О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1199
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2009 года № 640
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1199 «Об утверждении Стратегического плана Министерства финансов Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы» следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи и показатели деятельности Министерства финансов Республики Казахстан»:
в стратегическом направлении 1. «Улучшение качества исполнения бюджета»:
строку «Целевой индикатор. Сокращение времени обслуживания государственных учреждений и обработки финансовых документов. В 2007 году - 4 рабочих дня, в 2008 году - 3 рабочих дня, в 2009 году до 2 рабочих дней, в 2010 - 2011 годы до 1 рабочего дня» изложить в следующей редакции:
«Целевой индикатор. Сокращение времени обслуживания государственных учреждений и обработки финансовых документов. В 2007 году - 4 рабочих дня, в 2008 году - 3 рабочих дня, в 2009 году - 3 рабочих дня, в 2010 - 2 рабочих дня, в 2011 году до 1 рабочего дня»;
в графе «2009 год» строки «% интеграции информационной системы казначейства с государственными учреждениями для электронного документооборота финансовых документов (Казначейство - клиент)» цифры «25» заменить цифрами «10»;
в стратегическом направлении 2. «Повышение эффективности деятельности органов налоговой службы»:
строку «Целевой индикатор. Увеличение на 3 процентных пункта (ежегодно по 1 %) к 2011 году отношения налоговых поступлений в бюджет к ВВП за счет улучшения налогового администрирования» изложить в следующей редакции:
«Целевой индикатор. Исполнение прогноза по доходам республиканского и местных бюджетов, относящимся к компетенции органов налоговой службы, в 2007 году - 103,8 % (факт), в 2008 году - 97,3 % (факт), в 2009 году - 100 %, в 2010 году - 100 %, в 2011 году - 100 %»;
в графах «2008 год (план текущего года)», «2009 год» строки «Строительство Центров приема и обработки информации налоговых органов» цифры «17» и «8» заменить соответственно цифрами «14» и «11»;
в стратегическом направлении 3. «Повышение эффективности деятельности таможенных органов»:
в графах «2009 год», «2010 год», «2011 год» строки «Сокращение процента физического досмотра товаров и транспортных средств» цифры «55», «40», «35» заменить соответственно цифрами «70», «55», «40»;
в стратегическом направлении 5. «Повышение эффективности системы управления государственной собственностью»:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1199 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 мамырдағы N 640 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1199 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қызметінің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері және көрсеткіштері" деген бөлімде:
"Бюджеттің атқарылу сапасын жақсарту" деген 1-стратегиялық бағытта:
"Нысаналы индикатор. Мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсету және қаржылық құжаттарын қайта өңдеуге уақытын қысқарту. 2007 жылы - 4  жұмыс күні, 2008 жылы - 3 жұмыс күні, 2009 жылы 2 жұмыс күніне дейін, 2010 - 2011 жылдары 1 жұмыс күніне дейін" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Нысаналы индикатор. Мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсету және қаржылық құжаттарын қайта өңдеу уақытын қысқарту. 2007 жылы - 4 жұмыс күні, 2008 жылы - 3 жұмыс күні, 2009 жылы - 3 жұмыс күні, 2010 жылы - 2 жұмыс күні, 2011 жылы - 1 жұмыс күніне дейін";
"Қаржылық құжаттардың электрондық құжат айналымы (Қазынашылық - клиент) үшін қазынашылықтың ақпараттық жүйесін мемлекеттік мекемелермен біріктіру %" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "25" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
"Салық қызметі органдары қызметтерінің тйімділігін арттыру" деген 2-стратегиялық бағытта:
"Нысаналы индикатор. Салықтық әкімшілік жүргізуді жақсарту есебінен салық түсімдерінің ЖІӨ-ге қатынасын 2011 жылға дейін 3 пайыздық пунктке арттыру (жыл сайын 1 %-дан)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Нысаналы индикатор. Салық қызметі органдарының құзыретіне жататын республикалық және жергілікті бюджеттердің кірістері бойынша болжамның орындалуы, 2007 жылы - 103,8 % (нақты), 2008 жылы - 97,3 % (нақты), 2009 жылы - 100 %, 2010 жылы - 100 %, 2011 жылы - 100 %";
"Салық органдарының Ақпаратты қабылдау және қайта өңдеу орталықтарының құрылысы" деген жолдың "2008 жыл (ағымдағы жыл жоспары)", "2009 жыл" деген бағандарындағы "17" және "8" деген сандар тиісінше "14" және "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"Кеден органдары қызметінің тиімділігін арттыру" деген 3-стратегиялық бағытта:
"Тауарлар мен көлік құралдарын қолмен тексеру процестерін қысқарту" деген жолдың "2009 жыл", "2010 жыл", "2011 жыл" бағандарындағы "55", "40", "35" деген сандар тиісінше "70", "55", "40" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік меншікті басқару жүйесінің тиімділігін арттыру" деген 5-стратегиялық бағытта:

в задаче 5.1.2. «Развитие системы мониторинга собственности и использование его результатов»:
в графе «2009 год», строки «Процент обследованных объектов комплексного мониторинга эффективности управления собственности юридических лиц с участием государства в целях принятия управленческих решений», «Процент обследованных объектов государственного мониторинга собственности в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение», «Количество принятых рекомендаций государственными органами по улучшению деятельности объектов мониторинга», «Количество принятых рекомендаций объектами мониторинга» цифры «25», «33», «53», «15» заменить соответственно цифрами «0», «0», «0», «0»;
в стратегическом направлении 7. «Формирование системы финансового мониторинга (первый этап)»:
в цели 7.1. «Противодействие легализации (отмыванию) незаконных доходов и финансированию терроризма»:
цифры «10%» заменить цифрой «0»;
в разделе «6. Бюджетная программа, направленная на предоставление услуг по обеспечению деятельности государственного органа»:
в бюджетной программе (подпрограмме) «001 Обеспечение исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета»:
в строке «Описание» слова «Обеспечение формирования и реализация государственной политики в области таможенного контроля. Таможенное оформление и таможенный контроль товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан, включая товары с использованием трубопроводного транспорта по линиям  электропередач. Снятие показаний счетчиков энергоресурсов и проведение радиационного контроля за пределами страны. Ежегодное проведение текущего ремонта таможенных постов. Сопровождение информационных систем таможенных органов. Повышение квалификации сотрудников таможенных органов. Проведение таможенной экспертизы. Социальный заказ для неправительственных организаций. Усиление и совершенствование правоохранительной деятельности в целях повышения национальной и экономической безопасности.» дополнить предложением следующего содержания:
«Приобретение технических средств таможенного контроля, ремонт и техническое обслуживание оборудования, проведение государственной поверки средств измерений.»;
в подразделе «4. Обеспечение функционирования информационных систем Комитета таможенного контроля»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифры «37 920» заменить цифрами «26 540»;
в строке «Показатели эффективности» цифры «1 517» заменить цифрами «1 061»;
в подразделе «5. Услуги по обеспечению поступлений налогов и других обязательных платежей в бюджет»:
строку
«
Показатели
результата
Увеличение на 3
процентных пункта
(ежегодно по 1 %) к 2011
году отношения налоговых
поступлений в бюджет
к ВВП за счет улучшения
налогового
администрирования
%
1
1
1
»
изложить в следующей редакции:
«
Показатели
результата
Исполнение прогноза по
доходам республиканского
и местных бюджетов,
относящимся к компетенции
органов Налоговой службы
%

"Меншікті мониторингілеу жүйесін дамыту және оның нәтижелерін пайдалану" деген 5.1.2-міндетте:
"Мемлекеттің қатысуы бар заңды тұлғалардың басқарушылық шешімдер қабылдау мақсатында тексерілген меншікті басқару тиімділігінің кешенді мониторинг объектілерінің проценті", "Экономиканың стратегиялық маңызы бар салаларындағы тексерілген мемлекеттік меншік мониторингі объектілерінің проценті", "Мониторинг объектілерінің қызметін жақсарту бойынша мемлекеттік мекемелер қабылдаған ұсынымдардың саны", "Мониторинг объектілерінің қабылданған ұсынымдар саны" деген жолдардың "2009 жыл" деген бағанындағы "25", "33", "53", "15" деген сандар тиісінше "0", "0", "0", "0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы мониторингі жүйесін қалыптастыру (бірінші кезең)" деген 7-стратегиялық бағытта:
"Заңсыз табыстарды жария ету (жылыстату) мен лаңкестікті қаржыландыруға қарсы іс-әрекеттер" деген 7.1-мақсатта:
"10 %" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"6. Мемлекеттік орган қызметінің қамтамасыз ету бойынша қызметтерге жолданған бюджеттік бағдарлама" деген бөлімде:
"001 Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Сипаттамасы" деген жолда "Кедендік бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыруды қамтамасыз ету. Электр беру желілері бойынша құбырлы жол көліктерін пайдалануымен товарларды қосқанда Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көліктік құралдарына кедендік бақылау мен кедендік ресімдеу. Энергия ресурстар есептеуші көрсеткіштерін алу және елдің шегінде радиациялық бақылауды жүргізу. Жыл сайынғы кеден бекеттеріне ағымдағы жөндеуді жүргізу. Кеден органдарының ақпараттық жүйелерін алып жүру. Кеден органдарының қызметкерлерінің біліктілігін арттыру. Кедендік сараптаманы жүргізу. Үкіметтік емес ұйымдарға әлеуметтік тапсырыс. Ұлттық және экономикалық қауіпсіздікті арттыру мақсатында құқық қорғау қызметін күшейту және жетілдіру." деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Кедендік бақылау техникалық құралдарын сатып алу, жабдықтарды жөндеу және техникалық қызмет көрсету, өлшем құралдарына мемлекеттік тексеру жүргізу";
"4. Кедендік бақылау комитетінің ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген кіші бөлімде:
"2009 жыл" деген бағанда:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "37 920" деген сандар "26 540" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тиімділік көрсеткіштері" деген жолда "1 517" деген сандар "1 061" деген сандармен ауыстырылсын;
"5. Салықтардың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің түсуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер" деген кіші бөлімде:
мына:
"
Нәтиже көрсеткіштері
Салықтық әкімшілік жүргізуді жақсарту есебінен салық түсімдерінің ЖІӨ-ге қатынасын 2011 жылға дейін 3 пайыздық пунктке арттыру (жыл сайын 1 %-дан)
%
1
1
1
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Нәтиже көрсеткіштері
Салық қызметі органдарының құзыретіне жататын республикалық және жергілікті бюджеттердің кірістері бойынша болжамның атқарылуы
%

в графе «2009 год» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «78 335» заменить цифрами «77 099»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «010 Резерв Правительства Республики Казахстан»:
в графе «2009 год» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «101 124 080» заменить цифрами «115 003 126»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «011 Выполнение обязательств по государственным гарантиям»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифры «1 550 469» заменить цифрами «1 982 054»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «1 550 469» заменить цифрами «1 982 054»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «014 Модернизация таможенной службы»:
в графе «2009 год» строки «Показатели эффективности» цифры «55» заменить цифрами «70»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «016 Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим»:
в графе «2009 год» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «997 662» заменить цифрами «431 262»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «017 Содержание и страхование здания «Дом министерств»:
в строке «Описание» слова «Капитальный ремонт Здания» исключить;
в графе «2009 год» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «700 624» заменить цифрами «361 704»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «019 Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифры «29 775» заменить цифрами «12 017»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «29 775» заменить цифрами «12 017»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «021 Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений Министерства финансов Республики Казахстан»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифры «2», «2», «10», «8», «5», «2» исключить;
в строке «Показатели качества» цифры «100» исключить;
в строке «Показатели эффективности» цифры «24 731» исключить;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «593 533» исключить;
в бюджетной программе (подпрограмме) «022 Материально-техническое оснащение Министерства финансов Республики Казахстан»:
в графе «2009 год»:

"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолдың "2009 жыл"  деген бағанында "78 335" деген сандар "77 099" деген сандармен ауыстырылсын;
"010 Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанында "101 124 080" деген сандар "115 003 126" деген сандармен ауыстырылсын;
"011 Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "1 550 469" деген сандар "1 982 054" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "1 550 469" деген сандар "1 982 054" деген сандармен ауыстырылсын;
"014 Кеден қызметін жаңғырту" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Тиімділік көрсеткіштері" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанында "55" деген сандар "70" деген сандармен ауыстырылсын;
"016 Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару және жекешелендіру қызметі және осымен байланысты туындаған дауларды реттеу" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанында "997 662" деген сандар "431 262" деген сандармен ауыстырылсын;,
"017 "Министрліктер үйі" ғимаратын күтіп-ұстау және сақтандыру" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Сипаттамасы" деген жолда "Ғимаратты күрделі жөндеу" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" бағанында "700 624" деген сандар "361 704" деген сандармен ауыстырылсын;
"019 "Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" бағанында:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "29 775" деген сандар "12 017" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "29 775" деген сандар "12 017" деген сандармен ауыстырылсын;
"021 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "2", "2", "10", "8", "5", "2" деген сандар алынып тасталсын;
"Сапа көрсеткіштері" деген жолда "100" деген сандар алынып тасталсын;
"Тиімділік көрсеткіштері" деген жолда "24 731" деген сандар алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "593 533" деген сандар алынып тасталсын;
"022 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігін материалдық-техникалық жарақтандыру" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:

в строке «Показатели количества» цифры «2», «30», «191», «1», «100», «90», «190 000», «22», «50», «10», «5», «5», «1», «21», «360 522», «13», «48», «18», «133» исключить, цифры «9 000» заменить цифрами «2 000», цифру «4» заменить цифрой «1»;
в строке «Показатели качества» цифры «95», «37», «55» исключить;
в строке «Показатели результата» цифры «55» исключить;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «3 572 097» заменить цифрами «563 212»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «023 Проведение таможенной эспертизы»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели эффективности» цифры «35» заменить цифрами «33»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «17 960» заменить цифрами «16 986»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «024 Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифры «1 352 500» заменить цифрами «1 022 507»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «1 352 500» заменить цифрами «1 022 507»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «025 Услуги учебно-методического центра»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели эффективности» цифры «105 027» заменить цифрами «103 634»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «43 061» заменить цифрами «42 490»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «026 Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры»:
в графе «Наименование» строки «Показатели количества» после слов «Мангистауской» дополнить словами «, Актюбинской»;
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифру «6» заменить цифрой «7»;
в строке «Показатели эффективности» цифры «67 677» заменить цифрами «68 504»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «1 624 246» заменить цифрами «1 644 097»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «027 Проведение мониторинга собственности и использование его результатов»:
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифры «25», «33» исключить;
в строке «Показатели результата» цифры «53», «15» исключить;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «283 838» исключить;
в бюджетной программе (подпрограмме) «029 Создание информационной системы казначейства»:
в графе «2009 год»:

"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "2", "30", "191", "1", "100", "90", "190 000", "22", "50", "10", "5", "5", "1", "21", "360 522", "13", "48", "18", "133" деген сандар алынып тасталсын, "9 000" деген сандар "2 000" деген сандармен ауыстырылсын, "4" деген сан "1" деген санмен ауыстырылсын;
"Сапа көрсеткіштері" деген жолда "95", "37", "55" деген сандар алынып тасталсын;
"Нәтиже көрсеткіштері" деген жолда "55" деген сандар алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "3 572 097" деген сандар "563 212" деген сандармен ауыстырылсын;
"023 Кедендік сараптаманы жүргізу" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:
"Тиімділік көрсеткіштері" деген жолда "35" деген сандар "33" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "17 960" деген сандар "16 986" деген сандармен ауыстырылсын;
"024 Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "1 352 500" деген сандар "1 022 507" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "1 352 500" деген сандар "1 022 507" деген сандармен ауыстырылсын;
"025 "Оқу-әдістемелік орталықтың қызмет көрсетуі" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:
"Тиімділік көрсеткіштері" деген жолда "105 027" деген сандар "103 634" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "43 061" деген сандар "42 490" деген сандармен ауыстырылсын;
"026 Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Көлем көрсеткіштері" деген жолдың "Атауы" деген бағанында "Маңғыстау" деген сөзден кейін ", Ақтөбе" деген сөзбен толықтырылсын;
"2009 жыл" деген бағанда:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
"Тиімділік көрсеткіштері" деген жолда "67 677" деген сандар "68 504" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "1 624 246" деген сандар "1 644 097" деген сандармен ауыстырылсын;
"027 Меншік мониторингін өткізу және оның қорытындысын пайдалану" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "25", "33" деген сандар алынып тасталсын;
"Нәтиже көрсеткіштері" деген жолда "53", "15" деген сандар алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" жолында "283 838" деген сандар алынып тасталсын;
"029 "Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін құру" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"2009 жыл" деген бағанда:

в строке «Показатели количества» цифры «25» заменить цифрами «10»;
в строке «Показатели результата» цифру «2» заменить цифрой «3»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «2 557 640» заменить цифрами «1 407 640»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «030 Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан»:
в графе «2009 год» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «128 100» заменить цифрами «183 772»;
Бюджетную программу (подпрограмму) «034 Выкуп размещаемых акций АО «Акбакайский горно-металлургический комбинат»» исключить;
в бюджетной программе (подпрограмме) «036 Модернизация информационных систем налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства»:
в строке:
«
Показатели
количества
Приобретение
серверного
оборудования
шт.
51
125
2
Количество
модернизируемых
подсистем
шт.
17
11
15
»
цифры «51» заменить цифрами «55»;
дополнить строками следующего содержания:
«
Показатели
количества
Программно-аппарат-
ный модуль
шт.
1
Компьютерное
оборудование
шт.
6166
Приобретение
сопутствующего
оборудования
шт.
9
Лицензионное ПО
шт.
500
»;
в графе «2009 год» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «1 270 435» заменить цифрами «2 770 435»;
в бюджетной программе (подпрограмме) «040 Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов»:
в строке «Описание» цифры «20» исключить;
в графе «2009 год»:
в строке «Показатели количества» цифру «8» заменить цифрами «11»;
в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «459 723» заменить цифрами «613 171»;
Бюджетную программу (подпрограмму) «041 Формирование и увеличение уставного капитала АО «Фонд стрессовых активов» исключить;
в бюджетной программе (подпрограмме) «055 Создание и развитие информационной системы финансового мониторинга»:
в графе «2009 год» строки «Показатели результата» цифры «10» исключить;
дополнить бюджетными программами (подпрограммами) «056 Предоставление взноса Республики Казахстан в «Антикризисный фонд ЕврАзЭС» для преодоления последствий мирового финансового кризиса» и «057 Целевые текущие трансферты бюджету г. Астана на обеспечение стабилизационных мер» следующего содержания:
«
Администратор
бюджетной
программы
Министерство финансов Республики Казахстан
Бюджетная программа
(подпрограмма)
056 Предоставление взноса Республики Казахстан в «Антикризисный
фонд ЕврАзЭС» для преодоления последствий мирового финансового
кризиса
Описание
Стратегическое
направление
Цель
Задача
Показатели
Показатели
Наимено-
вание
показа-
телей
Ед. изм.
2007
год
(отчет)
2008 год
(план)
2009 год
2010 год
2011 год
Показатели
количества
Показатели качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
15 000
000
Администратор
бюджетной программы
Министерство финансов Республики Казахстан
Бюджетная программа
(подпрограмма)
057 Целевые текущие трансферты бюджету г. Астаны на обеспечение
стабилизационных мер
Описание
Стратегическое
направление
Цель
Задача
Показатели
Показатели
Наимено-
вание
показа-
телей
Ед. изм
2007 год
(отчет)
2008 год
(план)
2009 год
2010 год
2011 год
Показатели
количества
Показатели качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Расходы на
реализацию программы
тыс. тенге

"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "25" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
"Нәтиже көрсеткіштері" деген жолда "2" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "2 557 640" деген сандар "1 407 640" деген сандармен ауыстырылсын;
"030 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанында "128 100" деген сандар "183 772" деген сандармен ауыстырылсын;
"034 "Ақбақай кен-металлургия комбинаты" АҚ орналастырылған акцияларын сатып алу" бюджеттік бағдарламасы (кіші бағдарламасы) алынып тасталсын;
"036 "Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
мына:
"
Көлем көрсеткіштері
Серверлік жабдықтарды сатып алу
дана
51
125
2
Жаңартылатын кіші жүйелердің саны
дана
17
11
15
"
деген жолда "51" деген сандар "55" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Көлем көрсеткіштері
Бағдарламалық-аппараттық модуль
дана
1
Компьютерлік жабдық
дана
6166
Ілеспе жабдық сатып алу
дана
9
Лицензиялық БҚ
дана
500
";
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанында "1 270 435" деген сандар "2 770 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"040 Салық органдарының Ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын салу" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Сипаттау" деген жолда "20" деген сандар алынып тасталсын;
"2009 жыл" деген бағанда:
"Көлем көрсеткіштері" деген жолда "8" деген сан "11" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру үшін шығыстар" деген жолда "459 723" деген сандар "613 171" деген сандармен ауыстырылсын;
"041 "Стрессті активтер қоры" АҚ-ның жарғылық қорын құру және ұлғайту" бюджеттік бағдарламасы (кіші бағдарламасы) алынып тасталсын;
"055 "Қаржы мониторингінің ақпараттық жүйесін құру және дамыту" бюджеттік бағдарламасында (кіші бағдарламасында):
"Нәтиже көрсеткіштері" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанында "10" деген сандар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы "056 Әлемдік қаржы дағдарысының зардаптарын еңсеру үшін "ЕурАзЭҚ дағдарысқа қарсы қорына" Қазақстан Республикасының жарнасын беру" және "057 Тұрақтандыру шараларын қамтамасыз етуге Астана қаласына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламаларымен (кіші бағдарламаларымен) толықтырылсын:
"
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
056 Әлемдік қаржы дағдарысының зардаптарын еңсеру үшін "ЕурАзЭҚ Дағдарысқа қарсы қорына" Қазақстан Республикасының жарнасын беру
Сипаттау
Стратегиялық бағыты
Мақсаты
Міндеті
Көрсеткіштер
Көрсеткіштер
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Көлем көрсеткіштері
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
15 000 000
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
057 Тұрақтандыру шараларын қамтамасыз етуге Астана қаласына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаттамасы
Стратегиялық бағыты
Мақсаты
Міндеті
Көрсеткіштер
Көрсеткіштер
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Көлем көрсеткіштер
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге