О некоторых вопросах завершения строительства объектов недвижимости в городах Астане, Алматы и Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 519
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.07.2009 № 1108 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2008 года № 1085 "О Плане совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009 - 2010 годы":
в Плане совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009 - 2010 годы, одобренном указанным постановлением:
раздел III "Решение проблем на рынке недвижимости" дополнить абзацем следующего содержания:
"Фондом "Самрук-Қазына" в соответствии с гражданским законодательством Республики Казахстан будут заключены договоры безвозмездного временного пользования имуществом (деньгами) с застройщиками для завершения строительства объектов недвижимости в городах Астана и Алматы. В указанных договорах будут предусмотрены соответствующие механизмы, обеспечивающие возвратность переданных денег. Перечень таких застройщиков, включая объекты недвижимости и предельные лимиты денег, будет разработан Фондом "Самрук-Қазына" и одобрен Правительством. В последующем данные объекты недвижимости будут финансироваться за счет средств акционерного общества "Фонд недвижимости "Самрук-Қазына" или акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму".";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009 - 2010 годы":
в Плане мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009 - 2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе III. "Решение проблем на рынке недвижимости":

Астана, Алматы қалаларындағы және Алматы облысындағы жылжымайтын мүлік объектілерінің құрылысын аяқтаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 519 Қаулысы
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.07.21. N 1108 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қарашадағы N 1085 қаулысында :
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарында:
"Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу" деген III бөлім мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының азаматтық заңнамасына сәйкес "Самұрық- Қазына" қоры Астана және Алматы қалаларындағы жылжымайтын мүлік объектілерінің құрылысын аяқтау үшін құрылыс салушылармен мүлікті (ақшаны) өтеусіз уақытша пайдалану шарттарын жасасатын болады. Көрсетілген шарттарда берілген ақшаның қайтарымдылығын қамтамасыз ететін тиісті тетіктер көзделетін болады. Жылжымайтын мүлік объектілері мен ақшаның шекті лимиттерін қоса алғанда, осындай құрылыс салушылардың тізбесін "Самұрық-Қазына" қоры әзірлейді және Үкімет мақұлдайды. Кейіннен осы жылжымайтын мүлік объектілері "Самұрық-Қазына" жылжымайтын мүлік қоры" акционерлік қоғамының немесе "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының қаражаты есебінен қаржыландырылатын болады.";
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу" деген III бөлімде:

подраздел "Дополнительные меры" дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"
13-1.
Внесение в Правительство
перечня застройщиков,
которым Фондом будут
переданы деньги в
безвозмездное временное
пользование для завершения
строительства объектов
недвижимости в городах
Астана и Алматы
МИТ, МЭБП,
МЮ, МФ,
АО "ФНБ
Самрук-
Қазына"
Постановление
Правительства
Апрель
2009 года
".
2. Одобрить перечень застройщиков, которым акционерным обществом "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" будут переданы деньги в безвозмездное временное пользование для завершения строительства объектов недвижимости в городах Астана, Алматы и Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.07.2009 № 1108 .
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2009 года № 519
Перечень
застройщиков, которым акционерным обществом
"Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" будут
переданы деньги в безвозмездное временное пользование для
завершения строительства объектов недвижимости в городах
Астана, Алматы и Алматинской области
Сноска. Заголовок Перечня с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.07.2009 № 1108 .
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.07.2009 № 1108 .
п/п
Наименование
юридического лица -
получателя денег
Наименование
объекта
недвижимости
Предельные лимиты
денег, в тенге
1
2
3
4
1
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Базис»
Жилой комплекс
«Городской романс»
в г. Астане
647 600 328 (шестьсот
сорок семь миллионов
шестьсот тысяч триста
двадцать восемь)
2
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Номарх ЛТД.»
Административный
комплекс
«Изумрудный
квартал» в
г. Астане
800 000 000
(восемьсот миллионов)
3
Акционерное общество
«Инвестстрой-МА»
Административно-
жилой комплекс
«На водно-зеленом
бульваре» в
г. Астане
1 275 336 000 (один
миллиард двести
семьдесят пять
миллионов триста
тридцать шесть тысяч)
4
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Евразия Констракшн»
Жилой комплекс
«Северное сияние»
в г. Астане
795 340 800 (семьсот
девяносто пять
миллионов триста сорок
тысяч восемьсот)
5
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Астана капитал
билдинг проджект»
Строящийся объект
«Астана Жулдызы»
в г. Астане
800 860 000 (восемьсот
миллионов восемьсот
шестьдесят тысяч)
6
Концерн «Строймонолит
Астана»
Строящийся объект
«Мария» в г. Астане
619 000 000 (шестьсот
девятнадцать
миллионов)
7
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Лад строй»
Объект «Ишим» в
г. Астане

"Қосымша шаралар" деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы 13-1-тармақпен толықтырылсын:
"
13-1
Астана және Алматы қалаларындағы жылжымайтын мүлік объектілерінің құрылысын аяқтау үшін Қор өтеусіз уақытша пайдалануға ақша беретін құрылыс салушылардың тізбесін Үкіметке енгізу
ИСМ, ЭБЖМ, Әділетмині, Қаржымині, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
Үкімет қаулысы
2009 жылғы сәуір
".
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Астана, Алматы қалаларындағы және Алматы облысындағы жылжымайтын мүлік объектілерінің құрылысын аяқтау үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы өтеусіз уақытша пайдалануға ақша беретін құрылыс салушылардың тізбесі мақұлдансын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.07.21. N 1108 Қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 сәуірдегі
N 519 қаулысымен
мақұлданған
Астана, Алматы қалаларындағы және Алматы облысындағы жылжымайтын мүлік объектілерінің құрылысын аяқтау үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы өтеусіз уақытша пайдалануға ақша беретін құрылыс салушылардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.07.21. N 1108 Қаулысымен.
N
р/с
Ақша алушы заңды тұлғаның атауы
Жылжымайтын мүлік объектісінің атауы
Ақша шекті лимиттері, теңгемен
1
2
3
4
1
"Базис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Қала романсы" тұрғын үй кешені
647 600 328 (алты жүз қырық жеті миллион алты жүз мың үш жүз жиырма сегіз)
2
"Номарх Лтд." жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Меруертті орам" әкімшілік кешені
800 000 000 (сегіз жүз миллион)
3
"Инвестқұрылыс-МА" акционерлік қоғамы
Астана қаласындағы "Сулы-нулы жасыл гүлзар" әкімшілік- тұрғын үй кешені
1 275 336 000 (бір миллиард екі жүз жетпіс бес миллион үш жүз отыз алты мың)
4
"Еуразия Констракшн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Солтүстік шұғыласы" тұрғын үй кешені
795 340 800 (жеті жүз тоқсан бес миллион үш жүз қырық мың сегіз жүз)
5
"Астана капитал билдинг проджект" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласында салынып жатқан "Астана жұлдызы" объектісі
800 860 000 (сегіз жүз миллион сегіз жүз алпыс мың)
6
"Құрылысмонолит Астана" концерні
Астана қаласында салынып жатқан "Мария" объектісі
619 000 000 (алты жүз он тоғыз миллион)
7
"Лад құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Есіл" объектісі

1 860 000 000 (один
миллиард восемьсот
шестьдесят миллионов)
8
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Каспиан Сервис
Казахстан»
Строящийся объект
«Каспиан Палас» в
г. Астане
1 720 000 000 (один
миллиард семьсот
двадцать миллионов)
9
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Аруана Хан-Тенгри»
Строящийся объект
«Хан Тенгри» в
г. Астане
800 000 000 (восемьсот
миллионов)
10
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Альянсстройинвест»
Строящийся объект
«Инфинити 1» в
г. Астане
1 740 133 639 (один
миллиард семьсот сорок
миллионов сто тридцать
три тысячи шестьсот
тридцать девять)
11
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Альянсстройинвест»
Строящийся объект
«Инфинити 2» в
г. Астане
2 186 112 469 (два
миллиарда сто
восемьдесят шесть
миллионов сто
двенадцать тысяч
четыреста шестьдесят
девять)
12
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
«Альянсстройинвест»
Строящийся объект
«АСИ 33/23» в
г. Астане
1 862 421 475 (один
миллиард восемьсот
шестьдесят два
миллиона четыреста
двадцать одна тысяча
четыреста семьдесят
пять)
13
Товарищество
с ограниченной
ответственностью «Айт
Хаузинг Комплекс»
Строящийся объект
«Ахселькент» в
г. Алматы
4 000 000 000 (четыре
миллиарда)
14
Акционерное общество
«Серт»
Жилой комплекс
«Жайлы - 3» в
г. Алматы
1 915 000 000 (один
миллиард девятьсот
пятнадцать миллионов)
15
Акционерное общество
«A-corp»
Жилой комплекс
«Бес тулга» в
г. Алматы
4 362 000 000 (четыре
миллиарда триста
шестьдесят два
миллиона)
16
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис-6»
Жилой комплекс
«Сармат» в
г. Астане
660 072 000 (шестьсот
шестьдесят миллионов
семьдесят две тысячи)
17
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис НС»
Жилой комплекс
«Лазурный квартал 1»
в г. Астане
344 076 000 (триста
сорок четыре миллиона
семьдесят шесть тысяч)
18
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис НС»
Жилой комплекс
«Лазурный квартал 2»
в г. Астане
383 424 000 (триста
восемьдесят три
миллиона четыреста
двадцать четыре
тысячи)
19
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис-7»
Жилой комплекс
«Солнечный город»
в г. Астане
111 112 808 (сто
одиннадцать миллионов
сто двенадцать тысяч
восемьсот восемь)
20
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Прайс Астана Строй»
Жилой комплекс
«Ак шанырак» в
г. Астане
178 464 000 (сто
семьдесят восемь
миллионов четыреста
шестьдесят четыре
тысячи)
21
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«ROMUL»
Жилой комплекс
«Замечательный 1,
2, 3» в г. Астане
170 937 600 (сто
семьдесят миллионов
девятьсот тридцать
семь тысяч шестьсот)
22
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис-4»
Жилой комплекс
«Достар 3»
в г. Астане
420 120 000 (четыреста
двадцать миллионов сто
двадцать тысяч)
23
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис-2»
Жилой комплекс
«Гульдер» в
г. Астане

1 860 000 000 (бір миллиард сегіз жүз алпыс миллион)
8
"Каспиан Сервис Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласында салынып жатқан "Каспиан Палас" объектісі
1 720 000 000 (бір миллиард жеті жүз жиырма миллион)
9
"Аруана Хан Тәңірі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласында салынып жатқан "Хан Тәңірі" объектісі
800 000 000 (сегіз жүз миллион)
10
"Альянсқұрылысинвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласында салынып жатқан "Инфинити 1" объектісі
1 740 133 639 (бір миллиард жеті жүз қырық миллион жүз отыз үш мың алты жүз отыз тоғыз)
11
"Альянсқұрылысинвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласында салынып жатқан "Инфинити 2" объектісі
2 186 112 469 (екі миллиард бір жүз сексен алты миллион бір жүз он екі мың төрт жүз алпыс тоғыз)
12
"Альянсқұрылысинвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласында салынып жатқан "АСИ 33/23" объектісі
1 862 421 475 (бір миллиард сегіз жүз алпыс екі миллион төрт жүз жиырма бір мың төрт жүз жетпіс бес)
13
"Айт Хаузинг Комплекс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласында салынып жатқан "Ахселькент" объектісі
4 000 000 000 (төрт миллиард)
14
"Серт" акционерлік  қоғамы
Алматы қаласындағы "Жайлы-3" тұрғын үй кешені
1 915 000 000 (бір  миллиард тоғыз жүз он бес миллион)
15
"А-соrр" акционерлік қоғамы
Алматы қаласындағы "Бес тұлға" тұрғын үй кешені
4 362 000 000 (төрт миллиард үш жүз алпыс екі миллион)
16
"Мереке Сервис-6" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Сармат" тұрғын үй кешені
660 072 000 (алты жүз алпыс миллион жетпіс екі мың)
17
"Мереке Сервис НС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Көкшіл орам 1" тұрғын үй кешені
344 076 000 (үш жүз қырық төрт миллион жетпіс алты мың)
18
"Мереке Сервис НС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Көкшіл орам 2" тұрғын үй кешені
383 424 000 (үш жүз сексен үш миллион төрт жүз жиырма төрт мың)
19
"Мереке Сервис-7" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Шуақты қала" тұрғын үй кешені
111 112 808 (бір жүз он бір миллион бір жүз он екі мың сегіз жүз сегіз)
20
"Прайс Астана Құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Ақ шаңырақ" тұрғын үй кешені
178 464 000 (бір жүз жетпіс сегіз миллион төрт жүз алпыс терт мың)
21
"ROMUL" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Тамаша 1, 2, 3" тұрғын үй кешені
170 937 600 (бір жүз жетпіс миллион тоғыз жүз отыз жеті мың алты жүз)
22
"Мереке Сервис-4" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Достар 3" тұрғын үй кешені
420 120 000 (төрт жүз жиырма миллион бір жүз жиырма мың)
23
"Мереке Сервис-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Гүлдер" тұрғын үй кешені

102 072 000 (сто два
миллиона семьдесят
две тысячи)
24
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис-1»
Жилой комплекс
«Байконыс» в
г. Астане
182 244 000 (сто
восемьдесят два
миллиона двести сорок
четыре тысячи)
25
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис-5»
Жилой комплекс
«Зерде» в
г. Астане
155 172 000 (сто
пятьдесят пять
миллионов сто
семьдесят две тысячи)
26
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Мереке Сервис-3»
Жилой комплекс
«Мереке 2» в
г. Астане
84 288 000
(восемьдесят четыре
миллиона двести
восемьдесят восемь
тысяч)
27
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«ROMUL»
Жилой комплекс
«Тлендиева 1, 2
очередь» в
г. Астане
747 984 000 (семьсот
сорок семь миллионов
девятьсот восемьдесят
четыре тысячи)
28
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Эксклюзив»
Жилой комплекс
«Сказочный мир,
пятно 6» в
г. Астане
74 844 000 (семьдесят
четыре миллиона
восемьсот сорок
четыре тысячи)
29
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Шар Курылыс»
Жилой комплекс
«Сказочный мир,
пятно 1, 2» в
г. Астане
185 966 000 (сто
восемьдесят пять
миллионов девятьсот
шестьдесят шесть
тысяч)
30
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Аруана ЛТД»
Жилой комплекс
«Монблан, блоки А,
Б, В, Г» в
г. Астане
226 345 000 (двести
двадцать шесть
миллионов триста
сорок пять тысяч)
31
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«ТехнэСтрой»
Жилой комплекс
«Богенбай батыр»
в г. Астане
137 496 000 (Сто
тридцать семь миллион
четыреста девяносто
шесть тысяч)
32
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«СК Айкен»
Жилой комплекс
«Аль-арка» в
г. Астане
130 752 000 (сто
тридцать миллионов
семьсот пятьдесят
две тысячи)
33
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«АстанаГюнель
Арман»
Жилой комплекс
«Айгерим» в
г. Астане
86 700 000
(восемьдесят шесть
миллионов семьсот
тысяч)
34
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Азия»
Жилой комплекс
«Hуp-Канат» в
г. Астане
106 080 000 (сто
шесть миллионов
восемьдесят тысяч)
35
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Капиталстройсервис»
Жилой комплекс
«Гранитный» в
г. Астане
155 271 000 (сто
пятьдесят пять
миллионов двести
семьдесят одна тысяча)
36
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Проектная компания
АЙЯ»
Жилой комплекс
«Айя, дом 7, 8» в
г. Астане
45 120 000 (Сорок
пять миллионов сто
двадцать тысяч)
37
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Корпорация
АстанаСтройинвест»
Жилой комплекс
«Абылайхан,
очередь 2» в
г. Астане
300 852 000 (триста
миллионов восемьсот
пятьдесят две тысячи)
38
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«ГражданПромстрой»
Жилой комплекс
«Сана, очередь 3»
в г. Астане
68 731 000
(шестьдесят восемь
миллионов семьсот
тридцать одна тысяча)
39
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Азбука Жилья
Новостройки»
Жилой комплекс
«Жар-Жар» в
г. Астане

102 072 000 (бір жүз екі миллион жетпіс екі мың)
24
"Мереке Сервис-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Байқоныс" тұрғын үй кешені
182 244 000 (бір жүз сексен екі миллион екі жүз қырық төрт мың)
25
"Мереке Сервис-5" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Зерде" тұрғын үй кешені
155 172 000 (бір жүз елу бес миллион бір жүз жетпіс екі мың)
26
"Мереке Сервис-3" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Мереке 2" тұрғын үй кешені
84 288 000 (сексен төрт миллион екі жүз сексен сегіз мың)
27
"ROMUL" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Тілендиев 1, 2 кезек" тұрғын үй кешені
747 984 000 (жеті жүз  қырық жеті миллион тоғыз жүз сексен төрт мың)
28
"Эксклюзив" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Ертегі әлемі, 6-белгі" тұрғын үй кешені
74 844 000 (жетпіс төрт миллион сегіз жүз қырық төрт мың)
29
"Шар құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Ертегі әлемі, 1, 2-белгілер" тұрғын үй кешені
185 966 000(бір жүз сексен бес миллион тоғыз жүз алпыс алты мың)
30
"Аруана ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Монблан, А, Б, В, Г блоктары" тұрғын үй кешені
226 345 000 (екі жүз жиырма алты миллион үш жүз қырық бес мың)
31
"ТехнэҚұрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Бөгенбай батыр" тұрғын үй кешені
137 496 000 (бір жүз отыз жеті миллион төрт жүз тоқсан алты мың)
32
"Айкен ҚК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Әл-арқа" тұрғын үй кешені
130 752 000 (бір жүз отыз миллион жеті жүз елу екі мың)
33
"Астана Гюнель Арман" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Әйгерім" тұрғын үй кешені
86 700 000 (сексен алты миллион жеті жүз мың)
34
"Азия" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Нұр Қанат" тұрғын үй кешені
106 080 000 (бір жүз алты миллион сексен мың)
35
"Капиталқұрылыссервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Гранитті" тұрғын үй кешені
155 271 000 (бір жүз елу бес миллион екі жүз жетпіс бір мың)
36
"АИЯ жобалау компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Айя, 7, 8-үйлер" тұрғын үй кешені
45 120 000 (қырық бес миллион бір жүз жиырма мың)
37
"АстанаҚұрылысинвест корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Абылайхан, 2-кезек" тұрғын үй кешені
300 852 000 (үш жүз миллион сегіз жүз елу екі мың)
38
"ГражданПромстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Сана, 3-кезек" тұрғын үй кешені
68 731 000 (алпыс сегіз миллион жеті жүз отыз бір мың)
39
"Азбука Жилья Новостройки" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласындағы "Жар-жар" тұрғын үй кешені

150 000 000 (Сто
пятьдесят миллионов)
40
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Өмірұзақ & Ко»
Жилой комплекс
«Омирузак» в
Алматинской области
270 000 000 (двести
семьдесят миллионов)
41
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Дом-Сервис»
Жилой комплекс
«Оркен» в
Алматинской области
25 000 000 (двадцать
пять миллионов)
42
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Элит Строй»
Жилой комплекс
«Хан-Тенгри» в
Алматинской
области
1 000 000 000
(один миллиард)
43
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Премьера»
Жилой комплекс
«Премьера» в
Алматинской области
1 170 000 000
(один миллиард сто
семьдесят миллионов)
44
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
РСП «Эталон»
Жилой комплекс
«Эталон» в
г. Алматы
73 000 000
(семьдесят три
миллиона)
ИТОГО:
33 129 928 119
(тридцать три
миллиарда сто двадцать
девять миллионов
девятьсот двадцать
восемь тысяч сто
девятнадцать) тенге

150 000 000 (бір жүз елу миллион)
40
"Өмірұзақ & Ко" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысындағы "Өмірұзақ" тұрғын үй кешені
270 000 000 (екі жүз жетпіс миллион)
41
"Үй-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысындағы "Өркен" тұрғын үй кешені
25 000 000 (жиырма бес миллион)
42
"Элит Құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысындағы "Хан Тәңірі" тұрғын үй кешені
1 000 000 000 (бір миллиард)
43
"Премьера" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысындағы "Премьера" тұрғын үй кешені
1 170 000 000 (бір миллиард бір жүз жетпіс миллион)
44
"Эталон" РСП жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласындағы "Эталон" тұрғын үй кешені
73 000 000 (жетпіс үш миллион)
ЖИЫНЫ:
33 129 928 119 (отыз үш миллиард бір жүз жиырма тоғыз миллион тоғыз жүз жиырма сегіз мың бір жүз он тоғыз) теңге