
следователей в
Республике Казахстан
МВД
3 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
23.
О внесении изменений
и дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О государственных
социальных пособиях
по инвалидности,
по случаю потери
кормильца и по
возрасту в Республике
Казахстан"
МТСЗН
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
24.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам службы
пробации
МЮ
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
25.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам регистра-
ции населения
МЮ
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
26.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
обеспечения
деятельности
уполномоченного по
правам человека
МЮ
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
27.
О внесении изменений
и дополнений в Закон
Республики Казахстан
"Об общественных
объединениях"
МЮ
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
28.
О внесении изменений
и дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О нормативных
правовых актах"
МЮ
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
29.
Об информации и
защите информации
МСИ
4 квартал 2011 года
4 квартал 2011 года
4 квартал 2011 года
30.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам развития
информации и защиты
информации
МСИ
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
31.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам лотереи и
лотерейной
деятельности
МТС
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
4 квартал
2011 года
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
АЗК - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2009 года № 185
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 - 2011 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 185 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 267 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.18 № 267 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 - 2011 жылдарға арналған перспективалық жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар мен өзге де мемлекеттік органдар
Жоспардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 18 ақпандағы
N 185 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2010 - 2011 жылдарға арналған перспективалық жоспары
Ескерту. Жоспар жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.03.02 № 163, 2010.06.23 N 632 Қаулыларымен.
Р/с
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Әділет министрлігі
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
1.
«Нотариат туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2010 жылғы 1-тоқсан
2010 жылғы 1-тоқсан
2010 жылғы 2-тоқсан
2.
Қазақстан Республикасындағы бақылау және қадағалау қызметі туралы
Әділетмині
2010 жылғы 1-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бақылау және қадағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2010 жылғы 1-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
4.
2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
5.
2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
ЭДСМ
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
6.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне прокуратура органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша)
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
7.
Құқық қорғау қызметі туралы
Әділетмині
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
8.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық қорғау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
9.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік монополия мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҚА
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
10.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ұйымдасқан қылмысқа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
2010 жылғы 3-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
11.
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттар туралы
Әділетмині
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
12.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
13.
Бітімгершілік қызметі туралы
Қорғанысмині
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
14.
Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің мәртебесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы (жаңа редакция)
Қорғанысмині
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
15.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне аумақтық қорғаныс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 1-тоқсан
16.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халыққа кәсіби құқықтық көмек көрсету жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2011 жылғы 1-тоқсан
2011 жылғы 2-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
17.
Жастар саясаты туралы
БҒМ
2011 жылғы 2-тоқсан
2011 жылғы 2-тоқсан
2011 жылғы 2-тоқсан
18.
Дербес деректер туралы
ІІМ
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 3-тоқсан
19.
Азаматтық қорғау туралы
ТЖМ
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
20.
Шаруашылық серіктестіктер туралы
Әділетмині
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
21.
Кооперация және кооперативтер туралы
Әділетмині
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
22.
Қазақстан Республикасындағы алдын ала тергеу органдары және тергеушілердің мәртебесі туралы
ІІМ
2011 жылғы 3-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
23.
«Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
24.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сынақтан өткізу қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2010 жылғы 4-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
2010 жылғы 4-тоқсан
25.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
26.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне адам құқықтары жөніндегі уәкілдің қызметін қамтамасыз ету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
27.
«Қоғамдық бірлестіктер туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
28.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
29.
Ақпарат және ақпаратты қорғау туралы
БАМ
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
30.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ақпаратты дамыту және ақпаратты қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БАМ
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
31.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лотереялар және лотерея қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ТСМ
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
2011 жылғы 4-тоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині         - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ІІМ                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Еңбекмині          - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
ТСМ                - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлігі
Қаржымині          - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ТЖМ                - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі
Қорғанысмині       - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
БҒМ                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігі
ЭДСМ               - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және
сауда министрлігі
БҚА                - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау
агенттігі
БАМ                - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат
министрлігі
БП                 - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 18 ақпандағы
N 185 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года № 79 "О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 3, ст. 38).
2. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года № 808 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года № 78 и от 2 февраля 2007 года № 79" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 34, ст. 378).
3. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 89 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 47).
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 615 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года № 79 и 2 февраля 2008 года № 88" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 317).

1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008-2009 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 79 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 3, 38-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 және 2007 жылғы N 79 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N 808 қаулысы 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 34, 378-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 89 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 47-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 79 және 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 615 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 31, 317-құжат).